Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 17 Tra 2021

Prečko

5 : 9

Škola nogometa Maksimir

2. "B1" ZNL ZAGIĆI 20/21

2. "B1" ZNL ZAGIĆI 20/21

Array
(
    [team_id] => 643
    [team_name] => Prečko
    [team_slug] => preko
    [team_logo] => images/zns/teams/Preko-643.png
    [team_url] => /soccer/teams/643-preko
)
Array
(
    [team_id] => 597
    [team_name] => Ravnice
    [team_slug] => ravnice
    [team_logo] => images/zns/teams/Ravnice-597.png
    [team_url] => /soccer/teams/597-ravnice
)
Array
(
    [team_id] => 602
    [team_name] => Sesvetski Kraljevec
    [team_slug] => sesvetskikraljevec
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-sesvetski-kraljevac.png
    [team_url] => /soccer/teams/602-sesvetskikraljevec
)
Array
(
    [team_id] => 4576
    [team_name] => Škola nogometa Maksimir
    [team_slug] => kolanogometamaksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/kolanogometaMaksimir-4576.png
    [team_url] => /soccer/teams/4576-kolanogometamaksimir
)
Array
(
    [team_id] => 624
    [team_name] => ZET
    [team_slug] => zet
    [team_logo] => images/zns/teams/ZET-624.png
    [team_url] => /soccer/teams/624-zet
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/PrigorjeM-598.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/StudentskiGrad-610.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
Array
(
    [team_id] => 630
    [team_name] => Brezovica
    [team_slug] => brezovica
    [team_logo] => images/zns/teams/Brezovica-630.png
    [team_url] => /soccer/teams/630-brezovica
)
Array
(
    [team_id] => 4556
    [team_name] => Most
    [team_slug] => most
    [team_logo] => images/zns/teams/most.png
    [team_url] => /soccer/teams/4556-most
)
Array
(
    [team_id] => 618
    [team_name] => Mladost Buzin
    [team_slug] => mladostbuzin
    [team_logo] => images/zns/teams/MladostBuzin-618.png
    [team_url] => /soccer/teams/618-mladostbuzin
)
Array
(
    [team_id] => 96347
    [team_name] => Devetka
    [team_slug] => devetka
    [team_logo] => images/zns/teams/Devetka-96347.png
    [team_url] => /soccer/teams/96347-devetka
)
Array
(
    [team_id] => 4205
    [team_name] => Utrina
    [team_slug] => utrina
    [team_logo] => images/zns/teams/Utrina-4205.png
    [team_url] => /soccer/teams/4205-utrina
)
Array
(
    [team_id] => 639
    [team_name] => Maksimir
    [team_slug] => maksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/NK-maksimir.png
    [team_url] => /soccer/teams/639-maksimir
)
Array
(
    [team_id] => 596
    [team_name] => Jarun
    [team_slug] => jarun
    [team_logo] => images/zns/teams/Jarun-596.png
    [team_url] => /soccer/teams/596-jarun
)
																	

2021

Brezovica Brezovica
18 Tra, 2021, 10:00

Brezovica

Ravnice Ravnice
Mladost Buzin Mladost Buzin
18 Tra, 2021, 15:00

Buzin

Maksimir Maksimir
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
18 Tra, 2021, 11:00

Markuševec

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Ravnice Ravnice
21 Tra, 2021, 19:00

Utrina Utrina
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
24 Tra, 2021, 11:00

Sesvetski Kraljevec

ZET ZET
Ravnice Ravnice
24 Tra, 2021, 11:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Jarun Jarun
24 Tra, 2021, 11:00

Jarun

Brezovica Brezovica
Maksimir Maksimir
24 Tra, 2021, 10:00

Oboj

Most Most
Utrina Utrina
24 Tra, 2021, 11:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Mladost Buzin Mladost Buzin
Prečko Prečko
24 Tra, 2021, 11:00

Prečko

Devetka Devetka
Mladost Buzin Mladost Buzin
01 Svi, 2021, 00:00

Buzin

Devetka Devetka
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
01 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
ZET ZET
01 Svi, 2021, 00:00

Savica

Ravnice Ravnice
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
01 Svi, 2021, 00:00

Markuševec

Jarun Jarun
Brezovica Brezovica
01 Svi, 2021, 00:00

Brezovica

Maksimir Maksimir
Most Most
01 Svi, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Utrina Utrina
Prečko Prečko
01 Svi, 2021, 00:00

Prečko

Studentski Grad Studentski Grad
Prečko Prečko
08 Svi, 2021, 00:00

Prečko

Mladost Buzin Mladost Buzin
Devetka Devetka
08 Svi, 2021, 00:00

Most Most
Utrina Utrina
08 Svi, 2021, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Brezovica Brezovica
Maksimir Maksimir
08 Svi, 2021, 00:00

Oboj

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Jarun Jarun
08 Svi, 2021, 00:00

Jarun

ZET ZET
Ravnice Ravnice
08 Svi, 2021, 00:00

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
08 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Studentski Grad Studentski Grad
Studentski Grad Studentski Grad
15 Svi, 2021, 00:00

Studentski Grad

Ravnice Ravnice
Brezovica Brezovica
15 Svi, 2021, 00:00

Brezovica

Devetka Devetka
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
15 Svi, 2021, 00:00

Markuševec

Utrina Utrina
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
15 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Prečko Prečko
ZET ZET
15 Svi, 2021, 00:00

Savica

Maksimir Maksimir
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
15 Svi, 2021, 11:00

Jarun Jarun
Most Most
15 Svi, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Mladost Buzin Mladost Buzin
Mladost Buzin Mladost Buzin
22 Svi, 2021, 00:00

Buzin

Brezovica Brezovica
Ravnice Ravnice
22 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Devetka Devetka
22 Svi, 2021, 00:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Utrina Utrina
22 Svi, 2021, 11:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

ZET ZET
Maksimir Maksimir
22 Svi, 2021, 00:00

Oboj

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Jarun Jarun
22 Svi, 2021, 00:00

Jarun

Studentski Grad Studentski Grad
Prečko Prečko
22 Svi, 2021, 00:00

Prečko

Most Most
Brezovica Brezovica
29 Svi, 2021, 00:00

Brezovica

Most Most
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
29 Svi, 2021, 00:00

Markuševec

Mladost Buzin Mladost Buzin
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
29 Svi, 2021, 11:00

Utrina Utrina
Studentski Grad Studentski Grad
29 Svi, 2021, 00:00

Studentski Grad

Maksimir Maksimir
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
29 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Jarun Jarun
Ravnice Ravnice
29 Svi, 2021, 00:00

Prečko Prečko
ZET ZET
29 Svi, 2021, 00:00

Savica

Devetka Devetka
Prečko Prečko
05 Lip, 2021, 00:00

Prečko

Brezovica Brezovica
Jarun Jarun
05 Lip, 2021, 00:00

Jarun

Ravnice Ravnice
Most Most
05 Lip, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Mladost Buzin Mladost Buzin
05 Lip, 2021, 00:00

Buzin

ZET ZET
Devetka Devetka
05 Lip, 2021, 00:00

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Utrina Utrina
05 Lip, 2021, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Studentski Grad Studentski Grad
Maksimir Maksimir
05 Lip, 2021, 00:00

Oboj

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec

2021

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 41355229
    [title] => Nogometni klub Prečko vs Nogometni klub ŠN Maksimir
    [slug] => NogometniklubPrekovsNogometniklubNMaksimir
    [teamone] => 643
    [teamtwo] => 4576
    [date] => 2021-04-17
    [time] => 11:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50512
    [teamone_score] => 5
    [teamtwo_score] => 9
    [url] => /liga-bbva/matches/41355229-NogometniklubPrekovsNogometniklubNMaksimir
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 643
            [title] => Prečko
            [slug] => preko
            [logo] => images/zns/teams/Preko-643.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/643-preko
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 4576
            [title] => Škola nogometa Maksimir
            [slug] => kolanogometamaksimir
            [logo] => images/zns/teams/kolanogometaMaksimir-4576.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/4576-kolanogometamaksimir
    [match_date] => 17 Tra, 2021
    [match_time] => 11:00 AM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50512
            [title] => Prečko
            [slug] => Preko
        )

)
								

5 : 9

17 Tra, 2021, 11:00

Prečko

6 : 0

17 Tra, 2021, 10:00

2 : 2

14 Tra, 2021, 18:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

7 : 3

14 Tra, 2021, 20:00

7 : 2

11 Tra, 2021, 16:00

Prečko

1 : 5

11 Tra, 2021, 11:15

Jarun

3 : 2

11 Tra, 2021, 10:00

Brezovica

1 : 3

10 Tra, 2021, 09:00

Oboj

0 : 9

10 Tra, 2021, 11:00

Studentski Grad

1 : 4

08 Tra, 2021, 18:30

Prečko

6 : 0

08 Tra, 2021, 17:00

Brezovica

6 : 0

08 Tra, 2021, 17:30

Buzin

0 : 0

03 Tra, 2021, 11:00

Studentski Grad

4 : 1

03 Tra, 2021, 11:00

Markuševec

7 : 0

28 Ožu, 2021, 10:00

Jarun

1 : 3

27 Ožu, 2021, 09:00

Prečko

0 : 3

27 Ožu, 2021, 11:00

1 : 6

27 Ožu, 2021, 09:00

Sesvetski Kraljevec

0 : 3

27 Ožu, 2021, 12:00

Savica

2 : 7

21 Ožu, 2021, 16:00

Prečko

2 : 2

21 Ožu, 2021, 10:00

Brezovica

6 : 1

20 Ožu, 2021, 16:00

Buzin

0 : 3

20 Ožu, 2021, 12:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

2 : 0

20 Ožu, 2021, 09:00

Oboj

5 : 1

25 Stu, 2020, 18:00

Jarun

4 : 3

22 Stu, 2020, 10:00

Brezovica

0 : 0

22 Stu, 2020, 09:00

Savica

4 : 0

21 Stu, 2020, 11:00

Markuševec

0 : 0

21 Stu, 2020, 12:15

Studentski Grad

6 : 1

21 Stu, 2020, 11:00

Sesvetski Kraljevec

5 : 2

21 Stu, 2020, 11:00

2 : 4

18 Stu, 2020, 10:00

Studentski Grad

0 : 4

18 Stu, 2020, 11:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

0 : 0

15 Stu, 2020, 12:00

0 : 0

15 Stu, 2020, 10:00

Oboj

1 : 7

14 Stu, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

4 : 3

14 Stu, 2020, 10:00

2 : 3

14 Stu, 2020, 11:00

Ivanja Reka

1 : 1

08 Stu, 2020, 10:00

Ivanja Reka

2 : 1

08 Stu, 2020, 13:00

Brezovica

4 : 7

08 Stu, 2020, 11:00

Markuševec

9 : 0

07 Stu, 2020, 11:00

Savica

0 : 0

07 Stu, 2020, 11:00

Studentski Grad

0 : 0

07 Stu, 2020, 11:00

Sesvetski Kraljevec

0 : 0

03 Stu, 2020, 20:00

Oboj

0 : 0

02 Stu, 2020, 17:00

Jarun

0 : 2

31 Lis, 2020, 11:00

Sesvetski Kraljevec

2 : 0

31 Lis, 2020, 17:15

Studentski Grad

4 : 0

31 Lis, 2020, 11:00

Buzin

3 : 1

28 Lis, 2020, 19:00

0 : 0

25 Lis, 2020, 11:00

Buzin

7 : 0

25 Lis, 2020, 10:30

Brezovica

13 : 0

25 Lis, 2020, 11:00

Markuševec

0 : 0

24 Lis, 2020, 11:00

Ivanja Reka

1 : 1

24 Lis, 2020, 11:00

Savica

0 : 0

18 Lis, 2020, 11:00

Jarun

0 : 0

18 Lis, 2020, 09:00

Oboj

1 : 1

17 Lis, 2020, 15:00

Studentski Grad

2 : 4

17 Lis, 2020, 11:00

Sesvetski Kraljevec

1 : 4

17 Lis, 2020, 11:00

1 : 3

17 Lis, 2020, 12:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

0 : 0

17 Lis, 2020, 09:00

6 : 0

14 Lis, 2020, 18:00

Sesvetski Kraljevec

9 : 3

11 Lis, 2020, 09:00

5 : 0

11 Lis, 2020, 11:00

Ivanja Reka

0 : 6

11 Lis, 2020, 10:00

Brezovica

14 : 1

10 Lis, 2020, 11:00

Buzin

0 : 0

10 Lis, 2020, 16:00

SRC Grana Klaka

0 : 3

10 Lis, 2020, 11:00

Savica

0 : 6

04 Lis, 2020, 10:00

Oboj

0 : 0

03 Lis, 2020, 12:00

Studentski Grad

0 : 0

03 Lis, 2020, 11:00

Sesvetski Kraljevec

0 : 0

03 Lis, 2020, 11:00

4 : 5

03 Lis, 2020, 11:00

Jarun

0 : 1

03 Lis, 2020, 12:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

2 : 8

30 Ruj, 2020, 19:00

Oboj

1 : 1

30 Ruj, 2020, 19:00

Sesvetski Kraljevec

4 : 2

27 Ruj, 2020, 11:00

Ivanja Reka

10 : 0

27 Ruj, 2020, 11:00

Markuševec

1 : 3

26 Ruj, 2020, 12:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

9 : 1

26 Ruj, 2020, 10:00

6 : 2

26 Ruj, 2020, 11:00

Buzin

1 : 5

26 Ruj, 2020, 09:00

Savica

0 : 2

23 Ruj, 2020, 18:00

Studentski Grad

2 : 1

20 Ruj, 2020, 09:00

Savica

0 : 0

20 Ruj, 2020, 09:00

Oboj

0 : 0

19 Ruj, 2020, 12:00

Studentski Grad

0 : 1

19 Ruj, 2020, 11:00

Sesvetski Kraljevec

0 : 0

19 Ruj, 2020, 10:30

0 : 0

19 Ruj, 2020, 11:00

Jarun

0 : 0

16 Ruj, 2020, 17:30

Brezovica

0 : 9

13 Ruj, 2020, 10:00

Oboj

4 : 0

13 Ruj, 2020, 11:00

Ivanja Reka

2 : 7

13 Ruj, 2020, 10:00

Brezovica

10 : 3

13 Ruj, 2020, 11:00

Markuševec

0 : 0

12 Ruj, 2020, 12:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

0 : 0

12 Ruj, 2020, 10:00

1 : 7

10 Ruj, 2020, 20:00

Jarun

7 : 0

06 Ruj, 2020, 11:30

Jarun

8 : 2

05 Ruj, 2020, 10:00

Markuševec

2 : 3

05 Ruj, 2020, 11:00

Savica

0 : 0

05 Ruj, 2020, 11:00

Sesvetski Kraljevec

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

2. "B1" ZNL ZAGIĆI 20/21

1

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 19
  • 17
  • 0
  • 2
  • 112
  • 32
  • 80
  • 51

2

Devetka Devetka
  • 19
  • 16
  • 1
  • 2
  • 86
  • 40
  • 46
  • 49

3

Mladost Buzin Mladost Buzin
  • 19
  • 16
  • 0
  • 3
  • 85
  • 21
  • 64
  • 48

4

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
  • 18
  • 12
  • 1
  • 5
  • 79
  • 40
  • 39
  • 37

5

Brezovica Brezovica
  • 19
  • 10
  • 3
  • 6
  • 57
  • 45
  • 12
  • 33

6

Jarun Jarun
  • 18
  • 8
  • 1
  • 9
  • 62
  • 57
  • 5
  • 25

7

ZET ZET
  • 16
  • 6
  • 2
  • 8
  • 39
  • 44
  • -5
  • 20

8

Most Most
  • 13
  • 6
  • 1
  • 6
  • 29
  • 34
  • -5
  • 19

9

Ravnice Ravnice
  • 16
  • 6
  • 1
  • 9
  • 37
  • 46
  • -9
  • 19

10

Prečko Prečko
  • 18
  • 5
  • 3
  • 10
  • 52
  • 60
  • -8
  • 18

11

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
  • 18
  • 4
  • 3
  • 11
  • 36
  • 43
  • -7
  • 15

12

Studentski Grad Studentski Grad
  • 17
  • 3
  • 2
  • 12
  • 23
  • 78
  • -55
  • 11

13

Maksimir Maksimir
  • 17
  • 3
  • 0
  • 14
  • 18
  • 96
  • -78
  • 9

14

Utrina Utrina
  • 17
  • 0
  • 2
  • 15
  • 12
  • 91
  • -79
  • 2
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

2. "B1" ZNL ZAGIĆI 20/21

1

54. Ammar Haliti (Most)
  • 5

2

23. Val Kodrnja (Jarun)
  • 4