Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 22 Stu 2020

Brezovica

4 : 2

Prečko

2. "B2" ZNL LIMAČI 20/21

2. "B2" ZNL LIMAČI 20/21

Array
(
    [team_id] => 618
    [team_name] => Mladost Buzin
    [team_slug] => mladostbuzin
    [team_logo] => images/zns/teams/MladostBuzin-618.png
    [team_url] => /soccer/teams/618-mladostbuzin
)
Array
(
    [team_id] => 4556
    [team_name] => Most
    [team_slug] => most
    [team_logo] => images/zns/teams/most.png
    [team_url] => /soccer/teams/4556-most
)
Array
(
    [team_id] => 96347
    [team_name] => Devetka
    [team_slug] => devetka
    [team_logo] => images/zns/teams/Devetka-96347.png
    [team_url] => /soccer/teams/96347-devetka
)
Array
(
    [team_id] => 4205
    [team_name] => Utrina
    [team_slug] => utrina
    [team_logo] => images/zns/teams/Utrina-4205.png
    [team_url] => /soccer/teams/4205-utrina
)
Array
(
    [team_id] => 639
    [team_name] => Maksimir
    [team_slug] => maksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/NK-maksimir.png
    [team_url] => /soccer/teams/639-maksimir
)
Array
(
    [team_id] => 596
    [team_name] => Jarun
    [team_slug] => jarun
    [team_logo] => images/zns/teams/Jarun-596.png
    [team_url] => /soccer/teams/596-jarun
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/StudentskiGrad-610.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
Array
(
    [team_id] => 643
    [team_name] => Prečko
    [team_slug] => preko
    [team_logo] => images/zns/teams/Preko-643.png
    [team_url] => /soccer/teams/643-preko
)
Array
(
    [team_id] => 597
    [team_name] => Ravnice
    [team_slug] => ravnice
    [team_logo] => images/zns/teams/Ravnice-597.png
    [team_url] => /soccer/teams/597-ravnice
)
Array
(
    [team_id] => 602
    [team_name] => Sesvetski Kraljevec
    [team_slug] => sesvetskikraljevec
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-sesvetski-kraljevac.png
    [team_url] => /soccer/teams/602-sesvetskikraljevec
)
Array
(
    [team_id] => 4576
    [team_name] => Škola nogometa Maksimir
    [team_slug] => kolanogometamaksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/kolanogometaMaksimir-4576.png
    [team_url] => /soccer/teams/4576-kolanogometamaksimir
)
Array
(
    [team_id] => 624
    [team_name] => ZET
    [team_slug] => zet
    [team_logo] => images/zns/teams/ZET-624.png
    [team_url] => /soccer/teams/624-zet
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/PrigorjeM-598.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 630
    [team_name] => Brezovica
    [team_slug] => brezovica
    [team_logo] => images/zns/teams/Brezovica-630.png
    [team_url] => /soccer/teams/630-brezovica
)
																	

2021

Most Most
29 Stu, 2020, 10:00

Ivanja Reka

ZET ZET
Ravnice Ravnice
29 Stu, 2020, 10:00

Utrina Utrina
Prečko Prečko
13 Ožu, 2021, 00:00

Prečko

Jarun Jarun
Ravnice Ravnice
13 Ožu, 2021, 00:00

Maksimir Maksimir
Utrina Utrina
13 Ožu, 2021, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Studentski Grad Studentski Grad
13 Ožu, 2021, 00:00

Studentski Grad

Devetka Devetka
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
13 Ožu, 2021, 00:00

Mladost Buzin Mladost Buzin
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
13 Ožu, 2021, 00:00

Markuševec

Brezovica Brezovica
ZET ZET
13 Ožu, 2021, 00:00

Savica

Most Most
Maksimir Maksimir
20 Ožu, 2021, 00:00

Oboj

Jarun Jarun
Brezovica Brezovica
20 Ožu, 2021, 00:00

Brezovica

ZET ZET
Most Most
20 Ožu, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Mladost Buzin Mladost Buzin
20 Ožu, 2021, 00:00

Buzin

Studentski Grad Studentski Grad
Devetka Devetka
20 Ožu, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Utrina Utrina
20 Ožu, 2021, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Ravnice Ravnice
Prečko Prečko
20 Ožu, 2021, 00:00

Prečko

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Prečko Prečko
27 Ožu, 2021, 00:00

Prečko

Maksimir Maksimir
Jarun Jarun
27 Ožu, 2021, 00:00

Jarun

Utrina Utrina
Ravnice Ravnice
27 Ožu, 2021, 00:00

Devetka Devetka
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
27 Ožu, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Mladost Buzin Mladost Buzin
Studentski Grad Studentski Grad
27 Ožu, 2021, 00:00

Studentski Grad

Most Most
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
27 Ožu, 2021, 00:00

Brezovica Brezovica
ZET ZET
27 Ožu, 2021, 00:00

Savica

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Utrina Utrina
06 Tra, 2021, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Maksimir Maksimir
Most Most
06 Tra, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Devetka Devetka
06 Tra, 2021, 00:00

Jarun Jarun
Mladost Buzin Mladost Buzin
06 Tra, 2021, 00:00

Buzin

Ravnice Ravnice
ZET ZET
06 Tra, 2021, 00:00

Savica

Prečko Prečko
Brezovica Brezovica
06 Tra, 2021, 00:00

Brezovica

Studentski Grad Studentski Grad
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
06 Tra, 2021, 00:00

Markuševec

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Ravnice Ravnice
10 Tra, 2021, 00:00

Most Most
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
10 Tra, 2021, 00:00

ZET ZET
Studentski Grad Studentski Grad
10 Tra, 2021, 00:00

Studentski Grad

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
10 Tra, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Brezovica Brezovica
Maksimir Maksimir
10 Tra, 2021, 00:00

Oboj

Devetka Devetka
Jarun Jarun
10 Tra, 2021, 00:00

Jarun

Mladost Buzin Mladost Buzin
Prečko Prečko
10 Tra, 2021, 00:00

Prečko

Utrina Utrina
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
17 Tra, 2021, 00:00

Prečko Prečko
ZET ZET
17 Tra, 2021, 00:00

Savica

Studentski Grad Studentski Grad
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
17 Tra, 2021, 00:00

Markuševec

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Brezovica Brezovica
17 Tra, 2021, 00:00

Brezovica

Ravnice Ravnice
Most Most
17 Tra, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Jarun Jarun
Mladost Buzin Mladost Buzin
17 Tra, 2021, 00:00

Buzin

Maksimir Maksimir
Devetka Devetka
17 Tra, 2021, 00:00

Utrina Utrina
Ravnice Ravnice
24 Tra, 2021, 00:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Maksimir Maksimir
24 Tra, 2021, 00:00

Oboj

Most Most
Jarun Jarun
24 Tra, 2021, 00:00

Jarun

Brezovica Brezovica
Utrina Utrina
24 Tra, 2021, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Mladost Buzin Mladost Buzin
Prečko Prečko
24 Tra, 2021, 00:00

Prečko

Devetka Devetka
Studentski Grad Studentski Grad
24 Tra, 2021, 00:00

Studentski Grad

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
24 Tra, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

ZET ZET
Studentski Grad Studentski Grad
01 Svi, 2021, 00:00

Studentski Grad

Prečko Prečko
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
01 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
ZET ZET
01 Svi, 2021, 00:00

Savica

Ravnice Ravnice
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
01 Svi, 2021, 00:00

Markuševec

Jarun Jarun
Brezovica Brezovica
01 Svi, 2021, 00:00

Brezovica

Maksimir Maksimir
Most Most
01 Svi, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Utrina Utrina
Mladost Buzin Mladost Buzin
01 Svi, 2021, 00:00

Buzin

Devetka Devetka
Prečko Prečko
08 Svi, 2021, 00:00

Prečko

Mladost Buzin Mladost Buzin
Ravnice Ravnice
08 Svi, 2021, 00:00

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
08 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Studentski Grad Studentski Grad
Devetka Devetka
08 Svi, 2021, 00:00

Most Most
Utrina Utrina
08 Svi, 2021, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Brezovica Brezovica
Maksimir Maksimir
08 Svi, 2021, 00:00

Oboj

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Jarun Jarun
08 Svi, 2021, 00:00

Jarun

ZET ZET
Brezovica Brezovica
15 Svi, 2021, 00:00

Brezovica

Devetka Devetka
ZET ZET
15 Svi, 2021, 00:00

Savica

Maksimir Maksimir
Most Most
15 Svi, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Mladost Buzin Mladost Buzin
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
15 Svi, 2021, 00:00

Markuševec

Utrina Utrina
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
15 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Prečko Prečko
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
15 Svi, 2021, 00:00

Jarun Jarun
Studentski Grad Studentski Grad
15 Svi, 2021, 00:00

Studentski Grad

Ravnice Ravnice
Prečko Prečko
22 Svi, 2021, 00:00

Prečko

Most Most
Mladost Buzin Mladost Buzin
22 Svi, 2021, 00:00

Buzin

Brezovica Brezovica
Devetka Devetka
22 Svi, 2021, 00:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Utrina Utrina
22 Svi, 2021, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

ZET ZET
Maksimir Maksimir
22 Svi, 2021, 00:00

Oboj

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Jarun Jarun
22 Svi, 2021, 00:00

Jarun

Studentski Grad Studentski Grad
Ravnice Ravnice
22 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Studentski Grad Studentski Grad
29 Svi, 2021, 00:00

Studentski Grad

Maksimir Maksimir
ZET ZET
29 Svi, 2021, 00:00

Savica

Devetka Devetka
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
29 Svi, 2021, 00:00

Utrina Utrina
Brezovica Brezovica
29 Svi, 2021, 00:00

Brezovica

Most Most
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
29 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Jarun Jarun
Ravnice Ravnice
29 Svi, 2021, 00:00

Prečko Prečko
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
29 Svi, 2021, 00:00

Markuševec

Mladost Buzin Mladost Buzin
Prečko Prečko
05 Lip, 2021, 00:00

Prečko

Brezovica Brezovica
Most Most
05 Lip, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Mladost Buzin Mladost Buzin
05 Lip, 2021, 00:00

Buzin

ZET ZET
Devetka Devetka
05 Lip, 2021, 00:00

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Utrina Utrina
05 Lip, 2021, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Studentski Grad Studentski Grad
Maksimir Maksimir
05 Lip, 2021, 00:00

Oboj

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Jarun Jarun
05 Lip, 2021, 00:00

Jarun

Ravnice Ravnice

2021

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 41354227
    [title] => NK Brezovica vs NK Prečko
    [slug] => NKBrezovicavsNKPreko
    [teamone] => 630
    [teamtwo] => 643
    [date] => 2020-11-22
    [time] => 11:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 484
    [teamone_score] => 4
    [teamtwo_score] => 2
    [url] => /liga-bbva/matches/41354227-NKBrezovicavsNKPreko
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 630
            [title] => Brezovica
            [slug] => brezovica
            [logo] => images/zns/teams/Brezovica-630.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/630-brezovica
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 643
            [title] => Prečko
            [slug] => preko
            [logo] => images/zns/teams/Preko-643.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/643-preko
    [match_date] => 22 Stu, 2020
    [match_time] => 11:00 AM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 484
            [title] => Brezovica
            [slug] => Brezovica
        )

)
								

4 : 2

22 Stu, 2020, 11:00

Brezovica

2 : 2

22 Stu, 2020, 10:00

Savica

4 : 1

21 Stu, 2020, 10:00

Markuševec

1 : 1

21 Stu, 2020, 12:15

Studentski Grad

8 : 0

21 Stu, 2020, 10:00

Sesvetski Kraljevec

0 : 3

21 Stu, 2020, 09:00

1 : 6

18 Stu, 2020, 10:00

Studentski Grad

0 : 0

18 Stu, 2020, 12:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

0 : 0

15 Stu, 2020, 10:00

3 : 0

15 Stu, 2020, 10:00

Oboj

2 : 0

14 Stu, 2020, 10:00

Jarun

2 : 1

14 Stu, 2020, 10:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

0 : 2

14 Stu, 2020, 12:00

0 : 4

14 Stu, 2020, 10:00

Ivanja Reka

3 : 5

08 Stu, 2020, 11:00

Ivanja Reka

0 : 2

08 Stu, 2020, 11:00

Brezovica

4 : 2

08 Stu, 2020, 10:00

Markuševec

1 : 1

07 Stu, 2020, 10:00

Savica

1 : 4

07 Stu, 2020, 11:00

Studentski Grad

0 : 3

07 Stu, 2020, 10:00

Sesvetski Kraljevec

1 : 0

03 Stu, 2020, 19:00

Oboj

4 : 0

02 Stu, 2020, 16:00

Jarun

14 : 0

31 Lis, 2020, 10:00

Sesvetski Kraljevec

1 : 1

31 Lis, 2020, 16:15

Studentski Grad

19 : 0

31 Lis, 2020, 10:00

Buzin

1 : 0

28 Lis, 2020, 18:00

9 : 0

25 Lis, 2020, 10:00

Buzin

2 : 2

25 Lis, 2020, 09:30

Brezovica

1 : 0

25 Lis, 2020, 10:00

Markuševec

1 : 4

24 Lis, 2020, 10:00

Ivanja Reka

0 : 2

24 Lis, 2020, 10:00

Savica

3 : 1

18 Lis, 2020, 10:00

Jarun

3 : 1

18 Lis, 2020, 10:00

Oboj

7 : 1

17 Lis, 2020, 15:00

Studentski Grad

6 : 0

17 Lis, 2020, 09:00

Sesvetski Kraljevec

1 : 2

17 Lis, 2020, 10:00

7 : 0

17 Lis, 2020, 11:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

0 : 3

17 Lis, 2020, 11:15

1 : 2

14 Lis, 2020, 19:00

Sesvetski Kraljevec

6 : 0

11 Lis, 2020, 10:00

0 : 14

11 Lis, 2020, 12:00

Ivanja Reka

0 : 10

11 Lis, 2020, 11:00

Brezovica

2 : 0

10 Lis, 2020, 12:00

Buzin

2 : 1

10 Lis, 2020, 15:00

Markuševec

2 : 1

10 Lis, 2020, 10:00

Savica

2 : 3

04 Lis, 2020, 09:00

Oboj

1 : 1

03 Lis, 2020, 12:00

Studentski Grad

3 : 2

03 Lis, 2020, 10:00

Sesvetski Kraljevec

0 : 3

03 Lis, 2020, 09:00

10 : 0

03 Lis, 2020, 10:00

Jarun

2 : 2

03 Lis, 2020, 11:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

1 : 1

30 Ruj, 2020, 18:00

Oboj

6 : 2

29 Ruj, 2020, 18:00

Sesvetski Kraljevec

0 : 4

27 Ruj, 2020, 10:00

Ivanja Reka

4 : 2

27 Ruj, 2020, 10:00

Markuševec

11 : 0

26 Ruj, 2020, 11:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

2 : 2

26 Ruj, 2020, 11:00

1 : 3

26 Ruj, 2020, 12:00

Buzin

3 : 1

26 Ruj, 2020, 10:00

Savica

3 : 1

23 Ruj, 2020, 20:00

Studentski Grad

13 : 0

20 Ruj, 2020, 10:00

Savica

1 : 1

20 Ruj, 2020, 09:00

Oboj

1 : 3

19 Ruj, 2020, 12:00

Studentski Grad

11 : 0

19 Ruj, 2020, 10:00

Sesvetski Kraljevec

2 : 2

19 Ruj, 2020, 08:30

8 : 2

19 Ruj, 2020, 10:00

Jarun

2 : 1

16 Ruj, 2020, 16:30

Brezovica

15 : 0

13 Ruj, 2020, 09:00

Oboj

2 : 2

13 Ruj, 2020, 11:00

Brezovica

1 : 5

13 Ruj, 2020, 10:00

Markuševec

1 : 3

12 Ruj, 2020, 11:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

0 : 2

12 Ruj, 2020, 11:00

0 : 8

12 Ruj, 2020, 10:00

Ivanja Reka

15 : 0

10 Ruj, 2020, 19:00

Jarun

5 : 0

06 Ruj, 2020, 10:30

Jarun

13 : 0

05 Ruj, 2020, 11:00

Markuševec

4 : 0

05 Ruj, 2020, 10:00

Savica

7 : 0

05 Ruj, 2020, 10:00

Sesvetski Kraljevec

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

2. "B2" ZNL LIMAČI 20/21

1

Jarun Jarun
  • 13
  • 13
  • 0
  • 0
  • 72
  • 6
  • 66
  • 39

2

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
  • 13
  • 9
  • 0
  • 4
  • 67
  • 16
  • 51
  • 27

3

Mladost Buzin Mladost Buzin
  • 13
  • 8
  • 2
  • 3
  • 58
  • 17
  • 41
  • 26

4

ZET ZET
  • 12
  • 7
  • 3
  • 2
  • 35
  • 11
  • 24
  • 24

5

Maksimir Maksimir
  • 13
  • 6
  • 3
  • 4
  • 45
  • 23
  • 22
  • 21

6

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 13
  • 6
  • 1
  • 6
  • 35
  • 30
  • 5
  • 19

7

Utrina Utrina
  • 12
  • 4
  • 6
  • 2
  • 30
  • 14
  • 16
  • 18

8

Brezovica Brezovica
  • 13
  • 5
  • 2
  • 6
  • 23
  • 34
  • -11
  • 17

9

Ravnice Ravnice
  • 12
  • 4
  • 4
  • 4
  • 38
  • 16
  • 22
  • 16

10

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
  • 12
  • 4
  • 2
  • 6
  • 34
  • 32
  • 2
  • 14

11

Studentski Grad Studentski Grad
  • 13
  • 3
  • 4
  • 6
  • 27
  • 28
  • -1
  • 13

12

Devetka Devetka
  • 12
  • 3
  • 3
  • 6
  • 19
  • 31
  • -12
  • 12

13

Prečko Prečko
  • 13
  • 1
  • 0
  • 12
  • 8
  • 140
  • -132
  • 3

14

Most Most
  • 12
  • 0
  • 0
  • 12
  • 7
  • 100
  • -93
  • 0
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

2. "B2" ZNL LIMAČI 20/21