Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 20 Ruj 2020

ZET

5 : 0

Prečko

2. "B1" ZNL LIMAČI 20/21

2. "B1" ZNL LIMAČI 20/21

Array
(
    [team_id] => 618
    [team_name] => Mladost Buzin
    [team_slug] => mladostbuzin
    [team_logo] => images/zns/teams/MladostBuzin-618.png
    [team_url] => /soccer/teams/618-mladostbuzin
)
Array
(
    [team_id] => 96347
    [team_name] => Devetka
    [team_slug] => devetka
    [team_logo] => images/zns/teams/Devetka-96347.png
    [team_url] => /soccer/teams/96347-devetka
)
Array
(
    [team_id] => 4205
    [team_name] => Utrina
    [team_slug] => utrina
    [team_logo] => images/zns/teams/Utrina-4205.png
    [team_url] => /soccer/teams/4205-utrina
)
Array
(
    [team_id] => 639
    [team_name] => Maksimir
    [team_slug] => maksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/maksimir-nk-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/639-maksimir
)
Array
(
    [team_id] => 596
    [team_name] => Jarun
    [team_slug] => jarun
    [team_logo] => images/zns/teams/Jarun-596.png
    [team_url] => /soccer/teams/596-jarun
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/PrigorjeM-598.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 643
    [team_name] => Prečko
    [team_slug] => preko
    [team_logo] => images/zns/teams/Preko-643.png
    [team_url] => /soccer/teams/643-preko
)
Array
(
    [team_id] => 597
    [team_name] => Ravnice
    [team_slug] => ravnice
    [team_logo] => images/zns/teams/Ravnice-597.png
    [team_url] => /soccer/teams/597-ravnice
)
Array
(
    [team_id] => 602
    [team_name] => Sesvetski Kraljevec
    [team_slug] => sesvetskikraljevec
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-sesvetski-kraljevac.png
    [team_url] => /soccer/teams/602-sesvetskikraljevec
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/StudentskiGrad-610.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
Array
(
    [team_id] => 4576
    [team_name] => Škola nogometa Maksimir
    [team_slug] => kolanogometamaksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/kolanogometaMaksimir-4576.png
    [team_url] => /soccer/teams/4576-kolanogometamaksimir
)
Array
(
    [team_id] => 624
    [team_name] => ZET
    [team_slug] => zet
    [team_logo] => images/zns/teams/ZET-624.png
    [team_url] => /soccer/teams/624-zet
)
Array
(
    [team_id] => 630
    [team_name] => Brezovica
    [team_slug] => brezovica
    [team_logo] => images/zns/teams/Brezovica-630.png
    [team_url] => /soccer/teams/630-brezovica
)
Array
(
    [team_id] => 4556
    [team_name] => Most
    [team_slug] => most
    [team_logo] => images/zns/teams/most.png
    [team_url] => /soccer/teams/4556-most
)
																	

2021

Studentski Grad Studentski Grad
23 Ruj, 2020, 20:00

Studentski Grad

Mladost Buzin Mladost Buzin
Utrina Utrina
26 Ruj, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Prečko Prečko
Devetka Devetka
26 Ruj, 2020, 00:00

Maksimir Maksimir
Mladost Buzin Mladost Buzin
26 Ruj, 2020, 13:00

Buzin

Jarun Jarun
Most Most
26 Ruj, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Ravnice Ravnice
ZET ZET
26 Ruj, 2020, 00:00

Savica

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Brezovica Brezovica
26 Ruj, 2020, 00:00

Brezovica

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
27 Ruj, 2020, 11:00

Markuševec

Studentski Grad Studentski Grad
Mladost Buzin Mladost Buzin
30 Ruj, 2020, 19:00

Buzin

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Maksimir Maksimir
30 Ruj, 2020, 19:00

Oboj

Ravnice Ravnice
Utrina Utrina
03 Lis, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Devetka Devetka
Maksimir Maksimir
03 Lis, 2020, 00:00

Oboj

Mladost Buzin Mladost Buzin
Jarun Jarun
03 Lis, 2020, 00:00

Jarun

Most Most
Ravnice Ravnice
03 Lis, 2020, 00:00

Brezovica Brezovica
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
03 Lis, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Studentski Grad Studentski Grad
03 Lis, 2020, 00:00

Studentski Grad

ZET ZET
Prečko Prečko
03 Lis, 2020, 00:00

Prečko

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
10 Lis, 2020, 00:00

Studentski Grad Studentski Grad
ZET ZET
10 Lis, 2020, 00:00

Savica

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
10 Lis, 2020, 00:00

Markuševec

Ravnice Ravnice
Brezovica Brezovica
10 Lis, 2020, 00:00

Brezovica

Jarun Jarun
Most Most
10 Lis, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Maksimir Maksimir
Mladost Buzin Mladost Buzin
10 Lis, 2020, 00:00

Buzin

Utrina Utrina
Devetka Devetka
10 Lis, 2020, 00:00

Prečko Prečko
Most Most
11 Lis, 2020, 09:00

Ivanja Reka

ZET ZET
Utrina Utrina
14 Lis, 2020, 17:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Prečko Prečko
17 Lis, 2020, 00:00

Prečko

Studentski Grad Studentski Grad
Devetka Devetka
17 Lis, 2020, 00:00

Mladost Buzin Mladost Buzin
Utrina Utrina
17 Lis, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Most Most
Ravnice Ravnice
17 Lis, 2020, 00:00

ZET ZET
Jarun Jarun
17 Lis, 2020, 00:00

Jarun

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Maksimir Maksimir
17 Lis, 2020, 00:00

Oboj

Brezovica Brezovica
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
17 Lis, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
ZET ZET
24 Lis, 2020, 00:00

Savica

Jarun Jarun
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
24 Lis, 2020, 00:00

Markuševec

Maksimir Maksimir
Brezovica Brezovica
24 Lis, 2020, 00:00

Brezovica

Utrina Utrina
Most Most
24 Lis, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Devetka Devetka
Mladost Buzin Mladost Buzin
24 Lis, 2020, 00:00

Buzin

Prečko Prečko
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
24 Lis, 2020, 00:00

Ravnice Ravnice
Studentski Grad Studentski Grad
24 Lis, 2020, 00:00

Studentski Grad

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Prečko Prečko
31 Lis, 2020, 00:00

Prečko

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Mladost Buzin Mladost Buzin
31 Lis, 2020, 00:00

Buzin

Most Most
Devetka Devetka
31 Lis, 2020, 00:00

Brezovica Brezovica
Utrina Utrina
31 Lis, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Maksimir Maksimir
31 Lis, 2020, 00:00

Oboj

ZET ZET
Jarun Jarun
31 Lis, 2020, 00:00

Jarun

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Ravnice Ravnice
31 Lis, 2020, 00:00

Studentski Grad Studentski Grad
Brezovica Brezovica
07 Stu, 2020, 00:00

Brezovica

Mladost Buzin Mladost Buzin
Most Most
07 Stu, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Prečko Prečko
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
07 Stu, 2020, 00:00

Markuševec

Devetka Devetka
ZET ZET
07 Stu, 2020, 00:00

Savica

Utrina Utrina
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
07 Stu, 2020, 00:00

Maksimir Maksimir
Studentski Grad Studentski Grad
07 Stu, 2020, 00:00

Studentski Grad

Jarun Jarun
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
07 Stu, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Ravnice Ravnice
Jarun Jarun
14 Stu, 2020, 00:00

Jarun

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Maksimir Maksimir
14 Stu, 2020, 00:00

Oboj

Studentski Grad Studentski Grad
Utrina Utrina
14 Stu, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Devetka Devetka
14 Stu, 2020, 00:00

ZET ZET
Most Most
14 Stu, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Brezovica Brezovica
Mladost Buzin Mladost Buzin
14 Stu, 2020, 00:00

Buzin

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Prečko Prečko
14 Stu, 2020, 00:00

Prečko

Ravnice Ravnice
Ravnice Ravnice
21 Stu, 2020, 00:00

Jarun Jarun
Studentski Grad Studentski Grad
21 Stu, 2020, 00:00

Studentski Grad

Utrina Utrina
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
21 Stu, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Maksimir Maksimir
Brezovica Brezovica
21 Stu, 2020, 00:00

Brezovica

Prečko Prečko
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
21 Stu, 2020, 00:00

Markuševec

Most Most
ZET ZET
21 Stu, 2020, 00:00

Savica

Mladost Buzin Mladost Buzin
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
21 Stu, 2020, 00:00

Devetka Devetka
Ravnice Ravnice
29 Stu, 2020, 11:00

Utrina Utrina
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
13 Ožu, 2021, 00:00

Markuševec

Brezovica Brezovica
ZET ZET
13 Ožu, 2021, 00:00

Savica

Most Most
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
13 Ožu, 2021, 00:00

Mladost Buzin Mladost Buzin
Studentski Grad Studentski Grad
13 Ožu, 2021, 00:00

Studentski Grad

Devetka Devetka
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
13 Ožu, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Utrina Utrina
Ravnice Ravnice
13 Ožu, 2021, 00:00

Maksimir Maksimir
Prečko Prečko
13 Ožu, 2021, 00:00

Prečko

Jarun Jarun
Brezovica Brezovica
20 Ožu, 2021, 00:00

Brezovica

ZET ZET
Most Most
20 Ožu, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Maksimir Maksimir
20 Ožu, 2021, 00:00

Oboj

Jarun Jarun
Utrina Utrina
20 Ožu, 2021, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Ravnice Ravnice
Devetka Devetka
20 Ožu, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Mladost Buzin Mladost Buzin
20 Ožu, 2021, 00:00

Buzin

Studentski Grad Studentski Grad
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
20 Ožu, 2021, 00:00

Markuševec

Prečko Prečko
Ravnice Ravnice
27 Ožu, 2021, 00:00

Devetka Devetka
Jarun Jarun
27 Ožu, 2021, 00:00

Jarun

Utrina Utrina
Prečko Prečko
27 Ožu, 2021, 00:00

Prečko

Maksimir Maksimir
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
27 Ožu, 2021, 00:00

Brezovica Brezovica
ZET ZET
27 Ožu, 2021, 00:00

Savica

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Studentski Grad Studentski Grad
27 Ožu, 2021, 00:00

Studentski Grad

Most Most
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
27 Ožu, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Mladost Buzin Mladost Buzin
Devetka Devetka
06 Tra, 2021, 00:00

Jarun Jarun
Mladost Buzin Mladost Buzin
06 Tra, 2021, 00:00

Buzin

Ravnice Ravnice
Most Most
06 Tra, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Brezovica Brezovica
06 Tra, 2021, 00:00

Brezovica

Studentski Grad Studentski Grad
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
06 Tra, 2021, 00:00

Markuševec

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
ZET ZET
06 Tra, 2021, 00:00

Savica

Prečko Prečko
Utrina Utrina
06 Tra, 2021, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Maksimir Maksimir
Maksimir Maksimir
10 Tra, 2021, 00:00

Oboj

Devetka Devetka
Jarun Jarun
10 Tra, 2021, 00:00

Jarun

Mladost Buzin Mladost Buzin
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
10 Tra, 2021, 00:00

ZET ZET
Studentski Grad Studentski Grad
10 Tra, 2021, 00:00

Studentski Grad

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
10 Tra, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Brezovica Brezovica
Ravnice Ravnice
10 Tra, 2021, 00:00

Most Most
Prečko Prečko
10 Tra, 2021, 00:00

Prečko

Utrina Utrina
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
17 Tra, 2021, 00:00

Markuševec

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
ZET ZET
17 Tra, 2021, 00:00

Savica

Studentski Grad Studentski Grad
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
17 Tra, 2021, 00:00

Prečko Prečko
Mladost Buzin Mladost Buzin
17 Tra, 2021, 00:00

Buzin

Maksimir Maksimir
Most Most
17 Tra, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Jarun Jarun
Devetka Devetka
17 Tra, 2021, 00:00

Utrina Utrina
Brezovica Brezovica
17 Tra, 2021, 00:00

Brezovica

Ravnice Ravnice
Prečko Prečko
24 Tra, 2021, 00:00

Prečko

Devetka Devetka
Utrina Utrina
24 Tra, 2021, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Mladost Buzin Mladost Buzin
Maksimir Maksimir
24 Tra, 2021, 00:00

Oboj

Most Most
Ravnice Ravnice
24 Tra, 2021, 00:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
24 Tra, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

ZET ZET
Studentski Grad Studentski Grad
24 Tra, 2021, 00:00

Studentski Grad

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Jarun Jarun
24 Tra, 2021, 00:00

Jarun

Brezovica Brezovica
ZET ZET
01 Svi, 2021, 00:00

Savica

Ravnice Ravnice
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
01 Svi, 2021, 00:00

Markuševec

Jarun Jarun
Mladost Buzin Mladost Buzin
01 Svi, 2021, 00:00

Buzin

Devetka Devetka
Most Most
01 Svi, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Utrina Utrina
Studentski Grad Studentski Grad
01 Svi, 2021, 00:00

Studentski Grad

Prečko Prečko
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
01 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Brezovica Brezovica
01 Svi, 2021, 00:00

Brezovica

Maksimir Maksimir
Jarun Jarun
08 Svi, 2021, 00:00

Jarun

ZET ZET
Maksimir Maksimir
08 Svi, 2021, 00:00

Oboj

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Utrina Utrina
08 Svi, 2021, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Brezovica Brezovica
Devetka Devetka
08 Svi, 2021, 00:00

Most Most
Prečko Prečko
08 Svi, 2021, 00:00

Prečko

Mladost Buzin Mladost Buzin
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
08 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Studentski Grad Studentski Grad
Ravnice Ravnice
08 Svi, 2021, 00:00

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Studentski Grad Studentski Grad
15 Svi, 2021, 00:00

Studentski Grad

Ravnice Ravnice
Most Most
15 Svi, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Mladost Buzin Mladost Buzin
Brezovica Brezovica
15 Svi, 2021, 00:00

Brezovica

Devetka Devetka
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
15 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Prečko Prečko
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
15 Svi, 2021, 00:00

Markuševec

Utrina Utrina
ZET ZET
15 Svi, 2021, 00:00

Savica

Maksimir Maksimir
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
15 Svi, 2021, 00:00

Jarun Jarun
Prečko Prečko
22 Svi, 2021, 00:00

Prečko

Most Most
Mladost Buzin Mladost Buzin
22 Svi, 2021, 00:00

Buzin

Brezovica Brezovica
Utrina Utrina
22 Svi, 2021, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

ZET ZET
Maksimir Maksimir
22 Svi, 2021, 00:00

Oboj

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Jarun Jarun
22 Svi, 2021, 00:00

Jarun

Studentski Grad Studentski Grad
Devetka Devetka
22 Svi, 2021, 00:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Ravnice Ravnice
22 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Ravnice Ravnice
29 Svi, 2021, 00:00

Prečko Prečko
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
29 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Jarun Jarun
Studentski Grad Studentski Grad
29 Svi, 2021, 00:00

Studentski Grad

Maksimir Maksimir
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
29 Svi, 2021, 00:00

Utrina Utrina
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
29 Svi, 2021, 00:00

Markuševec

Mladost Buzin Mladost Buzin
ZET ZET
29 Svi, 2021, 00:00

Savica

Devetka Devetka
Brezovica Brezovica
29 Svi, 2021, 00:00

Brezovica

Most Most
Jarun Jarun
05 Lip, 2021, 00:00

Jarun

Ravnice Ravnice
Maksimir Maksimir
05 Lip, 2021, 00:00

Oboj

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Utrina Utrina
05 Lip, 2021, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Studentski Grad Studentski Grad
Devetka Devetka
05 Lip, 2021, 00:00

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Mladost Buzin Mladost Buzin
05 Lip, 2021, 00:00

Buzin

ZET ZET
Most Most
05 Lip, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Prečko Prečko
05 Lip, 2021, 00:00

Prečko

Brezovica Brezovica

2021

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 41353064
    [title] => ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ vs NK Prečko
    [slug] => ZAGREBAKIELEKTRINITRAMVAJvsNKPreko
    [teamone] => 624
    [teamtwo] => 643
    [date] => 2020-09-20
    [time] => 09:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50514
    [teamone_score] => 5
    [teamtwo_score] => 0
    [url] => /liga-bbva/matches/41353064-ZAGREBAKIELEKTRINITRAMVAJvsNKPreko
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 624
            [title] => ZET
            [slug] => zet
            [logo] => images/zns/teams/ZET-624.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/624-zet
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 643
            [title] => Prečko
            [slug] => preko
            [logo] => images/zns/teams/Preko-643.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/643-preko
    [match_date] => 20 Ruj, 2020
    [match_time] => 09:00 AM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50514
            [title] => Savica
            [slug] => Savica
        )

)
								

5 : 0

20 Ruj, 2020, 09:00

Savica

4 : 1

19 Ruj, 2020, 11:00

Studentski Grad

4 : 1

19 Ruj, 2020, 09:00

Sesvetski Kraljevec

1 : 8

19 Ruj, 2020, 09:30

0 : 5

19 Ruj, 2020, 11:00

Jarun

3 : 3

19 Ruj, 2020, 13:00

Oboj

0 : 12

16 Ruj, 2020, 17:30

Brezovica

1 : 3

13 Ruj, 2020, 10:00

Oboj

1 : 3

13 Ruj, 2020, 09:00

Ivanja Reka

2 : 13

13 Ruj, 2020, 12:00

Brezovica

4 : 2

13 Ruj, 2020, 11:00

Markuševec

2 : 3

12 Ruj, 2020, 10:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

8 : 2

12 Ruj, 2020, 10:00

3 : 1

10 Ruj, 2020, 20:00

Jarun

8 : 3

06 Ruj, 2020, 11:30

Jarun

2 : 0

05 Ruj, 2020, 12:00

Markuševec

5 : 0

05 Ruj, 2020, 11:00

Savica

1 : 7

05 Ruj, 2020, 09:00

Sesvetski Kraljevec

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

2. "B1" ZNL LIMAČI 20/21

1

Devetka Devetka
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 22
  • 3
  • 19
  • 12

2

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 21
  • 3
  • 18
  • 12

3

Jarun Jarun
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 14
  • 11
  • 3
  • 9

4

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 19
  • 5
  • 14
  • 6

5

Mladost Buzin Mladost Buzin
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 1
  • 10
  • 6

6

ZET ZET
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 12
  • 4
  • 8
  • 6

7

Studentski Grad Studentski Grad
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 7
  • 4
  • 3
  • 6

8

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
  • 3
  • 1
  • 0
  • 2
  • 5
  • 11
  • -6
  • 3

9

Prečko Prečko
  • 4
  • 1
  • 0
  • 3
  • 4
  • 11
  • -7
  • 3

10

Utrina Utrina
  • 2
  • 0
  • 1
  • 1
  • 5
  • 6
  • -1
  • 1

11

Maksimir Maksimir
  • 3
  • 0
  • 1
  • 2
  • 7
  • 14
  • -7
  • 1

12

Most Most
  • 3
  • 0
  • 0
  • 3
  • 2
  • 12
  • -10
  • 0

13

Ravnice Ravnice
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 3
  • 16
  • -13
  • 0

14

Brezovica Brezovica
  • 4
  • 0
  • 0
  • 4
  • 3
  • 34
  • -31
  • 0
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

2. "B1" ZNL LIMAČI 20/21