Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 20 Ruj 2020

Ponikve

1 : 4

Podsused

3. "A" ZNL MLAĐI PIONIRI 20/21

3. "A" ZNL MLAĐI PIONIRI 20/21

Array
(
    [team_id] => 601
    [team_name] => Čulinec
    [team_slug] => ulinec
    [team_logo] => images/zns/teams/ulinec-601.png
    [team_url] => /soccer/teams/601-ulinec
)
Array
(
    [team_id] => 4550
    [team_name] => Bubamara
    [team_slug] => bubamara
    [team_logo] => images/zns/teams/Bubamara-4550.png
    [team_url] => /soccer/teams/4550-bubamara
)
Array
(
    [team_id] => 617
    [team_name] => Ponikve
    [team_slug] => ponikve
    [team_logo] => images/zns/teams/Ponikve-617-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/617-ponikve
)
Array
(
    [team_id] => 596
    [team_name] => Jarun
    [team_slug] => jarun
    [team_logo] => images/zns/teams/Jarun-596.png
    [team_url] => /soccer/teams/596-jarun
)
Array
(
    [team_id] => 5724
    [team_name] => GNK Zagrebački mali
    [team_slug] => zagrebakimali
    [team_logo] => images/zns/teams/Zagrebakimali-5724.png
    [team_url] => /soccer/teams/5724-zagrebakimali
)
Array
(
    [team_id] => 4868
    [team_name] => Podsused
    [team_slug] => podsused
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-podsused.jpg
    [team_url] => /soccer/teams/4868-podsused
)
Array
(
    [team_id] => 96347
    [team_name] => Devetka
    [team_slug] => devetka
    [team_logo] => images/zns/teams/Devetka-96347.png
    [team_url] => /soccer/teams/96347-devetka
)
Array
(
    [team_id] => 602
    [team_name] => Sesvetski Kraljevec
    [team_slug] => sesvetskikraljevec
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-sesvetski-kraljevac.png
    [team_url] => /soccer/teams/602-sesvetskikraljevec
)
Array
(
    [team_id] => 5145
    [team_name] => Croatia 98
    [team_slug] => croatia98
    [team_logo] => images/zns/teams/croatia-98.png
    [team_url] => /soccer/teams/5145-croatia98
)
Array
(
    [team_id] => 108303
    [team_name] => Coerver® Hrvatska
    [team_slug] => coerver
    [team_logo] => images/zns/teams/Coerver-108303.png
    [team_url] => /soccer/teams/108303-coerver
)
Array
(
    [team_id] => 3096
    [team_name] => Sesvete
    [team_slug] => sesvete
    [team_logo] => images/zns/teams/Sesvete.png-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/3096-sesvete
)
Array
(
    [team_id] => 649
    [team_name] => ŽNK Agram
    [team_slug] => agram
    [team_logo] => images/zns/teams/Agram-649.png
    [team_url] => /soccer/teams/649-agram
)
Array
(
    [team_id] => 640
    [team_name] => HAŠK
    [team_slug] => hak
    [team_logo] => images/zns/teams/hask_NOVI_2019__1_-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/640-hak
)
Array
(
    [team_id] => 627
    [team_name] => Ivanja Reka
    [team_slug] => ivanjareka
    [team_logo] => images/zns/teams/IvanjaReka-627.png
    [team_url] => /soccer/teams/627-ivanjareka
)
																	

2021

Croatia 98 Croatia 98
26 Ruj, 2020, 09:30

Savica

Bubamara Bubamara
ŽNK Agram ŽNK Agram
26 Ruj, 2020, 00:00

Zagreb

Ponikve Ponikve
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
26 Ruj, 2020, 00:00

Savica

Ivanja Reka Ivanja Reka
Sesvete Sesvete
26 Ruj, 2020, 19:00

Sesvete

HAŠK HAŠK
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
26 Ruj, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Jarun Jarun
Podsused Podsused
27 Ruj, 2020, 10:00

Podsused

GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
Devetka Devetka
27 Ruj, 2020, 12:00

Čulinec Čulinec
Ponikve Ponikve
03 Lis, 2020, 00:00

Gajnice

GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
Čulinec Čulinec
03 Lis, 2020, 00:00

Čulinec

Podsused Podsused
Jarun Jarun
03 Lis, 2020, 00:00

Jarun

Devetka Devetka
Ivanja Reka Ivanja Reka
03 Lis, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Croatia 98 Croatia 98
HAŠK HAŠK
03 Lis, 2020, 00:00

Pešćenica

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
ŽNK Agram ŽNK Agram
03 Lis, 2020, 00:00

Zagreb

Sesvete Sesvete
Bubamara Bubamara
03 Lis, 2020, 00:00

Prečko

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Sesvete Sesvete
10 Lis, 2020, 00:00

Sesvete

Ponikve Ponikve
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
10 Lis, 2020, 00:00

Savica

ŽNK Agram ŽNK Agram
Croatia 98 Croatia 98
10 Lis, 2020, 00:00

Savica

HAŠK HAŠK
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
10 Lis, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Ivanja Reka Ivanja Reka
Devetka Devetka
10 Lis, 2020, 00:00

Bubamara Bubamara
Podsused Podsused
10 Lis, 2020, 00:00

Podsused

Jarun Jarun
GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
10 Lis, 2020, 00:00

Gredice

Čulinec Čulinec
HAŠK HAŠK
17 Lis, 2020, 00:00

Pešćenica

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Sesvete Sesvete
17 Lis, 2020, 00:00

Sesvete

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
ŽNK Agram ŽNK Agram
17 Lis, 2020, 00:00

Zagreb

Croatia 98 Croatia 98
Jarun Jarun
17 Lis, 2020, 00:00

Jarun

GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
Ivanja Reka Ivanja Reka
17 Lis, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Devetka Devetka
Bubamara Bubamara
17 Lis, 2020, 00:00

Prečko

Podsused Podsused
Ponikve Ponikve
17 Lis, 2020, 00:00

Gajnice

Čulinec Čulinec
Podsused Podsused
24 Lis, 2020, 00:00

Podsused

Ivanja Reka Ivanja Reka
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
24 Lis, 2020, 00:00

Savica

Ponikve Ponikve
Croatia 98 Croatia 98
24 Lis, 2020, 00:00

Savica

Sesvete Sesvete
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
24 Lis, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

ŽNK Agram ŽNK Agram
Devetka Devetka
24 Lis, 2020, 00:00

HAŠK HAŠK
GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
24 Lis, 2020, 00:00

Gredice

Bubamara Bubamara
Čulinec Čulinec
24 Lis, 2020, 00:00

Čulinec

Jarun Jarun
Ponikve Ponikve
31 Lis, 2020, 00:00

Gajnice

Jarun Jarun
Bubamara Bubamara
31 Lis, 2020, 00:00

Prečko

Čulinec Čulinec
Ivanja Reka Ivanja Reka
31 Lis, 2020, 00:00

Ivanja Reka

GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
HAŠK HAŠK
31 Lis, 2020, 00:00

Pešćenica

Podsused Podsused
ŽNK Agram ŽNK Agram
31 Lis, 2020, 00:00

Zagreb

Devetka Devetka
Sesvete Sesvete
31 Lis, 2020, 00:00

Sesvete

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
31 Lis, 2020, 00:00

Savica

Croatia 98 Croatia 98
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
07 Stu, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Podsused Podsused
07 Stu, 2020, 00:00

Podsused

ŽNK Agram ŽNK Agram
Devetka Devetka
07 Stu, 2020, 00:00

Sesvete Sesvete
GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
07 Stu, 2020, 00:00

Gredice

HAŠK HAŠK
Jarun Jarun
07 Stu, 2020, 00:00

Jarun

Bubamara Bubamara
Croatia 98 Croatia 98
07 Stu, 2020, 00:00

Savica

Ponikve Ponikve
Čulinec Čulinec
07 Stu, 2020, 00:00

Čulinec

Ivanja Reka Ivanja Reka
Ivanja Reka Ivanja Reka
14 Stu, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Jarun Jarun
HAŠK HAŠK
14 Stu, 2020, 00:00

Pešćenica

Čulinec Čulinec
ŽNK Agram ŽNK Agram
14 Stu, 2020, 00:00

Zagreb

GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
Sesvete Sesvete
14 Stu, 2020, 00:00

Sesvete

Podsused Podsused
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
14 Stu, 2020, 00:00

Savica

Devetka Devetka
Croatia 98 Croatia 98
14 Stu, 2020, 00:00

Savica

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Ponikve Ponikve
14 Stu, 2020, 00:00

Gajnice

Bubamara Bubamara
Čulinec Čulinec
21 Stu, 2020, 00:00

Čulinec

ŽNK Agram ŽNK Agram
GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
21 Stu, 2020, 00:00

Gredice

Sesvete Sesvete
Bubamara Bubamara
21 Stu, 2020, 00:00

Prečko

Ivanja Reka Ivanja Reka
Podsused Podsused
21 Stu, 2020, 00:00

Podsused

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Devetka Devetka
21 Stu, 2020, 00:00

Croatia 98 Croatia 98
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
21 Stu, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Ponikve Ponikve
Jarun Jarun
21 Stu, 2020, 00:00

Jarun

HAŠK HAŠK
Croatia 98 Croatia 98
28 Stu, 2020, 10:00

Savica

Podsused Podsused
Ponikve Ponikve
13 Ožu, 2021, 00:00

Gajnice

Ivanja Reka Ivanja Reka
Bubamara Bubamara
13 Ožu, 2021, 00:00

Prečko

HAŠK HAŠK
Jarun Jarun
13 Ožu, 2021, 00:00

Jarun

ŽNK Agram ŽNK Agram
Čulinec Čulinec
13 Ožu, 2021, 00:00

Čulinec

Sesvete Sesvete
GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
13 Ožu, 2021, 00:00

Gredice

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Podsused Podsused
13 Ožu, 2021, 00:00

Podsused

Croatia 98 Croatia 98
Devetka Devetka
13 Ožu, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
HAŠK HAŠK
20 Ožu, 2021, 00:00

Pešćenica

Ivanja Reka Ivanja Reka
Devetka Devetka
20 Ožu, 2021, 00:00

Ponikve Ponikve
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
20 Ožu, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Podsused Podsused
Croatia 98 Croatia 98
20 Ožu, 2021, 00:00

Savica

GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
20 Ožu, 2021, 00:00

Savica

Čulinec Čulinec
Sesvete Sesvete
20 Ožu, 2021, 00:00

Sesvete

Jarun Jarun
ŽNK Agram ŽNK Agram
20 Ožu, 2021, 00:00

Zagreb

Bubamara Bubamara
Ponikve Ponikve
27 Ožu, 2021, 00:00

Gajnice

HAŠK HAŠK
Bubamara Bubamara
27 Ožu, 2021, 00:00

Prečko

Sesvete Sesvete
Jarun Jarun
27 Ožu, 2021, 00:00

Jarun

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Čulinec Čulinec
27 Ožu, 2021, 00:00

Čulinec

Croatia 98 Croatia 98
GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
27 Ožu, 2021, 00:00

Gredice

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Podsused Podsused
27 Ožu, 2021, 00:00

Podsused

Devetka Devetka
Ivanja Reka Ivanja Reka
27 Ožu, 2021, 00:00

Ivanja Reka

ŽNK Agram ŽNK Agram
ŽNK Agram ŽNK Agram
06 Tra, 2021, 00:00

Zagreb

HAŠK HAŠK
Croatia 98 Croatia 98
06 Tra, 2021, 00:00

Savica

Jarun Jarun
Sesvete Sesvete
06 Tra, 2021, 00:00

Sesvete

Ivanja Reka Ivanja Reka
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
06 Tra, 2021, 00:00

Savica

Bubamara Bubamara
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
06 Tra, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Čulinec Čulinec
Devetka Devetka
06 Tra, 2021, 00:00

GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
Podsused Podsused
06 Tra, 2021, 00:00

Podsused

Ponikve Ponikve
GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
10 Tra, 2021, 00:00

Gredice

Podsused Podsused
Čulinec Čulinec
10 Tra, 2021, 00:00

Čulinec

Devetka Devetka
Jarun Jarun
10 Tra, 2021, 00:00

Jarun

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Bubamara Bubamara
10 Tra, 2021, 00:00

Prečko

Croatia 98 Croatia 98
Ivanja Reka Ivanja Reka
10 Tra, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
HAŠK HAŠK
10 Tra, 2021, 00:00

Pešćenica

Sesvete Sesvete
Ponikve Ponikve
10 Tra, 2021, 00:00

Gajnice

ŽNK Agram ŽNK Agram
Podsused Podsused
17 Tra, 2021, 00:00

Podsused

Čulinec Čulinec
GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
17 Tra, 2021, 00:00

Gredice

Ponikve Ponikve
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
17 Tra, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Bubamara Bubamara
Croatia 98 Croatia 98
17 Tra, 2021, 00:00

Savica

Ivanja Reka Ivanja Reka
Sesvete Sesvete
17 Tra, 2021, 00:00

Sesvete

ŽNK Agram ŽNK Agram
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
17 Tra, 2021, 00:00

Savica

HAŠK HAŠK
Devetka Devetka
17 Tra, 2021, 00:00

Jarun Jarun
Čulinec Čulinec
24 Tra, 2021, 00:00

Čulinec

GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
Ponikve Ponikve
24 Tra, 2021, 00:00

Gajnice

Sesvete Sesvete
ŽNK Agram ŽNK Agram
24 Tra, 2021, 00:00

Zagreb

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
HAŠK HAŠK
24 Tra, 2021, 00:00

Pešćenica

Croatia 98 Croatia 98
Ivanja Reka Ivanja Reka
24 Tra, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Bubamara Bubamara
24 Tra, 2021, 00:00

Prečko

Devetka Devetka
Jarun Jarun
24 Tra, 2021, 00:00

Jarun

Podsused Podsused
Devetka Devetka
01 Svi, 2021, 00:00

Ivanja Reka Ivanja Reka
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
01 Svi, 2021, 00:00

Savica

Sesvete Sesvete
Croatia 98 Croatia 98
01 Svi, 2021, 00:00

Savica

ŽNK Agram ŽNK Agram
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
01 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

HAŠK HAŠK
Podsused Podsused
01 Svi, 2021, 00:00

Podsused

Bubamara Bubamara
Čulinec Čulinec
01 Svi, 2021, 00:00

Čulinec

Ponikve Ponikve
GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
01 Svi, 2021, 00:00

Gredice

Jarun Jarun
Ivanja Reka Ivanja Reka
08 Svi, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Podsused Podsused
ŽNK Agram ŽNK Agram
08 Svi, 2021, 00:00

Zagreb

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
HAŠK HAŠK
08 Svi, 2021, 00:00

Pešćenica

Devetka Devetka
Bubamara Bubamara
08 Svi, 2021, 00:00

Prečko

GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
Sesvete Sesvete
08 Svi, 2021, 00:00

Sesvete

Croatia 98 Croatia 98
Ponikve Ponikve
08 Svi, 2021, 00:00

Gajnice

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Jarun Jarun
08 Svi, 2021, 00:00

Jarun

Čulinec Čulinec
GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
15 Svi, 2021, 00:00

Gredice

Ivanja Reka Ivanja Reka
Jarun Jarun
15 Svi, 2021, 00:00

Jarun

Ponikve Ponikve
Čulinec Čulinec
15 Svi, 2021, 00:00

Čulinec

Bubamara Bubamara
Podsused Podsused
15 Svi, 2021, 00:00

Podsused

HAŠK HAŠK
Devetka Devetka
15 Svi, 2021, 00:00

ŽNK Agram ŽNK Agram
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
15 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Sesvete Sesvete
Croatia 98 Croatia 98
15 Svi, 2021, 00:00

Savica

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
ŽNK Agram ŽNK Agram
22 Svi, 2021, 00:00

Zagreb

Podsused Podsused
Ivanja Reka Ivanja Reka
22 Svi, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Čulinec Čulinec
HAŠK HAŠK
22 Svi, 2021, 00:00

Pešćenica

GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
Bubamara Bubamara
22 Svi, 2021, 00:00

Prečko

Jarun Jarun
Sesvete Sesvete
22 Svi, 2021, 00:00

Sesvete

Devetka Devetka
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
22 Svi, 2021, 00:00

Savica

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Ponikve Ponikve
22 Svi, 2021, 00:00

Gajnice

Croatia 98 Croatia 98
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
29 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Croatia 98 Croatia 98
Devetka Devetka
29 Svi, 2021, 00:00

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Podsused Podsused
29 Svi, 2021, 00:00

Podsused

Sesvete Sesvete
GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
29 Svi, 2021, 00:00

Gredice

ŽNK Agram ŽNK Agram
Čulinec Čulinec
29 Svi, 2021, 00:00

Čulinec

HAŠK HAŠK
Jarun Jarun
29 Svi, 2021, 00:00

Jarun

Ivanja Reka Ivanja Reka
Bubamara Bubamara
29 Svi, 2021, 00:00

Prečko

Ponikve Ponikve
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
05 Lip, 2021, 00:00

Savica

Podsused Podsused
Ivanja Reka Ivanja Reka
05 Lip, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Bubamara Bubamara
Ponikve Ponikve
05 Lip, 2021, 00:00

Gajnice

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Croatia 98 Croatia 98
05 Lip, 2021, 00:00

Savica

Devetka Devetka
ŽNK Agram ŽNK Agram
05 Lip, 2021, 00:00

Zagreb

Čulinec Čulinec
HAŠK HAŠK
05 Lip, 2021, 00:00

Pešćenica

Jarun Jarun
Sesvete Sesvete
05 Lip, 2021, 00:00

Sesvete

GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali

2021

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 41352084
    [title] => NK Ponikve vs NK Podsused
    [slug] => NKPonikvevsNKPodsused
    [teamone] => 617
    [teamtwo] => 4868
    [date] => 2020-09-20
    [time] => 17:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 489
    [teamone_score] => 1
    [teamtwo_score] => 4
    [url] => /liga-bbva/matches/41352084-NKPonikvevsNKPodsused
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 617
            [title] => Ponikve
            [slug] => ponikve
            [logo] => images/zns/teams/Ponikve-617-removebg-preview.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/617-ponikve
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 4868
            [title] => Podsused
            [slug] => podsused
            [logo] => images/zns/teams/nk-podsused.jpg
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/4868-podsused
    [match_date] => 20 Ruj, 2020
    [match_time] => 05:00 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 489
            [title] => Gajnice
            [slug] => Gajnice
        )

)
								

1 : 4

20 Ruj, 2020, 17:00

Gajnice

3 : 0

20 Ruj, 2020, 13:00

Čulinec

2 : 2

20 Ruj, 2020, 10:00

Jarun

0 : 4

20 Ruj, 2020, 12:30

Savica

2 : 6

19 Ruj, 2020, 10:00

Gredice

0 : 0

19 Ruj, 2020, 13:00

Ivanja Reka

5 : 3

19 Ruj, 2020, 14:00

Pešćenica

2 : 2

13 Ruj, 2020, 17:00

Pešćenica

4 : 1

13 Ruj, 2020, 19:00

Zagreb

8 : 0

13 Ruj, 2020, 10:00

6 : 1

12 Ruj, 2020, 14:30

Sesvete

0 : 4

12 Ruj, 2020, 14:00

Savica

3 : 0

12 Ruj, 2020, 09:30

Savica

1 : 0

12 Ruj, 2020, 11:30

Sesvetski Kraljevec

1 : 3

06 Ruj, 2020, 18:30

Gajnice

14 : 3

06 Ruj, 2020, 10:00

Podsused

1 : 3

06 Ruj, 2020, 12:30

Jarun

1 : 1

06 Ruj, 2020, 18:00

Ivanja Reka

3 : 1

05 Ruj, 2020, 11:00

Gredice

7 : 1

05 Ruj, 2020, 13:00

Čulinec

3 : 1

04 Ruj, 2020, 10:00

Zagreb

5 : 4

03 Ruj, 2020, 18:30

Ivanja Reka

7 : 3

02 Ruj, 2020, 18:00

Sesvete

1 : 4

01 Ruj, 2020, 10:00

Zagreb

5 : 1

30 Kol, 2020, 17:00

Pešćenica

0 : 14

30 Kol, 2020, 11:00

Sesvetski Kraljevec

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

3. "A" ZNL MLAĐI PIONIRI 20/21

1

Devetka Devetka
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 31
  • 3
  • 28
  • 12

2

Sesvete Sesvete
  • 4
  • 3
  • 1
  • 0
  • 16
  • 5
  • 11
  • 10

3

HAŠK HAŠK
  • 4
  • 2
  • 2
  • 0
  • 13
  • 7
  • 6
  • 8

4

Podsused Podsused
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 18
  • 12
  • 6
  • 6

5

Čulinec Čulinec
  • 4
  • 2
  • 0
  • 2
  • 15
  • 11
  • 4
  • 6

6

ŽNK Agram ŽNK Agram
  • 4
  • 2
  • 0
  • 2
  • 11
  • 11
  • 0
  • 6

7

Bubamara Bubamara
  • 4
  • 2
  • 0
  • 2
  • 10
  • 12
  • -2
  • 6

8

GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
  • 4
  • 2
  • 0
  • 2
  • 9
  • 11
  • -2
  • 6

9

Ivanja Reka Ivanja Reka
  • 4
  • 1
  • 2
  • 1
  • 7
  • 9
  • -2
  • 5

10

Jarun Jarun
  • 4
  • 1
  • 1
  • 2
  • 8
  • 8
  • 0
  • 4

11

Croatia 98 Croatia 98
  • 3
  • 1
  • 1
  • 1
  • 6
  • 7
  • -1
  • 4

12

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
  • 4
  • 1
  • 0
  • 3
  • 4
  • 31
  • -27
  • 3

13

Ponikve Ponikve
  • 4
  • 0
  • 1
  • 3
  • 8
  • 14
  • -6
  • 1

14

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
  • 4
  • 0
  • 0
  • 4
  • 4
  • 19
  • -15
  • 0
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

3. "A" ZNL MLAĐI PIONIRI 20/21

1

77. Patrik Šimek (Devetka)
  • 11

2

14. Marin Lipovac (Podsused)
  • 7

3

20. Patrik Nikolić (HAŠK)
  • 4

4

57. Luka Radoš (Čulinec)
  • 4

5

98. Fabijan Jelić (Podsused)
  • 4

6

3. Petar Sirovina (HAŠK)
  • 3

7

40. Antonio Mijatović (Podsused)
  • 3

8

8. Zvonimir Pavlić (GNK Zagrebački mali)
  • 3

9

16. Josip Vuković (Devetka)
  • 3

10

99. Luana Vanjak (ŽNK Agram)
  • 3

11

98. Leonardo Pavlinušić (Sesvete)
  • 3

12

57. Roko Mate Nikolić (Devetka)
  • 3

13

23. Luka Komar (Bubamara)
  • 2

14

17. Juro Ćužić (Ivanja Reka)
  • 2

15

5. Lucian Buntić (Devetka)
  • 2

16

6. Vito Kljajić (Jarun)
  • 2

17

10. Jakov Pervan (Čulinec)
  • 2

18

8. Marko Jajčević (Ivanja Reka)
  • 2

19

10. Lucas Kraščić (GNK Zagrebački mali)
  • 2

20

14. Domagoj Krpan (Sesvete)
  • 2

21

10. Gabriel Jerečić (Bubamara)
  • 2

22

70. Ivan Lauc (Sesvete)
  • 2

23

17. Karlo Gulin (HAŠK)
  • 2

24

18. Petar Marin Knežević (Sesvete)
  • 2

25

15. Ante Ivančić (Sesvete)
  • 2

26

73. Vito Matoš (Ponikve)
  • 2

27

6. Petra Glavač (ŽNK Agram)
  • 2

28

3. Ema Šporčić (ŽNK Agram)
  • 2

29

11. Ivan Sudar (Sesvete)
  • 2

30

7. Ivan Dujić (Croatia 98)
  • 2

31

21. Bartol Patačko (Devetka)
  • 2

32

9. Ivano Magašić (Devetka)
  • 2

33

6. Antea Džaja (Sesvetski Kraljevec)
  • 2

34

4. Šimun Korman (Čulinec)
  • 2

35

24. Jakov Mandek (Croatia 98)
  • 2

36

11. Antonio Hodža (Devetka)
  • 2

37

17. Ivano Mandir (GNK Zagrebački mali)
  • 1

38

7. Dominik Božić (Devetka)
  • 1

39

44. Luka Kvesić (Croatia 98)
  • 1

40

4. Ivor Jambrišak (Podsused)
  • 1

41

5. Marko Pačak (Jarun)
  • 1

42

34. Marko Kovačić (Bubamara)
  • 1

43

26. Franko Štetić (Bubamara)
  • 1

44

19. Luka Raič (HAŠK)
  • 1

45

98. Ivan Pavlović (HAŠK)
  • 1

46

96. Ante Vlajčić (Devetka)
  • 1

47

9. Karlo Lovrić (Jarun)
  • 1

48

11. David Makarun (Bubamara)
  • 1

49

30. Luka Bečiragić (Ponikve)
  • 1

50

22. Noa Hrastinski (Ponikve)
  • 1

51

15. Viktor Čajić (Bubamara)
  • 1

52

15. Fran Rajačić (Jarun)
  • 1

53

17. Ivan Lovrić (HAŠK)
  • 1

54

16. Jan Kovačić (Sesvete)
  • 1

55

20. Lana Rehak (ŽNK Agram)
  • 1

56

8. Marko Kajtaz (Čulinec)
  • 1

57

44. Marko Matijević (Jarun)
  • 1

58

97. Matej Čardić (Devetka)
  • 1

59

19. Niko Ciganj (Jarun)
  • 1

60

19. Ivan Lipar (Sesvete)
  • 1

61

22. Tomo Dacer (Jarun)
  • 1

62

20. Grgur Marjanović (Ponikve)
  • 1

63

15. Ivan Jajčević (Ivanja Reka)
  • 1

64

20. Pavao Mandić (Ivanja Reka)
  • 1

65

1. Ivano Barić (Čulinec)
  • 1

66

99. Vito Pervan (Čulinec)
  • 1

67

. Laura Marki (Coerver® Hrvatska)
  • 1

68

74. Tin Jagarčec (Ponikve)
  • 1

69

18. Kristijan Beus (HAŠK)
  • 1

70

19. Marko Šaravanja (GNK Zagrebački mali)
  • 1

71

23. Luka Tica (Bubamara)
  • 1

72

99. Jakov Račić (Podsused)
  • 1

73

24. Dino Omerović (Podsused)
  • 1

74

97. Karlo Lazić (Podsused)
  • 1

75

65. Jan Žabčić (Ponikve)
  • 1

76

80. David Zmiša (Sesvete)
  • 1

77

34. Filip Golubić (Bubamara)
  • 1

78

99. Marin Kovč (Devetka)
  • 1

79

19. Maks Kovač (Devetka)
  • 1

80

. Ajna Ibrahimpašić (Coerver® Hrvatska)
  • 1

81

. Ana Milošević (Coerver® Hrvatska)
  • 1

82

3. Eva Zuanović (ŽNK Agram)
  • 1

83

44. Tena Antić (Coerver® Hrvatska)
  • 1

84

21. Noa Rustinjac (Čulinec)
  • 1

85

6. Karlo Sedak-Benčić (Čulinec)
  • 1

86

26. Nikola Cerruti (Croatia 98)
  • 1

87

. Stjepan Mijić (GNK Zagrebački mali)
  • 1

88

. Laura Vukelić (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

89

13. Vito Kolman (Čulinec)
  • 1

90

60. Andrej Prekpalaj (Ponikve)
  • 1

91

4. Eva Mrak (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

92

. Marin Majdandžić (Čulinec)
  • 1

93

5. Lana Ciglević (ŽNK Agram)
  • 1

94

9. Vid Perić (Ivanja Reka)
  • 1

95

8. Dora Bezik (ŽNK Agram)
  • 1

96

9. Aleksandar Jakovljević (GNK Zagrebački mali)
  • 1