Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 20 Ruj 2020

Škola nogometa Maksimir

0 : 1

Concordia

2. ZNL PIONIRI 20/21

2. ZNL PIONIRI 20/21

Array
(
    [team_id] => 629
    [team_name] => Sloga
    [team_slug] => sloga-gredelj
    [team_logo] => images/zns/teams/Sloga-Gredelj-629.png
    [team_url] => /soccer/teams/629-sloga-gredelj
)
Array
(
    [team_id] => 596
    [team_name] => Jarun
    [team_slug] => jarun
    [team_logo] => images/zns/teams/Jarun-596.png
    [team_url] => /soccer/teams/596-jarun
)
Array
(
    [team_id] => 641
    [team_name] => Concordia
    [team_slug] => concordia
    [team_logo] => images/zns/teams/Concordia-641.png
    [team_url] => /soccer/teams/641-concordia
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/PrigorjeM-598.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 4556
    [team_name] => Most
    [team_slug] => most
    [team_logo] => images/zns/teams/most.png
    [team_url] => /soccer/teams/4556-most
)
Array
(
    [team_id] => 597
    [team_name] => Ravnice
    [team_slug] => ravnice
    [team_logo] => images/zns/teams/Ravnice-597.png
    [team_url] => /soccer/teams/597-ravnice
)
Array
(
    [team_id] => 119428
    [team_name] => Zelengaj 1948
    [team_slug] => zelengaj1948
    [team_logo] => images/zns/teams/Zelengaj1948-119428.png
    [team_url] => /soccer/teams/119428-zelengaj1948
)
Array
(
    [team_id] => 86066
    [team_name] => Trnovčica
    [team_slug] => trnovica
    [team_logo] => images/zns/teams/trnovcica-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/86066-trnovica
)
Array
(
    [team_id] => 642
    [team_name] => Kašina
    [team_slug] => kaina
    [team_logo] => images/zns/teams/Kaina-642.png
    [team_url] => /soccer/teams/642-kaina
)
Array
(
    [team_id] => 4576
    [team_name] => Škola nogometa Maksimir
    [team_slug] => kolanogometamaksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/kolanogometaMaksimir-4576.png
    [team_url] => /soccer/teams/4576-kolanogometamaksimir
)
Array
(
    [team_id] => 619
    [team_name] => Sava
    [team_slug] => sava
    [team_logo] => images/zns/teams/Sava-619.png
    [team_url] => /soccer/teams/619-sava
)
Array
(
    [team_id] => 606
    [team_name] => Šparta Elektra
    [team_slug] => parta-elektra
    [team_logo] => images/zns/teams/NKparta-606.png
    [team_url] => /soccer/teams/606-parta-elektra
)
																	

2021

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
26 Ruj, 2020, 00:00

Hrelić

Sava Sava
Trnovčica Trnovčica
26 Ruj, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Kašina Kašina
26 Ruj, 2020, 00:00

Kašina

Ravnice Ravnice
Concordia Concordia
26 Ruj, 2020, 00:00

Sloga Sloga
Šparta Elektra Šparta Elektra
26 Ruj, 2020, 10:30

Pongračevo

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Jarun Jarun
27 Ruj, 2020, 11:30

Jarun

Most Most
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
03 Lis, 2020, 00:00

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Sloga Sloga
03 Lis, 2020, 00:00

Pongračevo

Šparta Elektra Šparta Elektra
Ravnice Ravnice
03 Lis, 2020, 00:00

Concordia Concordia
Most Most
03 Lis, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Kašina Kašina
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
03 Lis, 2020, 00:00

Markuševec

Jarun Jarun
Sava Sava
03 Lis, 2020, 00:00

Gredice

Trnovčica Trnovčica
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
10 Lis, 2020, 00:00

Hrelić

Trnovčica Trnovčica
Jarun Jarun
10 Lis, 2020, 00:00

Jarun

Sava Sava
Kašina Kašina
10 Lis, 2020, 00:00

Kašina

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Concordia Concordia
10 Lis, 2020, 00:00

Most Most
Šparta Elektra Šparta Elektra
10 Lis, 2020, 00:00

Pongračevo

Ravnice Ravnice
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
10 Lis, 2020, 00:00

Sloga Sloga
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
17 Lis, 2020, 00:00

Markuševec

Concordia Concordia
Trnovčica Trnovčica
17 Lis, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Jarun Jarun
Sava Sava
17 Lis, 2020, 00:00

Gredice

Kašina Kašina
Most Most
17 Lis, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Šparta Elektra Šparta Elektra
Ravnice Ravnice
17 Lis, 2020, 00:00

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Sloga Sloga
17 Lis, 2020, 00:00

Pongračevo

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
24 Lis, 2020, 00:00

Hrelić

Jarun Jarun
Kašina Kašina
24 Lis, 2020, 00:00

Kašina

Trnovčica Trnovčica
Concordia Concordia
24 Lis, 2020, 00:00

Sava Sava
Šparta Elektra Šparta Elektra
24 Lis, 2020, 00:00

Pongračevo

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
24 Lis, 2020, 00:00

Most Most
Sloga Sloga
24 Lis, 2020, 00:00

Pongračevo

Ravnice Ravnice
Ravnice Ravnice
31 Lis, 2020, 00:00

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Most Most
31 Lis, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Sloga Sloga
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
31 Lis, 2020, 00:00

Markuševec

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Sava Sava
31 Lis, 2020, 00:00

Gredice

Šparta Elektra Šparta Elektra
Jarun Jarun
31 Lis, 2020, 00:00

Jarun

Kašina Kašina
Trnovčica Trnovčica
31 Lis, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Concordia Concordia
Concordia Concordia
07 Stu, 2020, 00:00

Jarun Jarun
Šparta Elektra Šparta Elektra
07 Stu, 2020, 00:00

Pongračevo

Trnovčica Trnovčica
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
07 Stu, 2020, 00:00

Sava Sava
Sloga Sloga
07 Stu, 2020, 00:00

Pongračevo

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Ravnice Ravnice
07 Stu, 2020, 00:00

Most Most
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
07 Stu, 2020, 00:00

Hrelić

Kašina Kašina
Trnovčica Trnovčica
14 Stu, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Most Most
14 Stu, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
14 Stu, 2020, 00:00

Markuševec

Ravnice Ravnice
Sava Sava
14 Stu, 2020, 00:00

Gredice

Sloga Sloga
Jarun Jarun
14 Stu, 2020, 00:00

Jarun

Šparta Elektra Šparta Elektra
Kašina Kašina
14 Stu, 2020, 00:00

Kašina

Concordia Concordia
Trnovčica Trnovčica
21 Stu, 2020, 11:30

SRC Grana Klaka

Ravnice Ravnice
Trnovčica Trnovčica
20 Ožu, 2021, 00:00

SRC Grana Klaka

Sloga Sloga
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
20 Ožu, 2021, 00:00

Markuševec

Most Most
Sava Sava
20 Ožu, 2021, 00:00

Gredice

Ravnice Ravnice
Jarun Jarun
20 Ožu, 2021, 00:00

Jarun

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Kašina Kašina
20 Ožu, 2021, 00:00

Kašina

Šparta Elektra Šparta Elektra
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
20 Ožu, 2021, 00:00

Hrelić

Concordia Concordia
Sloga Sloga
27 Ožu, 2021, 00:00

Pongračevo

Jarun Jarun
Šparta Elektra Šparta Elektra
27 Ožu, 2021, 00:00

Pongračevo

Concordia Concordia
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
27 Ožu, 2021, 00:00

Kašina Kašina
Ravnice Ravnice
27 Ožu, 2021, 00:00

Trnovčica Trnovčica
Most Most
27 Ožu, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Sava Sava
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
27 Ožu, 2021, 00:00

Markuševec

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Sava Sava
06 Tra, 2021, 00:00

Gredice

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
06 Tra, 2021, 00:00

Hrelić

Šparta Elektra Šparta Elektra
Concordia Concordia
06 Tra, 2021, 00:00

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Kašina Kašina
06 Tra, 2021, 00:00

Kašina

Sloga Sloga
Jarun Jarun
06 Tra, 2021, 00:00

Jarun

Ravnice Ravnice
Trnovčica Trnovčica
06 Tra, 2021, 00:00

SRC Grana Klaka

Most Most
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
10 Tra, 2021, 00:00

Markuševec

Trnovčica Trnovčica
Most Most
10 Tra, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Jarun Jarun
Ravnice Ravnice
10 Tra, 2021, 00:00

Kašina Kašina
Sloga Sloga
10 Tra, 2021, 00:00

Pongračevo

Concordia Concordia
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
10 Tra, 2021, 00:00

Šparta Elektra Šparta Elektra
Sava Sava
10 Tra, 2021, 00:00

Gredice

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Trnovčica Trnovčica
17 Tra, 2021, 00:00

SRC Grana Klaka

Sava Sava
Jarun Jarun
17 Tra, 2021, 00:00

Jarun

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Concordia Concordia
17 Tra, 2021, 00:00

Ravnice Ravnice
Šparta Elektra Šparta Elektra
17 Tra, 2021, 00:00

Pongračevo

Sloga Sloga
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
17 Tra, 2021, 00:00

Hrelić

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Kašina Kašina
17 Tra, 2021, 00:00

Kašina

Most Most
Trnovčica Trnovčica
24 Tra, 2021, 00:00

SRC Grana Klaka

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Sava Sava
24 Tra, 2021, 00:00

Gredice

Jarun Jarun
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
24 Tra, 2021, 00:00

Markuševec

Kašina Kašina
Most Most
24 Tra, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Concordia Concordia
Ravnice Ravnice
24 Tra, 2021, 00:00

Šparta Elektra Šparta Elektra
Sloga Sloga
24 Tra, 2021, 00:00

Pongračevo

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Kašina Kašina
01 Svi, 2021, 00:00

Kašina

Sava Sava
Jarun Jarun
01 Svi, 2021, 00:00

Jarun

Trnovčica Trnovčica
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
01 Svi, 2021, 00:00

Ravnice Ravnice
Šparta Elektra Šparta Elektra
01 Svi, 2021, 00:00

Pongračevo

Most Most
Concordia Concordia
01 Svi, 2021, 00:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
01 Svi, 2021, 00:00

Hrelić

Sloga Sloga
Jarun Jarun
08 Svi, 2021, 00:00

Jarun

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Trnovčica Trnovčica
08 Svi, 2021, 00:00

SRC Grana Klaka

Kašina Kašina
Sava Sava
08 Svi, 2021, 00:00

Gredice

Concordia Concordia
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
08 Svi, 2021, 00:00

Markuševec

Šparta Elektra Šparta Elektra
Most Most
08 Svi, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Ravnice Ravnice
08 Svi, 2021, 00:00

Sloga Sloga
Concordia Concordia
15 Svi, 2021, 00:00

Trnovčica Trnovčica
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
15 Svi, 2021, 00:00

Hrelić

Ravnice Ravnice
Sloga Sloga
15 Svi, 2021, 00:00

Pongračevo

Most Most
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
15 Svi, 2021, 00:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Šparta Elektra Šparta Elektra
15 Svi, 2021, 00:00

Pongračevo

Sava Sava
Kašina Kašina
15 Svi, 2021, 00:00

Kašina

Jarun Jarun
Kašina Kašina
22 Svi, 2021, 00:00

Kašina

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Jarun Jarun
22 Svi, 2021, 00:00

Jarun

Concordia Concordia
Sava Sava
22 Svi, 2021, 00:00

Gredice

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
22 Svi, 2021, 00:00

Markuševec

Sloga Sloga
Most Most
22 Svi, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Ravnice Ravnice
Trnovčica Trnovčica
22 Svi, 2021, 00:00

SRC Grana Klaka

Šparta Elektra Šparta Elektra
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
29 Svi, 2021, 00:00

Hrelić

Most Most
Ravnice Ravnice
29 Svi, 2021, 00:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Sloga Sloga
29 Svi, 2021, 00:00

Pongračevo

Sava Sava
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
29 Svi, 2021, 00:00

Trnovčica Trnovčica
Šparta Elektra Šparta Elektra
29 Svi, 2021, 00:00

Pongračevo

Jarun Jarun
Concordia Concordia
29 Svi, 2021, 00:00

Kašina Kašina

2021

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 41588184
    [title] => NK ŠN Maksimir vs NK Concordia
    [slug] => NKNMaksimirvsNKConcordia
    [teamone] => 4576
    [teamtwo] => 641
    [date] => 2020-09-20
    [time] => 14:30:00
    [spsoccer_vanue_id] => 127113
    [teamone_score] => 0
    [teamtwo_score] => 1
    [url] => /liga-bbva/matches/41588184-NKNMaksimirvsNKConcordia
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 4576
            [title] => Škola nogometa Maksimir
            [slug] => kolanogometamaksimir
            [logo] => images/zns/teams/kolanogometaMaksimir-4576.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/4576-kolanogometamaksimir
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 641
            [title] => Concordia
            [slug] => concordia
            [logo] => images/zns/teams/Concordia-641.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/641-concordia
    [match_date] => 20 Ruj, 2020
    [match_time] => 02:30 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 127113
            [title] => 
            [slug] => 
        )

)
								

2 : 1

20 Ruj, 2020, 16:30

Pongračevo

3 : 4

20 Ruj, 2020, 11:30

9 : 1

20 Ruj, 2020, 11:30

Ivanja Reka

5 : 0

19 Ruj, 2020, 10:30

Pongračevo

7 : 1

19 Ruj, 2020, 11:30

Markuševec

5 : 1

17 Ruj, 2020, 21:00

Pongračevo

5 : 0

13 Ruj, 2020, 11:30

Jarun

2 : 1

13 Ruj, 2020, 11:30

Kašina

1 : 9

12 Ruj, 2020, 11:30

Hrelić

0 : 6

12 Ruj, 2020, 12:30

Gredice

9 : 0

06 Ruj, 2020, 11:30

0 : 3

06 Ruj, 2020, 11:30

Ivanja Reka

4 : 8

05 Ruj, 2020, 10:30

Pongračevo

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

2. ZNL PIONIRI 20/21

1

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 19
  • 2
  • 17
  • 9

2

Concordia Concordia
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 9
  • 1
  • 8
  • 9

3

Jarun Jarun
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 12
  • 5
  • 7
  • 9

4

Most Most
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 15
  • 4
  • 11
  • 6

5

Kašina Kašina
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 11
  • 7
  • 4
  • 6

6

Sloga Sloga
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 7
  • 7
  • 0
  • 6

7

Ravnice Ravnice
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 12
  • 4
  • 8
  • 3

8

Šparta Elektra Šparta Elektra
  • 3
  • 1
  • 0
  • 2
  • 10
  • 10
  • 0
  • 3

9

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
  • 3
  • 0
  • 0
  • 3
  • 3
  • 6
  • -3
  • 0

10

Trnovčica Trnovčica
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 2
  • 14
  • -12
  • 0

11

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
  • 3
  • 0
  • 0
  • 3
  • 1
  • 20
  • -19
  • 0

12

Sava Sava
  • 3
  • 0
  • 0
  • 3
  • 1
  • 22
  • -21
  • 0
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

2. ZNL PIONIRI 20/21

1

14. Lukas Avgustinović (Most)
  • 7

2

23. Niko Obradov (Šparta Elektra)
  • 5

3

22. Patrik Dabić (Jarun)
  • 5

4

10. Leo Jurina (Most)
  • 5

5

16. Patrik Pugar (Prigorje Markuševec)
  • 4

6

7. Jurica Pukšec (Kašina)
  • 4

7

19. Luka Martinušić (Šparta Elektra)
  • 4

8

10. Matija Pandek (Kašina)
  • 3

9

3. Filip Cicak (Sloga)
  • 3

10

5. Tin Kolonić (Concordia)
  • 3

11

. Diego Roko Jurin (Prigorje Markuševec)
  • 3

12

7. Luka Beketić (Ravnice)
  • 3

13

18. Bruno Vukelić (Prigorje Markuševec)
  • 3

14

21. David Žnidar (Concordia)
  • 3

15

5. Luka Vidović (Prigorje Markuševec)
  • 2

16

8. Luciano Luka Josipović (Ravnice)
  • 2

17

3. Vito Gračak (Kašina)
  • 2

18

1. Toma Ostrman (Prigorje Markuševec)
  • 2

19

22. Maks Markač (Ravnice)
  • 2

20

24. Roko Miljanović (Škola nogometa Maksimir)
  • 2

21

27. Mihael Lušetić (Jarun)
  • 2

22

18. Luka Đekanović (Jarun)
  • 2

23

12. Mihael Šaban (Sloga)
  • 2

24

22. Matej Domazet (Most)
  • 2

25

11. Mate Turudić (Prigorje Markuševec)
  • 2

26

20. Andrija Burcar (Ravnice)
  • 2

27

7. Roko Vrandečić (Sloga)
  • 1

28

6. Filip Šimunković (Prigorje Markuševec)
  • 1

29

14. Karlo Marjanović (Concordia)
  • 1

30

21. Nino Huzek - Gumbazir (Prigorje Markuševec)
  • 1

31

13. Šimun Gavrilović (Ravnice)
  • 1

32

6. Ivan Raguž (Ravnice)
  • 1

33

23. Josip Galić (Jarun)
  • 1

34

6. Mark Pastula (Sava)
  • 1

35

30. Matej Tomljenović (Concordia)
  • 1

36

77. Luka Malešević (Sloga)
  • 1

37

98. Stjepan Nikić (Most)
  • 1

38

10. Karlo Pekvarić (Jarun)
  • 1

39

. Demian Jurić (Šparta Elektra)
  • 1

40

6. Gabriel Antunović (Trnovčica)
  • 1

41

9. Luka Rihtarić (Kašina)
  • 1

42

8. Michell Horvat (Kašina)
  • 1

43

27. Josip Ćuk (Concordia)
  • 1

44

7. Karlo Firkelj (Zelengaj 1948)
  • 1

45

9. Jan Hundrić (Ravnice)
  • 1

46

98. Filip Roksandić (Trnovčica)
  • 1

47

28. Ivan Vukojević (Jarun)
  • 1

48

4. Leon Biškup (Prigorje Markuševec)
  • 1

49

. Diego Ignacio Mercado Pacheco (Škola nogometa Maksimir)
  • 1