Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 04 Stu 2020

Studentski Grad

0 : 0

Devetka

2. "A" ZNL MLAĐI PIONIRI 20/21

2. "A" ZNL MLAĐI PIONIRI 20/21

Array
(
    [team_id] => 639
    [team_name] => Maksimir
    [team_slug] => maksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/NK-maksimir.png
    [team_url] => /soccer/teams/639-maksimir
)
Array
(
    [team_id] => 599
    [team_name] => Rudeš
    [team_slug] => rude
    [team_logo] => images/zns/teams/rude.png
    [team_url] => /soccer/teams/599-rude
)
Array
(
    [team_id] => 108303
    [team_name] => Coerver® Hrvatska
    [team_slug] => coerver
    [team_logo] => images/zns/teams/Coerver-108303.png
    [team_url] => /soccer/teams/108303-coerver
)
Array
(
    [team_id] => 600
    [team_name] => Prigorje Žerjavinec
    [team_slug] => prigorje
    [team_logo] => images/zns/teams/Prigorje-600.png
    [team_url] => /soccer/teams/600-prigorje
)
Array
(
    [team_id] => 638
    [team_name] => Lučko
    [team_slug] => luko
    [team_logo] => images/zns/teams/NK_Luko.png
    [team_url] => /soccer/teams/638-luko
)
Array
(
    [team_id] => 602
    [team_name] => Sesvetski Kraljevec
    [team_slug] => sesvetskikraljevec
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-sesvetski-kraljevac.png
    [team_url] => /soccer/teams/602-sesvetskikraljevec
)
Array
(
    [team_id] => 637
    [team_name] => Dubrava Tim Kabel
    [team_slug] => dubravatimkabel
    [team_logo] => images/zns/teams/DubravaTimKabel-637.png
    [team_url] => /soccer/teams/637-dubravatimkabel
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/StudentskiGrad-610.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
Array
(
    [team_id] => 618
    [team_name] => Mladost Buzin
    [team_slug] => mladostbuzin
    [team_logo] => images/zns/teams/MladostBuzin-618.png
    [team_url] => /soccer/teams/618-mladostbuzin
)
Array
(
    [team_id] => 96347
    [team_name] => Devetka
    [team_slug] => devetka
    [team_logo] => images/zns/teams/Devetka-96347.png
    [team_url] => /soccer/teams/96347-devetka
)
																	

2021

Maksimir Maksimir
20 Ožu, 2021, 00:00

Oboj

Lučko Lučko
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
20 Ožu, 2021, 00:00

Savica

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Mladost Buzin Mladost Buzin
20 Ožu, 2021, 00:00

Buzin

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Studentski Grad Studentski Grad
20 Ožu, 2021, 00:00

Studentski Grad

Rudeš Rudeš
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
20 Ožu, 2021, 00:00

SRC Grana Klaka

Devetka Devetka
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
27 Ožu, 2021, 00:00

Žerjavinec

Studentski Grad Studentski Grad
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
27 Ožu, 2021, 00:00

Savica

Maksimir Maksimir
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
27 Ožu, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Mladost Buzin Mladost Buzin
Devetka Devetka
27 Ožu, 2021, 00:00

Lučko Lučko
Rudeš Rudeš
27 Ožu, 2021, 00:00

ŠC Rudeš

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Mladost Buzin Mladost Buzin
06 Tra, 2021, 00:00

Buzin

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Studentski Grad Studentski Grad
06 Tra, 2021, 00:00

Studentski Grad

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
06 Tra, 2021, 00:00

SRC Grana Klaka

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Lučko Lučko
06 Tra, 2021, 00:00

Lučko

Rudeš Rudeš
Maksimir Maksimir
06 Tra, 2021, 00:00

Oboj

Devetka Devetka
Rudeš Rudeš
10 Tra, 2021, 00:00

ŠC Rudeš

Devetka Devetka
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
10 Tra, 2021, 00:00

Žerjavinec

Lučko Lučko
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
10 Tra, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
10 Tra, 2021, 00:00

Savica

Studentski Grad Studentski Grad
Mladost Buzin Mladost Buzin
10 Tra, 2021, 00:00

Buzin

Maksimir Maksimir
Devetka Devetka
17 Tra, 2021, 00:00

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Maksimir Maksimir
17 Tra, 2021, 00:00

Oboj

Rudeš Rudeš
Lučko Lučko
17 Tra, 2021, 00:00

Lučko

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
17 Tra, 2021, 00:00

SRC Grana Klaka

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Studentski Grad Studentski Grad
17 Tra, 2021, 00:00

Studentski Grad

Mladost Buzin Mladost Buzin
Studentski Grad Studentski Grad
24 Tra, 2021, 00:00

Studentski Grad

Maksimir Maksimir
Mladost Buzin Mladost Buzin
24 Tra, 2021, 00:00

Buzin

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
24 Tra, 2021, 00:00

Savica

Lučko Lučko
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
24 Tra, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Devetka Devetka
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
24 Tra, 2021, 00:00

Žerjavinec

Rudeš Rudeš
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
01 Svi, 2021, 00:00

SRC Grana Klaka

Studentski Grad Studentski Grad
Lučko Lučko
01 Svi, 2021, 00:00

Lučko

Mladost Buzin Mladost Buzin
Maksimir Maksimir
01 Svi, 2021, 00:00

Oboj

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Rudeš Rudeš
01 Svi, 2021, 00:00

ŠC Rudeš

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Devetka Devetka
01 Svi, 2021, 00:00

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
08 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
08 Svi, 2021, 00:00

SRC Grana Klaka

Maksimir Maksimir
Studentski Grad Studentski Grad
08 Svi, 2021, 00:00

Studentski Grad

Lučko Lučko
Mladost Buzin Mladost Buzin
08 Svi, 2021, 00:00

Buzin

Devetka Devetka
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
08 Svi, 2021, 00:00

Savica

Rudeš Rudeš
Devetka Devetka
15 Svi, 2021, 00:00

Studentski Grad Studentski Grad
Maksimir Maksimir
15 Svi, 2021, 00:00

Oboj

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
15 Svi, 2021, 00:00

Žerjavinec

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Rudeš Rudeš
15 Svi, 2021, 00:00

ŠC Rudeš

Mladost Buzin Mladost Buzin
Lučko Lučko
15 Svi, 2021, 00:00

Lučko

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel

2021

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 41590290
    [title] => Nogometni klub Studentski Grad vs Nogometni klub Devetka
    [slug] => NogometniklubStudentskiGradvsNogometniklubDevetka
    [teamone] => 610
    [teamtwo] => 96347
    [date] => 2020-11-04
    [time] => 19:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50520
    [teamone_score] => 0
    [teamtwo_score] => 0
    [url] => /liga-bbva/matches/41590290-NogometniklubStudentskiGradvsNogometniklubDevetka
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 610
            [title] => Studentski Grad
            [slug] => studentskigrad
            [logo] => images/zns/teams/StudentskiGrad-610.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 96347
            [title] => Devetka
            [slug] => devetka
            [logo] => images/zns/teams/Devetka-96347.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/96347-devetka
    [match_date] => 04 Stu, 2020
    [match_time] => 07:00 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50520
            [title] => Studentski Grad
            [slug] => StudentskiGrad
        )

)
								

0 : 0

04 Stu, 2020, 19:00

Studentski Grad

0 : 0

02 Stu, 2020, 16:00

Sesvetski Kraljevec

0 : 0

31 Lis, 2020, 09:00

Buzin

0 : 0

30 Lis, 2020, 17:30

SRC Grana Klaka

0 : 0

27 Lis, 2020, 19:00

Lučko

0 : 0

25 Lis, 2020, 14:30

Oboj

0 : 0

25 Lis, 2020, 09:00

0 : 0

25 Lis, 2020, 15:00

ŠC Rudeš

0 : 0

24 Lis, 2020, 10:00

Žerjavinec

0 : 0

18 Lis, 2020, 10:30

Sesvetski Kraljevec

0 : 0

18 Lis, 2020, 09:00

Savica

0 : 0

18 Lis, 2020, 11:30

Studentski Grad

0 : 0

17 Lis, 2020, 10:00

Žerjavinec

0 : 0

17 Lis, 2020, 14:00

Buzin

0 : 0

11 Lis, 2020, 09:00

Oboj

0 : 0

11 Lis, 2020, 16:00

ŠC Rudeš

0 : 0

10 Lis, 2020, 12:00

SRC Grana Klaka

0 : 0

10 Lis, 2020, 12:30

Lučko

0 : 0

04 Lis, 2020, 16:00

ŠC Rudeš

0 : 0

04 Lis, 2020, 10:30

Žerjavinec

0 : 0

03 Lis, 2020, 09:00

Sesvetski Kraljevec

0 : 0

03 Lis, 2020, 15:00

Buzin

0 : 0

27 Ruj, 2020, 09:00

Oboj

0 : 0

27 Ruj, 2020, 09:00

Studentski Grad

0 : 0

27 Ruj, 2020, 09:00

0 : 0

26 Ruj, 2020, 12:00

SRC Grana Klaka

0 : 0

26 Ruj, 2020, 15:00

Lučko

0 : 0

20 Ruj, 2020, 11:30

0 : 0

20 Ruj, 2020, 17:00

ŠC Rudeš

0 : 0

20 Ruj, 2020, 09:00

Sesvetski Kraljevec

0 : 0

20 Ruj, 2020, 09:00

Savica

0 : 0

19 Ruj, 2020, 10:00

Žerjavinec

0 : 0

13 Ruj, 2020, 11:15

Oboj

0 : 0

13 Ruj, 2020, 10:00

Studentski Grad

0 : 0

12 Ruj, 2020, 12:00

SRC Grana Klaka

0 : 0

12 Ruj, 2020, 16:00

Lučko

0 : 0

06 Ruj, 2020, 17:00

ŠC Rudeš

0 : 0

05 Ruj, 2020, 16:00

Lučko

0 : 0

05 Ruj, 2020, 11:30

Žerjavinec

0 : 0

05 Ruj, 2020, 10:00

Sesvetski Kraljevec

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

2. "A" ZNL MLAĐI PIONIRI 20/21

1

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
  • 9
  • 8
  • 0
  • 1
  • 33
  • 7
  • 26
  • 24

2

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
  • 9
  • 7
  • 1
  • 1
  • 37
  • 8
  • 29
  • 22

3

Mladost Buzin Mladost Buzin
  • 9
  • 6
  • 1
  • 2
  • 25
  • 14
  • 11
  • 19

4

Maksimir Maksimir
  • 9
  • 5
  • 0
  • 4
  • 14
  • 16
  • -2
  • 15

5

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
  • 9
  • 4
  • 0
  • 5
  • 21
  • 17
  • 4
  • 12

6

Studentski Grad Studentski Grad
  • 9
  • 3
  • 3
  • 3
  • 15
  • 18
  • -3
  • 12

7

Lučko Lučko
  • 9
  • 3
  • 2
  • 4
  • 20
  • 15
  • 5
  • 11

8

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
  • 9
  • 2
  • 2
  • 5
  • 12
  • 29
  • -17
  • 8

9

Devetka Devetka
  • 9
  • 1
  • 2
  • 6
  • 10
  • 21
  • -11
  • 5

10

Rudeš Rudeš
  • 9
  • 0
  • 1
  • 8
  • 11
  • 53
  • -42
  • 1
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

2. "A" ZNL MLAĐI PIONIRI 20/21

1

15. Lovro Jelavić (Coerver® Hrvatska)
  • 10

2

8. Lovro Fabijanić (Sesvetski Kraljevec)
  • 8

3

99. Vito Mraović (Dubrava Tim Kabel)
  • 8

4

10. Fran Nikolić (Mladost Buzin)
  • 7

5

37. Karlo Krmpotić (Coerver® Hrvatska)
  • 7

6

7. Roko Kuh (Mladost Buzin)
  • 6

7

7. Niko Žuljević (Sesvetski Kraljevec)
  • 6

8

11. Noa Šprljan (Coerver® Hrvatska)
  • 5

9

2. Ivano Vidić (Studentski Grad)
  • 5

10

23. Dominik Dabro (Devetka)
  • 5

11

6. Jakov Ferenčak (Sesvetski Kraljevec)
  • 5

12

21. Jakov Brkljačić (Mladost Buzin)
  • 4

13

17. Jakov Martinjak (Prigorje Žerjavinec)
  • 4

14

10. Roko Pasarić (Maksimir)
  • 4

15

27. Nino Marić (Mladost Buzin)
  • 4

16

3. Patrick Petričec (Coerver® Hrvatska)
  • 4

17

24. Kristijan Franc (Coerver® Hrvatska)
  • 3

18

10. Janko Tadić (Studentski Grad)
  • 3

19

10. Marko Kovačević (Sesvetski Kraljevec)
  • 3

20

8. Dinko Utrobičić (Maksimir)
  • 3

21

95. Antonio Bralo (Lučko)
  • 3

22

84. Neo Kotnik (Dubrava Tim Kabel)
  • 3

23

4. Luka Barić (Sesvetski Kraljevec)
  • 3

24

32. Ivan Delonga (Lučko)
  • 3

25

34. Roko Mohač (Rudeš)
  • 2

26

33. Karlo Pavičić (Rudeš)
  • 2

27

18. Ivan Barišić (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

28

99. Ivan Mamić (Lučko)
  • 2

29

31. Patrik Horvat (Rudeš)
  • 2

30

17. Nikola Koledić (Coerver® Hrvatska)
  • 2

31

7. Luka Babić (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

32

97. Jakov Gracin (Lučko)
  • 2

33

6. Vedran Mikec (Lučko)
  • 2

34

19. Mihael Šavorić (Maksimir)
  • 2

35

95. Lovro Lučić (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

36

55. Ivan Klišanin (Studentski Grad)
  • 2

37

29. Mihael Šarec (Sesvetski Kraljevec)
  • 2

38

21. Sebastijan Palić (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

39

80. Jakov Ferina (Coerver® Hrvatska)
  • 2

40

. Marinko Kalauz (Lučko)
  • 2

41

13. Lukas Čubela (Sesvetski Kraljevec)
  • 2

42

4. Gaši Paško (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

43

18. Vito Kelčec (Maksimir)
  • 1

44

16. Mate Grubišić (Rudeš)
  • 1

45

. Leo Lončar (Lučko)
  • 1

46

21. Luka Matašić (Lučko)
  • 1

47

77. Patrik Badovinac (Maksimir)
  • 1

48

91. Siniša Rašetić (Studentski Grad)
  • 1

49

17. Gašpar Novak (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

50

11. Antonio Šimunović (Studentski Grad)
  • 1

51

11. Ivan Mikić (Devetka)
  • 1

52

22. Luka Komljenović (Mladost Buzin)
  • 1

53

15. Lukas Medanić (Devetka)
  • 1

54

1. Cristiano Baljak (Coerver® Hrvatska)
  • 1

55

25. Karlo Curman (Rudeš)
  • 1

56

2. Antonio Magašić (Coerver® Hrvatska)
  • 1

57

7. Ante Maslać (Maksimir)
  • 1

58

98. Mateo Mikulić (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

59

13. Leon Gojšić (Rudeš)
  • 1

60

21. Grga Pešut Kukina (Studentski Grad)
  • 1

61

15. Luka Kegelj (Rudeš)
  • 1

62

25. Aman Omerović (Coerver® Hrvatska)
  • 1

63

24. Marko Miklečić (Devetka)
  • 1

64

9. Marko Vidović (Maksimir)
  • 1

65

45. Niko Živanović (Devetka)
  • 1

66

97. Ivan Bilobrk (Lučko)
  • 1

67

29. Andrej Zadro (Mladost Buzin)
  • 1

68

4. Maks Nimac (Coerver® Hrvatska)
  • 1

69

9. Ivan Kolak (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

70

12. Leon Jahić (Studentski Grad)
  • 1

71

34. Filip Burić (Lučko)
  • 1

72

45. Antonio Beljo (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

73

27. Filip Grozdanić (Lučko)
  • 1

74

17. Vito Sabljić (Devetka)
  • 1

75

26. Grgur Maleković (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

76

13. Marko Gabričević (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

77

33. David Štrkalj (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

78

5. Stipe Udovičić (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

79

6. Dorian Benko (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

80

15. Marko Bare (Studentski Grad)
  • 1

81

11. Stipan Baričević (Mladost Buzin)
  • 1

82

11. Petar Kramarić (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

83

8. Roko Vukičević (Mladost Buzin)
  • 1

84

14. Gabrijel Antunović (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

85

7. Nikola Predović (Lučko)
  • 1

86

17. Toma Marčan (Maksimir)
  • 1

87

27. Kristijan Ćuk (Rudeš)
  • 1

88

15. Josip Radović (Sesvetski Kraljevec)
  • 1