Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 21 Stu 2020

Šparta Elektra

0 : 3

Kašina

2. ZNL MLAĐI PIONIRI 20/21

2. ZNL MLAĐI PIONIRI 20/21

Array
(
    [team_id] => 619
    [team_name] => Sava
    [team_slug] => sava
    [team_logo] => images/zns/teams/Sava-619.png
    [team_url] => /soccer/teams/619-sava
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/PrigorjeM-598.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 596
    [team_name] => Jarun
    [team_slug] => jarun
    [team_logo] => images/zns/teams/Jarun-596.png
    [team_url] => /soccer/teams/596-jarun
)
Array
(
    [team_id] => 629
    [team_name] => Sloga
    [team_slug] => sloga-gredelj
    [team_logo] => images/zns/teams/Sloga-Gredelj-629.png
    [team_url] => /soccer/teams/629-sloga-gredelj
)
Array
(
    [team_id] => 4576
    [team_name] => Škola nogometa Maksimir
    [team_slug] => kolanogometamaksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/kolanogometaMaksimir-4576.png
    [team_url] => /soccer/teams/4576-kolanogometamaksimir
)
Array
(
    [team_id] => 606
    [team_name] => Šparta Elektra
    [team_slug] => parta-elektra
    [team_logo] => images/zns/teams/NKparta-606.png
    [team_url] => /soccer/teams/606-parta-elektra
)
Array
(
    [team_id] => 597
    [team_name] => Ravnice
    [team_slug] => ravnice
    [team_logo] => images/zns/teams/Ravnice-597.png
    [team_url] => /soccer/teams/597-ravnice
)
Array
(
    [team_id] => 119428
    [team_name] => Zelengaj 1948
    [team_slug] => zelengaj1948
    [team_logo] => images/zns/teams/Zelengaj1948-119428.png
    [team_url] => /soccer/teams/119428-zelengaj1948
)
Array
(
    [team_id] => 86066
    [team_name] => Trnovčica
    [team_slug] => trnovica
    [team_logo] => images/zns/teams/trnovcica-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/86066-trnovica
)
Array
(
    [team_id] => 641
    [team_name] => Concordia
    [team_slug] => concordia
    [team_logo] => images/zns/teams/Concordia-641.png
    [team_url] => /soccer/teams/641-concordia
)
Array
(
    [team_id] => 4556
    [team_name] => Most
    [team_slug] => most
    [team_logo] => images/zns/teams/most.png
    [team_url] => /soccer/teams/4556-most
)
Array
(
    [team_id] => 642
    [team_name] => Kašina
    [team_slug] => kaina
    [team_logo] => images/zns/teams/Kaina-642.png
    [team_url] => /soccer/teams/642-kaina
)
																	

2021

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
05 Pro, 2020, 11:00

Markuševec

Concordia Concordia
Jarun Jarun
20 Ožu, 2021, 00:00

Jarun

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Kašina Kašina
20 Ožu, 2021, 00:00

Kašina

Šparta Elektra Šparta Elektra
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
20 Ožu, 2021, 00:00

Hrelić

Concordia Concordia
Trnovčica Trnovčica
20 Ožu, 2021, 00:00

Sloga Sloga
Sava Sava
20 Ožu, 2021, 00:00

Gredice

Ravnice Ravnice
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
20 Ožu, 2021, 00:00

Markuševec

Most Most
Most Most
27 Ožu, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Sava Sava
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
27 Ožu, 2021, 00:00

Markuševec

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Ravnice Ravnice
27 Ožu, 2021, 00:00

Trnovčica Trnovčica
Sloga Sloga
27 Ožu, 2021, 00:00

Pongračevo

Jarun Jarun
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
27 Ožu, 2021, 00:00

Studentski Grad

Kašina Kašina
Šparta Elektra Šparta Elektra
27 Ožu, 2021, 00:00

Pongračevo

Concordia Concordia
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
06 Tra, 2021, 00:00

Hrelić

Šparta Elektra Šparta Elektra
Concordia Concordia
06 Tra, 2021, 00:00

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Kašina Kašina
06 Tra, 2021, 00:00

Kašina

Sloga Sloga
Jarun Jarun
06 Tra, 2021, 00:00

Jarun

Ravnice Ravnice
Sava Sava
06 Tra, 2021, 00:00

Gredice

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Trnovčica Trnovčica
06 Tra, 2021, 00:00

Most Most
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
10 Tra, 2021, 00:00

Markuševec

Trnovčica Trnovčica
Most Most
10 Tra, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Jarun Jarun
Ravnice Ravnice
10 Tra, 2021, 00:00

Kašina Kašina
Sloga Sloga
10 Tra, 2021, 00:00

Pongračevo

Concordia Concordia
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
10 Tra, 2021, 00:00

Studentski Grad

Šparta Elektra Šparta Elektra
Sava Sava
10 Tra, 2021, 00:00

Gredice

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Trnovčica Trnovčica
17 Tra, 2021, 00:00

Sava Sava
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
17 Tra, 2021, 00:00

Hrelić

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Šparta Elektra Šparta Elektra
17 Tra, 2021, 00:00

Pongračevo

Sloga Sloga
Concordia Concordia
17 Tra, 2021, 00:00

Ravnice Ravnice
Kašina Kašina
17 Tra, 2021, 00:00

Kašina

Most Most
Jarun Jarun
17 Tra, 2021, 00:00

Jarun

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Trnovčica Trnovčica
24 Tra, 2021, 00:00

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Sava Sava
24 Tra, 2021, 00:00

Gredice

Jarun Jarun
Most Most
24 Tra, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Concordia Concordia
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
24 Tra, 2021, 00:00

Markuševec

Kašina Kašina
Sloga Sloga
24 Tra, 2021, 00:00

Pongračevo

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Ravnice Ravnice
24 Tra, 2021, 00:00

Šparta Elektra Šparta Elektra
Jarun Jarun
01 Svi, 2021, 00:00

Jarun

Trnovčica Trnovčica
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
01 Svi, 2021, 00:00

Studentski Grad

Ravnice Ravnice
Šparta Elektra Šparta Elektra
01 Svi, 2021, 00:00

Pongračevo

Most Most
Concordia Concordia
01 Svi, 2021, 00:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Kašina Kašina
01 Svi, 2021, 00:00

Kašina

Sava Sava
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
01 Svi, 2021, 00:00

Hrelić

Sloga Sloga
Ravnice Ravnice
08 Svi, 2021, 00:00

Sloga Sloga
Jarun Jarun
08 Svi, 2021, 00:00

Jarun

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Trnovčica Trnovčica
08 Svi, 2021, 00:00

Kašina Kašina
Sava Sava
08 Svi, 2021, 00:00

Gredice

Concordia Concordia
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
08 Svi, 2021, 00:00

Markuševec

Šparta Elektra Šparta Elektra
Most Most
08 Svi, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Sloga Sloga
15 Svi, 2021, 00:00

Pongračevo

Most Most
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
15 Svi, 2021, 00:00

Hrelić

Ravnice Ravnice
Šparta Elektra Šparta Elektra
15 Svi, 2021, 00:00

Pongračevo

Sava Sava
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
15 Svi, 2021, 00:00

Studentski Grad

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Concordia Concordia
15 Svi, 2021, 00:00

Trnovčica Trnovčica
Kašina Kašina
15 Svi, 2021, 00:00

Kašina

Jarun Jarun
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
22 Svi, 2021, 00:00

Markuševec

Sloga Sloga
Kašina Kašina
22 Svi, 2021, 00:00

Kašina

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Jarun Jarun
22 Svi, 2021, 00:00

Jarun

Concordia Concordia
Trnovčica Trnovčica
22 Svi, 2021, 00:00

Šparta Elektra Šparta Elektra
Sava Sava
22 Svi, 2021, 00:00

Gredice

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Most Most
22 Svi, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Ravnice Ravnice
Concordia Concordia
29 Svi, 2021, 00:00

Kašina Kašina
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
29 Svi, 2021, 00:00

Hrelić

Most Most
Ravnice Ravnice
29 Svi, 2021, 00:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Sloga Sloga
29 Svi, 2021, 00:00

Pongračevo

Sava Sava
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
29 Svi, 2021, 00:00

Studentski Grad

Trnovčica Trnovčica
Šparta Elektra Šparta Elektra
29 Svi, 2021, 00:00

Pongračevo

Jarun Jarun

2021

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 41588892
    [title] => Nogometni klub Šparta Zagreb vs Nogometni klub Kašina
    [slug] => NogometniklubpartaZagrebvsNogometniklubKaina
    [teamone] => 606
    [teamtwo] => 642
    [date] => 2020-11-21
    [time] => 09:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 51546
    [teamone_score] => 0
    [teamtwo_score] => 3
    [url] => /liga-bbva/matches/41588892-NogometniklubpartaZagrebvsNogometniklubKaina
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 606
            [title] => Šparta Elektra
            [slug] => parta-elektra
            [logo] => images/zns/teams/NKparta-606.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/606-parta-elektra
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 642
            [title] => Kašina
            [slug] => kaina
            [logo] => images/zns/teams/Kaina-642.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/642-kaina
    [match_date] => 21 Stu, 2020
    [match_time] => 09:00 AM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 51546
            [title] => Pongračevo
            [slug] => Pongraevo
        )

)
								

0 : 3

21 Stu, 2020, 09:00

Pongračevo

1 : 2

21 Stu, 2020, 10:00

0 : 0

18 Stu, 2020, 09:00

Hrelić

0 : 0

18 Stu, 2020, 09:00

Gredice

0 : 0

15 Stu, 2020, 10:00

Ivanja Reka

0 : 0

15 Stu, 2020, 09:00

Markuševec

0 : 0

15 Stu, 2020, 09:30

Jarun

0 : 0

15 Stu, 2020, 10:00

Kašina

0 : 0

14 Stu, 2020, 10:00

Gredice

0 : 0

08 Stu, 2020, 09:00

Hrelić

0 : 0

08 Stu, 2020, 10:00

0 : 0

08 Stu, 2020, 10:00

Pongračevo

0 : 0

07 Stu, 2020, 10:00

Pongračevo

0 : 0

07 Stu, 2020, 14:00

Studentski Grad

0 : 0

07 Stu, 2020, 13:00

0 : 0

03 Stu, 2020, 11:00

0 : 0

03 Stu, 2020, 11:00

Jarun

0 : 0

31 Lis, 2020, 09:00

Hrelić

0 : 0

31 Lis, 2020, 10:00

Ivanja Reka

0 : 0

25 Lis, 2020, 10:00

Kašina

0 : 0

24 Lis, 2020, 10:00

0 : 0

24 Lis, 2020, 10:30

Pongračevo

0 : 0

24 Lis, 2020, 14:00

Studentski Grad

0 : 0

24 Lis, 2020, 12:00

Pongračevo

0 : 0

18 Lis, 2020, 10:00

Ivanja Reka

0 : 0

18 Lis, 2020, 10:00

0 : 0

17 Lis, 2020, 11:00

Gredice

0 : 0

15 Lis, 2020, 19:45

Pongračevo

0 : 0

11 Lis, 2020, 09:00

Hrelić

0 : 0

11 Lis, 2020, 10:00

Kašina

0 : 0

11 Lis, 2020, 10:00

0 : 0

11 Lis, 2020, 10:00

Studentski Grad

0 : 0

10 Lis, 2020, 09:30

Jarun

0 : 0

10 Lis, 2020, 12:00

Pongračevo

0 : 0

04 Lis, 2020, 10:00

0 : 0

04 Lis, 2020, 10:00

Ivanja Reka

0 : 0

03 Lis, 2020, 15:00

Studentski Grad

0 : 0

03 Lis, 2020, 09:00

Markuševec

0 : 0

03 Lis, 2020, 10:00

Gredice

0 : 0

01 Lis, 2020, 19:45

Pongračevo

0 : 0

27 Ruj, 2020, 09:00

Hrelić

0 : 0

27 Ruj, 2020, 10:00

Jarun

0 : 0

27 Ruj, 2020, 10:00

Kašina

0 : 0

27 Ruj, 2020, 10:00

0 : 0

26 Ruj, 2020, 09:00

Pongračevo

0 : 0

20 Ruj, 2020, 13:00

Studentski Grad

0 : 0

20 Ruj, 2020, 15:00

Pongračevo

0 : 0

20 Ruj, 2020, 10:00

0 : 0

20 Ruj, 2020, 10:00

Ivanja Reka

0 : 0

19 Ruj, 2020, 09:00

Pongračevo

0 : 0

19 Ruj, 2020, 10:00

Markuševec

0 : 0

17 Ruj, 2020, 19:45

Pongračevo

0 : 0

13 Ruj, 2020, 10:00

Jarun

0 : 0

13 Ruj, 2020, 10:00

Kašina

0 : 0

12 Ruj, 2020, 10:00

Hrelić

0 : 0

12 Ruj, 2020, 11:00

Gredice

0 : 0

06 Ruj, 2020, 10:00

0 : 0

06 Ruj, 2020, 10:00

Ivanja Reka

0 : 0

05 Ruj, 2020, 16:00

Studentski Grad

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

2. ZNL MLAĐI PIONIRI 20/21

1

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
  • 11
  • 9
  • 0
  • 2
  • 73
  • 14
  • 59
  • 27

2

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 10
  • 9
  • 0
  • 1
  • 61
  • 10
  • 51
  • 27

3

Jarun Jarun
  • 11
  • 9
  • 0
  • 2
  • 47
  • 9
  • 38
  • 27

4

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
  • 11
  • 7
  • 1
  • 3
  • 47
  • 15
  • 32
  • 22

5

Ravnice Ravnice
  • 11
  • 7
  • 0
  • 4
  • 31
  • 20
  • 11
  • 21

6

Kašina Kašina
  • 11
  • 6
  • 1
  • 4
  • 28
  • 31
  • -3
  • 19

7

Sloga Sloga
  • 11
  • 6
  • 0
  • 5
  • 40
  • 18
  • 22
  • 18

8

Most Most
  • 11
  • 4
  • 0
  • 7
  • 33
  • 41
  • -8
  • 12

9

Concordia Concordia
  • 10
  • 3
  • 1
  • 6
  • 18
  • 46
  • -28
  • 10

10

Sava Sava
  • 11
  • 2
  • 0
  • 9
  • 12
  • 73
  • -61
  • 6

11

Trnovčica Trnovčica
  • 11
  • 1
  • 1
  • 9
  • 21
  • 54
  • -33
  • 4

12

Šparta Elektra Šparta Elektra
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 4
  • 84
  • -80
  • 0
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

2. ZNL MLAĐI PIONIRI 20/21

1

15. Tin Jakšić (Škola nogometa Maksimir)
  • 18

2

16. Stela Veseli (Zelengaj 1948)
  • 18

3

12. Karlo Pintarić (Sloga)
  • 14

4

7. David Papak (Most)
  • 13

5

14. Roko Jantol (Prigorje Markuševec)
  • 13

6

26. Fran Tomislav Trupeljak (Kašina)
  • 12

7

9. Lovro Marić (Škola nogometa Maksimir)
  • 12

8

18. Marko Vukosavić (Trnovčica)
  • 12

9

7. Bartol Šimunković (Prigorje Markuševec)
  • 12

10

40. Roko Popović (Jarun)
  • 11

11

58. David Vuljar (Prigorje Markuševec)
  • 9

12

20. Lovro Grdinić (Škola nogometa Maksimir)
  • 9

13

27. Luka Milanović (Prigorje Markuševec)
  • 8

14

99. Marko Jelenić (Sloga)
  • 8

15

20. Gabrijel Delač (Concordia)
  • 8

16

25. Niko Grabovac (Jarun)
  • 7

17

18. Niko Ciganj (Jarun)
  • 7

18

20. Adnan Ridžal (Sava)
  • 6

19

9. Karlo Lovrić (Jarun)
  • 6

20

18. Dorijan Španiček (Zelengaj 1948)
  • 5

21

91. Marin Jelić (Most)
  • 5

22

8. Filip Lovrić (Škola nogometa Maksimir)
  • 5

23

41. Antonio Hajster (Most)
  • 5

24

11. Petar Orlović (Zelengaj 1948)
  • 5

25

10. Antonio Bilić (Škola nogometa Maksimir)
  • 5

26

28. Luka Andrijašević (Sloga)
  • 4

27

6. Leon Jurković (Škola nogometa Maksimir)
  • 4

28

70. Maks Leskovar (Ravnice)
  • 4

29

21. Izak Vukman-Pavleković (Škola nogometa Maksimir)
  • 4

30

85. Noa Kolaković (Zelengaj 1948)
  • 4

31

10. Marko Cerin (Ravnice)
  • 4

32

11. Lovro Lončarić (Škola nogometa Maksimir)
  • 4

33

4. Viktor Mareković (Sloga)
  • 4

34

22. Lorena Tomašić (Prigorje Markuševec)
  • 4

35

77. Marko Dizdar (Prigorje Markuševec)
  • 3

36

26. Marta Pešut (Škola nogometa Maksimir)
  • 3

37

8. Leon Škanić (Kašina)
  • 3

38

41. Andro Miočević (Škola nogometa Maksimir)
  • 3

39

3. Luka Sunek (Prigorje Markuševec)
  • 3

40

4. Mihael Vuković (Zelengaj 1948)
  • 3

41

8. Maks Čačulović (Ravnice)
  • 3

42

11. Luka Kezerle (Ravnice)
  • 3

43

37. Leonardo Vulelija (Trnovčica)
  • 3

44

8. Matej Kovač (Concordia)
  • 3

45

87. Mateo Sirovina (Trnovčica)
  • 3

46

33. Dominik Linardić (Škola nogometa Maksimir)
  • 3

47

9. Mark Leo Marković (Ravnice)
  • 3

48

27. Filip Šainčić (Concordia)
  • 2

49

17. Luka Sajković (Kašina)
  • 2

50

5. Marko Pačak (Jarun)
  • 2

51

20. Matej Ličko (Jarun)
  • 2

52

4. Patrik Jantol-Đuran (Prigorje Markuševec)
  • 2

53

39. Fran Rečić (Jarun)
  • 2

54

13. Ante Gelo (Prigorje Markuševec)
  • 2

55

17. Ante Lukač (Ravnice)
  • 2

56

5. Emanuel Jelušić (Kašina)
  • 2

57

30. Dominik Matić (Jarun)
  • 2

58

6. Fran Šimunić (Sloga)
  • 2

59

7. Mihael Mandić (Zelengaj 1948)
  • 2

60

4. Natko Klakočer (Ravnice)
  • 2

61

19. Marko Horvat (Kašina)
  • 2

62

8. Jani Brodarić (Zelengaj 1948)
  • 2

63

37. Ivano Grgić (Jarun)
  • 2

64

41. Jakov Maračić (Zelengaj 1948)
  • 2

65

10. Vito Bašić (Sava)
  • 2

66

88. Mihael Špiček (Prigorje Markuševec)
  • 2

67

9. Franko Sertić (Sloga)
  • 2

68

29. David Župančić (Ravnice)
  • 2

69

10. Patrik Dobri (Šparta Elektra)
  • 2

70

3. Luka Predojević (Sloga)
  • 2

71

31. Jakša Šimundić (Jarun)
  • 2

72

24. Noa Crnić (Zelengaj 1948)
  • 2

73

28. Ivan Barić (Concordia)
  • 2

74

88. Filip Ćurković (Trnovčica)
  • 2

75

82. Matej Herceg (Ravnice)
  • 2

76

8. Juraj Mateljak (Prigorje Markuševec)
  • 2

77

19. Filip Katalenić (Most)
  • 2

78

11. Josip Marijan (Most)
  • 2

79

6. Noa Pršlja (Concordia)
  • 1

80

33. Filip Babić (Ravnice)
  • 1

81

9. Edi Dizdarević (Most)
  • 1

82

13. Leon Filipić (Sloga)
  • 1

83

8. Goran Vučinić (Sava)
  • 1

84

21. Šimun Sopta (Šparta Elektra)
  • 1

85

3. Lovro Bek (Kašina)
  • 1

86

13. Borna Bajrić Piščetek (Šparta Elektra)
  • 1

87

4. Toni Kolaković (Sava)
  • 1

88

22. Roko Boto (Zelengaj 1948)
  • 1

89

4. Leon Nović Rapaić (Kašina)
  • 1

90

33. Filip Jakobašić (Most)
  • 1

91

11. Filip Večerin (Prigorje Markuševec)
  • 1

92

4. Luka Andrijević (Most)
  • 1

93

4. Franko Kutanjac (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

94

10. Frane Ivan Bučan (Jarun)
  • 1

95

4. Vito Kljajić (Jarun)
  • 1

96

5. Domagoj Sunek (Concordia)
  • 1

97

66. Alan Grljević (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

98

9. Mario Drča (Kašina)
  • 1

99

13. Borna Delić (Zelengaj 1948)
  • 1

100

12. Fran Veseli (Zelengaj 1948)
  • 1

101

37. Tin Bekavac (Ravnice)
  • 1

102

5. Viktor Kordić (Sloga)
  • 1

103

19. Karlo Kuzmanić (Ravnice)
  • 1

104

11. Vito Segedi (Jarun)
  • 1

105

90. Lovro Vuletić (Ravnice)
  • 1

106

6. Andrija Gračak (Kašina)
  • 1

107

9. Lovre Mareković (Zelengaj 1948)
  • 1

108

23. Emanuel Dostal (Concordia)
  • 1

109

15. Mihael Perić (Kašina)
  • 1

110

11. Filip Piškulić (Sava)
  • 1

111

27. Ivano Jergović (Most)
  • 1

112

22. Antonio Komljenović (Most)
  • 1

113

22. Marko Portada (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

114

6. Bartol Bašić (Sava)
  • 1

115

21. Andrija Burcar (Ravnice)
  • 1

116

36. Tomo Dacer (Jarun)
  • 1

117

2. Matej Džapo (Kašina)
  • 1

118

21. Dominik Brdar (Trnovčica)
  • 1

119

14. Mihael Marjanović (Kašina)
  • 1

120

55. Boris Noršić (Ravnice)
  • 1

121

80. Matija Latin (Sloga)
  • 1