Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 22 Stu 2020

Ponikve

6 : 0

Sesvetski Kraljevec

1. ZNL MLAĐI PIONIRI 20/21

1. ZNL MLAĐI PIONIRI 20/21

Array
(
    [team_id] => 602
    [team_name] => Sesvetski Kraljevec
    [team_slug] => sesvetskikraljevec
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-sesvetski-kraljevac.png
    [team_url] => /soccer/teams/602-sesvetskikraljevec
)
Array
(
    [team_id] => 630
    [team_name] => Brezovica
    [team_slug] => brezovica
    [team_logo] => images/zns/teams/Brezovica-630.png
    [team_url] => /soccer/teams/630-brezovica
)
Array
(
    [team_id] => 96347
    [team_name] => Devetka
    [team_slug] => devetka
    [team_logo] => images/zns/teams/Devetka-96347.png
    [team_url] => /soccer/teams/96347-devetka
)
Array
(
    [team_id] => 4550
    [team_name] => Bubamara
    [team_slug] => bubamara
    [team_logo] => images/zns/teams/Bubamara-4550.png
    [team_url] => /soccer/teams/4550-bubamara
)
Array
(
    [team_id] => 639
    [team_name] => Maksimir
    [team_slug] => maksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/NK-maksimir.png
    [team_url] => /soccer/teams/639-maksimir
)
Array
(
    [team_id] => 592
    [team_name] => Vrapče
    [team_slug] => vrape
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-vrapce.png
    [team_url] => /soccer/teams/592-vrape
)
Array
(
    [team_id] => 617
    [team_name] => Ponikve
    [team_slug] => ponikve
    [team_logo] => images/zns/teams/Ponikve-617-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/617-ponikve
)
Array
(
    [team_id] => 597
    [team_name] => Ravnice
    [team_slug] => ravnice
    [team_logo] => images/zns/teams/Ravnice-597.png
    [team_url] => /soccer/teams/597-ravnice
)
Array
(
    [team_id] => 643
    [team_name] => Prečko
    [team_slug] => preko
    [team_logo] => images/zns/teams/Preko-643.png
    [team_url] => /soccer/teams/643-preko
)
Array
(
    [team_id] => 600
    [team_name] => Prigorje Žerjavinec
    [team_slug] => prigorje
    [team_logo] => images/zns/teams/Prigorje-600.png
    [team_url] => /soccer/teams/600-prigorje
)
Array
(
    [team_id] => 108303
    [team_name] => Coerver® Hrvatska
    [team_slug] => coerver
    [team_logo] => images/zns/teams/Coerver-108303.png
    [team_url] => /soccer/teams/108303-coerver
)
Array
(
    [team_id] => 624
    [team_name] => ZET
    [team_slug] => zet
    [team_logo] => images/zns/teams/ZET-624.png
    [team_url] => /soccer/teams/624-zet
)
Array
(
    [team_id] => 616
    [team_name] => Špansko
    [team_slug] => pansko
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-spansko.png
    [team_url] => /soccer/teams/616-pansko
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/StudentskiGrad-610.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
Array
(
    [team_id] => 591
    [team_name] => Trešnjevka
    [team_slug] => trenjevka
    [team_logo] => images/zns/teams/Trenjevka-591.png
    [team_url] => /soccer/teams/591-trenjevka
)
Array
(
    [team_id] => 618
    [team_name] => Mladost Buzin
    [team_slug] => mladostbuzin
    [team_logo] => images/zns/teams/MladostBuzin-618.png
    [team_url] => /soccer/teams/618-mladostbuzin
)
																	

2021

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
28 Stu, 2020, 12:30

Savica

Vrapče Vrapče
Ravnice Ravnice
28 Stu, 2020, 10:00

Mladost Buzin Mladost Buzin
Bubamara Bubamara
29 Stu, 2020, 10:00

Prečko

Prečko Prečko
Maksimir Maksimir
27 Velj, 2021, 00:00

Oboj

Prečko Prečko
Vrapče Vrapče
27 Velj, 2021, 00:00

Vrapče

Ponikve Ponikve
Mladost Buzin Mladost Buzin
27 Velj, 2021, 00:00

Buzin

Ravnice Ravnice
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
27 Velj, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Studentski Grad Studentski Grad
Bubamara Bubamara
27 Velj, 2021, 00:00

Prečko

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Trešnjevka Trešnjevka
27 Velj, 2021, 00:00

Graba

ZET ZET
Brezovica Brezovica
27 Velj, 2021, 00:00

Brezovica

Špansko Špansko
Devetka Devetka
27 Velj, 2021, 00:00

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
06 Ožu, 2021, 00:00

Žerjavinec

Devetka Devetka
ZET ZET
06 Ožu, 2021, 00:00

Savica

Brezovica Brezovica
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
06 Ožu, 2021, 00:00

Savica

Trešnjevka Trešnjevka
Špansko Špansko
06 Ožu, 2021, 00:00

Špansko

Studentski Grad Studentski Grad
Prečko Prečko
06 Ožu, 2021, 00:00

Prečko

Bubamara Bubamara
Ravnice Ravnice
06 Ožu, 2021, 00:00

Maksimir Maksimir
Ponikve Ponikve
06 Ožu, 2021, 00:00

Gajnice

Mladost Buzin Mladost Buzin
Vrapče Vrapče
06 Ožu, 2021, 00:00

Vrapče

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
13 Ožu, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Špansko Špansko
Studentski Grad Studentski Grad
13 Ožu, 2021, 00:00

Studentski Grad

ZET ZET
Brezovica Brezovica
13 Ožu, 2021, 00:00

Brezovica

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Trešnjevka Trešnjevka
13 Ožu, 2021, 00:00

Graba

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Devetka Devetka
13 Ožu, 2021, 00:00

Prečko Prečko
Bubamara Bubamara
13 Ožu, 2021, 00:00

Prečko

Ravnice Ravnice
Maksimir Maksimir
13 Ožu, 2021, 00:00

Oboj

Ponikve Ponikve
Mladost Buzin Mladost Buzin
13 Ožu, 2021, 00:00

Buzin

Vrapče Vrapče
Prečko Prečko
20 Ožu, 2021, 00:00

Prečko

Trešnjevka Trešnjevka
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
20 Ožu, 2021, 00:00

Savica

Studentski Grad Studentski Grad
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
20 Ožu, 2021, 00:00

Žerjavinec

Brezovica Brezovica
ZET ZET
20 Ožu, 2021, 00:00

Savica

Špansko Špansko
Ravnice Ravnice
20 Ožu, 2021, 00:00

Devetka Devetka
Bubamara Bubamara
20 Ožu, 2021, 00:00

Prečko

Ponikve Ponikve
Vrapče Vrapče
20 Ožu, 2021, 00:00

Vrapče

Maksimir Maksimir
Mladost Buzin Mladost Buzin
20 Ožu, 2021, 00:00

Buzin

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
27 Ožu, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

ZET ZET
Špansko Špansko
27 Ožu, 2021, 00:00

Špansko

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Studentski Grad Studentski Grad
27 Ožu, 2021, 00:00

Studentski Grad

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Prečko Prečko
27 Ožu, 2021, 00:00

Prečko

Brezovica Brezovica
Trešnjevka Trešnjevka
27 Ožu, 2021, 00:00

Graba

Ravnice Ravnice
Devetka Devetka
27 Ožu, 2021, 00:00

Ponikve Ponikve
Bubamara Bubamara
27 Ožu, 2021, 00:00

Prečko

Vrapče Vrapče
Maksimir Maksimir
27 Ožu, 2021, 00:00

Oboj

Mladost Buzin Mladost Buzin
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
06 Tra, 2021, 00:00

Savica

ZET ZET
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
06 Tra, 2021, 00:00

Žerjavinec

Špansko Špansko
Prečko Prečko
06 Tra, 2021, 00:00

Prečko

Studentski Grad Studentski Grad
Ponikve Ponikve
06 Tra, 2021, 00:00

Gajnice

Trešnjevka Trešnjevka
Ravnice Ravnice
06 Tra, 2021, 00:00

Brezovica Brezovica
Vrapče Vrapče
06 Tra, 2021, 00:00

Vrapče

Devetka Devetka
Bubamara Bubamara
06 Tra, 2021, 00:00

Prečko

Mladost Buzin Mladost Buzin
Maksimir Maksimir
06 Tra, 2021, 00:00

Oboj

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
10 Tra, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
ZET ZET
10 Tra, 2021, 00:00

Savica

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Špansko Špansko
10 Tra, 2021, 00:00

Špansko

Prečko Prečko
Studentski Grad Studentski Grad
10 Tra, 2021, 00:00

Studentski Grad

Ravnice Ravnice
Brezovica Brezovica
10 Tra, 2021, 00:00

Brezovica

Ponikve Ponikve
Trešnjevka Trešnjevka
10 Tra, 2021, 00:00

Graba

Vrapče Vrapče
Devetka Devetka
10 Tra, 2021, 00:00

Mladost Buzin Mladost Buzin
Bubamara Bubamara
10 Tra, 2021, 00:00

Prečko

Maksimir Maksimir
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
17 Tra, 2021, 00:00

Žerjavinec

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Ponikve Ponikve
17 Tra, 2021, 00:00

Gajnice

Studentski Grad Studentski Grad
Ravnice Ravnice
17 Tra, 2021, 00:00

Špansko Špansko
Prečko Prečko
17 Tra, 2021, 00:00

Prečko

ZET ZET
Vrapče Vrapče
17 Tra, 2021, 00:00

Vrapče

Brezovica Brezovica
Bubamara Bubamara
17 Tra, 2021, 00:00

Prečko

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Mladost Buzin Mladost Buzin
17 Tra, 2021, 00:00

Buzin

Trešnjevka Trešnjevka
Maksimir Maksimir
17 Tra, 2021, 00:00

Oboj

Devetka Devetka
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
24 Tra, 2021, 00:00

Savica

Prečko Prečko
ZET ZET
24 Tra, 2021, 00:00

Savica

Ravnice Ravnice
Špansko Špansko
24 Tra, 2021, 00:00

Špansko

Ponikve Ponikve
Studentski Grad Studentski Grad
24 Tra, 2021, 00:00

Studentski Grad

Vrapče Vrapče
Brezovica Brezovica
24 Tra, 2021, 00:00

Brezovica

Mladost Buzin Mladost Buzin
Trešnjevka Trešnjevka
24 Tra, 2021, 00:00

Graba

Maksimir Maksimir
Devetka Devetka
24 Tra, 2021, 00:00

Bubamara Bubamara
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
24 Tra, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Vrapče Vrapče
01 Svi, 2021, 00:00

Vrapče

Špansko Špansko
Prečko Prečko
01 Svi, 2021, 00:00

Prečko

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Ravnice Ravnice
01 Svi, 2021, 00:00

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Ponikve Ponikve
01 Svi, 2021, 00:00

Gajnice

ZET ZET
Maksimir Maksimir
01 Svi, 2021, 00:00

Oboj

Brezovica Brezovica
Bubamara Bubamara
01 Svi, 2021, 00:00

Prečko

Trešnjevka Trešnjevka
Devetka Devetka
01 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Mladost Buzin Mladost Buzin
01 Svi, 2021, 00:00

Buzin

Studentski Grad Studentski Grad
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
08 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Prečko Prečko
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
08 Svi, 2021, 00:00

Žerjavinec

Ravnice Ravnice
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
08 Svi, 2021, 00:00

Savica

Ponikve Ponikve
ZET ZET
08 Svi, 2021, 00:00

Savica

Vrapče Vrapče
Špansko Špansko
08 Svi, 2021, 00:00

Špansko

Mladost Buzin Mladost Buzin
Studentski Grad Studentski Grad
08 Svi, 2021, 00:00

Studentski Grad

Maksimir Maksimir
Brezovica Brezovica
08 Svi, 2021, 00:00

Brezovica

Bubamara Bubamara
Trešnjevka Trešnjevka
08 Svi, 2021, 00:00

Graba

Devetka Devetka
Vrapče Vrapče
15 Svi, 2021, 00:00

Vrapče

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Ravnice Ravnice
15 Svi, 2021, 00:00

Prečko Prečko
Ponikve Ponikve
15 Svi, 2021, 00:00

Gajnice

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Bubamara Bubamara
15 Svi, 2021, 00:00

Prečko

Studentski Grad Studentski Grad
Mladost Buzin Mladost Buzin
15 Svi, 2021, 00:00

Buzin

ZET ZET
Devetka Devetka
15 Svi, 2021, 00:00

Brezovica Brezovica
Trešnjevka Trešnjevka
15 Svi, 2021, 00:00

Graba

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Maksimir Maksimir
15 Svi, 2021, 00:00

Oboj

Špansko Špansko
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
22 Svi, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Ravnice Ravnice
Prečko Prečko
22 Svi, 2021, 00:00

Prečko

Ponikve Ponikve
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
22 Svi, 2021, 00:00

Žerjavinec

Vrapče Vrapče
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
22 Svi, 2021, 00:00

Savica

Mladost Buzin Mladost Buzin
ZET ZET
22 Svi, 2021, 00:00

Savica

Maksimir Maksimir
Špansko Špansko
22 Svi, 2021, 00:00

Špansko

Bubamara Bubamara
Studentski Grad Studentski Grad
22 Svi, 2021, 00:00

Studentski Grad

Devetka Devetka
Brezovica Brezovica
22 Svi, 2021, 00:00

Brezovica

Trešnjevka Trešnjevka
Mladost Buzin Mladost Buzin
29 Svi, 2021, 00:00

Buzin

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Ponikve Ponikve
29 Svi, 2021, 00:00

Gajnice

Ravnice Ravnice
Vrapče Vrapče
29 Svi, 2021, 00:00

Vrapče

Prečko Prečko
Devetka Devetka
29 Svi, 2021, 00:00

Špansko Špansko
Maksimir Maksimir
29 Svi, 2021, 00:00

Oboj

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Bubamara Bubamara
29 Svi, 2021, 00:00

Prečko

ZET ZET
Trešnjevka Trešnjevka
29 Svi, 2021, 00:00

Graba

Studentski Grad Studentski Grad
Brezovica Brezovica
29 Svi, 2021, 00:00

Brezovica

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
05 Lip, 2021, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Ponikve Ponikve
Ravnice Ravnice
05 Lip, 2021, 00:00

Vrapče Vrapče
Prečko Prečko
05 Lip, 2021, 00:00

Prečko

Mladost Buzin Mladost Buzin
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
05 Lip, 2021, 00:00

Žerjavinec

Maksimir Maksimir
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
05 Lip, 2021, 00:00

Savica

Bubamara Bubamara
ZET ZET
05 Lip, 2021, 00:00

Savica

Devetka Devetka
Špansko Špansko
05 Lip, 2021, 00:00

Špansko

Trešnjevka Trešnjevka
Studentski Grad Studentski Grad
05 Lip, 2021, 00:00

Studentski Grad

Brezovica Brezovica

2021

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 41034619
    [title] => NK Ponikve vs NK Sesvetski Kraljevec
    [slug] => NKPonikvevsNKSesvetskiKraljevec
    [teamone] => 617
    [teamtwo] => 602
    [date] => 2020-11-22
    [time] => 14:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 489
    [teamone_score] => 6
    [teamtwo_score] => 0
    [url] => /liga-bbva/matches/41034619-NKPonikvevsNKSesvetskiKraljevec
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 617
            [title] => Ponikve
            [slug] => ponikve
            [logo] => images/zns/teams/Ponikve-617-removebg-preview.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/617-ponikve
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 602
            [title] => Sesvetski Kraljevec
            [slug] => sesvetskikraljevec
            [logo] => images/zns/teams/nk-sesvetski-kraljevac.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/602-sesvetskikraljevec
    [match_date] => 22 Stu, 2020
    [match_time] => 02:00 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 489
            [title] => Gajnice
            [slug] => Gajnice
        )

)
								

6 : 0

22 Stu, 2020, 14:00

Gajnice

1 : 2

22 Stu, 2020, 10:00

Vrapče

3 : 1

22 Stu, 2020, 14:00

Graba

4 : 1

21 Stu, 2020, 09:00

Oboj

2 : 3

21 Stu, 2020, 10:00

Savica

6 : 0

21 Stu, 2020, 11:00

7 : 1

18 Stu, 2020, 10:00

Buzin

4 : 0

15 Stu, 2020, 13:30

Vrapče

2 : 2

14 Stu, 2020, 09:00

Sesvetski Kraljevec

0 : 7

14 Stu, 2020, 10:00

Studentski Grad

1 : 3

14 Stu, 2020, 09:00

Špansko

1 : 7

14 Stu, 2020, 13:30

Savica

2 : 3

14 Stu, 2020, 10:00

Savica

0 : 3

14 Stu, 2020, 10:00

Žerjavinec

3 : 2

14 Stu, 2020, 09:00

3 : 2

08 Stu, 2020, 09:00

Oboj

8 : 0

08 Stu, 2020, 13:30

Graba

4 : 0

07 Stu, 2020, 09:00

Gajnice

3 : 0

07 Stu, 2020, 09:00

Vrapče

0 : 1

03 Stu, 2020, 18:00

Studentski Grad

5 : 1

03 Stu, 2020, 12:00

0 : 7

31 Lis, 2020, 09:00

Sesvetski Kraljevec

0 : 3

31 Lis, 2020, 10:00

Brezovica

1 : 8

31 Lis, 2020, 09:30

Studentski Grad

0 : 15

31 Lis, 2020, 09:00

Savica

0 : 8

31 Lis, 2020, 10:00

Žerjavinec

2 : 3

28 Lis, 2020, 19:00

Graba

1 : 1

28 Lis, 2020, 19:00

Špansko

2 : 0

25 Lis, 2020, 13:00

Buzin

0 : 3

24 Lis, 2020, 10:00

Sesvetski Kraljevec

5 : 0

24 Lis, 2020, 11:00

Gajnice

4 : 0

24 Lis, 2020, 09:00

Vrapče

4 : 0

24 Lis, 2020, 09:00

Oboj

0 : 6

24 Lis, 2020, 10:00

Brezovica

0 : 0

24 Lis, 2020, 10:00

0 : 3

17 Lis, 2020, 09:00

Sesvetski Kraljevec

0 : 2

17 Lis, 2020, 10:00

Brezovica

2 : 1

17 Lis, 2020, 09:00

Špansko

0 : 5

17 Lis, 2020, 11:00

Savica

0 : 5

17 Lis, 2020, 10:30

Savica

2 : 0

17 Lis, 2020, 13:00

Žerjavinec

2 : 3

11 Lis, 2020, 17:00

Savica

10 : 0

11 Lis, 2020, 13:00

Buzin

0 : 1

10 Lis, 2020, 10:00

Žerjavinec

5 : 1

10 Lis, 2020, 09:00

3 : 2

10 Lis, 2020, 09:00

Gajnice

5 : 1

10 Lis, 2020, 15:00

Vrapče

0 : 5

10 Lis, 2020, 09:00

Oboj

2 : 1

10 Lis, 2020, 10:30

1 : 0

04 Lis, 2020, 09:00

Graba

1 : 4

04 Lis, 2020, 10:00

Studentski Grad

0 : 9

03 Lis, 2020, 12:00

Sesvetski Kraljevec

7 : 1

03 Lis, 2020, 10:00

0 : 6

03 Lis, 2020, 10:00

Brezovica

5 : 2

03 Lis, 2020, 09:00

Špansko

0 : 6

03 Lis, 2020, 15:00

Savica

7 : 1

30 Ruj, 2020, 19:00

Špansko

1 : 6

27 Ruj, 2020, 15:00

Vrapče

3 : 1

26 Ruj, 2020, 12:00

Žerjavinec

7 : 0

26 Ruj, 2020, 09:00

Špansko

0 : 1

26 Ruj, 2020, 09:00

Studentski Grad

10 : 0

26 Ruj, 2020, 09:00

Gajnice

2 : 0

26 Ruj, 2020, 14:00

Buzin

0 : 8

26 Ruj, 2020, 09:00

Oboj

0 : 1

23 Ruj, 2020, 16:00

Oboj

1 : 0

19 Ruj, 2020, 09:00

Sesvetski Kraljevec

1 : 1

19 Ruj, 2020, 15:00

Buzin

3 : 1

19 Ruj, 2020, 11:00

2 : 1

19 Ruj, 2020, 09:00

Graba

1 : 9

19 Ruj, 2020, 10:00

Brezovica

1 : 4

19 Ruj, 2020, 13:30

Studentski Grad

7 : 0

19 Ruj, 2020, 09:00

Špansko

2 : 2

19 Ruj, 2020, 15:30

Savica

1 : 1

16 Ruj, 2020, 19:00

Studentski Grad

3 : 9

13 Ruj, 2020, 15:00

Vrapče

0 : 8

12 Ruj, 2020, 10:00

Savica

1 : 3

12 Ruj, 2020, 11:00

Savica

0 : 1

12 Ruj, 2020, 10:00

Žerjavinec

0 : 3

12 Ruj, 2020, 11:30

Brezovica

3 : 1

12 Ruj, 2020, 10:00

4 : 5

12 Ruj, 2020, 09:00

Gajnice

4 : 3

12 Ruj, 2020, 09:00

Buzin

0 : 10

10 Ruj, 2020, 17:30

Žerjavinec

0 : 2

09 Ruj, 2020, 18:00

Studentski Grad

0 : 11

09 Ruj, 2020, 18:00

Savica

1 : 0

08 Ruj, 2020, 19:00

Gajnice

1 : 3

06 Ruj, 2020, 09:00

Oboj

1 : 2

06 Ruj, 2020, 10:00

Graba

2 : 0

06 Ruj, 2020, 10:00

Studentski Grad

0 : 4

05 Ruj, 2020, 09:00

Sesvetski Kraljevec

4 : 1

05 Ruj, 2020, 10:00

6 : 1

05 Ruj, 2020, 10:00

Brezovica

6 : 0

05 Ruj, 2020, 09:00

Špansko

0 : 0

04 Ruj, 2020, 09:00

Gajnice

2 : 1

02 Ruj, 2020, 09:00

Špansko

0 : 4

02 Ruj, 2020, 17:00

Savica

6 : 1

02 Ruj, 2020, 16:00

Savica

0 : 9

02 Ruj, 2020, 19:00

Žerjavinec

6 : 0

02 Ruj, 2020, 09:30

5 : 1

02 Ruj, 2020, 09:30

7 : 1

02 Ruj, 2020, 09:00

Gajnice

3 : 4

02 Ruj, 2020, 10:00

Vrapče

2 : 1

30 Kol, 2020, 09:00

Oboj

8 : 0

30 Kol, 2020, 17:00

Graba

0 : 1

29 Kol, 2020, 09:00

Sesvetski Kraljevec

1 : 4

29 Kol, 2020, 09:00

Buzin

2 : 5

29 Kol, 2020, 10:00

Brezovica

1 : 4

27 Kol, 2020, 10:00

Savica

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

1. ZNL MLAĐI PIONIRI 20/21

1

Devetka Devetka
  • 15
  • 13
  • 1
  • 1
  • 56
  • 12
  • 44
  • 40

2

Ponikve Ponikve
  • 15
  • 12
  • 0
  • 3
  • 69
  • 17
  • 52
  • 36

3

Trešnjevka Trešnjevka
  • 15
  • 11
  • 1
  • 3
  • 71
  • 11
  • 60
  • 34

4

Mladost Buzin Mladost Buzin
  • 14
  • 11
  • 1
  • 2
  • 58
  • 13
  • 45
  • 34

5

Ravnice Ravnice
  • 14
  • 10
  • 1
  • 3
  • 48
  • 19
  • 29
  • 31

6

Bubamara Bubamara
  • 13
  • 9
  • 1
  • 3
  • 68
  • 22
  • 46
  • 28

7

Špansko Špansko
  • 14
  • 8
  • 2
  • 4
  • 45
  • 19
  • 26
  • 26

8

Vrapče Vrapče
  • 14
  • 7
  • 0
  • 7
  • 36
  • 29
  • 7
  • 21

9

Prečko Prečko
  • 14
  • 7
  • 0
  • 7
  • 24
  • 39
  • -15
  • 21

10

Maksimir Maksimir
  • 15
  • 6
  • 1
  • 8
  • 25
  • 43
  • -18
  • 19

11

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
  • 15
  • 5
  • 1
  • 9
  • 19
  • 45
  • -26
  • 16

12

Studentski Grad Studentski Grad
  • 14
  • 3
  • 1
  • 10
  • 12
  • 38
  • -26
  • 10

13

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
  • 14
  • 2
  • 1
  • 11
  • 21
  • 48
  • -27
  • 7

14

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
  • 15
  • 2
  • 1
  • 12
  • 8
  • 65
  • -57
  • 7

15

Brezovica Brezovica
  • 14
  • 1
  • 1
  • 12
  • 13
  • 78
  • -65
  • 4

16

ZET ZET
  • 15
  • 1
  • 1
  • 13
  • 12
  • 87
  • -75
  • 4
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

1. ZNL MLAĐI PIONIRI 20/21

1

77. Patrik Kovač (Devetka)
  • 29

2

26. Franko Štetić (Bubamara)
  • 21

3

21. Andrija Burcar (Ravnice)
  • 20

4

99. Karlo Karabašić (Trešnjevka)
  • 17

5

44. Karlo Prolić (Mladost Buzin)
  • 14

6

7. Jona Benkotić (Trešnjevka)
  • 14

7

17. Lovro Ivanković (Špansko)
  • 14

8

5. Roko Duilo (Bubamara)
  • 13

9

8. Filip Golem (Vrapče)
  • 12

10

38. Benjamin Hrelec (Bubamara)
  • 12

11

20. Ivan Čuljak (Ponikve)
  • 11

12

23. Dominik Dabro (Devetka)
  • 10

13

74. Tin Jagarčec (Ponikve)
  • 10

14

80. Sven Mihić (Trešnjevka)
  • 9

15

18. Marko Nišandžić (Ponikve)
  • 9

16

99. Ivan Međeri (Ravnice)
  • 9

17

4. Josip Jukić (Špansko)
  • 8

18

7. Francis Chinedu Echue (Prečko)
  • 8

19

23. Arsen Lanz (Trešnjevka)
  • 8

20

21. Luka Stanić (Mladost Buzin)
  • 8

21

7. Pavao Milković (Ponikve)
  • 8

22

77. Patrik Badovinac (Maksimir)
  • 7

23

17. Vito Sabljić (Devetka)
  • 7

24

11. Filip Miščević (Ponikve)
  • 7

25

15. Josip Blaž Županović (Špansko)
  • 7

26

27. Nino Marić (Mladost Buzin)
  • 7

27

15. Lovro Jelavić (Coerver® Hrvatska)
  • 6

28

37. Karlo Krmpotić (Coerver® Hrvatska)
  • 6

29

8. Ermal Hoxhaj (Ponikve)
  • 6

30

19. Lucian Buntić (Devetka)
  • 6

31

44. Leon Miloš (Sesvetski Kraljevec)
  • 5

32

99. Silvestar Bilanović (Mladost Buzin)
  • 5

33

17. Antonio Dedić (Maksimir)
  • 5

34

21. Grga Pešut Kukina (Studentski Grad)
  • 5

35

28. Andrija Kraljić (Ravnice)
  • 5

36

16. Gabrijel Dujmović (Špansko)
  • 5

37

37. Josip Džalto (Bubamara)
  • 4

38

10. Fran Nikolić (Mladost Buzin)
  • 4

39

21. Vedran Petak (Bubamara)
  • 4

40

8. Tarik Abidović (Maksimir)
  • 4

41

4. Ivan Švec (ZET)
  • 4

42

9. Karlo Cigrovski (Vrapče)
  • 4

43

3. Matija Kusaković (Prečko)
  • 4

44

10. Marko Pilić (Prečko)
  • 4

45

10. Gabriel Jerečić (Bubamara)
  • 4

46

22. Noa Hrastinski (Ponikve)
  • 4

47

8. Borna Totić (Brezovica)
  • 4

48

99. Niko Krstulović (Vrapče)
  • 3

49

31. Kristian Butući (Špansko)
  • 3

50

14. Marko Cvitanović (Špansko)
  • 3

51

19. Vito Delišimunović (Ravnice)
  • 3

52

9. Toni Menalo (Ponikve)
  • 3

53

50. Gabrijel Miljković (Mladost Buzin)
  • 3

54

11. Stipan Baričević (Mladost Buzin)
  • 3

55

20. Toma Batinić (Ravnice)
  • 3

56

4. Mislav Sorić (Mladost Buzin)
  • 3

57

17. Jakov Martinjak (Prigorje Žerjavinec)
  • 3

58

30. Luka Bečiragić (Ponikve)
  • 3

59

25. Toni Balinčić Vajman (ZET)
  • 3

60

41. Niko Sarić (Prečko)
  • 3

61

58. Šimun Turić (Trešnjevka)
  • 3

62

5. Domagoj Jukić (Mladost Buzin)
  • 3

63

27. Noah Frgačić (Vrapče)
  • 3

64

20. Antonio Maras (Sesvetski Kraljevec)
  • 3

65

26. Anwar Suljić (Devetka)
  • 2

66

6. Marko Fumić (Vrapče)
  • 2

67

18. Grga Lučić (Mladost Buzin)
  • 2

68

6. Luka Merdžan (Špansko)
  • 2

69

19. Jakov Jona Vučina (Studentski Grad)
  • 2

70

6. Ivan Ćulap (Sesvetski Kraljevec)
  • 2

71

33. Filip Babić (Ravnice)
  • 2

72

16. Mihael Šimrak (Ponikve)
  • 2

73

10. Viktor Ilić (Trešnjevka)
  • 2

74

3. Jakov Adanić (Sesvetski Kraljevec)
  • 2

75

2. Leon Starčević (Vrapče)
  • 2

76

43. Tin Križančić (Trešnjevka)
  • 2

77

28. Borna Novosel (Bubamara)
  • 2

78

8. Ivan Škrinjar (Bubamara)
  • 2

79

31. Borna Delavec (Bubamara)
  • 2

80

3. Patrick Petričec (Coerver® Hrvatska)
  • 2

81

19. Mislav Mostarac (Ponikve)
  • 2

82

14. Gabrijel Blažanović (Trešnjevka)
  • 2

83

8. Lovro Fabijanić (Sesvetski Kraljevec)
  • 2

84

9. Ivan Mihalic (Mladost Buzin)
  • 2

85

11. Matko Skorić (Ravnice)
  • 2

86

9. Petar Dumančić (Trešnjevka)
  • 2

87

8. Luka Gečević (Studentski Grad)
  • 2

88

44. Tin Vidak (Trešnjevka)
  • 2

89

4. Marko Klarić (Sesvetski Kraljevec)
  • 2

90

9. Luka Brišar (Studentski Grad)
  • 2

91

17. Pavo Jurić (Trešnjevka)
  • 2

92

19. Borna Sačer (Špansko)
  • 2

93

18. Viktor Ružman (Maksimir)
  • 2

94

87. Duje Vojnović (Trešnjevka)
  • 2

95

78. Bruno Martinović (Maksimir)
  • 2

96

9. David Rahimovski (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

97

. Bartol Ivček (Maksimir)
  • 2

98

. Petar Briševac (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

99

18. Ivan Barišić (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

100

38. Ivor Kiš (Prečko)
  • 1

101

3. Mate Mesić (Coerver® Hrvatska)
  • 1

102

2. Vito Pašić (ZET)
  • 1

103

35. Matija Reljković (Bubamara)
  • 1

104

55. Roko Romac (Devetka)
  • 1

105

31. Borna Špoljarec (Coerver® Hrvatska)
  • 1

106

34. Marko Kovačić (Bubamara)
  • 1

107

33. Filip Lalić (Bubamara)
  • 1

108

7. Ivan Milanović (Brezovica)
  • 1

109

. Branimir Zadro (Špansko)
  • 1

110

18. Karlo Babić (Brezovica)
  • 1

111

4. Natko Klakočer (Ravnice)
  • 1

112

18. Niko Res (Špansko)
  • 1

113

31. Marin Iličić (Brezovica)
  • 1

114

3. Leon Djaković (Mladost Buzin)
  • 1

115

17. Ante Lukač (Ravnice)
  • 1

116

17. Luka Petriško (Mladost Buzin)
  • 1

117

98. Krešimir Dujam (Vrapče)
  • 1

118

14. Andrej Čabraja (Vrapče)
  • 1

119

96. Nikola Žunko (Coerver® Hrvatska)
  • 1

120

8. Rene Prenkpalaj (Trešnjevka)
  • 1

121

8. Maks Čačulović (Ravnice)
  • 1

122

73. Filip Katavić (Ponikve)
  • 1

123

99. Jakov Duvnjak (Špansko)
  • 1

124

88. Matej Delić (ZET)
  • 1

125

10. Marko Cerin (Ravnice)
  • 1

126

28. Stjepan Celić-Čuvar (Brezovica)
  • 1

127

17. Petar Jambrišak (Ponikve)
  • 1

128

16. Franko Babić (Brezovica)
  • 1

129

27. Andre Ljuština (Špansko)
  • 1

130

2. David Jelovečki (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

131

60. Dorian Haboić (Maksimir)
  • 1

132

9. Leon Bevanda (Trešnjevka)
  • 1

133

. Juraj Aunedi (Maksimir)
  • 1

134

21. Petar Bogić (Brezovica)
  • 1

135

13. Lukas Čubela (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

136

5. Lovro Rašo (Špansko)
  • 1

137

11. Josip Brus (Trešnjevka)
  • 1

138

48. Mateo Lovrinović (ZET)
  • 1

139

25. Aman Omerović (Coerver® Hrvatska)
  • 1

140

73. Jakov Krstičević (Vrapče)
  • 1

141

42. Dante Kirigin (Trešnjevka)
  • 1

142

18. Marko Balen (Mladost Buzin)
  • 1

143

13. Ivano Kobasić (Coerver® Hrvatska)
  • 1

144

30. Ivan Damjanić (Mladost Buzin)
  • 1

145

2. Luka Martinko (Brezovica)
  • 1

146

11. Karlo Zenko (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

147

5. Josip Petrušić (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

148

50. Matija Potočić (Studentski Grad)
  • 1

149

4. Maks Nimac (Coerver® Hrvatska)
  • 1

150

7. Ivan Škorić (Špansko)
  • 1

151

26. Mateo Bevandić (ZET)
  • 1

152

85. Adam Mandić (Maksimir)
  • 1

153

11. Josip Andročec (Prečko)
  • 1

154

30. Luka Bacalja (Prečko)
  • 1

155

21. Toma Šiljeg (Prečko)
  • 1

156

33. Alhassane Balde (Prečko)
  • 1

157

3. Ivan Lamešević (Brezovica)
  • 1

158

77. Roman Vresk (Trešnjevka)
  • 1

159

21. Vito Martinić Jerčić (ZET)
  • 1

160

17. Mateo Hlupić (Trešnjevka)
  • 1

161

1. Cristiano Baljak (Coerver® Hrvatska)
  • 1

162

80. Roko Mate Nikolić (Devetka)
  • 1

163

10. Matko Koljatić (Vrapče)
  • 1