Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 22 Stu 2020

Studentski Grad

4 : 2

Lučko

1. ZNL KADETI 20/21

1. ZNL KADETI 20/21

Array
(
    [team_id] => 620
    [team_name] => Trnje
    [team_slug] => trnje
    [team_logo] => images/zns/teams/Trnje-620.png
    [team_url] => /soccer/teams/620-trnje
)
Array
(
    [team_id] => 638
    [team_name] => Lučko
    [team_slug] => luko
    [team_logo] => images/zns/teams/NK_Luko.png
    [team_url] => /soccer/teams/638-luko
)
Array
(
    [team_id] => 637
    [team_name] => Dubrava Tim Kabel
    [team_slug] => dubravatimkabel
    [team_logo] => images/zns/teams/DubravaTimKabel-637.png
    [team_url] => /soccer/teams/637-dubravatimkabel
)
Array
(
    [team_id] => 642
    [team_name] => Kašina
    [team_slug] => kaina
    [team_logo] => images/zns/teams/Kaina-642.png
    [team_url] => /soccer/teams/642-kaina
)
Array
(
    [team_id] => 640
    [team_name] => HAŠK
    [team_slug] => hak
    [team_logo] => images/zns/teams/hask_NOVI_2019__1_-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/640-hak
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/PrigorjeM-598.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 641
    [team_name] => Concordia
    [team_slug] => concordia
    [team_logo] => images/zns/teams/Concordia-641.png
    [team_url] => /soccer/teams/641-concordia
)
Array
(
    [team_id] => 627
    [team_name] => Ivanja Reka
    [team_slug] => ivanjareka
    [team_logo] => images/zns/teams/IvanjaReka-627.png
    [team_url] => /soccer/teams/627-ivanjareka
)
Array
(
    [team_id] => 636
    [team_name] => Hrvatski Dragovoljac
    [team_slug] => hrvatskidragovoljac
    [team_logo] => images/zns/teams/NK_Hrvatski_Dragovoljac.png
    [team_url] => /soccer/teams/636-hrvatskidragovoljac
)
Array
(
    [team_id] => 108303
    [team_name] => Coerver® Hrvatska
    [team_slug] => coerver
    [team_logo] => images/zns/teams/Coerver-108303.png
    [team_url] => /soccer/teams/108303-coerver
)
Array
(
    [team_id] => 96347
    [team_name] => Devetka
    [team_slug] => devetka
    [team_logo] => images/zns/teams/Devetka-96347.png
    [team_url] => /soccer/teams/96347-devetka
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/StudentskiGrad-610.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
																	

2021

Concordia Concordia
28 Stu, 2020, 13:00

Lučko Lučko
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
28 Stu, 2020, 14:00

Markuševec

Devetka Devetka
HAŠK HAŠK
29 Stu, 2020, 11:15

Pešćenica

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Devetka Devetka
20 Ožu, 2021, 00:00

Concordia Concordia
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
20 Ožu, 2021, 00:00

Markuševec

Studentski Grad Studentski Grad
Lučko Lučko
20 Ožu, 2021, 00:00

Lučko

HAŠK HAŠK
Trnje Trnje
20 Ožu, 2021, 00:00

Trnje

Kašina Kašina
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
20 Ožu, 2021, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
27 Ožu, 2021, 00:00

Savica

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Kašina Kašina
27 Ožu, 2021, 00:00

Kašina

Lučko Lučko
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
27 Ožu, 2021, 00:00

Markuševec

Concordia Concordia
HAŠK HAŠK
27 Ožu, 2021, 00:00

Pešćenica

Studentski Grad Studentski Grad
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
27 Ožu, 2021, 00:00

SRC Grana Klaka

Trnje Trnje
Concordia Concordia
06 Tra, 2021, 00:00

HAŠK HAŠK
Devetka Devetka
06 Tra, 2021, 00:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Lučko Lučko
06 Tra, 2021, 00:00

Lučko

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Studentski Grad Studentski Grad
06 Tra, 2021, 00:00

Studentski Grad

Kašina Kašina
Trnje Trnje
06 Tra, 2021, 00:00

Trnje

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
HAŠK HAŠK
10 Tra, 2021, 00:00

Pešćenica

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
10 Tra, 2021, 00:00

SRC Grana Klaka

Studentski Grad Studentski Grad
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
10 Tra, 2021, 00:00

Savica

Lučko Lučko
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
10 Tra, 2021, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

Devetka Devetka
Kašina Kašina
10 Tra, 2021, 00:00

Kašina

Concordia Concordia
Trnje Trnje
17 Tra, 2021, 00:00

Trnje

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Studentski Grad Studentski Grad
17 Tra, 2021, 00:00

Studentski Grad

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Concordia Concordia
17 Tra, 2021, 00:00

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
17 Tra, 2021, 00:00

Markuševec

Kašina Kašina
Devetka Devetka
17 Tra, 2021, 00:00

HAŠK HAŠK
Trnje Trnje
24 Tra, 2021, 00:00

Trnje

Devetka Devetka
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
24 Tra, 2021, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

Lučko Lučko
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
24 Tra, 2021, 00:00

Savica

Concordia Concordia
Kašina Kašina
24 Tra, 2021, 00:00

Kašina

HAŠK HAŠK
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
24 Tra, 2021, 00:00

SRC Grana Klaka

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Devetka Devetka
01 Svi, 2021, 00:00

Kašina Kašina
HAŠK HAŠK
01 Svi, 2021, 00:00

Pešćenica

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
01 Svi, 2021, 00:00

Markuševec

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Studentski Grad Studentski Grad
01 Svi, 2021, 00:00

Studentski Grad

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Lučko Lučko
01 Svi, 2021, 00:00

Lučko

Trnje Trnje
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
08 Svi, 2021, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

Concordia Concordia
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
08 Svi, 2021, 00:00

SRC Grana Klaka

Kašina Kašina
Trnje Trnje
08 Svi, 2021, 00:00

Trnje

Studentski Grad Studentski Grad
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
08 Svi, 2021, 00:00

Savica

HAŠK HAŠK
Lučko Lučko
08 Svi, 2021, 00:00

Lučko

Devetka Devetka
Kašina Kašina
15 Svi, 2021, 00:00

Kašina

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
15 Svi, 2021, 00:00

Markuševec

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Concordia Concordia
15 Svi, 2021, 00:00

Trnje Trnje
Studentski Grad Studentski Grad
15 Svi, 2021, 00:00

Studentski Grad

Lučko Lučko
Devetka Devetka
15 Svi, 2021, 00:00

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
22 Svi, 2021, 00:00

Savica

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Trnje Trnje
22 Svi, 2021, 00:00

Trnje

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
22 Svi, 2021, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

HAŠK HAŠK
Lučko Lučko
22 Svi, 2021, 00:00

Lučko

Concordia Concordia
Studentski Grad Studentski Grad
22 Svi, 2021, 00:00

Studentski Grad

Devetka Devetka
Devetka Devetka
29 Svi, 2021, 00:00

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Kašina Kašina
29 Svi, 2021, 00:00

Kašina

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
HAŠK HAŠK
29 Svi, 2021, 00:00

Pešćenica

Trnje Trnje
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
29 Svi, 2021, 00:00

Markuševec

Lučko Lučko
Concordia Concordia
29 Svi, 2021, 00:00

Studentski Grad Studentski Grad

2021

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 41586524
    [title] => Nogometni klub Studentski Grad vs Nogometni klub Lučko
    [slug] => NogometniklubStudentskiGradvsNogometniklubLuko
    [teamone] => 610
    [teamtwo] => 638
    [date] => 2020-11-22
    [time] => 09:30:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50520
    [teamone_score] => 4
    [teamtwo_score] => 2
    [url] => /liga-bbva/matches/41586524-NogometniklubStudentskiGradvsNogometniklubLuko
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 610
            [title] => Studentski Grad
            [slug] => studentskigrad
            [logo] => images/zns/teams/StudentskiGrad-610.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 638
            [title] => Lučko
            [slug] => luko
            [logo] => images/zns/teams/NK_Luko.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/638-luko
    [match_date] => 22 Stu, 2020
    [match_time] => 09:30 AM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50520
            [title] => Studentski Grad
            [slug] => StudentskiGrad
        )

)
								

4 : 2

22 Stu, 2020, 09:30

Studentski Grad

6 : 0

21 Stu, 2020, 10:00

Trnje

0 : 3

15 Stu, 2020, 11:00

Savica

1 : 1

15 Stu, 2020, 13:00

Trnje

6 : 0

14 Stu, 2020, 17:00

ŠNC Stjepan Spajić

6 : 0

14 Stu, 2020, 10:00

Lučko

2 : 0

14 Stu, 2020, 13:30

Studentski Grad

0 : 3

08 Stu, 2020, 14:00

Markuševec

7 : 1

07 Stu, 2020, 12:00

SRC Grana Klaka

0 : 0

03 Stu, 2020, 13:00

Kašina

0 : 4

31 Lis, 2020, 11:00

Savica

3 : 1

30 Lis, 2020, 20:30

SRC Grana Klaka

7 : 2

28 Lis, 2020, 20:00

ŠNC Stjepan Spajić

3 : 3

25 Lis, 2020, 13:30

2 : 3

25 Lis, 2020, 14:00

Studentski Grad

0 : 1

24 Lis, 2020, 12:00

Pešćenica

2 : 5

24 Lis, 2020, 13:30

Kašina

4 : 1

18 Lis, 2020, 15:00

ŠNC Stjepan Spajić

2 : 3

18 Lis, 2020, 11:30

Trnje

3 : 2

17 Lis, 2020, 16:00

SRC Grana Klaka

1 : 5

11 Lis, 2020, 16:00

1 : 4

10 Lis, 2020, 09:00

Lučko

0 : 17

10 Lis, 2020, 17:15

Markuševec

1 : 1

10 Lis, 2020, 11:00

Pešćenica

1 : 1

06 Lis, 2020, 20:00

Studentski Grad

3 : 0

04 Lis, 2020, 14:00

Pešćenica

5 : 1

04 Lis, 2020, 14:00

Kašina

8 : 0

04 Lis, 2020, 10:00

SRC Grana Klaka

3 : 1

03 Lis, 2020, 12:00

ŠNC Stjepan Spajić

4 : 0

28 Ruj, 2020, 20:00

Lučko

0 : 1

27 Ruj, 2020, 12:30

Studentski Grad

1 : 6

27 Ruj, 2020, 14:00

Markuševec

0 : 3

26 Ruj, 2020, 14:30

5 : 1

22 Ruj, 2020, 20:00

Studentski Grad

8 : 0

19 Ruj, 2020, 10:00

Pešćenica

2 : 1

19 Ruj, 2020, 15:00

Kašina

4 : 0

19 Ruj, 2020, 16:00

SRC Grana Klaka

1 : 6

19 Ruj, 2020, 14:00

Savica

2 : 4

15 Ruj, 2020, 17:00

7 : 0

13 Ruj, 2020, 16:00

ŠNC Stjepan Spajić

1 : 1

12 Ruj, 2020, 10:00

Trnje

0 : 3

12 Ruj, 2020, 10:00

Lučko

3 : 0

09 Ruj, 2020, 20:00

SRC Grana Klaka

3 : 0

06 Ruj, 2020, 10:00

Pešćenica

0 : 8

05 Ruj, 2020, 11:00

Kašina

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

1. ZNL KADETI 20/21

1

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
  • 10
  • 9
  • 1
  • 0
  • 52
  • 7
  • 45
  • 28

2

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
  • 9
  • 8
  • 0
  • 1
  • 45
  • 9
  • 36
  • 24

3

Trnje Trnje
  • 10
  • 6
  • 2
  • 2
  • 36
  • 12
  • 24
  • 20

4

Kašina Kašina
  • 10
  • 5
  • 2
  • 3
  • 20
  • 22
  • -2
  • 17

5

HAŠK HAŠK
  • 9
  • 4
  • 3
  • 2
  • 25
  • 8
  • 17
  • 15

6

Studentski Grad Studentski Grad
  • 10
  • 4
  • 1
  • 5
  • 18
  • 20
  • -2
  • 13

7

Devetka Devetka
  • 9
  • 3
  • 2
  • 4
  • 18
  • 21
  • -3
  • 11

8

Lučko Lučko
  • 9
  • 3
  • 1
  • 5
  • 19
  • 23
  • -4
  • 10

9

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
  • 10
  • 3
  • 0
  • 7
  • 14
  • 36
  • -22
  • 9

10

Concordia Concordia
  • 9
  • 1
  • 0
  • 8
  • 5
  • 46
  • -41
  • 3

11

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 9
  • 0
  • 0
  • 9
  • 9
  • 57
  • -48
  • 0
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

1. ZNL KADETI 20/21

1

50. Ivan Viljam Padovan (Hrvatski Dragovoljac)
  • 11

2

24. Lovre Čop (Dubrava Tim Kabel)
  • 11

3

33. Patrik Tomić (Trnje)
  • 9

4

. Roberto Gregurić (Dubrava Tim Kabel)
  • 8

5

22. Vaclav Hlavaty (Trnje)
  • 7

6

15. Borna Sabljak (HAŠK)
  • 6

7

19. Vito Šolman (Dubrava Tim Kabel)
  • 6

8

27. Vito Sušanj (Trnje)
  • 6

9

26. Matija Soplanda (Hrvatski Dragovoljac)
  • 6

10

7. Robert Marić (Kašina)
  • 6

11

29. Martin Ignjatović Palašić (Studentski Grad)
  • 5

12

3. Antonio Barukčić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 5

13

19. Petar Glasnović (Dubrava Tim Kabel)
  • 4

14

9. Matej Ivankić (Lučko)
  • 4

15

23. Stjepan Dumić (Coerver® Hrvatska)
  • 4

16

9. Vito Dimitrov (Dubrava Tim Kabel)
  • 4

17

10. Fran Perković (Dubrava Tim Kabel)
  • 4

18

16. Vjekoslav Bošnjak (Hrvatski Dragovoljac)
  • 4

19

11. Luka Šajfar (HAŠK)
  • 4

20

29. Teo Bešić (Dubrava Tim Kabel)
  • 4

21

11. Anton Mitrović (Dubrava Tim Kabel)
  • 4

22

. Dominik Margetić (Prigorje Markuševec)
  • 4

23

21. Matej Miletić (Studentski Grad)
  • 3

24

2. Martin Novak (Hrvatski Dragovoljac)
  • 3

25

. Antonio Mančeski (Devetka)
  • 3

26

4. Anton Kolegjeraj (Devetka)
  • 3

27

67. Mihael Maras (Dubrava Tim Kabel)
  • 3

28

11. Luka Martinović (Lučko)
  • 3

29

11. Leo Orač (Kašina)
  • 3

30

16. Michael Kodrić (Devetka)
  • 3

31

10. Luka Bohnička (Kašina)
  • 3

32

7. Tarik Ahmeti (HAŠK)
  • 2

33

11. Ivan Hadaš (Kašina)
  • 2

34

18. Josip Alić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 2

35

16. Nikola Barbarić (Devetka)
  • 2

36

21. Matija Janječić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 2

37

8. Anto Toni Julardžija (Lučko)
  • 2

38

14. Valentino Zvonar (HAŠK)
  • 2

39

13. Ivan Kršić (Prigorje Markuševec)
  • 2

40

5. Fran Salajec (Hrvatski Dragovoljac)
  • 2

41

. Dorijan Berisha (HAŠK)
  • 2

42

17. Ante Džalto (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

43

4. Marko Janković (Trnje)
  • 2

44

11. Filip Lijović (Trnje)
  • 2

45

97. Antonio Vrbnjak (Hrvatski Dragovoljac)
  • 2

46

24. Bartol Vajdić (Coerver® Hrvatska)
  • 2

47

9. Lovro Škreblin (HAŠK)
  • 2

48

. Matija Kolobarić (Concordia)
  • 2

49

. Luka Čančar (Trnje)
  • 2

50

5. Petar Perović (Trnje)
  • 2

51

19. Luka Bićanić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 2

52

55. Matej Rubić (HAŠK)
  • 2

53

16. Dominik Salajster (Lučko)
  • 2

54

15. Bartol Juraga (Kašina)
  • 2

55

98. Mateo Križić (Studentski Grad)
  • 2

56

15. Josip Čičak (Studentski Grad)
  • 2

57

6. Marin Ledenko (Lučko)
  • 2

58

16. Igor Fumić (Devetka)
  • 2

59

18. David Orač (Kašina)
  • 2

60

44. Josip Jelinčić (Trnje)
  • 1

61

14. Janko Žuro (Devetka)
  • 1

62

11. Roko Vig (Lučko)
  • 1

63

89. Leon Babić (Studentski Grad)
  • 1

64

3. Jakov Bago (Trnje)
  • 1

65

32. Franko Kovač (Trnje)
  • 1

66

42. Luka Knežević (Coerver® Hrvatska)
  • 1

67

18. Stjepan Bilić (Devetka)
  • 1

68

5. Tomislav Breščanović (Lučko)
  • 1

69

24. Bruno Kirinić (HAŠK)
  • 1

70

13. Fran Gagula (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

71

98. Borna Bradić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

72

12. Josip Jurin (Lučko)
  • 1

73

20. Leon Hasanović (Coerver® Hrvatska)
  • 1

74

19. Gabriel Beštak (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

75

8. Mihael Sajko (Prigorje Markuševec)
  • 1

76

. Domagoj Martinčević (Kašina)
  • 1

77

55. Anes Dervišević (Trnje)
  • 1

78

99. Noa Majdek (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

79

90. Borna Pandža (HAŠK)
  • 1

80

2. Vid Macan (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

81

9. Filip Kelčec (Kašina)
  • 1

82

99. Jure Kamberović (Coerver® Hrvatska)
  • 1

83

79. Josip Dodig (HAŠK)
  • 1

84

3. Samuel Andrašec (HAŠK)
  • 1

85

. Leo Gavran (Concordia)
  • 1

86

25. Luka Ivković (Studentski Grad)
  • 1

87

. Marko Marinčić (Devetka)
  • 1

88

25. Filip Lekić (Devetka)
  • 1

89

21. Dino Mehić (HAŠK)
  • 1

90

23. Alan Župan (Prigorje Markuševec)
  • 1

91

31. Karlo Kuduzović (Coerver® Hrvatska)
  • 1

92

8. Noa Baković (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

93

. Filip Rendulić (Studentski Grad)
  • 1

94

31. Jan Romanić (Trnje)
  • 1

95

14. Sven Sedmak (Prigorje Markuševec)
  • 1

96

. Mateo Stanić (Studentski Grad)
  • 1

97

77. Leon Vujnović (Lučko)
  • 1

98

1. Lucas Srdinić (Concordia)
  • 1

99

45. Ivan Petranović (Studentski Grad)
  • 1

100

. Luka Šušković (Concordia)
  • 1

101

18. Marin Totić (HAŠK)
  • 1

102

15. Niko Radek (Lučko)
  • 1

103

19. Antonio Čondrić (Lučko)
  • 1

104

18. Luka Đurić (Devetka)
  • 1

105

20. Leon Jurišić (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

106

25. Domagoj Zujić (Coerver® Hrvatska)
  • 1

107

10. Ivan Telebar (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

108

13. Duje Tomašević (Trnje)
  • 1