Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 19 Ruj 2020

Prigorje Markuševec

4 : 2

Devetka

1. ZNL JUNIORI 20/21

1. ZNL JUNIORI 20/21

Array
(
    [team_id] => 627
    [team_name] => Ivanja Reka
    [team_slug] => ivanjareka
    [team_logo] => images/zns/teams/IvanjaReka-627.png
    [team_url] => /soccer/teams/627-ivanjareka
)
Array
(
    [team_id] => 605
    [team_name] => Polet
    [team_slug] => polet-1
    [team_logo] => images/zns/teams/Polet-605.png
    [team_url] => /soccer/teams/605-polet-1
)
Array
(
    [team_id] => 621
    [team_name] => Odra
    [team_slug] => odra
    [team_logo] => images/zns/teams/Odra-621.png
    [team_url] => /soccer/teams/621-odra
)
Array
(
    [team_id] => 642
    [team_name] => Kašina
    [team_slug] => kaina
    [team_logo] => images/zns/teams/Kaina-642.png
    [team_url] => /soccer/teams/642-kaina
)
Array
(
    [team_id] => 640
    [team_name] => HAŠK
    [team_slug] => hak
    [team_logo] => images/zns/teams/hask_NOVI_2019__1_-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/640-hak
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/PrigorjeM-598.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 641
    [team_name] => Concordia
    [team_slug] => concordia
    [team_logo] => images/zns/teams/Concordia-641.png
    [team_url] => /soccer/teams/641-concordia
)
Array
(
    [team_id] => 613
    [team_name] => Nur
    [team_slug] => nur
    [team_logo] => images/zns/teams/nur-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/613-nur
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/StudentskiGrad-610.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
Array
(
    [team_id] => 96347
    [team_name] => Devetka
    [team_slug] => devetka
    [team_logo] => images/zns/teams/Devetka-96347.png
    [team_url] => /soccer/teams/96347-devetka
)
Array
(
    [team_id] => 606
    [team_name] => Šparta Elektra
    [team_slug] => parta-elektra
    [team_logo] => images/zns/teams/NKparta-606.png
    [team_url] => /soccer/teams/606-parta-elektra
)
																	

2021

Odra Odra
24 Ruj, 2020, 20:30

Odra

Šparta Elektra Šparta Elektra
Studentski Grad Studentski Grad
24 Ruj, 2020, 20:00

Studentski Grad

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Devetka Devetka
26 Ruj, 2020, 00:00

Nur Nur
Šparta Elektra Šparta Elektra
26 Ruj, 2020, 17:00

Pongračevo

Polet Polet
Studentski Grad Studentski Grad
26 Ruj, 2020, 16:30

Studentski Grad

Odra Odra
Concordia Concordia
26 Ruj, 2020, 16:30

Kašina Kašina
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
27 Ruj, 2020, 16:00

Markuševec

HAŠK HAŠK
Ivanja Reka Ivanja Reka
03 Lis, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Šparta Elektra Šparta Elektra
HAŠK HAŠK
03 Lis, 2020, 00:00

Pešćenica

Devetka Devetka
Kašina Kašina
03 Lis, 2020, 00:00

Kašina

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Odra Odra
03 Lis, 2020, 00:00

Odra

Concordia Concordia
Polet Polet
03 Lis, 2020, 00:00

Sveta Klara

Studentski Grad Studentski Grad
Studentski Grad Studentski Grad
08 Lis, 2020, 20:00

Studentski Grad

HAŠK HAŠK
Šparta Elektra Šparta Elektra
10 Lis, 2020, 00:00

Pongračevo

Nur Nur
Studentski Grad Studentski Grad
10 Lis, 2020, 00:00

Studentski Grad

Ivanja Reka Ivanja Reka
Concordia Concordia
10 Lis, 2020, 00:00

Polet Polet
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
10 Lis, 2020, 00:00

Markuševec

Odra Odra
HAŠK HAŠK
10 Lis, 2020, 00:00

Pešćenica

Kašina Kašina
Kašina Kašina
17 Lis, 2020, 00:00

Kašina

Devetka Devetka
Odra Odra
17 Lis, 2020, 00:00

Odra

HAŠK HAŠK
Polet Polet
17 Lis, 2020, 00:00

Sveta Klara

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Ivanja Reka Ivanja Reka
17 Lis, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Concordia Concordia
Nur Nur
17 Lis, 2020, 00:00

Borovje

Studentski Grad Studentski Grad
Kašina Kašina
24 Lis, 2020, 00:00

Kašina

Odra Odra
HAŠK HAŠK
24 Lis, 2020, 00:00

Pešćenica

Polet Polet
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
24 Lis, 2020, 00:00

Markuševec

Ivanja Reka Ivanja Reka
Concordia Concordia
24 Lis, 2020, 00:00

Nur Nur
Devetka Devetka
24 Lis, 2020, 00:00

Šparta Elektra Šparta Elektra
Odra Odra
31 Lis, 2020, 00:00

Odra

Devetka Devetka
Polet Polet
31 Lis, 2020, 00:00

Sveta Klara

Kašina Kašina
Ivanja Reka Ivanja Reka
31 Lis, 2020, 00:00

Ivanja Reka

HAŠK HAŠK
Nur Nur
31 Lis, 2020, 00:00

Borovje

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Šparta Elektra Šparta Elektra
31 Lis, 2020, 00:00

Pongračevo

Studentski Grad Studentski Grad
Devetka Devetka
07 Stu, 2020, 00:00

Studentski Grad Studentski Grad
Concordia Concordia
07 Stu, 2020, 00:00

Šparta Elektra Šparta Elektra
HAŠK HAŠK
07 Stu, 2020, 00:00

Pešćenica

Nur Nur
Odra Odra
07 Stu, 2020, 00:00

Odra

Polet Polet
Kašina Kašina
07 Stu, 2020, 00:00

Kašina

Ivanja Reka Ivanja Reka
Ivanja Reka Ivanja Reka
14 Stu, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Odra Odra
Nur Nur
14 Stu, 2020, 00:00

Borovje

Kašina Kašina
Šparta Elektra Šparta Elektra
14 Stu, 2020, 00:00

Pongračevo

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Polet Polet
14 Stu, 2020, 00:00

Sveta Klara

Devetka Devetka
Studentski Grad Studentski Grad
14 Stu, 2020, 00:00

Studentski Grad

Concordia Concordia
Devetka Devetka
20 Ožu, 2021, 00:00

Concordia Concordia
Studentski Grad Studentski Grad
20 Ožu, 2021, 00:00

Studentski Grad

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Šparta Elektra Šparta Elektra
20 Ožu, 2021, 00:00

Pongračevo

HAŠK HAŠK
Nur Nur
20 Ožu, 2021, 00:00

Borovje

Odra Odra
Ivanja Reka Ivanja Reka
20 Ožu, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Polet Polet
Kašina Kašina
27 Ožu, 2021, 00:00

Kašina

Šparta Elektra Šparta Elektra
Ivanja Reka Ivanja Reka
27 Ožu, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Devetka Devetka
Polet Polet
27 Ožu, 2021, 00:00

Sveta Klara

Nur Nur
HAŠK HAŠK
27 Ožu, 2021, 00:00

Pešćenica

Studentski Grad Studentski Grad
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
27 Ožu, 2021, 00:00

Markuševec

Concordia Concordia
Nur Nur
06 Tra, 2021, 00:00

Borovje

Ivanja Reka Ivanja Reka
Devetka Devetka
06 Tra, 2021, 00:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Šparta Elektra Šparta Elektra
06 Tra, 2021, 00:00

Pongračevo

Odra Odra
Studentski Grad Studentski Grad
06 Tra, 2021, 00:00

Studentski Grad

Kašina Kašina
Concordia Concordia
06 Tra, 2021, 00:00

HAŠK HAŠK
Nur Nur
10 Tra, 2021, 00:00

Borovje

Devetka Devetka
Polet Polet
10 Tra, 2021, 00:00

Sveta Klara

Šparta Elektra Šparta Elektra
Odra Odra
10 Tra, 2021, 00:00

Odra

Studentski Grad Studentski Grad
Kašina Kašina
10 Tra, 2021, 00:00

Kašina

Concordia Concordia
HAŠK HAŠK
10 Tra, 2021, 00:00

Pešćenica

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Devetka Devetka
17 Tra, 2021, 00:00

HAŠK HAŠK
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
17 Tra, 2021, 00:00

Markuševec

Kašina Kašina
Concordia Concordia
17 Tra, 2021, 00:00

Odra Odra
Studentski Grad Studentski Grad
17 Tra, 2021, 00:00

Studentski Grad

Polet Polet
Šparta Elektra Šparta Elektra
17 Tra, 2021, 00:00

Pongračevo

Ivanja Reka Ivanja Reka
Nur Nur
24 Tra, 2021, 00:00

Borovje

Šparta Elektra Šparta Elektra
Ivanja Reka Ivanja Reka
24 Tra, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Studentski Grad Studentski Grad
Polet Polet
24 Tra, 2021, 00:00

Sveta Klara

Concordia Concordia
Odra Odra
24 Tra, 2021, 00:00

Odra

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Kašina Kašina
24 Tra, 2021, 00:00

Kašina

HAŠK HAŠK
Devetka Devetka
01 Svi, 2021, 00:00

Kašina Kašina
HAŠK HAŠK
01 Svi, 2021, 00:00

Pešćenica

Odra Odra
Concordia Concordia
01 Svi, 2021, 00:00

Ivanja Reka Ivanja Reka
Studentski Grad Studentski Grad
01 Svi, 2021, 00:00

Studentski Grad

Nur Nur
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
01 Svi, 2021, 00:00

Markuševec

Polet Polet
Šparta Elektra Šparta Elektra
08 Svi, 2021, 00:00

Pongračevo

Devetka Devetka
Nur Nur
08 Svi, 2021, 00:00

Borovje

Concordia Concordia
Ivanja Reka Ivanja Reka
08 Svi, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Polet Polet
08 Svi, 2021, 00:00

Sveta Klara

HAŠK HAŠK
Odra Odra
08 Svi, 2021, 00:00

Odra

Kašina Kašina
Studentski Grad Studentski Grad
15 Svi, 2021, 00:00

Studentski Grad

Šparta Elektra Šparta Elektra
Devetka Devetka
15 Svi, 2021, 00:00

Odra Odra
Kašina Kašina
15 Svi, 2021, 00:00

Kašina

Polet Polet
HAŠK HAŠK
15 Svi, 2021, 00:00

Pešćenica

Ivanja Reka Ivanja Reka
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
15 Svi, 2021, 00:00

Markuševec

Nur Nur
Studentski Grad Studentski Grad
22 Svi, 2021, 00:00

Studentski Grad

Devetka Devetka
Ivanja Reka Ivanja Reka
22 Svi, 2021, 00:00

Ivanja Reka

Kašina Kašina
Nur Nur
22 Svi, 2021, 00:00

Borovje

HAŠK HAŠK
Šparta Elektra Šparta Elektra
22 Svi, 2021, 00:00

Pongračevo

Concordia Concordia
Polet Polet
22 Svi, 2021, 00:00

Sveta Klara

Odra Odra
Concordia Concordia
29 Svi, 2021, 00:00

Studentski Grad Studentski Grad
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
29 Svi, 2021, 00:00

Markuševec

Šparta Elektra Šparta Elektra
Kašina Kašina
29 Svi, 2021, 00:00

Kašina

Nur Nur
Odra Odra
29 Svi, 2021, 00:00

Odra

Ivanja Reka Ivanja Reka
Devetka Devetka
29 Svi, 2021, 00:00

Polet Polet

2021

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 41585881
    [title] => NK Prigorje (M) vs NK Devetka
    [slug] => NKPrigorje(M)vsNKDevetka
    [teamone] => 598
    [teamtwo] => 96347
    [date] => 2020-09-19
    [time] => 17:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50505
    [teamone_score] => 4
    [teamtwo_score] => 2
    [url] => /liga-bbva/matches/41585881-NKPrigorje(M)vsNKDevetka
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 598
            [title] => Prigorje Markuševec
            [slug] => prigorjem
            [logo] => images/zns/teams/PrigorjeM-598.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 96347
            [title] => Devetka
            [slug] => devetka
            [logo] => images/zns/teams/Devetka-96347.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/96347-devetka
    [match_date] => 19 Ruj, 2020
    [match_time] => 05:00 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50505
            [title] => Markuševec
            [slug] => Markuevec
        )

)
								

4 : 2

19 Ruj, 2020, 17:00

Markuševec

1 : 3

19 Ruj, 2020, 12:00

Pešćenica

2 : 0

19 Ruj, 2020, 17:00

Kašina

1 : 6

19 Ruj, 2020, 15:00

Ivanja Reka

2 : 2

17 Ruj, 2020, 17:00

1 : 2

16 Ruj, 2020, 17:00

Sveta Klara

4 : 0

12 Ruj, 2020, 17:00

Borovje

1 : 0

12 Ruj, 2020, 15:30

Pongračevo

2 : 1

06 Ruj, 2020, 12:00

Pešćenica

1 : 4

03 Ruj, 2020, 17:30

Odra

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

1. ZNL JUNIORI 20/21

1

Nur Nur
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 14
  • 2
  • 12
  • 9

2

Concordia Concordia
  • 3
  • 2
  • 1
  • 0
  • 8
  • 3
  • 5
  • 7

3

Devetka Devetka
  • 3
  • 1
  • 1
  • 1
  • 7
  • 6
  • 1
  • 4

4

Kašina Kašina
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 1
  • 1
  • 3

5

Šparta Elektra Šparta Elektra
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 2
  • 0
  • 3

6

HAŠK HAŠK
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 3
  • 4
  • -1
  • 3

7

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 4
  • 5
  • -1
  • 3

8

Ivanja Reka Ivanja Reka
  • 3
  • 1
  • 0
  • 2
  • 3
  • 10
  • -7
  • 2

9

Studentski Grad Studentski Grad
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 2
  • -2
  • 0

10

Odra Odra
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 4
  • -3
  • 0

11

Polet Polet
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 1
  • 6
  • -5
  • 0
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

1. ZNL JUNIORI 20/21

1

20. Karlo Glavić (Nur)
  • 8

2

9. Ivan Horvatić (Concordia)
  • 5

3

9. Leon Badanjak (Nur)
  • 4

4

. Matheus Santa Cruz Da Silva Dourado (Ivanja Reka)
  • 3

5

. Valentino Ivanović (Devetka)
  • 2

6

14. Sven Sedmak (Prigorje Markuševec)
  • 2

7

18. Luka Anušić (Devetka)
  • 2

8

8. Fran Krunoslav Žigulić (Concordia)
  • 2

9

27. Ivan Vugrin (Nur)
  • 1

10

. Dominik Margetić (Prigorje Markuševec)
  • 1

11

15. Nikola Špišić (Odra)
  • 1

12

20. Filip Gajski (Kašina)
  • 1

13

. David Kieran Kovačić (Concordia)
  • 1

14

20. Filip Filip (HAŠK)
  • 1

15

10. Leon Borščak (Kašina)
  • 1

16

. Marin Hodak (Polet)
  • 1

17

9. Vili Leskovčak (Šparta Elektra)
  • 1

18

15. Karlo Palić (HAŠK)
  • 1

19

11. Diego Seferović (Nur)
  • 1

20

8. Jakov Hrastinski (Prigorje Markuševec)
  • 1

21

. Matej Mlinarević (Šparta Elektra)
  • 1