Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 08 Ožu 2020

Prečko

0 : 4

Prigorje Žerjavinec

3. "D1" - ZNL ZAGIĆI 19/20

3. "D1" - ZNL ZAGIĆI 19/20

Array
(
    [team_id] => 618
    [team_name] => Mladost Buzin
    [team_slug] => mladostbuzin
    [team_logo] => images/zns/teams/MladostBuzin-618.png
    [team_url] => /soccer/teams/618-mladostbuzin
)
Array
(
    [team_id] => 623
    [team_name] => Dinamo Odranski Obrež
    [team_slug] => dinamooo
    [team_logo] => images/zns/teams/dinamo-oo-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/623-dinamooo
)
Array
(
    [team_id] => 624
    [team_name] => ZET
    [team_slug] => zet
    [team_logo] => images/zns/teams/ZET-624.png
    [team_url] => /soccer/teams/624-zet
)
Array
(
    [team_id] => 630
    [team_name] => Brezovica
    [team_slug] => brezovica
    [team_logo] => images/zns/teams/Brezovica-630.png
    [team_url] => /soccer/teams/630-brezovica
)
Array
(
    [team_id] => 596
    [team_name] => Jarun
    [team_slug] => jarun
    [team_logo] => images/zns/teams/Jarun-596.png
    [team_url] => /soccer/teams/596-jarun
)
Array
(
    [team_id] => 600
    [team_name] => Prigorje Žerjavinec
    [team_slug] => prigorje
    [team_logo] => images/zns/teams/Prigorje-600.png
    [team_url] => /soccer/teams/600-prigorje
)
Array
(
    [team_id] => 602
    [team_name] => Sesvetski Kraljevec
    [team_slug] => sesvetskikraljevec
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-sesvetski-kraljevac.png
    [team_url] => /soccer/teams/602-sesvetskikraljevec
)
Array
(
    [team_id] => 5724
    [team_name] => GNK Zagrebački mali
    [team_slug] => zagrebakimali
    [team_logo] => images/zns/teams/Zagrebakimali-5724.png
    [team_url] => /soccer/teams/5724-zagrebakimali
)
Array
(
    [team_id] => 643
    [team_name] => Prečko
    [team_slug] => preko
    [team_logo] => images/zns/teams/Preko-643.png
    [team_url] => /soccer/teams/643-preko
)
																	

2020

2020

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 34296713
    [title] => Prečko vs Prigorje Ž
    [slug] => PrekovsPrigorje
    [teamone] => 643
    [teamtwo] => 600
    [date] => 2020-03-08
    [time] => 11:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50512
    [teamone_score] => 0
    [teamtwo_score] => 4
    [url] => /liga-bbva/matches/34296713-PrekovsPrigorje
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 643
            [title] => Prečko
            [slug] => preko
            [logo] => images/zns/teams/Preko-643.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/643-preko
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 600
            [title] => Prigorje Žerjavinec
            [slug] => prigorje
            [logo] => images/zns/teams/Prigorje-600.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/600-prigorje
    [match_date] => 08 Ožu, 2020
    [match_time] => 11:00 AM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50512
            [title] => Prečko
            [slug] => Preko
        )

)
								

0 : 4

08 Ožu, 2020, 11:00

Prečko

3 : 7

08 Ožu, 2020, 11:00

Odranski Obrež

0 : 3

07 Ožu, 2020, 13:00

Savica

3 : 3

14 Pro, 2019, 09:00

Brezovica

2 : 1

05 Pro, 2019, 17:00

Brezovica

10 : 0

04 Pro, 2019, 18:00

Jarun

0 : 2

01 Pro, 2019, 10:00

Prečko

4 : 1

24 Stu, 2019, 11:00

Sesvetski Kraljevec

2 : 4

24 Stu, 2019, 10:00

Žerjavinec

5 : 4

23 Stu, 2019, 09:00

Gredice

2 : 2

19 Stu, 2019, 15:00

Savica

0 : 4

17 Stu, 2019, 11:00

Odranski Obrež

0 : 10

10 Stu, 2019, 11:00

Žerjavinec

3 : 2

09 Stu, 2019, 14:00

Sesvetski Kraljevec

12 : 2

03 Stu, 2019, 14:00

Jarun

5 : 0

03 Stu, 2019, 10:00

Odranski Obrež

7 : 2

02 Stu, 2019, 10:00

Gredice

3 : 2

27 Lis, 2019, 11:00

Odranski Obrež

1 : 8

27 Lis, 2019, 13:00

Prečko

9 : 0

26 Lis, 2019, 14:00

Sesvetski Kraljevec

3 : 1

26 Lis, 2019, 12:00

Jarun

1 : 13

20 Lis, 2019, 11:00

Prečko

0 : 6

19 Lis, 2019, 09:00

Savica

2 : 11

19 Lis, 2019, 10:00

Brezovica

11 : 0

13 Lis, 2019, 10:00

Brezovica

1 : 7

13 Lis, 2019, 11:00

Odranski Obrež

6 : 1

12 Lis, 2019, 14:00

Sesvetski Kraljevec

7 : 3

12 Lis, 2019, 10:00

Gredice

0 : 7

08 Lis, 2019, 11:00

Prečko

5 : 2

08 Lis, 2019, 12:00

Jarun

0 : 8

08 Lis, 2019, 09:00

Savica

0 : 13

08 Lis, 2019, 13:00

Žerjavinec

6 : 4

06 Lis, 2019, 12:00

Žerjavinec

1 : 5

06 Lis, 2019, 11:00

Brezovica

3 : 1

05 Lis, 2019, 13:00

Sesvetski Kraljevec

1 : 12

29 Ruj, 2019, 11:00

Prečko

4 : 1

29 Ruj, 2019, 13:00

Buzin

4 : 1

28 Ruj, 2019, 12:00

Jarun

8 : 1

28 Ruj, 2019, 09:00

Savica

2 : 10

22 Ruj, 2019, 13:00

Žerjavinec

1 : 4

21 Ruj, 2019, 09:00

Savica

2 : 1

21 Ruj, 2019, 11:00

Brezovica

7 : 1

21 Ruj, 2019, 14:00

Sesvetski Kraljevec

0 : 7

18 Ruj, 2019, 18:00

Brezovica

2 : 6

15 Ruj, 2019, 11:00

Odranski Obrež

3 : 1

15 Ruj, 2019, 17:30

Buzin

10 : 1

14 Ruj, 2019, 12:00

Jarun

12 : 0

08 Ruj, 2019, 18:30

Buzin

0 : 21

07 Ruj, 2019, 09:00

Savica

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

3. "D1" - ZNL ZAGIĆI 19/20

1

Jarun Jarun
  • 12
  • 10
  • 0
  • 2
  • 97
  • 15
  • 82
  • 30

2

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
  • 12
  • 10
  • 0
  • 2
  • 67
  • 16
  • 51
  • 30

3

Mladost Buzin Mladost Buzin
  • 13
  • 8
  • 2
  • 3
  • 60
  • 25
  • 35
  • 26

4

GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
  • 12
  • 8
  • 1
  • 3
  • 72
  • 34
  • 38
  • 25

5

Brezovica Brezovica
  • 13
  • 6
  • 1
  • 6
  • 46
  • 51
  • -5
  • 19

6

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
  • 12
  • 4
  • 1
  • 7
  • 29
  • 43
  • -14
  • 13

7

ZET ZET
  • 13
  • 4
  • 1
  • 8
  • 27
  • 66
  • -39
  • 13

8

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
  • 13
  • 2
  • 0
  • 11
  • 17
  • 90
  • -73
  • 6

9

Prečko Prečko
  • 12
  • 1
  • 0
  • 11
  • 15
  • 90
  • -75
  • 3
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

3. "D1" - ZNL ZAGIĆI 19/20

1

7. Ante Štefanac (Sesvetski Kraljevec)
  • 3

2

8. David Draguljić (Sesvetski Kraljevec)
  • 2

3

12. Dominik Bevandić (ZET)
  • 2

4

7. Ivan Dujić (ZET)
  • 2

5

89. Fran Popović (ZET)
  • 2

6

10. Matija Hadžić (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

7

. Filip Kuprešak (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

8

5. Andrej Dujaković (Sesvetski Kraljevec)
  • 1

9

15. Jan Makovičić (ZET)
  • 1

10

13. Jakov Šakota (ZET)
  • 1

11

10. Jakov Barišić (Prigorje Žerjavinec)
  • 1