Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 17 Stu 2019

ZET

4 : 0

Maksimir

2. "B2" ZNL ZAGIĆI / 2012

2. "B2" - 2012 - ZNL ZAGIĆI 19/20

Array
(
    [team_id] => 618
    [team_name] => Mladost Buzin
    [team_slug] => mladostbuzin
    [team_logo] => images/zns/teams/MladostBuzin-618.png
    [team_url] => /soccer/teams/618-mladostbuzin
)
Array
(
    [team_id] => 624
    [team_name] => ZET
    [team_slug] => zet
    [team_logo] => images/zns/teams/ZET-624.png
    [team_url] => /soccer/teams/624-zet
)
Array
(
    [team_id] => 630
    [team_name] => Brezovica
    [team_slug] => brezovica
    [team_logo] => images/zns/teams/Brezovica-630.png
    [team_url] => /soccer/teams/630-brezovica
)
Array
(
    [team_id] => 639
    [team_name] => Maksimir
    [team_slug] => maksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/maksimir-nk.png
    [team_url] => /soccer/teams/639-maksimir
)
Array
(
    [team_id] => 596
    [team_name] => Jarun
    [team_slug] => jarun
    [team_logo] => images/zns/teams/Jarun-596.png
    [team_url] => /soccer/teams/596-jarun
)
Array
(
    [team_id] => 597
    [team_name] => Ravnice
    [team_slug] => ravnice
    [team_logo] => images/zns/teams/Ravnice-597.png
    [team_url] => /soccer/teams/597-ravnice
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/PrigorjeM-598.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 602
    [team_name] => Sesvetski Kraljevec
    [team_slug] => sesvetskikraljevec
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-sesvetski-kraljevac.png
    [team_url] => /soccer/teams/602-sesvetskikraljevec
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/StudentskiGrad-610.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
Array
(
    [team_id] => 4205
    [team_name] => Utrina
    [team_slug] => utrina
    [team_logo] => images/zns/teams/Utrina-4205.png
    [team_url] => /soccer/teams/4205-utrina
)
Array
(
    [team_id] => 4556
    [team_name] => Most
    [team_slug] => most
    [team_logo] => images/zns/teams/most.png
    [team_url] => /soccer/teams/4556-most
)
Array
(
    [team_id] => 4576
    [team_name] => Škola nogometa Maksimir
    [team_slug] => kolanogometamaksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/kolanogometaMaksimir-4576.png
    [team_url] => /soccer/teams/4576-kolanogometamaksimir
)
Array
(
    [team_id] => 96347
    [team_name] => Devetka
    [team_slug] => devetka
    [team_logo] => images/zns/teams/Devetka-96347.png
    [team_url] => /soccer/teams/96347-devetka
)
Array
(
    [team_id] => 643
    [team_name] => Prečko
    [team_slug] => preko
    [team_logo] => images/zns/teams/Preko-643.png
    [team_url] => /soccer/teams/643-preko
)
																	

2020

Devetka Devetka
19 Stu, 2019, 12:00

Prečko Prečko
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
23 Stu, 2019, 10:00

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Jarun Jarun
23 Stu, 2019, 00:00

Jarun

Studentski Grad Studentski Grad
Maksimir Maksimir
23 Stu, 2019, 13:00

Oboj

Brezovica Brezovica
Devetka Devetka
23 Stu, 2019, 00:00

Mladost Buzin Mladost Buzin
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
24 Stu, 2019, 14:00

Markuševec

ZET ZET
Utrina Utrina
30 Stu, 2019, 13:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Ravnice Ravnice
Studentski Grad Studentski Grad
30 Stu, 2019, 12:00

Studentski Grad

Most Most
Devetka Devetka
30 Stu, 2019, 11:00

Maksimir Maksimir
Prečko Prečko
07 Ožu, 2020, 00:00

Prečko

Mladost Buzin Mladost Buzin
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
07 Ožu, 2020, 00:00

Markuševec

Brezovica Brezovica
Maksimir Maksimir
07 Ožu, 2020, 00:00

Oboj

Studentski Grad Studentski Grad
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
07 Ožu, 2020, 00:00

Most Most
Jarun Jarun
07 Ožu, 2020, 00:00

Jarun

Ravnice Ravnice
Utrina Utrina
07 Ožu, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Devetka Devetka
07 Ožu, 2020, 00:00

ZET ZET
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
14 Ožu, 2020, 00:00

Prečko Prečko
Most Most
14 Ožu, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Utrina Utrina
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
14 Ožu, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Jarun Jarun
Ravnice Ravnice
14 Ožu, 2020, 00:00

Maksimir Maksimir
Studentski Grad Studentski Grad
14 Ožu, 2020, 00:00

Studentski Grad

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Brezovica Brezovica
14 Ožu, 2020, 00:00

Brezovica

Devetka Devetka
ZET ZET
14 Ožu, 2020, 00:00

Savica

Mladost Buzin Mladost Buzin
Prečko Prečko
21 Ožu, 2020, 00:00

Prečko

ZET ZET
Utrina Utrina
21 Ožu, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Mladost Buzin Mladost Buzin
21 Ožu, 2020, 00:00

Buzin

Brezovica Brezovica
Devetka Devetka
21 Ožu, 2020, 00:00

Studentski Grad Studentski Grad
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
21 Ožu, 2020, 00:00

Markuševec

Ravnice Ravnice
Maksimir Maksimir
21 Ožu, 2020, 00:00

Oboj

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Jarun Jarun
21 Ožu, 2020, 00:00

Jarun

Most Most
Brezovica Brezovica
28 Ožu, 2020, 00:00

Brezovica

ZET ZET
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
28 Ožu, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Ravnice Ravnice
28 Ožu, 2020, 00:00

Devetka Devetka
Studentski Grad Studentski Grad
28 Ožu, 2020, 00:00

Studentski Grad

Mladost Buzin Mladost Buzin
Most Most
28 Ožu, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Maksimir Maksimir
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
28 Ožu, 2020, 00:00

Jarun Jarun
Utrina Utrina
28 Ožu, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Prečko Prečko
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
04 Tra, 2020, 00:00

Markuševec

Most Most
Prečko Prečko
04 Tra, 2020, 00:00

Prečko

Brezovica Brezovica
ZET ZET
04 Tra, 2020, 00:00

Savica

Studentski Grad Studentski Grad
Mladost Buzin Mladost Buzin
04 Tra, 2020, 00:00

Buzin

Ravnice Ravnice
Devetka Devetka
04 Tra, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Maksimir Maksimir
04 Tra, 2020, 00:00

Oboj

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Jarun Jarun
04 Tra, 2020, 00:00

Jarun

Utrina Utrina
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
15 Tra, 2020, 00:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
15 Tra, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Mladost Buzin Mladost Buzin
Most Most
15 Tra, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Devetka Devetka
Ravnice Ravnice
15 Tra, 2020, 00:00

ZET ZET
Utrina Utrina
15 Tra, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Maksimir Maksimir
Jarun Jarun
15 Tra, 2020, 00:00

Jarun

Prečko Prečko
Studentski Grad Studentski Grad
15 Tra, 2020, 00:00

Studentski Grad

Brezovica Brezovica
Prečko Prečko
18 Tra, 2020, 00:00

Prečko

Studentski Grad Studentski Grad
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
18 Tra, 2020, 00:00

Markuševec

Utrina Utrina
Mladost Buzin Mladost Buzin
18 Tra, 2020, 00:00

Buzin

Most Most
Brezovica Brezovica
18 Tra, 2020, 00:00

Brezovica

Ravnice Ravnice
ZET ZET
18 Tra, 2020, 00:00

Savica

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Devetka Devetka
18 Tra, 2020, 00:00

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Maksimir Maksimir
18 Tra, 2020, 00:00

Oboj

Jarun Jarun
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
25 Tra, 2020, 00:00

Mladost Buzin Mladost Buzin
Ravnice Ravnice
25 Tra, 2020, 00:00

Studentski Grad Studentski Grad
Most Most
25 Tra, 2020, 00:00

Ivanja Reka

ZET ZET
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
25 Tra, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Brezovica Brezovica
Utrina Utrina
25 Tra, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Devetka Devetka
Jarun Jarun
25 Tra, 2020, 00:00

Jarun

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Maksimir Maksimir
25 Tra, 2020, 00:00

Oboj

Prečko Prečko
Prečko Prečko
02 Svi, 2020, 00:00

Prečko

Ravnice Ravnice
Studentski Grad Studentski Grad
02 Svi, 2020, 00:00

Studentski Grad

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Brezovica Brezovica
02 Svi, 2020, 00:00

Brezovica

Most Most
ZET ZET
02 Svi, 2020, 00:00

Savica

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Mladost Buzin Mladost Buzin
02 Svi, 2020, 00:00

Buzin

Utrina Utrina
Devetka Devetka
02 Svi, 2020, 00:00

Jarun Jarun
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
02 Svi, 2020, 00:00

Markuševec

Maksimir Maksimir
Utrina Utrina
09 Svi, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

ZET ZET
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
09 Svi, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Ravnice Ravnice
Most Most
09 Svi, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Studentski Grad Studentski Grad
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
09 Svi, 2020, 00:00

Brezovica Brezovica
Jarun Jarun
09 Svi, 2020, 00:00

Jarun

Mladost Buzin Mladost Buzin
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
09 Svi, 2020, 00:00

Markuševec

Prečko Prečko
Maksimir Maksimir
09 Svi, 2020, 00:00

Oboj

Devetka Devetka
Prečko Prečko
16 Svi, 2020, 00:00

Prečko

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Ravnice Ravnice
16 Svi, 2020, 00:00

Most Most
Studentski Grad Studentski Grad
16 Svi, 2020, 00:00

Studentski Grad

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Brezovica Brezovica
16 Svi, 2020, 00:00

Brezovica

Utrina Utrina
ZET ZET
16 Svi, 2020, 00:00

Savica

Jarun Jarun
Mladost Buzin Mladost Buzin
16 Svi, 2020, 00:00

Buzin

Maksimir Maksimir
Devetka Devetka
16 Svi, 2020, 00:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Jarun Jarun
23 Svi, 2020, 00:00

Jarun

Brezovica Brezovica
Most Most
23 Svi, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Ravnice Ravnice
23 Svi, 2020, 00:00

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Utrina Utrina
23 Svi, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Studentski Grad Studentski Grad
Prečko Prečko
23 Svi, 2020, 00:00

Prečko

Devetka Devetka
Maksimir Maksimir
23 Svi, 2020, 00:00

Oboj

ZET ZET
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
23 Svi, 2020, 00:00

Markuševec

Mladost Buzin Mladost Buzin
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
30 Svi, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Mladost Buzin Mladost Buzin
30 Svi, 2020, 00:00

Buzin

Devetka Devetka
Prečko Prečko
30 Svi, 2020, 00:00

Prečko

Most Most
Studentski Grad Studentski Grad
30 Svi, 2020, 00:00

Studentski Grad

Jarun Jarun
Brezovica Brezovica
30 Svi, 2020, 00:00

Brezovica

Maksimir Maksimir
ZET ZET
30 Svi, 2020, 00:00

Savica

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Ravnice Ravnice
30 Svi, 2020, 00:00

Utrina Utrina

2020

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 34266354
    [title] => ZET vs Maksimir
    [slug] => ZETvsMaksimir
    [teamone] => 624
    [teamtwo] => 639
    [date] => 2019-11-17
    [time] => 11:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50514
    [teamone_score] => 4
    [teamtwo_score] => 0
    [url] => /liga-bbva/matches/34266354-ZETvsMaksimir
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 624
            [title] => ZET
            [slug] => zet
            [logo] => images/zns/teams/ZET-624.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/624-zet
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 639
            [title] => Maksimir
            [slug] => maksimir
            [logo] => images/zns/teams/maksimir-nk.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/639-maksimir
    [match_date] => 17 Stu, 2019
    [match_time] => 11:00 AM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50514
            [title] => Savica
            [slug] => Savica
        )

)
								

4 : 0

17 Stu, 2019, 11:00

Savica

4 : 4

17 Stu, 2019, 11:00

Ivanja Reka

4 : 1

16 Stu, 2019, 12:00

Studentski Grad

2 : 3

16 Stu, 2019, 12:00

Sesvetski Kraljevec

4 : 2

15 Stu, 2019, 17:00

Markuševec

0 : 2

10 Stu, 2019, 13:00

Ivanja Reka

5 : 3

09 Stu, 2019, 12:00

Sesvetski Kraljevec

2 : 3

09 Stu, 2019, 10:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

2 : 7

09 Stu, 2019, 13:00

Oboj

5 : 0

03 Stu, 2019, 11:00

Savica

1 : 7

03 Stu, 2019, 09:00

Brezovica

1 : 6

28 Lis, 2019, 17:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

0 : 6

27 Lis, 2019, 12:00

Prečko

4 : 2

27 Lis, 2019, 16:00

Buzin

5 : 1

26 Lis, 2019, 11:00

5 : 0

26 Lis, 2019, 12:00

Sesvetski Kraljevec

1 : 4

26 Lis, 2019, 00:00

Ivanja Reka

3 : 4

26 Lis, 2019, 00:00

Jarun

2 : 1

20 Lis, 2019, 10:00

Prečko

3 : 2

20 Lis, 2019, 09:00

Markuševec

5 : 1

20 Lis, 2019, 09:00

Brezovica

3 : 0

19 Lis, 2019, 11:00

3 : 2

19 Lis, 2019, 10:00

Savica

0 : 7

19 Lis, 2019, 12:00

Studentski Grad

2 : 5

17 Lis, 2019, 19:00

Sesvetski Kraljevec

0 : 7

16 Lis, 2019, 18:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

12 : 0

16 Lis, 2019, 18:00

Jarun

0 : 5

12 Lis, 2019, 12:00

Studentski Grad

9 : 0

12 Lis, 2019, 11:00

4 : 1

12 Lis, 2019, 12:00

Sesvetski Kraljevec

2 : 7

12 Lis, 2019, 12:00

Ivanja Reka

1 : 1

09 Lis, 2019, 18:00

Oboj

5 : 2

08 Lis, 2019, 10:00

Prečko

10 : 0

08 Lis, 2019, 11:00

4 : 4

08 Lis, 2019, 10:00

Savica

8 : 0

08 Lis, 2019, 09:00

Brezovica

4 : 2

06 Lis, 2019, 12:00

3 : 0

06 Lis, 2019, 09:00

Brezovica

3 : 6

06 Lis, 2019, 13:00

Ivanja Reka

2 : 3

05 Lis, 2019, 10:00

Studentski Grad

1 : 4

05 Lis, 2019, 12:00

0 : 6

05 Lis, 2019, 12:00

Sesvetski Kraljevec

1 : 2

05 Lis, 2019, 13:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

5 : 3

29 Ruj, 2019, 10:00

Prečko

0 : 2

28 Ruj, 2019, 11:00

Jarun

4 : 3

28 Ruj, 2019, 10:00

Oboj

8 : 2

28 Ruj, 2019, 11:00

7 : 0

28 Ruj, 2019, 12:00

Buzin

0 : 2

28 Ruj, 2019, 10:00

Savica

0 : 7

24 Ruj, 2019, 19:00

Oboj

2 : 2

22 Ruj, 2019, 09:00

Brezovica

3 : 3

21 Ruj, 2019, 11:00

Savica

1 : 6

21 Ruj, 2019, 10:00

Studentski Grad

2 : 1

21 Ruj, 2019, 12:00

Sesvetski Kraljevec

0 : 3

21 Ruj, 2019, 13:00

Ivanja Reka

0 : 3

19 Ruj, 2019, 19:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

2 : 0

18 Ruj, 2019, 18:00

Studentski Grad

4 : 0

15 Ruj, 2019, 09:00

Markuševec

0 : 19

14 Ruj, 2019, 10:00

Prečko

9 : 1

14 Ruj, 2019, 11:00

Jarun

4 : 1

14 Ruj, 2019, 11:00

8 : 2

14 Ruj, 2019, 12:00

Buzin

0 : 4

08 Ruj, 2019, 09:00

Brezovica

3 : 12

08 Ruj, 2019, 13:00

Ivanja Reka

5 : 0

07 Ruj, 2019, 12:00

Buzin

3 : 4

07 Ruj, 2019, 10:00

Savica

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

2. "B2" - 2012 - ZNL ZAGIĆI 19/20

1

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 12
  • 11
  • 0
  • 1
  • 71
  • 12
  • 59
  • 33

2

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
  • 10
  • 10
  • 0
  • 0
  • 88
  • 8
  • 80
  • 30

3

Mladost Buzin Mladost Buzin
  • 12
  • 9
  • 1
  • 2
  • 59
  • 20
  • 39
  • 28

4

Devetka Devetka
  • 9
  • 8
  • 0
  • 1
  • 47
  • 14
  • 33
  • 24

5

Ravnice Ravnice
  • 11
  • 7
  • 1
  • 3
  • 47
  • 28
  • 19
  • 22

6

Brezovica Brezovica
  • 11
  • 6
  • 1
  • 4
  • 29
  • 30
  • -1
  • 19

7

ZET ZET
  • 11
  • 4
  • 2
  • 5
  • 28
  • 33
  • -5
  • 14

8

Prečko Prečko
  • 12
  • 4
  • 2
  • 6
  • 28
  • 56
  • -28
  • 14

9

Jarun Jarun
  • 10
  • 4
  • 0
  • 6
  • 37
  • 24
  • 13
  • 12

10

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
  • 11
  • 4
  • 0
  • 7
  • 23
  • 55
  • -32
  • 12

11

Most Most
  • 12
  • 2
  • 1
  • 9
  • 24
  • 57
  • -33
  • 7

12

Studentski Grad Studentski Grad
  • 11
  • 2
  • 0
  • 9
  • 10
  • 56
  • -46
  • 6

13

Maksimir Maksimir
  • 11
  • 1
  • 1
  • 9
  • 9
  • 70
  • -61
  • 4

14

Utrina Utrina
  • 11
  • 0
  • 1
  • 10
  • 10
  • 47
  • -37
  • 1
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

2. "B2" - 2012 - ZNL ZAGIĆI 19/20