Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 15 Ruj 2019

Prigorje Markuševec

5 : 1

Studentski Grad

2. "B2" - 2010 - ZNL - LIMAČI 19/20

2. "B2" - 2010 - ZNL - LIMAČI 19/20

Array
(
    [team_id] => 618
    [team_name] => Mladost Buzin
    [team_slug] => mladostbuzin
    [team_logo] => images/zns/teams/MladostBuzin-618.png
    [team_url] => /soccer/teams/618-mladostbuzin
)
Array
(
    [team_id] => 624
    [team_name] => ZET
    [team_slug] => zet
    [team_logo] => images/zns/teams/ZET-624.png
    [team_url] => /soccer/teams/624-zet
)
Array
(
    [team_id] => 630
    [team_name] => Brezovica
    [team_slug] => brezovica
    [team_logo] => images/zns/teams/Brezovica-630.png
    [team_url] => /soccer/teams/630-brezovica
)
Array
(
    [team_id] => 639
    [team_name] => Maksimir
    [team_slug] => maksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/maksimir-nk.png
    [team_url] => /soccer/teams/639-maksimir
)
Array
(
    [team_id] => 596
    [team_name] => Jarun
    [team_slug] => jarun
    [team_logo] => images/zns/teams/Jarun-596.png
    [team_url] => /soccer/teams/596-jarun
)
Array
(
    [team_id] => 597
    [team_name] => Ravnice
    [team_slug] => ravnice
    [team_logo] => images/zns/teams/Ravnice-597.png
    [team_url] => /soccer/teams/597-ravnice
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/PrigorjeM-598.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 602
    [team_name] => Sesvetski Kraljevec
    [team_slug] => sesvetskikraljevec
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-sesvetski-kraljevac.png
    [team_url] => /soccer/teams/602-sesvetskikraljevec
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/StudentskiGrad-610.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
Array
(
    [team_id] => 4205
    [team_name] => Utrina
    [team_slug] => utrina
    [team_logo] => images/zns/teams/Utrina-4205.png
    [team_url] => /soccer/teams/4205-utrina
)
Array
(
    [team_id] => 4556
    [team_name] => Most
    [team_slug] => most
    [team_logo] => images/zns/teams/most.png
    [team_url] => /soccer/teams/4556-most
)
Array
(
    [team_id] => 4576
    [team_name] => Škola nogometa Maksimir
    [team_slug] => kolanogometamaksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/kolanogometaMaksimir-4576.png
    [team_url] => /soccer/teams/4576-kolanogometamaksimir
)
Array
(
    [team_id] => 96347
    [team_name] => Devetka
    [team_slug] => devetka
    [team_logo] => images/zns/teams/Devetka-96347.png
    [team_url] => /soccer/teams/96347-devetka
)
Array
(
    [team_id] => 643
    [team_name] => Prečko
    [team_slug] => preko
    [team_logo] => images/zns/teams/Preko-643.png
    [team_url] => /soccer/teams/643-preko
)
																	

2020

Studentski Grad Studentski Grad
18 Ruj, 2019, 19:00

Studentski Grad

Maksimir Maksimir
Utrina Utrina
19 Ruj, 2019, 20:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Most Most
Ravnice Ravnice
21 Ruj, 2019, 09:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
21 Ruj, 2019, 10:00

Sesvetski Kraljevec

Maksimir Maksimir
ZET ZET
21 Ruj, 2019, 00:00

Savica

Prečko Prečko
Brezovica Brezovica
21 Ruj, 2019, 00:00

Brezovica

Mladost Buzin Mladost Buzin
Most Most
21 Ruj, 2019, 00:00

Ivanja Reka

Jarun Jarun
Studentski Grad Studentski Grad
21 Ruj, 2019, 11:00

Studentski Grad

Devetka Devetka
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
22 Ruj, 2019, 13:00

Utrina Utrina
Maksimir Maksimir
24 Ruj, 2019, 18:00

Oboj

Ravnice Ravnice
Prečko Prečko
28 Ruj, 2019, 00:00

Prečko

Utrina Utrina
Jarun Jarun
28 Ruj, 2019, 00:00

Jarun

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Maksimir Maksimir
28 Ruj, 2019, 00:00

Oboj

Most Most
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
28 Ruj, 2019, 00:00

Markuševec

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Devetka Devetka
28 Ruj, 2019, 00:00

Ravnice Ravnice
Mladost Buzin Mladost Buzin
28 Ruj, 2019, 00:00

Buzin

Studentski Grad Studentski Grad
ZET ZET
28 Ruj, 2019, 00:00

Savica

Brezovica Brezovica
Ravnice Ravnice
02 Lis, 2019, 17:30

Jarun Jarun
Most Most
05 Lis, 2019, 00:00

Ivanja Reka

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
05 Lis, 2019, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Devetka Devetka
Utrina Utrina
05 Lis, 2019, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Jarun Jarun
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
05 Lis, 2019, 00:00

Maksimir Maksimir
Studentski Grad Studentski Grad
05 Lis, 2019, 00:00

Studentski Grad

ZET ZET
Ravnice Ravnice
05 Lis, 2019, 00:00

Mladost Buzin Mladost Buzin
Brezovica Brezovica
05 Lis, 2019, 00:00

Brezovica

Prečko Prečko
Prečko Prečko
08 Lis, 2019, 00:00

Prečko

Jarun Jarun
Maksimir Maksimir
08 Lis, 2019, 00:00

Oboj

Utrina Utrina
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
08 Lis, 2019, 00:00

Markuševec

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Devetka Devetka
08 Lis, 2019, 00:00

Most Most
Mladost Buzin Mladost Buzin
08 Lis, 2019, 00:00

Buzin

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
ZET ZET
08 Lis, 2019, 00:00

Savica

Ravnice Ravnice
Brezovica Brezovica
08 Lis, 2019, 00:00

Brezovica

Studentski Grad Studentski Grad
Utrina Utrina
12 Lis, 2019, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Most Most
12 Lis, 2019, 00:00

Ivanja Reka

Mladost Buzin Mladost Buzin
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
12 Lis, 2019, 00:00

Devetka Devetka
Studentski Grad Studentski Grad
12 Lis, 2019, 00:00

Studentski Grad

Prečko Prečko
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
12 Lis, 2019, 00:00

Sesvetski Kraljevec

ZET ZET
Ravnice Ravnice
12 Lis, 2019, 00:00

Brezovica Brezovica
Jarun Jarun
12 Lis, 2019, 00:00

Jarun

Maksimir Maksimir
Prečko Prečko
19 Lis, 2019, 00:00

Prečko

Maksimir Maksimir
Devetka Devetka
19 Lis, 2019, 00:00

Utrina Utrina
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
19 Lis, 2019, 00:00

Markuševec

Jarun Jarun
Mladost Buzin Mladost Buzin
19 Lis, 2019, 00:00

Buzin

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
ZET ZET
19 Lis, 2019, 00:00

Savica

Most Most
Brezovica Brezovica
19 Lis, 2019, 00:00

Brezovica

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Studentski Grad Studentski Grad
19 Lis, 2019, 00:00

Studentski Grad

Ravnice Ravnice
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
26 Lis, 2019, 00:00

ZET ZET
Maksimir Maksimir
26 Lis, 2019, 00:00

Oboj

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Jarun Jarun
26 Lis, 2019, 00:00

Jarun

Devetka Devetka
Utrina Utrina
26 Lis, 2019, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Mladost Buzin Mladost Buzin
Most Most
26 Lis, 2019, 00:00

Ivanja Reka

Brezovica Brezovica
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
26 Lis, 2019, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Studentski Grad Studentski Grad
Ravnice Ravnice
26 Lis, 2019, 00:00

Prečko Prečko
Prečko Prečko
02 Stu, 2019, 00:00

Prečko

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Devetka Devetka
02 Stu, 2019, 00:00

Maksimir Maksimir
Mladost Buzin Mladost Buzin
02 Stu, 2019, 00:00

Buzin

Jarun Jarun
ZET ZET
02 Stu, 2019, 00:00

Savica

Utrina Utrina
Brezovica Brezovica
02 Stu, 2019, 00:00

Brezovica

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Studentski Grad Studentski Grad
02 Stu, 2019, 00:00

Studentski Grad

Most Most
Ravnice Ravnice
02 Stu, 2019, 00:00

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Jarun Jarun
09 Stu, 2019, 00:00

Jarun

ZET ZET
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
09 Stu, 2019, 00:00

Markuševec

Devetka Devetka
Maksimir Maksimir
09 Stu, 2019, 00:00

Oboj

Mladost Buzin Mladost Buzin
Utrina Utrina
09 Stu, 2019, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Brezovica Brezovica
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
09 Stu, 2019, 00:00

Studentski Grad Studentski Grad
Most Most
09 Stu, 2019, 00:00

Ivanja Reka

Ravnice Ravnice
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
09 Stu, 2019, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Prečko Prečko
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
16 Stu, 2019, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Most Most
Brezovica Brezovica
16 Stu, 2019, 00:00

Brezovica

Jarun Jarun
ZET ZET
16 Stu, 2019, 00:00

Savica

Maksimir Maksimir
Mladost Buzin Mladost Buzin
16 Stu, 2019, 00:00

Buzin

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Prečko Prečko
16 Stu, 2019, 00:00

Prečko

Devetka Devetka
Studentski Grad Studentski Grad
16 Stu, 2019, 00:00

Studentski Grad

Utrina Utrina
Ravnice Ravnice
16 Stu, 2019, 00:00

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Jarun Jarun
23 Stu, 2019, 00:00

Jarun

Studentski Grad Studentski Grad
Maksimir Maksimir
23 Stu, 2019, 00:00

Oboj

Brezovica Brezovica
Utrina Utrina
23 Stu, 2019, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Ravnice Ravnice
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
23 Stu, 2019, 00:00

Markuševec

ZET ZET
Devetka Devetka
23 Stu, 2019, 00:00

Mladost Buzin Mladost Buzin
Most Most
23 Stu, 2019, 00:00

Ivanja Reka

Prečko Prečko
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
23 Stu, 2019, 00:00

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Devetka Devetka
07 Ožu, 2020, 00:00

ZET ZET
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
07 Ožu, 2020, 00:00

Markuševec

Brezovica Brezovica
Maksimir Maksimir
07 Ožu, 2020, 00:00

Oboj

Studentski Grad Studentski Grad
Jarun Jarun
07 Ožu, 2020, 00:00

Jarun

Ravnice Ravnice
Utrina Utrina
07 Ožu, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
07 Ožu, 2020, 00:00

Most Most
Prečko Prečko
07 Ožu, 2020, 00:00

Prečko

Mladost Buzin Mladost Buzin
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
14 Ožu, 2020, 00:00

Prečko Prečko
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
14 Ožu, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Jarun Jarun
Ravnice Ravnice
14 Ožu, 2020, 00:00

Maksimir Maksimir
ZET ZET
14 Ožu, 2020, 00:00

Savica

Mladost Buzin Mladost Buzin
Studentski Grad Studentski Grad
14 Ožu, 2020, 00:00

Studentski Grad

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Brezovica Brezovica
14 Ožu, 2020, 00:00

Brezovica

Devetka Devetka
Most Most
14 Ožu, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Utrina Utrina
Prečko Prečko
21 Ožu, 2020, 00:00

Prečko

ZET ZET
Mladost Buzin Mladost Buzin
21 Ožu, 2020, 00:00

Buzin

Brezovica Brezovica
Devetka Devetka
21 Ožu, 2020, 00:00

Studentski Grad Studentski Grad
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
21 Ožu, 2020, 00:00

Markuševec

Ravnice Ravnice
Maksimir Maksimir
21 Ožu, 2020, 00:00

Oboj

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Jarun Jarun
21 Ožu, 2020, 00:00

Jarun

Most Most
Utrina Utrina
21 Ožu, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Brezovica Brezovica
28 Ožu, 2020, 00:00

Brezovica

ZET ZET
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
28 Ožu, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Studentski Grad Studentski Grad
28 Ožu, 2020, 00:00

Studentski Grad

Mladost Buzin Mladost Buzin
Ravnice Ravnice
28 Ožu, 2020, 00:00

Devetka Devetka
Utrina Utrina
28 Ožu, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Prečko Prečko
Most Most
28 Ožu, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Maksimir Maksimir
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
28 Ožu, 2020, 00:00

Jarun Jarun
Devetka Devetka
04 Tra, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Jarun Jarun
04 Tra, 2020, 00:00

Jarun

Utrina Utrina
Maksimir Maksimir
04 Tra, 2020, 00:00

Oboj

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
04 Tra, 2020, 00:00

Markuševec

Most Most
Mladost Buzin Mladost Buzin
04 Tra, 2020, 00:00

Buzin

Ravnice Ravnice
ZET ZET
04 Tra, 2020, 00:00

Savica

Studentski Grad Studentski Grad
Prečko Prečko
04 Tra, 2020, 00:00

Prečko

Brezovica Brezovica
Jarun Jarun
15 Tra, 2020, 00:00

Jarun

Prečko Prečko
Utrina Utrina
15 Tra, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Maksimir Maksimir
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
15 Tra, 2020, 00:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Most Most
15 Tra, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Devetka Devetka
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
15 Tra, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Mladost Buzin Mladost Buzin
Ravnice Ravnice
15 Tra, 2020, 00:00

ZET ZET
Studentski Grad Studentski Grad
15 Tra, 2020, 00:00

Studentski Grad

Brezovica Brezovica
Devetka Devetka
18 Tra, 2020, 00:00

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
ZET ZET
18 Tra, 2020, 00:00

Savica

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Mladost Buzin Mladost Buzin
18 Tra, 2020, 00:00

Buzin

Most Most
Maksimir Maksimir
18 Tra, 2020, 00:00

Oboj

Jarun Jarun
Brezovica Brezovica
18 Tra, 2020, 00:00

Brezovica

Ravnice Ravnice
Prečko Prečko
18 Tra, 2020, 00:00

Prečko

Studentski Grad Studentski Grad
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
18 Tra, 2020, 00:00

Markuševec

Utrina Utrina
Maksimir Maksimir
25 Tra, 2020, 00:00

Oboj

Prečko Prečko
Jarun Jarun
25 Tra, 2020, 00:00

Jarun

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Utrina Utrina
25 Tra, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Devetka Devetka
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
25 Tra, 2020, 00:00

Mladost Buzin Mladost Buzin
Most Most
25 Tra, 2020, 00:00

Ivanja Reka

ZET ZET
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
25 Tra, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Brezovica Brezovica
Ravnice Ravnice
25 Tra, 2020, 00:00

Studentski Grad Studentski Grad
Prečko Prečko
02 Svi, 2020, 00:00

Prečko

Ravnice Ravnice
Studentski Grad Studentski Grad
02 Svi, 2020, 00:00

Studentski Grad

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Brezovica Brezovica
02 Svi, 2020, 00:00

Brezovica

Most Most
ZET ZET
02 Svi, 2020, 00:00

Savica

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Mladost Buzin Mladost Buzin
02 Svi, 2020, 00:00

Buzin

Utrina Utrina
Devetka Devetka
02 Svi, 2020, 00:00

Jarun Jarun
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
02 Svi, 2020, 00:00

Markuševec

Maksimir Maksimir
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
09 Svi, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Ravnice Ravnice
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
09 Svi, 2020, 00:00

Brezovica Brezovica
Most Most
09 Svi, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Studentski Grad Studentski Grad
Utrina Utrina
09 Svi, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

ZET ZET
Jarun Jarun
09 Svi, 2020, 00:00

Jarun

Mladost Buzin Mladost Buzin
Maksimir Maksimir
09 Svi, 2020, 00:00

Oboj

Devetka Devetka
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
09 Svi, 2020, 00:00

Markuševec

Prečko Prečko
Brezovica Brezovica
16 Svi, 2020, 00:00

Brezovica

Utrina Utrina
Devetka Devetka
16 Svi, 2020, 00:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Mladost Buzin Mladost Buzin
16 Svi, 2020, 00:00

Buzin

Maksimir Maksimir
ZET ZET
16 Svi, 2020, 00:00

Savica

Jarun Jarun
Studentski Grad Studentski Grad
16 Svi, 2020, 00:00

Studentski Grad

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Ravnice Ravnice
16 Svi, 2020, 00:00

Most Most
Prečko Prečko
16 Svi, 2020, 00:00

Prečko

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Devetka Devetka
23 Svi, 2020, 00:00

Prečko Prečko
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
23 Svi, 2020, 00:00

Markuševec

Mladost Buzin Mladost Buzin
Maksimir Maksimir
23 Svi, 2020, 00:00

Oboj

ZET ZET
Jarun Jarun
23 Svi, 2020, 00:00

Jarun

Brezovica Brezovica
Utrina Utrina
23 Svi, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Studentski Grad Studentski Grad
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
23 Svi, 2020, 00:00

Ravnice Ravnice
Most Most
23 Svi, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Brezovica Brezovica
30 Svi, 2020, 00:00

Brezovica

Maksimir Maksimir
ZET ZET
30 Svi, 2020, 00:00

Savica

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Mladost Buzin Mladost Buzin
30 Svi, 2020, 00:00

Buzin

Devetka Devetka
Studentski Grad Studentski Grad
30 Svi, 2020, 00:00

Studentski Grad

Jarun Jarun
Prečko Prečko
30 Svi, 2020, 00:00

Prečko

Most Most
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
30 Svi, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Ravnice Ravnice
30 Svi, 2020, 00:00

Utrina Utrina

2020

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 34264231
    [title] => Prigorje M vs Studentski Grad
    [slug] => PrigorjeMvsStudentskiGrad
    [teamone] => 598
    [teamtwo] => 610
    [date] => 2019-09-15
    [time] => 11:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50505
    [teamone_score] => 5
    [teamtwo_score] => 1
    [url] => /liga-bbva/matches/34264231-PrigorjeMvsStudentskiGrad
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 598
            [title] => Prigorje Markuševec
            [slug] => prigorjem
            [logo] => images/zns/teams/PrigorjeM-598.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 610
            [title] => Studentski Grad
            [slug] => studentskigrad
            [logo] => images/zns/teams/StudentskiGrad-610.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
    [match_date] => 15 Ruj, 2019
    [match_time] => 11:00 AM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50505
            [title] => Markuševec
            [slug] => Markuevec
        )

)
								

5 : 1

15 Ruj, 2019, 11:00

Markuševec

1 : 11

14 Ruj, 2019, 10:00

Prečko

0 : 1

14 Ruj, 2019, 11:00

Jarun

9 : 1

14 Ruj, 2019, 11:00

2 : 1

14 Ruj, 2019, 10:00

Buzin

3 : 3

10 Ruj, 2019, 19:30

Sesvetski Kraljevec

0 : 6

08 Ruj, 2019, 11:00

Brezovica

1 : 2

08 Ruj, 2019, 11:00

Ivanja Reka

12 : 0

07 Ruj, 2019, 10:00

Buzin

4 : 5

07 Ruj, 2019, 11:00

Savica

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

2. "B2" - 2010 - ZNL - LIMAČI 19/20

1

Mladost Buzin Mladost Buzin
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 14
  • 1
  • 13
  • 6

2

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 13
  • 2
  • 11
  • 6

3

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 1
  • 10
  • 6

4

Devetka Devetka
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 14
  • 5
  • 9
  • 6

5

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
  • 2
  • 1
  • 1
  • 0
  • 4
  • 3
  • 1
  • 4

6

Utrina Utrina
  • 1
  • 0
  • 1
  • 0
  • 3
  • 3
  • 0
  • 1

7

Maksimir Maksimir
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

8

Ravnice Ravnice
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

9

Jarun Jarun
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • -1
  • 0

10

Most Most
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 2
  • -1
  • 0

11

ZET ZET
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 5
  • 7
  • -2
  • 0

12

Studentski Grad Studentski Grad
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 5
  • -4
  • 0

13

Brezovica Brezovica
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 1
  • 15
  • -14
  • 0

14

Prečko Prečko
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 1
  • 23
  • -22
  • 0
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

2. "B2" - 2010 - ZNL - LIMAČI 19/20