Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 08 Pro 2019

Brezovica

1 : 4

Jarun

2. "B1" ZNL LIMAČI / 2009

2. "B1" - 2009 - ZNL - LIMAČI 19/20

Array
(
    [team_id] => 618
    [team_name] => Mladost Buzin
    [team_slug] => mladostbuzin
    [team_logo] => images/zns/teams/MladostBuzin-618.png
    [team_url] => /soccer/teams/618-mladostbuzin
)
Array
(
    [team_id] => 624
    [team_name] => ZET
    [team_slug] => zet
    [team_logo] => images/zns/teams/ZET-624.png
    [team_url] => /soccer/teams/624-zet
)
Array
(
    [team_id] => 630
    [team_name] => Brezovica
    [team_slug] => brezovica
    [team_logo] => images/zns/teams/Brezovica-630.png
    [team_url] => /soccer/teams/630-brezovica
)
Array
(
    [team_id] => 639
    [team_name] => Maksimir
    [team_slug] => maksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/maksimir-nk.png
    [team_url] => /soccer/teams/639-maksimir
)
Array
(
    [team_id] => 596
    [team_name] => Jarun
    [team_slug] => jarun
    [team_logo] => images/zns/teams/Jarun-596.png
    [team_url] => /soccer/teams/596-jarun
)
Array
(
    [team_id] => 597
    [team_name] => Ravnice
    [team_slug] => ravnice
    [team_logo] => images/zns/teams/Ravnice-597.png
    [team_url] => /soccer/teams/597-ravnice
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/PrigorjeM-598.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 602
    [team_name] => Sesvetski Kraljevec
    [team_slug] => sesvetskikraljevec
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-sesvetski-kraljevac.png
    [team_url] => /soccer/teams/602-sesvetskikraljevec
)
Array
(
    [team_id] => 610
    [team_name] => Studentski Grad
    [team_slug] => studentskigrad
    [team_logo] => images/zns/teams/StudentskiGrad-610.png
    [team_url] => /soccer/teams/610-studentskigrad
)
Array
(
    [team_id] => 4205
    [team_name] => Utrina
    [team_slug] => utrina
    [team_logo] => images/zns/teams/Utrina-4205.png
    [team_url] => /soccer/teams/4205-utrina
)
Array
(
    [team_id] => 4556
    [team_name] => Most
    [team_slug] => most
    [team_logo] => images/zns/teams/most.png
    [team_url] => /soccer/teams/4556-most
)
Array
(
    [team_id] => 4576
    [team_name] => Škola nogometa Maksimir
    [team_slug] => kolanogometamaksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/kolanogometaMaksimir-4576.png
    [team_url] => /soccer/teams/4576-kolanogometamaksimir
)
Array
(
    [team_id] => 96347
    [team_name] => Devetka
    [team_slug] => devetka
    [team_logo] => images/zns/teams/Devetka-96347.png
    [team_url] => /soccer/teams/96347-devetka
)
Array
(
    [team_id] => 643
    [team_name] => Prečko
    [team_slug] => preko
    [team_logo] => images/zns/teams/Preko-643.png
    [team_url] => /soccer/teams/643-preko
)
																	

2020

Utrina Utrina
07 Ožu, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Prečko Prečko
07 Ožu, 2020, 00:00

Prečko

Mladost Buzin Mladost Buzin
Devetka Devetka
07 Ožu, 2020, 00:00

ZET ZET
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
07 Ožu, 2020, 00:00

Markuševec

Brezovica Brezovica
Maksimir Maksimir
07 Ožu, 2020, 00:00

Oboj

Studentski Grad Studentski Grad
Jarun Jarun
07 Ožu, 2020, 00:00

Jarun

Ravnice Ravnice
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
07 Ožu, 2020, 00:00

Most Most
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
14 Ožu, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Jarun Jarun
ZET ZET
14 Ožu, 2020, 00:00

Savica

Mladost Buzin Mladost Buzin
Most Most
14 Ožu, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Utrina Utrina
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
14 Ožu, 2020, 00:00

Prečko Prečko
Ravnice Ravnice
14 Ožu, 2020, 00:00

Maksimir Maksimir
Brezovica Brezovica
14 Ožu, 2020, 00:00

Brezovica

Devetka Devetka
Studentski Grad Studentski Grad
14 Ožu, 2020, 00:00

Studentski Grad

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Prečko Prečko
21 Ožu, 2020, 00:00

Prečko

ZET ZET
Mladost Buzin Mladost Buzin
21 Ožu, 2020, 00:00

Buzin

Brezovica Brezovica
Devetka Devetka
21 Ožu, 2020, 00:00

Studentski Grad Studentski Grad
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
21 Ožu, 2020, 00:00

Markuševec

Ravnice Ravnice
Maksimir Maksimir
21 Ožu, 2020, 00:00

Oboj

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Jarun Jarun
21 Ožu, 2020, 00:00

Jarun

Most Most
Utrina Utrina
21 Ožu, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Ravnice Ravnice
28 Ožu, 2020, 00:00

Devetka Devetka
Utrina Utrina
28 Ožu, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Prečko Prečko
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
28 Ožu, 2020, 00:00

Jarun Jarun
Most Most
28 Ožu, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Maksimir Maksimir
Brezovica Brezovica
28 Ožu, 2020, 00:00

Brezovica

ZET ZET
Studentski Grad Studentski Grad
28 Ožu, 2020, 00:00

Studentski Grad

Mladost Buzin Mladost Buzin
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
28 Ožu, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Mladost Buzin Mladost Buzin
04 Tra, 2020, 00:00

Buzin

Ravnice Ravnice
Prečko Prečko
04 Tra, 2020, 00:00

Prečko

Brezovica Brezovica
ZET ZET
04 Tra, 2020, 00:00

Savica

Studentski Grad Studentski Grad
Devetka Devetka
04 Tra, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
04 Tra, 2020, 00:00

Markuševec

Most Most
Maksimir Maksimir
04 Tra, 2020, 00:00

Oboj

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Jarun Jarun
04 Tra, 2020, 00:00

Jarun

Utrina Utrina
Jarun Jarun
15 Tra, 2020, 00:00

Jarun

Prečko Prečko
Studentski Grad Studentski Grad
15 Tra, 2020, 00:00

Studentski Grad

Brezovica Brezovica
Utrina Utrina
15 Tra, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Maksimir Maksimir
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
15 Tra, 2020, 00:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Most Most
15 Tra, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Devetka Devetka
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
15 Tra, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Mladost Buzin Mladost Buzin
Ravnice Ravnice
15 Tra, 2020, 00:00

ZET ZET
Maksimir Maksimir
18 Tra, 2020, 00:00

Oboj

Jarun Jarun
ZET ZET
18 Tra, 2020, 00:00

Savica

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Devetka Devetka
18 Tra, 2020, 00:00

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
18 Tra, 2020, 00:00

Markuševec

Utrina Utrina
Prečko Prečko
18 Tra, 2020, 00:00

Prečko

Studentski Grad Studentski Grad
Mladost Buzin Mladost Buzin
18 Tra, 2020, 00:00

Buzin

Most Most
Brezovica Brezovica
18 Tra, 2020, 00:00

Brezovica

Ravnice Ravnice
Maksimir Maksimir
25 Tra, 2020, 00:00

Oboj

Prečko Prečko
Jarun Jarun
25 Tra, 2020, 00:00

Jarun

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Utrina Utrina
25 Tra, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Devetka Devetka
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
25 Tra, 2020, 00:00

Mladost Buzin Mladost Buzin
Most Most
25 Tra, 2020, 00:00

Ivanja Reka

ZET ZET
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
25 Tra, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Brezovica Brezovica
Ravnice Ravnice
25 Tra, 2020, 00:00

Studentski Grad Studentski Grad
Brezovica Brezovica
02 Svi, 2020, 00:00

Brezovica

Most Most
Prečko Prečko
02 Svi, 2020, 00:00

Prečko

Ravnice Ravnice
Studentski Grad Studentski Grad
02 Svi, 2020, 00:00

Studentski Grad

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
ZET ZET
02 Svi, 2020, 00:00

Savica

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Mladost Buzin Mladost Buzin
02 Svi, 2020, 00:00

Buzin

Utrina Utrina
Devetka Devetka
02 Svi, 2020, 00:00

Jarun Jarun
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
02 Svi, 2020, 00:00

Markuševec

Maksimir Maksimir
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
09 Svi, 2020, 00:00

Markuševec

Prečko Prečko
Maksimir Maksimir
09 Svi, 2020, 00:00

Oboj

Devetka Devetka
Jarun Jarun
09 Svi, 2020, 00:00

Jarun

Mladost Buzin Mladost Buzin
Utrina Utrina
09 Svi, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

ZET ZET
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
09 Svi, 2020, 00:00

Brezovica Brezovica
Most Most
09 Svi, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Studentski Grad Studentski Grad
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
09 Svi, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Ravnice Ravnice
ZET ZET
16 Svi, 2020, 00:00

Savica

Jarun Jarun
Prečko Prečko
16 Svi, 2020, 00:00

Prečko

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
Ravnice Ravnice
16 Svi, 2020, 00:00

Most Most
Studentski Grad Studentski Grad
16 Svi, 2020, 00:00

Studentski Grad

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Brezovica Brezovica
16 Svi, 2020, 00:00

Brezovica

Utrina Utrina
Mladost Buzin Mladost Buzin
16 Svi, 2020, 00:00

Buzin

Maksimir Maksimir
Devetka Devetka
16 Svi, 2020, 00:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Prečko Prečko
23 Svi, 2020, 00:00

Prečko

Devetka Devetka
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
23 Svi, 2020, 00:00

Markuševec

Mladost Buzin Mladost Buzin
Maksimir Maksimir
23 Svi, 2020, 00:00

Oboj

ZET ZET
Jarun Jarun
23 Svi, 2020, 00:00

Jarun

Brezovica Brezovica
Utrina Utrina
23 Svi, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Studentski Grad Studentski Grad
Ravnice Ravnice
23 Svi, 2020, 00:00

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Most Most
23 Svi, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
ZET ZET
30 Svi, 2020, 00:00

Savica

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Prečko Prečko
30 Svi, 2020, 00:00

Prečko

Most Most
Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
30 Svi, 2020, 00:00

Sesvetski Kraljevec

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Ravnice Ravnice
30 Svi, 2020, 00:00

Utrina Utrina
Studentski Grad Studentski Grad
30 Svi, 2020, 00:00

Studentski Grad

Jarun Jarun
Brezovica Brezovica
30 Svi, 2020, 00:00

Brezovica

Maksimir Maksimir
Mladost Buzin Mladost Buzin
30 Svi, 2020, 00:00

Buzin

Devetka Devetka

2020

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 34263346
    [title] => Brezovica vs Jarun
    [slug] => BrezovicavsJarun
    [teamone] => 630
    [teamtwo] => 596
    [date] => 2019-12-08
    [time] => 12:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 484
    [teamone_score] => 1
    [teamtwo_score] => 4
    [url] => /liga-bbva/matches/34263346-BrezovicavsJarun
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 630
            [title] => Brezovica
            [slug] => brezovica
            [logo] => images/zns/teams/Brezovica-630.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/630-brezovica
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 596
            [title] => Jarun
            [slug] => jarun
            [logo] => images/zns/teams/Jarun-596.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/596-jarun
    [match_date] => 08 Pro, 2019
    [match_time] => 12:00 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 484
            [title] => Brezovica
            [slug] => Brezovica
        )

)
								

1 : 4

08 Pro, 2019, 12:00

Brezovica

6 : 1

30 Stu, 2019, 13:00

4 : 2

30 Stu, 2019, 12:00

Studentski Grad

7 : 0

30 Stu, 2019, 10:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

1 : 0

25 Stu, 2019, 18:00

Jarun

1 : 0

24 Stu, 2019, 15:00

Markuševec

3 : 0

23 Stu, 2019, 10:00

Jarun

2 : 2

23 Stu, 2019, 09:30

Oboj

3 : 2

23 Stu, 2019, 10:00

4 : 0

19 Stu, 2019, 11:00

3 : 0

17 Stu, 2019, 10:00

Savica

1 : 5

16 Stu, 2019, 12:00

Studentski Grad

6 : 0

16 Stu, 2019, 09:00

Sesvetski Kraljevec

2 : 1

15 Stu, 2019, 19:00

Markuševec

1 : 2

13 Stu, 2019, 20:00

Ivanja Reka

1 : 1

10 Stu, 2019, 10:00

Ivanja Reka

5 : 1

09 Stu, 2019, 09:00

Sesvetski Kraljevec

4 : 1

09 Stu, 2019, 11:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

0 : 10

09 Stu, 2019, 13:00

Oboj

5 : 2

03 Stu, 2019, 11:00

Savica

1 : 6

03 Stu, 2019, 12:00

Brezovica

1 : 0

28 Lis, 2019, 20:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

1 : 5

27 Lis, 2019, 10:00

Ivanja Reka

0 : 3

27 Lis, 2019, 11:00

Prečko

3 : 3

27 Lis, 2019, 16:00

Buzin

2 : 0

26 Lis, 2019, 09:00

0 : 2

26 Lis, 2019, 09:00

Sesvetski Kraljevec

1 : 1

26 Lis, 2019, 10:00

Jarun

2 : 7

26 Lis, 2019, 13:00

Oboj

6 : 1

23 Lis, 2019, 19:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

4 : 0

20 Lis, 2019, 09:00

Prečko

1 : 2

20 Lis, 2019, 10:00

Markuševec

0 : 5

20 Lis, 2019, 11:00

Brezovica

0 : 2

19 Lis, 2019, 10:00

1 : 1

19 Lis, 2019, 10:00

Savica

5 : 1

19 Lis, 2019, 12:00

Studentski Grad

1 : 0

16 Lis, 2019, 18:00

Jarun

6 : 1

16 Lis, 2019, 20:00

Sesvetski Kraljevec

4 : 2

12 Lis, 2019, 12:00

Studentski Grad

5 : 0

12 Lis, 2019, 14:00

0 : 0

12 Lis, 2019, 09:00

Sesvetski Kraljevec

1 : 7

12 Lis, 2019, 09:00

Ivanja Reka

0 : 6

10 Lis, 2019, 19:00

Oboj

7 : 0

09 Lis, 2019, 16:00

Studentski Grad

2 : 2

08 Lis, 2019, 09:00

Prečko

1 : 1

08 Lis, 2019, 10:00

3 : 1

08 Lis, 2019, 10:00

Savica

1 : 7

08 Lis, 2019, 12:00

Brezovica

3 : 3

06 Lis, 2019, 10:00

Ivanja Reka

1 : 6

06 Lis, 2019, 10:00

2 : 0

06 Lis, 2019, 12:00

Brezovica

1 : 5

05 Lis, 2019, 10:00

10 : 1

05 Lis, 2019, 10:00

Sesvetski Kraljevec

4 : 1

05 Lis, 2019, 10:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

2 : 1

05 Lis, 2019, 10:00

Studentski Grad

2 : 4

29 Ruj, 2019, 09:00

Prečko

1 : 1

29 Ruj, 2019, 10:00

Markuševec

3 : 3

28 Ruj, 2019, 10:00

Jarun

2 : 2

28 Ruj, 2019, 09:00

Oboj

1 : 0

28 Ruj, 2019, 10:00

4 : 0

28 Ruj, 2019, 09:00

Buzin

0 : 1

28 Ruj, 2019, 10:00

Savica

1 : 3

24 Ruj, 2019, 19:00

Oboj

1 : 5

22 Ruj, 2019, 11:00

Brezovica

3 : 0

21 Ruj, 2019, 10:00

Savica

2 : 0

21 Ruj, 2019, 10:00

Studentski Grad

10 : 0

21 Ruj, 2019, 09:00

Sesvetski Kraljevec

2 : 2

21 Ruj, 2019, 10:00

Ivanja Reka

7 : 1

18 Ruj, 2019, 20:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

2 : 3

15 Ruj, 2019, 12:00

Markuševec

1 : 4

14 Ruj, 2019, 09:00

Prečko

2 : 2

14 Ruj, 2019, 10:00

Jarun

4 : 0

14 Ruj, 2019, 10:00

3 : 1

14 Ruj, 2019, 10:00

Buzin

2 : 0

10 Ruj, 2019, 20:30

Sesvetski Kraljevec

2 : 3

08 Ruj, 2019, 12:00

Brezovica

1 : 4

08 Ruj, 2019, 10:00

Ivanja Reka

5 : 2

07 Ruj, 2019, 09:00

Buzin

2 : 3

07 Ruj, 2019, 10:00

Savica

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

2. "B1" - 2009 - ZNL - LIMAČI 19/20

1

Sesvetski Kraljevec Sesvetski Kraljevec
  • 13
  • 9
  • 3
  • 1
  • 50
  • 9
  • 41
  • 30

2

Utrina Utrina
  • 13
  • 10
  • 0
  • 3
  • 49
  • 16
  • 33
  • 30

3

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
  • 13
  • 9
  • 2
  • 2
  • 33
  • 16
  • 17
  • 29

4

Studentski Grad Studentski Grad
  • 13
  • 9
  • 1
  • 3
  • 38
  • 22
  • 16
  • 28

5

Mladost Buzin Mladost Buzin
  • 13
  • 8
  • 1
  • 4
  • 51
  • 20
  • 31
  • 25

6

Jarun Jarun
  • 13
  • 6
  • 6
  • 1
  • 31
  • 20
  • 11
  • 24

7

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 13
  • 6
  • 3
  • 4
  • 32
  • 27
  • 5
  • 21

8

Devetka Devetka
  • 13
  • 6
  • 2
  • 5
  • 25
  • 25
  • 0
  • 20

9

ZET ZET
  • 13
  • 4
  • 2
  • 7
  • 19
  • 16
  • 3
  • 14

10

Ravnice Ravnice
  • 13
  • 3
  • 2
  • 8
  • 18
  • 39
  • -21
  • 11

11

Brezovica Brezovica
  • 13
  • 3
  • 1
  • 9
  • 17
  • 46
  • -29
  • 10

12

Prečko Prečko
  • 13
  • 2
  • 1
  • 10
  • 16
  • 39
  • -23
  • 7

13

Most Most
  • 13
  • 0
  • 6
  • 7
  • 17
  • 45
  • -28
  • 6

14

Maksimir Maksimir
  • 13
  • 0
  • 2
  • 11
  • 8
  • 64
  • -56
  • 2
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

2. "B1" - 2009 - ZNL - LIMAČI 19/20