Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 11 Ožu 2020

Lučko

0 : 0

Rudeš

1. "A2" ZNL LIMAČI / 2010

1. "A2" - 2010 - ZNL LIMAČI 19/20

Array
(
    [team_id] => 616
    [team_name] => Špansko
    [team_slug] => pansko
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-spansko.png
    [team_url] => /soccer/teams/616-pansko
)
Array
(
    [team_id] => 617
    [team_name] => Ponikve
    [team_slug] => ponikve
    [team_logo] => images/zns/teams/Ponikve-617-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/617-ponikve
)
Array
(
    [team_id] => 620
    [team_name] => Trnje
    [team_slug] => trnje
    [team_logo] => images/zns/teams/Trnje-620.png
    [team_url] => /soccer/teams/620-trnje
)
Array
(
    [team_id] => 626
    [team_name] => Kustošija
    [team_slug] => kustoija
    [team_logo] => images/zns/predstavljanje-klubova/Grb-Kustosija-bez-podloge-160.png
    [team_url] => /soccer/teams/626-kustoija
)
Array
(
    [team_id] => 636
    [team_name] => Hrvatski Dragovoljac
    [team_slug] => hrvatskidragovoljac
    [team_logo] => images/zns/teams/NK_Hrvatski_Dragovoljac.png
    [team_url] => /soccer/teams/636-hrvatskidragovoljac
)
Array
(
    [team_id] => 637
    [team_name] => Dubrava Tim Kabel
    [team_slug] => dubravatimkabel
    [team_logo] => images/zns/teams/DubravaTimKabel-637.png
    [team_url] => /soccer/teams/637-dubravatimkabel
)
Array
(
    [team_id] => 638
    [team_name] => Lučko
    [team_slug] => luko
    [team_logo] => images/zns/teams/NK_Luko.png
    [team_url] => /soccer/teams/638-luko
)
Array
(
    [team_id] => 640
    [team_name] => HAŠK
    [team_slug] => hak
    [team_logo] => images/zns/teams/hask_NOVI_2019__1_-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/640-hak
)
Array
(
    [team_id] => 590
    [team_name] => Zagreb
    [team_slug] => zagreb
    [team_logo] => images/zns/teams/Zagreb-590.png
    [team_url] => /soccer/teams/590-zagreb
)
Array
(
    [team_id] => 591
    [team_name] => Trešnjevka
    [team_slug] => trenjevka
    [team_logo] => images/zns/teams/Trenjevka-591.png
    [team_url] => /soccer/teams/591-trenjevka
)
Array
(
    [team_id] => 592
    [team_name] => Vrapče
    [team_slug] => vrape
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-vrapce.png
    [team_url] => /soccer/teams/592-vrape
)
Array
(
    [team_id] => 594
    [team_name] => Lokomotiva
    [team_slug] => lokomotiva
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-lokomotiva.png
    [team_url] => /soccer/teams/594-lokomotiva
)
Array
(
    [team_id] => 599
    [team_name] => Rudeš
    [team_slug] => rude
    [team_logo] => images/zns/teams/rude.png
    [team_url] => /soccer/teams/599-rude
)
Array
(
    [team_id] => 609
    [team_name] => GNK Dinamo
    [team_slug] => gnkdinamo
    [team_logo] => images/zns/teams/GNKDinamo-609.png
    [team_url] => /soccer/teams/609-gnkdinamo
)
Array
(
    [team_id] => 3096
    [team_name] => Sesvete
    [team_slug] => sesvete
    [team_logo] => images/zns/teams/Sesvete-3096.png
    [team_url] => /soccer/teams/3096-sesvete
)
Array
(
    [team_id] => 4550
    [team_name] => Bubamara
    [team_slug] => bubamara
    [team_logo] => images/zns/teams/Bubamara-4550.png
    [team_url] => /soccer/teams/4550-bubamara
)
																	

2020

2020

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 34258526
    [title] => Lučko vs Rudeš
    [slug] => LukovsRude
    [teamone] => 638
    [teamtwo] => 599
    [date] => 2020-03-11
    [time] => 19:30:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50502
    [teamone_score] => 0
    [teamtwo_score] => 0
    [url] => /liga-bbva/matches/34258526-LukovsRude
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 638
            [title] => Lučko
            [slug] => luko
            [logo] => images/zns/teams/NK_Luko.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/638-luko
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 599
            [title] => Rudeš
            [slug] => rude
            [logo] => images/zns/teams/rude.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/599-rude
    [match_date] => 11 Ožu, 2020
    [match_time] => 07:30 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50502
            [title] => Lučko
            [slug] => Luko
        )

)
								

0 : 0

11 Ožu, 2020, 19:30

Lučko

0 : 0

11 Ožu, 2020, 19:00

Stadion Maksimir

0 : 0

08 Ožu, 2020, 11:00

Vrapče

0 : 0

08 Ožu, 2020, 10:00

ŠNC Stjepan Spajić

0 : 0

07 Ožu, 2020, 11:00

Sesvete

0 : 0

07 Ožu, 2020, 14:00

Pešćenica

0 : 0

07 Ožu, 2020, 11:00

Špansko

0 : 0

07 Ožu, 2020, 10:00

ŠC Rudeš

0 : 0

07 Ožu, 2020, 16:30

Prečko

0 : 0

06 Ožu, 2020, 19:30

Trnje

0 : 0

29 Velj, 2020, 09:00

SRC Grana Klaka

0 : 0

29 Velj, 2020, 10:00

Gajnice

0 : 0

29 Velj, 2020, 10:00

Kajzerica

0 : 0

29 Velj, 2020, 10:00

Kustošija

0 : 0

29 Velj, 2020, 10:00

Nogometni stadion Zagreb

0 : 0

28 Velj, 2020, 18:30

Špansko

0 : 0

27 Velj, 2020, 18:00

Kustošija

0 : 0

26 Velj, 2020, 18:30

Trnje

0 : 0

23 Velj, 2020, 09:00

ŠNC Stjepan Spajić

0 : 0

23 Velj, 2020, 10:00

SRC Grana Klaka

0 : 0

22 Velj, 2020, 11:00

Sesvete

0 : 0

22 Velj, 2020, 11:00

Vrapče

0 : 0

22 Velj, 2020, 17:00

ŠC Rudeš

0 : 0

21 Velj, 2020, 18:30

Špansko

0 : 0

28 Stu, 2019, 18:00

Špansko

0 : 0

27 Stu, 2019, 19:30

Sesvete

0 : 0

27 Stu, 2019, 18:30

Vrapče

0 : 0

26 Stu, 2019, 18:00

Nogometni stadion Zagreb

0 : 0

24 Stu, 2019, 11:00

ŠNC Stjepan Spajić

0 : 0

23 Stu, 2019, 10:00

Pešćenica

0 : 0

23 Stu, 2019, 10:00

Gajnice

0 : 0

23 Stu, 2019, 10:00

SRC Grana Klaka

0 : 0

23 Stu, 2019, 11:00

Graba

0 : 0

22 Stu, 2019, 18:30

Trnje

0 : 0

21 Stu, 2019, 19:00

Lučko

0 : 0

19 Stu, 2019, 19:00

Vrapče

0 : 0

19 Stu, 2019, 19:30

Lučko

0 : 0

19 Stu, 2019, 19:00

ŠC Rudeš

0 : 0

17 Stu, 2019, 10:00

Kajzerica

0 : 0

16 Stu, 2019, 11:00

Stadion Maksimir

0 : 0

16 Stu, 2019, 10:00

Kustošija

0 : 0

13 Stu, 2019, 19:00

Stadion Maksimir

0 : 0

10 Stu, 2019, 10:00

Prečko

0 : 0

10 Stu, 2019, 11:00

ŠNC Stjepan Spajić

0 : 0

09 Stu, 2019, 10:00

Špansko

0 : 0

09 Stu, 2019, 12:00

Gajnice

0 : 0

09 Stu, 2019, 09:00

SRC Grana Klaka

0 : 0

09 Stu, 2019, 18:00

ŠC Rudeš

0 : 0

09 Stu, 2019, 11:00

Graba

0 : 0

09 Stu, 2019, 19:00

Vrapče

0 : 0

06 Stu, 2019, 17:30

Špansko

0 : 0

05 Stu, 2019, 19:00

Sesvete

0 : 0

04 Stu, 2019, 19:30

Kustošija

0 : 0

03 Stu, 2019, 10:00

Kajzerica

0 : 0

02 Stu, 2019, 11:00

Pešćenica

0 : 0

02 Stu, 2019, 10:00

Lučko

0 : 0

31 Lis, 2019, 19:30

Trnje

0 : 0

31 Lis, 2019, 18:00

Nogometni stadion Zagreb

0 : 0

30 Lis, 2019, 19:00

Lučko

0 : 0

29 Lis, 2019, 19:00

Gajnice

0 : 0

29 Lis, 2019, 18:30

SRC Grana Klaka

0 : 0

27 Lis, 2019, 11:00

ŠNC Stjepan Spajić

0 : 0

27 Lis, 2019, 18:00

ŠC Rudeš

0 : 0

26 Lis, 2019, 10:00

Špansko

0 : 0

26 Lis, 2019, 10:00

Prečko

0 : 0

23 Lis, 2019, 18:30

Sesvete

0 : 0

23 Lis, 2019, 19:30

Pešćenica

0 : 0

20 Lis, 2019, 11:00

Vrapče

0 : 0

19 Lis, 2019, 11:00

Sesvete

0 : 0

19 Lis, 2019, 12:00

Nogometni stadion Zagreb

0 : 0

19 Lis, 2019, 10:00

Kustošija

0 : 0

19 Lis, 2019, 10:00

Kajzerica

0 : 0

16 Lis, 2019, 19:15

ŠC Rudeš

0 : 0

16 Lis, 2019, 18:30

Trnje

0 : 0

16 Lis, 2019, 19:00

Stadion Maksimir

0 : 0

13 Lis, 2019, 10:00

Kajzerica

0 : 0

13 Lis, 2019, 12:00

ŠNC Stjepan Spajić

0 : 0

12 Lis, 2019, 09:00

Gajnice

0 : 0

12 Lis, 2019, 12:30

SRC Grana Klaka

0 : 0

12 Lis, 2019, 17:00

ŠC Rudeš

0 : 0

11 Lis, 2019, 20:00

Lučko

0 : 0

11 Lis, 2019, 18:30

Trnje

0 : 0

09 Lis, 2019, 18:30

Sesvete

0 : 0

09 Lis, 2019, 19:30

Trnje

0 : 0

08 Lis, 2019, 11:00

Vrapče

0 : 0

08 Lis, 2019, 11:00

Pešćenica

0 : 0

08 Lis, 2019, 10:00

Nogometni stadion Zagreb

0 : 0

08 Lis, 2019, 11:00

Stadion Maksimir

0 : 0

08 Lis, 2019, 10:00

Kustošija

0 : 0

06 Lis, 2019, 10:00

Kajzerica

0 : 0

05 Lis, 2019, 10:00

Kustošija

0 : 0

05 Lis, 2019, 13:00

Špansko

0 : 0

05 Lis, 2019, 09:00

Gajnice

0 : 0

05 Lis, 2019, 09:00

SRC Grana Klaka

0 : 0

05 Lis, 2019, 10:00

Prečko

0 : 0

05 Lis, 2019, 18:00

ŠNC Stjepan Spajić

0 : 0

04 Lis, 2019, 19:00

Lučko

0 : 0

02 Lis, 2019, 18:30

Trnje

0 : 0

29 Ruj, 2019, 11:00

Vrapče

0 : 0

29 Ruj, 2019, 11:00

Kustošija

0 : 0

28 Ruj, 2019, 11:00

Graba

0 : 0

28 Ruj, 2019, 11:00

Pešćenica

0 : 0

28 Ruj, 2019, 10:00

Nogometni stadion Zagreb

0 : 0

28 Ruj, 2019, 10:00

Stadion Maksimir

0 : 0

27 Ruj, 2019, 18:30

Trnje

0 : 0

26 Ruj, 2019, 19:00

SRC Grana Klaka

0 : 0

25 Ruj, 2019, 19:00

Stadion Maksimir

0 : 0

22 Ruj, 2019, 10:00

Prečko

0 : 0

22 Ruj, 2019, 10:00

Kajzerica

0 : 0

21 Ruj, 2019, 10:00

Gajnice

0 : 0

21 Ruj, 2019, 09:00

SRC Grana Klaka

0 : 0

21 Ruj, 2019, 11:00

Stadion Maksimir

0 : 0

21 Ruj, 2019, 12:30

Kustošija

0 : 0

21 Ruj, 2019, 13:00

Špansko

0 : 0

19 Ruj, 2019, 20:00

Lučko

0 : 0

18 Ruj, 2019, 18:00

ŠC Rudeš

0 : 0

18 Ruj, 2019, 18:30

Nogometni stadion Zagreb

0 : 0

15 Ruj, 2019, 09:00

ŠNC Stjepan Spajić

0 : 0

15 Ruj, 2019, 10:00

Vrapče

0 : 0

15 Ruj, 2019, 09:00

Trnje

0 : 0

14 Ruj, 2019, 11:00

Sesvete

0 : 0

14 Ruj, 2019, 19:15

ŠC Rudeš

0 : 0

14 Ruj, 2019, 11:00

Graba

0 : 0

14 Ruj, 2019, 11:00

Pešćenica

0 : 0

14 Ruj, 2019, 10:00

Nogometni stadion Zagreb

0 : 0

12 Ruj, 2019, 18:30

Kustošija

0 : 0

12 Ruj, 2019, 18:00

ŠNC Stjepan Spajić

0 : 0

11 Ruj, 2019, 19:15

Nogometni stadion Zagreb

0 : 0

11 Ruj, 2019, 19:00

Stadion Maksimir

0 : 0

11 Ruj, 2019, 18:00

Kajzerica

0 : 0

10 Ruj, 2019, 19:00

Špansko

0 : 0

10 Ruj, 2019, 19:00

Gajnice

0 : 0

08 Ruj, 2019, 10:00

Kajzerica

0 : 0

08 Ruj, 2019, 10:00

Lučko

0 : 0

06 Ruj, 2019, 18:00

Špansko

0 : 0

05 Ruj, 2019, 19:00

Sesvete

0 : 0

05 Ruj, 2019, 17:45

Prečko

0 : 0

05 Ruj, 2019, 18:00

Vrapče

0 : 0

05 Ruj, 2019, 19:00

Pešćenica

0 : 0

03 Ruj, 2019, 19:00

Graba

0 : 0

01 Ruj, 2019, 10:00

Lučko

1 : 1

31 Kol, 2019, 11:00

Pešćenica

0 : 0

31 Kol, 2019, 09:00

Gajnice

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

1. "A2" - 2010 - ZNL LIMAČI 19/20

1

GNK Dinamo GNK Dinamo
  • 18
  • 18
  • 0
  • 0
  • 166
  • 7
  • 159
  • 54

2

Kustošija Kustošija
  • 18
  • 15
  • 1
  • 2
  • 90
  • 39
  • 51
  • 46

3

Lokomotiva Lokomotiva
  • 18
  • 14
  • 2
  • 2
  • 108
  • 25
  • 83
  • 44

4

Sesvete Sesvete
  • 18
  • 10
  • 4
  • 4
  • 54
  • 24
  • 30
  • 34

5

Bubamara Bubamara
  • 18
  • 9
  • 3
  • 6
  • 50
  • 43
  • 7
  • 30

6

Vrapče Vrapče
  • 18
  • 9
  • 2
  • 7
  • 51
  • 60
  • -9
  • 29

7

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
  • 18
  • 8
  • 3
  • 7
  • 46
  • 56
  • -10
  • 27

8

Zagreb Zagreb
  • 18
  • 8
  • 2
  • 8
  • 51
  • 46
  • 5
  • 26

9

Trnje Trnje
  • 18
  • 7
  • 4
  • 7
  • 42
  • 36
  • 6
  • 25

10

HAŠK HAŠK
  • 18
  • 7
  • 2
  • 9
  • 37
  • 44
  • -7
  • 23

11

Lučko Lučko
  • 18
  • 5
  • 3
  • 10
  • 38
  • 52
  • -14
  • 18

12

Ponikve Ponikve
  • 18
  • 5
  • 3
  • 10
  • 30
  • 49
  • -19
  • 18

13

Špansko Špansko
  • 18
  • 5
  • 1
  • 12
  • 33
  • 80
  • -47
  • 16

14

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
  • 18
  • 3
  • 3
  • 12
  • 26
  • 75
  • -49
  • 12

15

Rudeš Rudeš
  • 18
  • 4
  • 0
  • 14
  • 28
  • 84
  • -56
  • 12

16

Trešnjevka Trešnjevka
  • 18
  • 0
  • 1
  • 17
  • 19
  • 149
  • -130
  • 1
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

1. "A2" - 2010 - ZNL LIMAČI 19/20