Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 15 Ruj 2019

Podsused

0 : 9

Coerver® Hrvatska

3. "A" - ZNL - MLAĐI PIONIRI 19/20

3. "A" - ZNL - MLAĐI PIONIRI 19/20

Array
(
    [team_id] => 618
    [team_name] => Mladost Buzin
    [team_slug] => mladostbuzin
    [team_logo] => images/zns/teams/MladostBuzin-618.png
    [team_url] => /soccer/teams/618-mladostbuzin
)
Array
(
    [team_id] => 626
    [team_name] => Kustošija
    [team_slug] => kustoija
    [team_logo] => images/zns/teams/Kustoija-626.png
    [team_url] => /soccer/teams/626-kustoija
)
Array
(
    [team_id] => 636
    [team_name] => Hrvatski Dragovoljac
    [team_slug] => hrvatskidragovoljac
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-hrvatski-dragovoljac.png
    [team_url] => /soccer/teams/636-hrvatskidragovoljac
)
Array
(
    [team_id] => 640
    [team_name] => HAŠK
    [team_slug] => hak
    [team_logo] => images/zns/teams/HAK-640.png
    [team_url] => /soccer/teams/640-hak
)
Array
(
    [team_id] => 649
    [team_name] => ŽNK Agram
    [team_slug] => agram
    [team_logo] => images/zns/teams/Agram-649.png
    [team_url] => /soccer/teams/649-agram
)
Array
(
    [team_id] => 596
    [team_name] => Jarun
    [team_slug] => jarun
    [team_logo] => images/zns/teams/Jarun-596.png
    [team_url] => /soccer/teams/596-jarun
)
Array
(
    [team_id] => 599
    [team_name] => Rudeš
    [team_slug] => rude
    [team_logo] => images/zns/teams/rude.png
    [team_url] => /soccer/teams/599-rude
)
Array
(
    [team_id] => 3096
    [team_name] => Sesvete
    [team_slug] => sesvete
    [team_logo] => images/zns/teams/Sesvete-3096.png
    [team_url] => /soccer/teams/3096-sesvete
)
Array
(
    [team_id] => 4868
    [team_name] => Podsused
    [team_slug] => podsused
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-podsused.jpg
    [team_url] => /soccer/teams/4868-podsused
)
Array
(
    [team_id] => 5724
    [team_name] => GNK Zagrebački mali
    [team_slug] => zagrebakimali
    [team_logo] => images/zns/teams/Zagrebakimali-5724.png
    [team_url] => /soccer/teams/5724-zagrebakimali
)
Array
(
    [team_id] => 96347
    [team_name] => Devetka
    [team_slug] => devetka
    [team_logo] => images/zns/teams/Devetka-96347.png
    [team_url] => /soccer/teams/96347-devetka
)
Array
(
    [team_id] => 108303
    [team_name] => Coerver® Hrvatska
    [team_slug] => coerver
    [team_logo] => images/zns/teams/Coerver-108303.png
    [team_url] => /soccer/teams/108303-coerver
)
																	

2020

Rudeš Rudeš
19 Ruj, 2019, 20:30

ŠC Rudeš

Podsused Podsused
Rudeš Rudeš
21 Ruj, 2019, 00:00

ŠC Rudeš

Mladost Buzin Mladost Buzin
HAŠK HAŠK
21 Ruj, 2019, 11:30

Pešćenica

Podsused Podsused
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
21 Ruj, 2019, 00:00

Savica

Sesvete Sesvete
GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
21 Ruj, 2019, 00:00

Gredice

Jarun Jarun
Devetka Devetka
21 Ruj, 2019, 15:00

Kustošija Kustošija
ŽNK Agram ŽNK Agram
21 Ruj, 2019, 00:00

Zagreb

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Jarun Jarun
28 Ruj, 2019, 00:00

Jarun

Rudeš Rudeš
Kustošija Kustošija
28 Ruj, 2019, 00:00

Kustošija

GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
ŽNK Agram ŽNK Agram
28 Ruj, 2019, 00:00

Zagreb

Devetka Devetka
Mladost Buzin Mladost Buzin
28 Ruj, 2019, 00:00

Buzin

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Sesvete Sesvete
28 Ruj, 2019, 00:00

Sesvete

HAŠK HAŠK
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
28 Ruj, 2019, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

Podsused Podsused
Devetka Devetka
05 Lis, 2019, 00:00

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
05 Lis, 2019, 00:00

Gredice

ŽNK Agram ŽNK Agram
Rudeš Rudeš
05 Lis, 2019, 00:00

ŠC Rudeš

Kustošija Kustošija
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
05 Lis, 2019, 00:00

Savica

Jarun Jarun
HAŠK HAŠK
05 Lis, 2019, 00:00

Pešćenica

Mladost Buzin Mladost Buzin
Podsused Podsused
05 Lis, 2019, 00:00

Podsused

Sesvete Sesvete
Kustošija Kustošija
12 Lis, 2019, 00:00

Kustošija

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Devetka Devetka
12 Lis, 2019, 00:00

GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
ŽNK Agram ŽNK Agram
12 Lis, 2019, 00:00

Zagreb

Rudeš Rudeš
Jarun Jarun
12 Lis, 2019, 00:00

Jarun

HAŠK HAŠK
Mladost Buzin Mladost Buzin
12 Lis, 2019, 00:00

Buzin

Podsused Podsused
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
12 Lis, 2019, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

Sesvete Sesvete
HAŠK HAŠK
19 Lis, 2019, 00:00

Pešćenica

Kustošija Kustošija
Podsused Podsused
19 Lis, 2019, 00:00

Podsused

Jarun Jarun
Sesvete Sesvete
19 Lis, 2019, 00:00

Sesvete

Mladost Buzin Mladost Buzin
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
19 Lis, 2019, 00:00

Savica

ŽNK Agram ŽNK Agram
Rudeš Rudeš
19 Lis, 2019, 00:00

ŠC Rudeš

Devetka Devetka
GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
19 Lis, 2019, 00:00

Gredice

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
26 Lis, 2019, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

Mladost Buzin Mladost Buzin
Jarun Jarun
26 Lis, 2019, 00:00

Jarun

Sesvete Sesvete
Kustošija Kustošija
26 Lis, 2019, 00:00

Kustošija

Podsused Podsused
ŽNK Agram ŽNK Agram
26 Lis, 2019, 00:00

Zagreb

HAŠK HAŠK
Devetka Devetka
26 Lis, 2019, 00:00

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
26 Lis, 2019, 00:00

Gredice

Rudeš Rudeš
Sesvete Sesvete
02 Stu, 2019, 00:00

Sesvete

Kustošija Kustošija
Mladost Buzin Mladost Buzin
02 Stu, 2019, 00:00

Buzin

Jarun Jarun
HAŠK HAŠK
02 Stu, 2019, 00:00

Pešćenica

Devetka Devetka
Podsused Podsused
02 Stu, 2019, 00:00

Podsused

ŽNK Agram ŽNK Agram
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
02 Stu, 2019, 00:00

Savica

GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
Rudeš Rudeš
02 Stu, 2019, 00:00

ŠC Rudeš

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Devetka Devetka
09 Stu, 2019, 00:00

Podsused Podsused
GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
09 Stu, 2019, 00:00

Gredice

HAŠK HAŠK
Rudeš Rudeš
09 Stu, 2019, 00:00

ŠC Rudeš

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
ŽNK Agram ŽNK Agram
09 Stu, 2019, 00:00

Zagreb

Sesvete Sesvete
Kustošija Kustošija
09 Stu, 2019, 00:00

Kustošija

Mladost Buzin Mladost Buzin
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
09 Stu, 2019, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

Jarun Jarun
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
16 Stu, 2019, 00:00

Savica

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
HAŠK HAŠK
16 Stu, 2019, 00:00

Pešćenica

Rudeš Rudeš
Podsused Podsused
16 Stu, 2019, 00:00

Podsused

GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
Sesvete Sesvete
16 Stu, 2019, 00:00

Sesvete

Devetka Devetka
Mladost Buzin Mladost Buzin
16 Stu, 2019, 00:00

Buzin

ŽNK Agram ŽNK Agram
Jarun Jarun
16 Stu, 2019, 00:00

Jarun

Kustošija Kustošija
Podsused Podsused
07 Ožu, 2020, 00:00

Podsused

Rudeš Rudeš
HAŠK HAŠK
07 Ožu, 2020, 00:00

Pešćenica

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
07 Ožu, 2020, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

Kustošija Kustošija
Sesvete Sesvete
07 Ožu, 2020, 00:00

Sesvete

GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
Mladost Buzin Mladost Buzin
07 Ožu, 2020, 00:00

Buzin

Devetka Devetka
Jarun Jarun
07 Ožu, 2020, 00:00

Jarun

ŽNK Agram ŽNK Agram
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
14 Ožu, 2020, 00:00

Savica

Podsused Podsused
Rudeš Rudeš
14 Ožu, 2020, 00:00

ŠC Rudeš

Sesvete Sesvete
GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
14 Ožu, 2020, 00:00

Gredice

Mladost Buzin Mladost Buzin
Devetka Devetka
14 Ožu, 2020, 00:00

Jarun Jarun
ŽNK Agram ŽNK Agram
14 Ožu, 2020, 00:00

Zagreb

Kustošija Kustošija
HAŠK HAŠK
14 Ožu, 2020, 00:00

Pešćenica

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Mladost Buzin Mladost Buzin
21 Ožu, 2020, 00:00

Buzin

Rudeš Rudeš
Sesvete Sesvete
21 Ožu, 2020, 00:00

Sesvete

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Podsused Podsused
21 Ožu, 2020, 00:00

Podsused

HAŠK HAŠK
Jarun Jarun
21 Ožu, 2020, 00:00

Jarun

GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
Kustošija Kustošija
21 Ožu, 2020, 00:00

Kustošija

Devetka Devetka
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
21 Ožu, 2020, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

ŽNK Agram ŽNK Agram
Rudeš Rudeš
28 Ožu, 2020, 00:00

ŠC Rudeš

Jarun Jarun
GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
28 Ožu, 2020, 00:00

Gredice

Kustošija Kustošija
Devetka Devetka
28 Ožu, 2020, 00:00

ŽNK Agram ŽNK Agram
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
28 Ožu, 2020, 00:00

Savica

Mladost Buzin Mladost Buzin
HAŠK HAŠK
28 Ožu, 2020, 00:00

Pešćenica

Sesvete Sesvete
Podsused Podsused
28 Ožu, 2020, 00:00

Podsused

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
04 Tra, 2020, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

Devetka Devetka
ŽNK Agram ŽNK Agram
04 Tra, 2020, 00:00

Zagreb

GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
Kustošija Kustošija
04 Tra, 2020, 00:00

Kustošija

Rudeš Rudeš
Jarun Jarun
04 Tra, 2020, 00:00

Jarun

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Mladost Buzin Mladost Buzin
04 Tra, 2020, 00:00

Buzin

HAŠK HAŠK
Sesvete Sesvete
04 Tra, 2020, 00:00

Sesvete

Podsused Podsused
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
18 Tra, 2020, 00:00

Savica

Kustošija Kustošija
GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
18 Tra, 2020, 00:00

Gredice

Devetka Devetka
Rudeš Rudeš
18 Tra, 2020, 00:00

ŠC Rudeš

ŽNK Agram ŽNK Agram
HAŠK HAŠK
18 Tra, 2020, 00:00

Pešćenica

Jarun Jarun
Podsused Podsused
18 Tra, 2020, 00:00

Podsused

Mladost Buzin Mladost Buzin
Sesvete Sesvete
18 Tra, 2020, 00:00

Sesvete

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
25 Tra, 2020, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
Devetka Devetka
25 Tra, 2020, 00:00

Rudeš Rudeš
ŽNK Agram ŽNK Agram
25 Tra, 2020, 00:00

Zagreb

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Kustošija Kustošija
25 Tra, 2020, 00:00

Kustošija

HAŠK HAŠK
Jarun Jarun
25 Tra, 2020, 00:00

Jarun

Podsused Podsused
Mladost Buzin Mladost Buzin
25 Tra, 2020, 00:00

Buzin

Sesvete Sesvete
Mladost Buzin Mladost Buzin
02 Svi, 2020, 00:00

Buzin

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Sesvete Sesvete
02 Svi, 2020, 00:00

Sesvete

Jarun Jarun
Podsused Podsused
02 Svi, 2020, 00:00

Podsused

Kustošija Kustošija
HAŠK HAŠK
02 Svi, 2020, 00:00

Pešćenica

ŽNK Agram ŽNK Agram
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
02 Svi, 2020, 00:00

Savica

Devetka Devetka
Rudeš Rudeš
02 Svi, 2020, 00:00

ŠC Rudeš

GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
Kustošija Kustošija
09 Svi, 2020, 00:00

Kustošija

Sesvete Sesvete
Jarun Jarun
09 Svi, 2020, 00:00

Jarun

Mladost Buzin Mladost Buzin
GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
09 Svi, 2020, 00:00

Gredice

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
ŽNK Agram ŽNK Agram
09 Svi, 2020, 00:00

Zagreb

Podsused Podsused
Devetka Devetka
09 Svi, 2020, 00:00

HAŠK HAŠK
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
09 Svi, 2020, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

Rudeš Rudeš
Jarun Jarun
16 Svi, 2020, 00:00

Jarun

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
Mladost Buzin Mladost Buzin
16 Svi, 2020, 00:00

Buzin

Kustošija Kustošija
Sesvete Sesvete
16 Svi, 2020, 00:00

Sesvete

ŽNK Agram ŽNK Agram
Podsused Podsused
16 Svi, 2020, 00:00

Podsused

Devetka Devetka
HAŠK HAŠK
16 Svi, 2020, 00:00

Pešćenica

GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
16 Svi, 2020, 00:00

Savica

Rudeš Rudeš
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
23 Svi, 2020, 00:00

ŠNC Stjepan Spajić

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
Rudeš Rudeš
23 Svi, 2020, 00:00

ŠC Rudeš

HAŠK HAŠK
GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
23 Svi, 2020, 00:00

Gredice

Podsused Podsused
Devetka Devetka
23 Svi, 2020, 00:00

Sesvete Sesvete
ŽNK Agram ŽNK Agram
23 Svi, 2020, 00:00

Zagreb

Mladost Buzin Mladost Buzin
Kustošija Kustošija
23 Svi, 2020, 00:00

Kustošija

Jarun Jarun

2020

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 34294908
    [title] => Podsused vs Nogometni klub Coerver® Hrvatska
    [slug] => PodsusedvsNogometniklubCoerverHrvatska
    [teamone] => 4868
    [teamtwo] => 108303
    [date] => 2019-09-15
    [time] => 16:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50510
    [teamone_score] => 0
    [teamtwo_score] => 9
    [url] => /liga-bbva/matches/34294908-PodsusedvsNogometniklubCoerverHrvatska
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 4868
            [title] => Podsused
            [slug] => podsused
            [logo] => images/zns/teams/nk-podsused.jpg
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/4868-podsused
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 108303
            [title] => Coerver® Hrvatska
            [slug] => coerver
            [logo] => images/zns/teams/Coerver-108303.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/108303-coerver
    [match_date] => 15 Ruj, 2019
    [match_time] => 04:00 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50510
            [title] => Podsused
            [slug] => Podsused
        )

)
								

0 : 9

15 Ruj, 2019, 16:00

Podsused

1 : 4

15 Ruj, 2019, 10:00

Sesvete

6 : 2

15 Ruj, 2019, 10:00

Jarun

0 : 1

15 Ruj, 2019, 16:00

Kustošija

2 : 6

14 Ruj, 2019, 10:00

ŠNC Stjepan Spajić

0 : 16

12 Ruj, 2019, 18:00

Gredice

3 : 2

08 Ruj, 2019, 16:00

Kustošija

4 : 1

08 Ruj, 2019, 19:00

Zagreb

1 : 2

08 Ruj, 2019, 14:30

Savica

1 : 1

07 Ruj, 2019, 13:00

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

3. "A" - ZNL - MLAĐI PIONIRI 19/20

1

HAŠK HAŠK
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 8
  • 3
  • 5
  • 6

2

ŽNK Agram ŽNK Agram
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 5
  • 1
  • 4
  • 6

3

Mladost Buzin Mladost Buzin
  • 2
  • 1
  • 1
  • 0
  • 4
  • 1
  • 3
  • 4

4

Sesvete Sesvete
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 17
  • 4
  • 13
  • 3

5

Coerver® Hrvatska Coerver® Hrvatska
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 10
  • 2
  • 8
  • 3

6

Rudeš Rudeš
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 4
  • 1
  • 3
  • 3

7

Jarun Jarun
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 7
  • 6
  • 1
  • 3

8

Kustošija Kustošija
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 3
  • 3
  • 0
  • 3

9

Devetka Devetka
  • 2
  • 0
  • 1
  • 1
  • 3
  • 7
  • -4
  • 1

10

Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 4
  • 9
  • -5
  • 0

11

Podsused Podsused
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 9
  • -9
  • 0

12

GNK Zagrebački mali GNK Zagrebački mali
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 19
  • -19
  • 0
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

3. "A" - ZNL - MLAĐI PIONIRI 19/20

1

41. Tin Božičević (Sesvete)
  • 5

2

17. Marko Pavao Prole (Coerver® Hrvatska)
  • 4

3

9. Ilija Perić (HAŠK)
  • 3

4

21. Matija Šoštarić (Kustošija)
  • 3

5

14. Mate Mesić (Coerver® Hrvatska)
  • 3

6

99. Tin Pavlović (Rudeš)
  • 2

7

48. Neva Sviben (ŽNK Agram)
  • 2

8

9. Luka Rebselj (HAŠK)
  • 2

9

27. Luciano Luka Josipović (Sesvete)
  • 2

10

8. Lana Greguraš (ŽNK Agram)
  • 2

11

17. Gabriel Marojević (Hrvatski Dragovoljac)
  • 2

12

. Gabriel Dunaj (Coerver® Hrvatska)
  • 2

13

13. Niko Grabovac (Jarun)
  • 2

14

6. Ivano Grgić (Jarun)
  • 2

15

87. Borna Vojvodić (Sesvete)
  • 2

16

23. Bruno Morović (Mladost Buzin)
  • 1

17

2. Marko Toljan (Mladost Buzin)
  • 1

18

88. Silvestar Bilanović (Mladost Buzin)
  • 1

19

11. Luka Stanić (Mladost Buzin)
  • 1

20

19. Gabriel Halilović (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

21

9. Luka Matanović (Hrvatski Dragovoljac)
  • 1

22

5. Marko Svibić (HAŠK)
  • 1

23

. Joel Žnidaršić (HAŠK)
  • 1

24

7. Leon Turnšek (HAŠK)
  • 1

25

5. Luana Vanjak (ŽNK Agram)
  • 1

26

19. Niko Ciganj (Jarun)
  • 1

27

4. Karlo Lovrić (Jarun)
  • 1

28

14. Vito Segedi (Jarun)
  • 1

29

4. Frano Bliznac (Rudeš)
  • 1

30

. Rrahman Shatri (Rudeš)
  • 1

31

. Stjepan Begović (Sesvete)
  • 1

32

46. Grgur Janković (Sesvete)
  • 1

33

40. Nikola Žunko (Coerver® Hrvatska)
  • 1

34

. Dominik Dabro (Devetka)
  • 1

35

56. Patrik Šimek (Devetka)
  • 1

36

19. Stjepan Radić (Sesvete)
  • 1

37

19. Ivano Čičak (Sesvete)
  • 1