Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 15 Ruj 2019

Čulinec

3 : 0

Odra

3. ZNL - MLAĐI PIONIRI 19/20

3. ZNL - MLAĐI PIONIRI 19/20

Array
(
    [team_id] => 621
    [team_name] => Odra
    [team_slug] => odra
    [team_logo] => images/zns/teams/Odra-621.png
    [team_url] => /soccer/teams/621-odra
)
Array
(
    [team_id] => 623
    [team_name] => Dinamo Odranski Obrež
    [team_slug] => dinamooo
    [team_logo] => images/zns/teams/dinamo-oo-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/623-dinamooo
)
Array
(
    [team_id] => 629
    [team_name] => Sloga
    [team_slug] => sloga-gredelj
    [team_logo] => images/zns/teams/Sloga-Gredelj-629.png
    [team_url] => /soccer/teams/629-sloga-gredelj
)
Array
(
    [team_id] => 645
    [team_name] => Blato
    [team_slug] => blato
    [team_logo] => images/zns/teams/blato_1.png
    [team_url] => /soccer/teams/645-blato
)
Array
(
    [team_id] => 601
    [team_name] => Čulinec
    [team_slug] => ulinec
    [team_logo] => images/zns/teams/ulinec-601.png
    [team_url] => /soccer/teams/601-ulinec
)
Array
(
    [team_id] => 605
    [team_name] => Polet
    [team_slug] => polet-1
    [team_logo] => images/zns/teams/Polet-605.png
    [team_url] => /soccer/teams/605-polet-1
)
Array
(
    [team_id] => 611
    [team_name] => Mladost Dragonožec
    [team_slug] => mladostdd
    [team_logo] => images/zns/teams/MladostDD-611.png
    [team_url] => /soccer/teams/611-mladostdd
)
Array
(
    [team_id] => 614
    [team_name] => Hrvatski Leskovac
    [team_slug] => hrvatskileskovac
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-hrv-leskovac.png
    [team_url] => /soccer/teams/614-hrvatskileskovac
)
Array
(
    [team_id] => 4205
    [team_name] => Utrina
    [team_slug] => utrina
    [team_logo] => images/zns/teams/Utrina-4205.png
    [team_url] => /soccer/teams/4205-utrina
)
Array
(
    [team_id] => 5145
    [team_name] => Croatia 98
    [team_slug] => croatia98
    [team_logo] => images/zns/teams/croatia-98.png
    [team_url] => /soccer/teams/5145-croatia98
)
Array
(
    [team_id] => 119428
    [team_name] => Zelengaj 1948
    [team_slug] => zelengaj1948
    [team_logo] => images/zns/teams/Zelengaj1948-119428.png
    [team_url] => /soccer/teams/119428-zelengaj1948
)
																	

2020

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
21 Ruj, 2019, 00:00

Donji Dragonožec

Čulinec Čulinec
Polet Polet
21 Ruj, 2019, 00:00

Sveta Klara

Sloga Sloga
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
21 Ruj, 2019, 00:00

Hrelić

Croatia 98 Croatia 98
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
21 Ruj, 2019, 00:00

Odranski Obrež

Utrina Utrina
Odra Odra
21 Ruj, 2019, 15:00

Odra

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Croatia 98 Croatia 98
28 Ruj, 2019, 00:00

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Utrina Utrina
28 Ruj, 2019, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Odra Odra
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
28 Ruj, 2019, 00:00

Hrvatski Leskovac

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
Sloga Sloga
28 Ruj, 2019, 00:00

Pongračevo

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Blato Blato
28 Ruj, 2019, 00:00

Blato

Polet Polet
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
05 Lis, 2019, 00:00

Odranski Obrež

Sloga Sloga
Odra Odra
05 Lis, 2019, 00:00

Odra

Croatia 98 Croatia 98
Čulinec Čulinec
05 Lis, 2019, 00:00

Čulinec

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
05 Lis, 2019, 00:00

Donji Dragonožec

Utrina Utrina
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
05 Lis, 2019, 00:00

Hrelić

Blato Blato
Blato Blato
08 Lis, 2019, 10:00

Blato

Croatia 98 Croatia 98
Polet Polet
08 Lis, 2019, 16:00

Sveta Klara

Utrina Utrina
Utrina Utrina
12 Lis, 2019, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Čulinec Čulinec
Croatia 98 Croatia 98
12 Lis, 2019, 00:00

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
Sloga Sloga
12 Lis, 2019, 00:00

Pongračevo

Odra Odra
Blato Blato
12 Lis, 2019, 00:00

Blato

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Polet Polet
12 Lis, 2019, 00:00

Sveta Klara

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
19 Lis, 2019, 00:00

Donji Dragonožec

Sloga Sloga
Čulinec Čulinec
19 Lis, 2019, 00:00

Čulinec

Croatia 98 Croatia 98
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
19 Lis, 2019, 00:00

Hrvatski Leskovac

Utrina Utrina
Odra Odra
19 Lis, 2019, 00:00

Odra

Blato Blato
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
19 Lis, 2019, 00:00

Odranski Obrež

Polet Polet
Blato Blato
26 Lis, 2019, 00:00

Blato

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
Polet Polet
26 Lis, 2019, 00:00

Sveta Klara

Odra Odra
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
26 Lis, 2019, 00:00

Hrelić

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Sloga Sloga
26 Lis, 2019, 00:00

Pongračevo

Čulinec Čulinec
Croatia 98 Croatia 98
26 Lis, 2019, 00:00

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Odra Odra
02 Stu, 2019, 00:00

Odra

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
02 Stu, 2019, 00:00

Donji Dragonožec

Polet Polet
Čulinec Čulinec
02 Stu, 2019, 00:00

Čulinec

Blato Blato
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
02 Stu, 2019, 00:00

Hrvatski Leskovac

Sloga Sloga
Utrina Utrina
02 Stu, 2019, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Croatia 98 Croatia 98
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
09 Stu, 2019, 00:00

Hrelić

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
09 Stu, 2019, 00:00

Odranski Obrež

Odra Odra
Sloga Sloga
09 Stu, 2019, 00:00

Pongračevo

Utrina Utrina
Blato Blato
09 Stu, 2019, 00:00

Blato

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Polet Polet
09 Stu, 2019, 00:00

Sveta Klara

Čulinec Čulinec
Utrina Utrina
16 Stu, 2019, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Blato Blato
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
16 Stu, 2019, 00:00

Hrvatski Leskovac

Polet Polet
Croatia 98 Croatia 98
16 Stu, 2019, 00:00

Sloga Sloga
Čulinec Čulinec
16 Stu, 2019, 00:00

Čulinec

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
16 Stu, 2019, 00:00

Donji Dragonožec

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Croatia 98 Croatia 98
07 Ožu, 2020, 00:00

Blato Blato
Utrina Utrina
07 Ožu, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Polet Polet
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
07 Ožu, 2020, 00:00

Hrvatski Leskovac

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Čulinec Čulinec
07 Ožu, 2020, 00:00

Čulinec

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
07 Ožu, 2020, 00:00

Donji Dragonožec

Odra Odra
Blato Blato
14 Ožu, 2020, 00:00

Blato

Sloga Sloga
Polet Polet
14 Ožu, 2020, 00:00

Sveta Klara

Croatia 98 Croatia 98
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
14 Ožu, 2020, 00:00

Hrelić

Utrina Utrina
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
14 Ožu, 2020, 00:00

Odranski Obrež

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Odra Odra
14 Ožu, 2020, 00:00

Odra

Čulinec Čulinec
Sloga Sloga
21 Ožu, 2020, 00:00

Pongračevo

Polet Polet
Croatia 98 Croatia 98
21 Ožu, 2020, 00:00

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Utrina Utrina
21 Ožu, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
21 Ožu, 2020, 00:00

Hrvatski Leskovac

Odra Odra
Čulinec Čulinec
21 Ožu, 2020, 00:00

Čulinec

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
28 Ožu, 2020, 00:00

Hrelić

Sloga Sloga
Polet Polet
28 Ožu, 2020, 00:00

Sveta Klara

Blato Blato
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
28 Ožu, 2020, 00:00

Donji Dragonožec

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Odra Odra
28 Ožu, 2020, 00:00

Odra

Utrina Utrina
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
28 Ožu, 2020, 00:00

Odranski Obrež

Croatia 98 Croatia 98
Utrina Utrina
04 Tra, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
Croatia 98 Croatia 98
04 Tra, 2020, 00:00

Odra Odra
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
04 Tra, 2020, 00:00

Hrvatski Leskovac

Čulinec Čulinec
Sloga Sloga
04 Tra, 2020, 00:00

Pongračevo

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Blato Blato
04 Tra, 2020, 00:00

Blato

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Čulinec Čulinec
18 Tra, 2020, 00:00

Čulinec

Utrina Utrina
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
18 Tra, 2020, 00:00

Donji Dragonožec

Croatia 98 Croatia 98
Odra Odra
18 Tra, 2020, 00:00

Odra

Sloga Sloga
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
18 Tra, 2020, 00:00

Odranski Obrež

Blato Blato
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
18 Tra, 2020, 00:00

Hrelić

Polet Polet
Croatia 98 Croatia 98
25 Tra, 2020, 00:00

Čulinec Čulinec
Sloga Sloga
25 Tra, 2020, 00:00

Pongračevo

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
Utrina Utrina
25 Tra, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Blato Blato
25 Tra, 2020, 00:00

Blato

Odra Odra
Polet Polet
25 Tra, 2020, 00:00

Sveta Klara

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
02 Svi, 2020, 00:00

Hrvatski Leskovac

Croatia 98 Croatia 98
Čulinec Čulinec
02 Svi, 2020, 00:00

Čulinec

Sloga Sloga
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
02 Svi, 2020, 00:00

Donji Dragonožec

Blato Blato
Odra Odra
02 Svi, 2020, 00:00

Odra

Polet Polet
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
02 Svi, 2020, 00:00

Odranski Obrež

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Blato Blato
09 Svi, 2020, 00:00

Blato

Čulinec Čulinec
Sloga Sloga
09 Svi, 2020, 00:00

Pongračevo

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Croatia 98 Croatia 98
09 Svi, 2020, 00:00

Utrina Utrina
Polet Polet
09 Svi, 2020, 00:00

Sveta Klara

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
09 Svi, 2020, 00:00

Hrelić

Odra Odra
Čulinec Čulinec
16 Svi, 2020, 00:00

Čulinec

Polet Polet
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
16 Svi, 2020, 00:00

Hrvatski Leskovac

Blato Blato
Odra Odra
16 Svi, 2020, 00:00

Odra

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Utrina Utrina
16 Svi, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Sloga Sloga
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
16 Svi, 2020, 00:00

Donji Dragonožec

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
23 Svi, 2020, 00:00

Hrelić

Čulinec Čulinec
Blato Blato
23 Svi, 2020, 00:00

Blato

Utrina Utrina
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
23 Svi, 2020, 00:00

Odranski Obrež

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
Sloga Sloga
23 Svi, 2020, 00:00

Pongračevo

Croatia 98 Croatia 98
Polet Polet
23 Svi, 2020, 00:00

Sveta Klara

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac

2020

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 34281113
    [title] => Čulinec vs Odra
    [slug] => ulinecvsOdra
    [teamone] => 601
    [teamtwo] => 621
    [date] => 2019-09-15
    [time] => 11:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 488
    [teamone_score] => 3
    [teamtwo_score] => 0
    [url] => /liga-bbva/matches/34281113-ulinecvsOdra
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 601
            [title] => Čulinec
            [slug] => ulinec
            [logo] => images/zns/teams/ulinec-601.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/601-ulinec
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 621
            [title] => Odra
            [slug] => odra
            [logo] => images/zns/teams/Odra-621.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/621-odra
    [match_date] => 15 Ruj, 2019
    [match_time] => 11:00 AM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 488
            [title] => Čulinec
            [slug] => ulinec
        )

)
								

3 : 0

15 Ruj, 2019, 11:00

Čulinec

13 : 0

15 Ruj, 2019, 10:00

Hrvatski Leskovac

0 : 2

15 Ruj, 2019, 09:00

7 : 0

15 Ruj, 2019, 09:00

Pongračevo

1 : 2

14 Ruj, 2019, 09:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

0 : 8

08 Ruj, 2019, 10:00

Odranski Obrež

9 : 1

08 Ruj, 2019, 10:00

Odra

7 : 3

07 Ruj, 2019, 10:00

Hrelić

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

3. ZNL - MLAĐI PIONIRI 19/20

1

Čulinec Čulinec
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 0
  • 11
  • 6

2

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 9
  • 4
  • 5
  • 6

3

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 16
  • 7
  • 9
  • 3

4

Sloga Sloga
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 7
  • 0
  • 7
  • 3

5

Odra Odra
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 9
  • 4
  • 5
  • 3

6

Polet Polet
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 2
  • 3

7

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

8

Utrina Utrina
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 2
  • -1
  • 0

9

Croatia 98 Croatia 98
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 2
  • -2
  • 0

10

Blato Blato
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 7
  • -7
  • 0

11

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 9
  • -8
  • 0

12

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 21
  • -21
  • 0
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

3. ZNL - MLAĐI PIONIRI 19/20

1

10. Ivan Bejić (Hrvatski Leskovac)
  • 6

2

14. Vlatko Lončarić (Zelengaj 1948)
  • 4

3

13. Lovro Jurkin (Odra)
  • 3

4

4. Mario Brežanin (Hrvatski Leskovac)
  • 3

5

4. Danijel Petrović (Odra)
  • 3

6

5. Luka Fiolić (Odra)
  • 2

7

30. Antonio Bejić (Hrvatski Leskovac)
  • 2

8

11. Stela Veseli (Zelengaj 1948)
  • 2

9

4. Šimun Korman (Čulinec)
  • 2

10

13. Patrik Jelinek (Hrvatski Leskovac)
  • 2

11

. Saša Detelbach (Čulinec)
  • 2

12

10. Jakov Pervan (Čulinec)
  • 1

13

. Toni Prša (Odra)
  • 1

14

17. Antonio Mikulić (Sloga)
  • 1

15

13. Leon Filipić (Sloga)
  • 1

16

12. Karlo Pintarić (Sloga)
  • 1

17

20. Martin Škripek (Sloga)
  • 1

18

22. Luka Šipek (Sloga)
  • 1

19

80. Matija Latin (Sloga)
  • 1

20

6. Fran Šimunić (Sloga)
  • 1

21

16. Leonardo Vulelija (Čulinec)
  • 1

22

8. Jani Brodarić (Zelengaj 1948)
  • 1

23

13. Kristijan Polenus (Polet)
  • 1

24

18. Mihael Šalić (Polet)
  • 1

25

. Lovro Mandić (Mladost Dragonožec)
  • 1

26

23. Petar Orlović (Zelengaj 1948)
  • 1

27

. Din Mihočević (Zelengaj 1948)
  • 1

28

99. Vito Kani (Utrina)
  • 1

29

19. Karlo Fabek (Hrvatski Leskovac)
  • 1

30

23. Borna Bičanić (Hrvatski Leskovac)
  • 1

31

15. Jan Jelinek (Hrvatski Leskovac)
  • 1