Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 10 Stu 2019

Sloga

4 : 1

Utrina

3. ZNL MLAĐI PIONIRI / 2007

3. ZNL - MLAĐI PIONIRI 19/20

Array
(
    [team_id] => 621
    [team_name] => Odra
    [team_slug] => odra
    [team_logo] => images/zns/teams/Odra-621.png
    [team_url] => /soccer/teams/621-odra
)
Array
(
    [team_id] => 623
    [team_name] => Dinamo Odranski Obrež
    [team_slug] => dinamooo
    [team_logo] => images/zns/teams/dinamo-oo-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/623-dinamooo
)
Array
(
    [team_id] => 629
    [team_name] => Sloga
    [team_slug] => sloga-gredelj
    [team_logo] => images/zns/teams/Sloga-Gredelj-629.png
    [team_url] => /soccer/teams/629-sloga-gredelj
)
Array
(
    [team_id] => 645
    [team_name] => Blato
    [team_slug] => blato
    [team_logo] => images/zns/teams/blato_1.png
    [team_url] => /soccer/teams/645-blato
)
Array
(
    [team_id] => 601
    [team_name] => Čulinec
    [team_slug] => ulinec
    [team_logo] => images/zns/teams/ulinec-601.png
    [team_url] => /soccer/teams/601-ulinec
)
Array
(
    [team_id] => 605
    [team_name] => Polet
    [team_slug] => polet-1
    [team_logo] => images/zns/teams/Polet-605.png
    [team_url] => /soccer/teams/605-polet-1
)
Array
(
    [team_id] => 611
    [team_name] => Mladost Dragonožec
    [team_slug] => mladostdd
    [team_logo] => images/zns/teams/MladostDD-611.png
    [team_url] => /soccer/teams/611-mladostdd
)
Array
(
    [team_id] => 614
    [team_name] => Hrvatski Leskovac
    [team_slug] => hrvatskileskovac
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-hrv-leskovac.png
    [team_url] => /soccer/teams/614-hrvatskileskovac
)
Array
(
    [team_id] => 4205
    [team_name] => Utrina
    [team_slug] => utrina
    [team_logo] => images/zns/teams/Utrina-4205.png
    [team_url] => /soccer/teams/4205-utrina
)
Array
(
    [team_id] => 5145
    [team_name] => Croatia 98
    [team_slug] => croatia98
    [team_logo] => images/zns/teams/croatia-98.png
    [team_url] => /soccer/teams/5145-croatia98
)
Array
(
    [team_id] => 119428
    [team_name] => Zelengaj 1948
    [team_slug] => zelengaj1948
    [team_logo] => images/zns/teams/Zelengaj1948-119428.png
    [team_url] => /soccer/teams/119428-zelengaj1948
)
																	

2020

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
16 Stu, 2019, 00:00

Donji Dragonožec

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Utrina Utrina
16 Stu, 2019, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Blato Blato
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
16 Stu, 2019, 00:00

Hrvatski Leskovac

Polet Polet
Croatia 98 Croatia 98
16 Stu, 2019, 00:00

Sloga Sloga
Čulinec Čulinec
17 Stu, 2019, 11:00

Čulinec

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Croatia 98 Croatia 98
07 Ožu, 2020, 00:00

Blato Blato
Utrina Utrina
07 Ožu, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Polet Polet
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
07 Ožu, 2020, 00:00

Hrvatski Leskovac

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Čulinec Čulinec
07 Ožu, 2020, 00:00

Čulinec

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
07 Ožu, 2020, 00:00

Donji Dragonožec

Odra Odra
Blato Blato
14 Ožu, 2020, 00:00

Blato

Sloga Sloga
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
14 Ožu, 2020, 00:00

Hrelić

Utrina Utrina
Polet Polet
14 Ožu, 2020, 00:00

Sveta Klara

Croatia 98 Croatia 98
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
14 Ožu, 2020, 00:00

Odranski Obrež

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Odra Odra
14 Ožu, 2020, 00:00

Odra

Čulinec Čulinec
Sloga Sloga
21 Ožu, 2020, 00:00

Pongračevo

Polet Polet
Croatia 98 Croatia 98
21 Ožu, 2020, 00:00

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Utrina Utrina
21 Ožu, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
21 Ožu, 2020, 00:00

Hrvatski Leskovac

Odra Odra
Čulinec Čulinec
21 Ožu, 2020, 00:00

Čulinec

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
28 Ožu, 2020, 00:00

Hrelić

Sloga Sloga
Polet Polet
28 Ožu, 2020, 00:00

Sveta Klara

Blato Blato
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
28 Ožu, 2020, 00:00

Donji Dragonožec

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Odra Odra
28 Ožu, 2020, 00:00

Odra

Utrina Utrina
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
28 Ožu, 2020, 00:00

Odranski Obrež

Croatia 98 Croatia 98
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
04 Tra, 2020, 00:00

Donji Dragonožec

Utrina Utrina
Croatia 98 Croatia 98
04 Tra, 2020, 00:00

Odra Odra
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
04 Tra, 2020, 00:00

Hrvatski Leskovac

Čulinec Čulinec
Sloga Sloga
04 Tra, 2020, 00:00

Pongračevo

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Blato Blato
04 Tra, 2020, 00:00

Blato

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Čulinec Čulinec
18 Tra, 2020, 00:00

Čulinec

Utrina Utrina
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
18 Tra, 2020, 00:00

Donji Dragonožec

Croatia 98 Croatia 98
Odra Odra
18 Tra, 2020, 00:00

Odra

Sloga Sloga
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
18 Tra, 2020, 00:00

Odranski Obrež

Blato Blato
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
18 Tra, 2020, 00:00

Hrelić

Polet Polet
Croatia 98 Croatia 98
25 Tra, 2020, 00:00

Čulinec Čulinec
Sloga Sloga
25 Tra, 2020, 00:00

Pongračevo

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
Utrina Utrina
25 Tra, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Blato Blato
25 Tra, 2020, 00:00

Blato

Odra Odra
Polet Polet
25 Tra, 2020, 00:00

Sveta Klara

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
02 Svi, 2020, 00:00

Hrvatski Leskovac

Croatia 98 Croatia 98
Čulinec Čulinec
02 Svi, 2020, 00:00

Čulinec

Sloga Sloga
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
02 Svi, 2020, 00:00

Donji Dragonožec

Blato Blato
Odra Odra
02 Svi, 2020, 00:00

Odra

Polet Polet
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
02 Svi, 2020, 00:00

Odranski Obrež

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Blato Blato
09 Svi, 2020, 00:00

Blato

Čulinec Čulinec
Sloga Sloga
09 Svi, 2020, 00:00

Pongračevo

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Croatia 98 Croatia 98
09 Svi, 2020, 00:00

Utrina Utrina
Polet Polet
09 Svi, 2020, 00:00

Sveta Klara

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
09 Svi, 2020, 00:00

Hrelić

Odra Odra
Čulinec Čulinec
16 Svi, 2020, 00:00

Čulinec

Polet Polet
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
16 Svi, 2020, 00:00

Hrvatski Leskovac

Blato Blato
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
16 Svi, 2020, 00:00

Donji Dragonožec

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Utrina Utrina
16 Svi, 2020, 00:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

Sloga Sloga
Odra Odra
16 Svi, 2020, 00:00

Odra

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
23 Svi, 2020, 00:00

Hrelić

Čulinec Čulinec
Blato Blato
23 Svi, 2020, 00:00

Blato

Utrina Utrina
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
23 Svi, 2020, 00:00

Odranski Obrež

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
Sloga Sloga
23 Svi, 2020, 00:00

Pongračevo

Croatia 98 Croatia 98
Polet Polet
23 Svi, 2020, 00:00

Sveta Klara

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac

2020

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 34281153
    [title] => Sloga-Gredelj vs Utrina
    [slug] => Sloga-GredeljvsUtrina
    [teamone] => 629
    [teamtwo] => 4205
    [date] => 2019-11-10
    [time] => 10:30:00
    [spsoccer_vanue_id] => 51546
    [teamone_score] => 4
    [teamtwo_score] => 1
    [url] => /liga-bbva/matches/34281153-Sloga-GredeljvsUtrina
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 629
            [title] => Sloga
            [slug] => sloga-gredelj
            [logo] => images/zns/teams/Sloga-Gredelj-629.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/629-sloga-gredelj
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 4205
            [title] => Utrina
            [slug] => utrina
            [logo] => images/zns/teams/Utrina-4205.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/4205-utrina
    [match_date] => 10 Stu, 2019
    [match_time] => 10:30 AM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 51546
            [title] => Pongračevo
            [slug] => Pongraevo
        )

)
								

4 : 1

10 Stu, 2019, 10:30

Pongračevo

0 : 7

10 Stu, 2019, 10:00

Blato

2 : 1

10 Stu, 2019, 14:00

Sveta Klara

1 : 2

10 Stu, 2019, 10:00

Odranski Obrež

6 : 1

09 Stu, 2019, 10:00

Hrelić

2 : 10

03 Stu, 2019, 11:00

Odra

7 : 0

03 Stu, 2019, 10:00

Čulinec

4 : 2

03 Stu, 2019, 10:30

Hrvatski Leskovac

0 : 1

02 Stu, 2019, 10:00

Donji Dragonožec

10 : 2

27 Lis, 2019, 10:30

Pongračevo

1 : 1

27 Lis, 2019, 10:00

Blato

0 : 4

27 Lis, 2019, 11:00

Sveta Klara

2 : 4

20 Lis, 2019, 10:00

Odranski Obrež

4 : 0

20 Lis, 2019, 10:00

Odra

8 : 0

20 Lis, 2019, 11:00

Čulinec

3 : 5

20 Lis, 2019, 10:00

Hrvatski Leskovac

1 : 3

19 Lis, 2019, 10:00

Donji Dragonožec

5 : 0

13 Lis, 2019, 10:00

Pongračevo

1 : 2

13 Lis, 2019, 10:00

Blato

1 : 7

13 Lis, 2019, 15:00

Sveta Klara

3 : 2

12 Lis, 2019, 09:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

2 : 1

10 Lis, 2019, 20:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

0 : 9

06 Lis, 2019, 10:00

Odranski Obrež

10 : 0

06 Lis, 2019, 10:00

Odra

1 : 3

06 Lis, 2019, 11:00

Čulinec

6 : 0

05 Lis, 2019, 10:00

Hrelić

0 : 0

03 Lis, 2019, 20:00

Jakuševec

5 : 3

29 Ruj, 2019, 10:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

3 : 4

29 Ruj, 2019, 09:00

Pongračevo

6 : 0

28 Ruj, 2019, 14:45

Hrvatski Leskovac

0 : 6

28 Ruj, 2019, 10:00

Blato

2 : 3

22 Ruj, 2019, 13:00

Sveta Klara

7 : 1

22 Ruj, 2019, 12:00

Hrelić

0 : 7

22 Ruj, 2019, 10:00

Odranski Obrež

0 : 7

22 Ruj, 2019, 10:00

Donji Dragonožec

2 : 7

21 Ruj, 2019, 15:00

Odra

3 : 0

15 Ruj, 2019, 11:00

Čulinec

13 : 0

15 Ruj, 2019, 10:00

Hrvatski Leskovac

0 : 2

15 Ruj, 2019, 09:00

7 : 0

15 Ruj, 2019, 09:00

Pongračevo

1 : 2

14 Ruj, 2019, 09:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

0 : 8

08 Ruj, 2019, 10:00

Odranski Obrež

9 : 1

08 Ruj, 2019, 10:00

Odra

7 : 3

07 Ruj, 2019, 10:00

Hrelić

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

3. ZNL - MLAĐI PIONIRI 19/20

1

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
  • 10
  • 10
  • 0
  • 0
  • 69
  • 12
  • 57
  • 30

2

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
  • 10
  • 8
  • 0
  • 2
  • 63
  • 21
  • 42
  • 24

3

Sloga Sloga
  • 9
  • 7
  • 0
  • 2
  • 46
  • 14
  • 32
  • 21

4

Utrina Utrina
  • 9
  • 6
  • 1
  • 2
  • 30
  • 18
  • 12
  • 19

5

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
  • 8
  • 5
  • 1
  • 2
  • 38
  • 16
  • 22
  • 16

6

Čulinec Čulinec
  • 10
  • 5
  • 0
  • 5
  • 39
  • 22
  • 17
  • 15

7

Odra Odra
  • 10
  • 5
  • 0
  • 5
  • 36
  • 32
  • 4
  • 15

8

Polet Polet
  • 10
  • 5
  • 0
  • 5
  • 20
  • 27
  • -7
  • 15

9

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
  • 9
  • 1
  • 1
  • 7
  • 6
  • 35
  • -29
  • 4

10

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
  • 10
  • 1
  • 1
  • 8
  • 5
  • 65
  • -60
  • 4

11

Blato Blato
  • 9
  • 0
  • 1
  • 8
  • 2
  • 47
  • -45
  • 1

12

Croatia 98 Croatia 98
  • 8
  • 0
  • 1
  • 7
  • 3
  • 48
  • -45
  • 1
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

3. ZNL - MLAĐI PIONIRI 19/20

1

14. Vlatko Lončarić (Zelengaj 1948)
  • 23

2

10. Ivan Bejić (Hrvatski Leskovac)
  • 20

3

30. Antonio Bejić (Hrvatski Leskovac)
  • 18

4

13. Lovro Jurkin (Odra)
  • 13

5

80. Matija Latin (Sloga)
  • 9

6

23. Petar Orlović (Zelengaj 1948)
  • 9

7

11. Stela Veseli (Zelengaj 1948)
  • 9

8

4. Šimun Korman (Čulinec)
  • 8

9

4. Mario Brežanin (Hrvatski Leskovac)
  • 8

10

20. Martin Škripek (Sloga)
  • 8

11

. Mihael Vukelić (Čulinec)
  • 8

12

20. Filip Škvorc (Utrina)
  • 8

13

12. Patrick Štimac (Zelengaj 1948)
  • 7

14

. Marin Skupnjak (Čulinec)
  • 6

15

11. Luka Marković (Utrina)
  • 6

16

13. Leon Filipić (Sloga)
  • 6

17

4. Danijel Petrović (Odra)
  • 6

18

3. Nikola Predović (Odra)
  • 5

19

5. Luka Fiolić (Odra)
  • 5

20

. Leon Ćeran (Prigorje Žerjavinec)
  • 5

21

7. Noa Lovričić (Polet)
  • 5

22

10. Marko Balen (Polet)
  • 5

23

23. Borna Bičanić (Hrvatski Leskovac)
  • 5

24

12. Toni Balicki (Zelengaj 1948)
  • 5

25

8. Jani Brodarić (Zelengaj 1948)
  • 5

26

13. Dominik Bakar (Prigorje Žerjavinec)
  • 4

27

. Luka Radoš (Čulinec)
  • 4

28

. Dominik Ožbolt (Utrina)
  • 4

29

. Lovro Mandić (Mladost Dragonožec)
  • 4

30

18. Mihael Šalić (Polet)
  • 4

31

20. Kristijan Katić (Prigorje Žerjavinec)
  • 4

32

17. Antonio Mikulić (Sloga)
  • 4

33

12. Karlo Pintarić (Sloga)
  • 4

34

55. Dorijan Španiček (Zelengaj 1948)
  • 4

35

3. Ilija Andrić (Polet)
  • 3

36

11. Patrik Riđan (Prigorje Žerjavinec)
  • 3

37

19. Karlo Fabek (Hrvatski Leskovac)
  • 3

38

13. Patrik Jelinek (Hrvatski Leskovac)
  • 3

39

16. Leonardo Vulelija (Čulinec)
  • 3

40

20. Tin Jakšić (Prigorje Žerjavinec)
  • 3

41

99. Vito Kani (Utrina)
  • 3

42

8. David Jelovečki (Prigorje Žerjavinec)
  • 3

43

7. Marko Beštak (Prigorje Žerjavinec)
  • 3

44

19. Teo Podolski (Prigorje Žerjavinec)
  • 3

45

6. Fran Šimunić (Sloga)
  • 3

46

. Viktor Mareković (Sloga)
  • 3

47

32. Marko Pisačić (Odra)
  • 2

48

42. Vedran Grabar (Utrina)
  • 2

49

10. Natko Laća (Utrina)
  • 2

50

21. Andrej Paradžik (Hrvatski Leskovac)
  • 2

51

22. Luka Šipek (Sloga)
  • 2

52

4. Josip Radoš (Polet)
  • 2

53

10. Jakov Pervan (Čulinec)
  • 2

54

. Saša Detelbach (Čulinec)
  • 2

55

75. Erik Trupina (Čulinec)
  • 2

56

5. Karlo Jukić (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

57

11. Jakov Anđelić (Čulinec)
  • 2

58

. Toni Prša (Odra)
  • 2

59

. Lovre Mareković (Zelengaj 1948)
  • 2

60

. Sebastijan Miković (Dinamo Odranski Obrež)
  • 2

61

99. Borna Lepen (Sloga)
  • 2

62

2. Matko Mihić (Sloga)
  • 2

63

9. Luka Hermeščec (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

64

. Gabriel Findri (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

65

6. Tea Janječić (Mladost Dragonožec)
  • 1

66

5. Bruno Bačelić (Odra)
  • 1

67

. Mislav Blotnej (Hrvatski Leskovac)
  • 1

68

20. Juraj Holetić (Hrvatski Leskovac)
  • 1

69

15. Jan Jelinek (Hrvatski Leskovac)
  • 1

70

18. Mario Šlogar (Hrvatski Leskovac)
  • 1

71

15. Leon Dundović (Utrina)
  • 1

72

91. Leon Lešković (Utrina)
  • 1

73

28. Leo Kavšek (Utrina)
  • 1

74

. Lovro Nardić (Utrina)
  • 1

75

37. Michael Sundać (Utrina)
  • 1

76

44. Luka Kvesić (Croatia 98)
  • 1

77

11. Martin Horvat Postrimovsky (Croatia 98)
  • 1

78

24. Jurica Janačković (Croatia 98)
  • 1

79

20. Noa Crnić (Zelengaj 1948)
  • 1

80

20. Roko Boto (Zelengaj 1948)
  • 1

81

. Noel Peševski (Zelengaj 1948)
  • 1

82

96. Din Mihočević (Zelengaj 1948)
  • 1

83

37. Leon Šekerija (Blato)
  • 1

84

55. David Navračić (Odra)
  • 1

85

. Ivan Lončarić (Zelengaj 1948)
  • 1

86

11. Lucijan Puljek (Odra)
  • 1

87

14. Lovro Šimir (Dinamo Odranski Obrež)
  • 1

88

. Roberto Baković (Dinamo Odranski Obrež)
  • 1

89

7. Karlo Kalaj (Dinamo Odranski Obrež)
  • 1

90

18. Liam Šantek (Sloga)
  • 1

91

. Zlatko Šulentić (Sloga)
  • 1

92

. Gabrijel Šiftar (Mladost Dragonožec)
  • 1

93

20. David Kosanović (Blato)
  • 1

94

5. Dominik Franjić (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

95

4. Luka Zmiša (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

96

6. Dorian Benko (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

97

99. Vito Pervan (Čulinec)
  • 1

98

7. Marko Huško (Čulinec)
  • 1

99

33. Kristijan Polenus (Polet)
  • 1