Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 17 Stu 2019

Lučko

6 : 1

Maksimir

2. ZNL MLAĐI PIONIRI / 2007

2. ZNL - MLAĐI PIONIRI 19/20

Array
(
    [team_id] => 619
    [team_name] => Sava
    [team_slug] => sava
    [team_logo] => images/zns/teams/Sava-619.png
    [team_url] => /soccer/teams/619-sava
)
Array
(
    [team_id] => 627
    [team_name] => Ivanja Reka
    [team_slug] => ivanjareka
    [team_logo] => images/zns/teams/IvanjaReka-627.png
    [team_url] => /soccer/teams/627-ivanjareka
)
Array
(
    [team_id] => 637
    [team_name] => Dubrava Tim Kabel
    [team_slug] => dubravatimkabel
    [team_logo] => images/zns/teams/DubravaTimKabel-637.png
    [team_url] => /soccer/teams/637-dubravatimkabel
)
Array
(
    [team_id] => 638
    [team_name] => Lučko
    [team_slug] => luko
    [team_logo] => images/zns/teams/NK_Luko.png
    [team_url] => /soccer/teams/638-luko
)
Array
(
    [team_id] => 639
    [team_name] => Maksimir
    [team_slug] => maksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/maksimir-nk.png
    [team_url] => /soccer/teams/639-maksimir
)
Array
(
    [team_id] => 641
    [team_name] => Concordia
    [team_slug] => concordia
    [team_logo] => images/zns/teams/Concordia-641.png
    [team_url] => /soccer/teams/641-concordia
)
Array
(
    [team_id] => 642
    [team_name] => Kašina
    [team_slug] => kaina
    [team_logo] => images/zns/teams/Kaina-642.png
    [team_url] => /soccer/teams/642-kaina
)
Array
(
    [team_id] => 596
    [team_name] => Jarun
    [team_slug] => jarun
    [team_logo] => images/zns/teams/Jarun-596.png
    [team_url] => /soccer/teams/596-jarun
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/PrigorjeM-598.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 600
    [team_name] => Prigorje Žerjavinec
    [team_slug] => prigorje
    [team_logo] => images/zns/teams/Prigorje-600.png
    [team_url] => /soccer/teams/600-prigorje
)
Array
(
    [team_id] => 606
    [team_name] => Šparta Elektra
    [team_slug] => parta-elektra
    [team_logo] => images/zns/teams/parta-Elektra-606.png
    [team_url] => /soccer/teams/606-parta-elektra
)
Array
(
    [team_id] => 4556
    [team_name] => Most
    [team_slug] => most
    [team_logo] => images/zns/teams/most.png
    [team_url] => /soccer/teams/4556-most
)
Array
(
    [team_id] => 4576
    [team_name] => Škola nogometa Maksimir
    [team_slug] => kolanogometamaksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/kolanogometaMaksimir-4576.png
    [team_url] => /soccer/teams/4576-kolanogometamaksimir
)
Array
(
    [team_id] => 86066
    [team_name] => Trnovčica
    [team_slug] => trnovica
    [team_logo] => images/zns/teams/trnovcica-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/86066-trnovica
)
																	

2020

Most Most
23 Stu, 2019, 00:00

Ivanja Reka

Sava Sava
Trnovčica Trnovčica
23 Stu, 2019, 00:00

SRC Grana Klaka

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
23 Stu, 2019, 10:00

Trnovčica Trnovčica
Maksimir Maksimir
23 Stu, 2019, 09:00

Oboj

Jarun Jarun
Concordia Concordia
23 Stu, 2019, 00:00

Lučko Lučko
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
23 Stu, 2019, 10:00

Žerjavinec

Šparta Elektra Šparta Elektra
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
24 Stu, 2019, 10:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Ivanja Reka Ivanja Reka
24 Stu, 2019, 10:00

Ivanja Reka

Kašina Kašina
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
30 Stu, 2019, 10:00

Markuševec

Ivanja Reka Ivanja Reka
Sava Sava
30 Stu, 2019, 10:00

Gredice

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Jarun Jarun
07 Pro, 2019, 11:00

Jarun

Concordia Concordia
Concordia Concordia
07 Ožu, 2020, 00:00

Jarun Jarun
Ivanja Reka Ivanja Reka
07 Ožu, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
07 Ožu, 2020, 00:00

Sava Sava
Most Most
07 Ožu, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Trnovčica Trnovčica
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
07 Ožu, 2020, 00:00

Žerjavinec

Lučko Lučko
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
07 Ožu, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Šparta Elektra Šparta Elektra
Maksimir Maksimir
07 Ožu, 2020, 00:00

Oboj

Kašina Kašina
Most Most
14 Ožu, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Trnovčica Trnovčica
14 Ožu, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Sava Sava
14 Ožu, 2020, 00:00

Gredice

Ivanja Reka Ivanja Reka
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
14 Ožu, 2020, 00:00

Markuševec

Maksimir Maksimir
Kašina Kašina
14 Ožu, 2020, 00:00

Kašina

Concordia Concordia
Jarun Jarun
14 Ožu, 2020, 00:00

Jarun

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Lučko Lučko
14 Ožu, 2020, 00:00

Lučko

Šparta Elektra Šparta Elektra
Šparta Elektra Šparta Elektra
21 Ožu, 2020, 00:00

Pongračevo

Jarun Jarun
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
21 Ožu, 2020, 00:00

Žerjavinec

Kašina Kašina
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
21 Ožu, 2020, 00:00

Most Most
Concordia Concordia
21 Ožu, 2020, 00:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Maksimir Maksimir
21 Ožu, 2020, 00:00

Oboj

Sava Sava
Ivanja Reka Ivanja Reka
21 Ožu, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Trnovčica Trnovčica
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
21 Ožu, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Lučko Lučko
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
28 Ožu, 2020, 00:00

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Most Most
28 Ožu, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Ivanja Reka Ivanja Reka
Trnovčica Trnovčica
28 Ožu, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Maksimir Maksimir
Sava Sava
28 Ožu, 2020, 00:00

Gredice

Concordia Concordia
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
28 Ožu, 2020, 00:00

Markuševec

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Kašina Kašina
28 Ožu, 2020, 00:00

Kašina

Šparta Elektra Šparta Elektra
Jarun Jarun
28 Ožu, 2020, 00:00

Jarun

Lučko Lučko
Maksimir Maksimir
04 Tra, 2020, 00:00

Oboj

Most Most
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
04 Tra, 2020, 00:00

Žerjavinec

Sava Sava
Ivanja Reka Ivanja Reka
04 Tra, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Concordia Concordia
04 Tra, 2020, 00:00

Trnovčica Trnovčica
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
04 Tra, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Jarun Jarun
Šparta Elektra Šparta Elektra
04 Tra, 2020, 00:00

Pongračevo

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Lučko Lučko
04 Tra, 2020, 00:00

Lučko

Kašina Kašina
Kašina Kašina
15 Tra, 2020, 00:00

Kašina

Jarun Jarun
Trnovčica Trnovčica
15 Tra, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
15 Tra, 2020, 00:00

Markuševec

Lučko Lučko
Sava Sava
15 Tra, 2020, 00:00

Gredice

Šparta Elektra Šparta Elektra
Ivanja Reka Ivanja Reka
15 Tra, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Most Most
15 Tra, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Concordia Concordia
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
15 Tra, 2020, 00:00

Maksimir Maksimir
Maksimir Maksimir
18 Tra, 2020, 00:00

Oboj

Ivanja Reka Ivanja Reka
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
18 Tra, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Kašina Kašina
Jarun Jarun
18 Tra, 2020, 00:00

Jarun

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Lučko Lučko
18 Tra, 2020, 00:00

Lučko

Sava Sava
Šparta Elektra Šparta Elektra
18 Tra, 2020, 00:00

Pongračevo

Trnovčica Trnovčica
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
18 Tra, 2020, 00:00

Žerjavinec

Most Most
Concordia Concordia
18 Tra, 2020, 00:00

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Maksimir Maksimir
25 Tra, 2020, 00:00

Oboj

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Trnovčica Trnovčica
25 Tra, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Lučko Lučko
Most Most
25 Tra, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Šparta Elektra Šparta Elektra
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
25 Tra, 2020, 00:00

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Ivanja Reka Ivanja Reka
25 Tra, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Concordia Concordia
Sava Sava
25 Tra, 2020, 00:00

Gredice

Jarun Jarun
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
25 Tra, 2020, 00:00

Markuševec

Kašina Kašina
Concordia Concordia
02 Svi, 2020, 00:00

Maksimir Maksimir
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
02 Svi, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Kašina Kašina
02 Svi, 2020, 00:00

Kašina

Sava Sava
Jarun Jarun
02 Svi, 2020, 00:00

Jarun

Trnovčica Trnovčica
Lučko Lučko
02 Svi, 2020, 00:00

Lučko

Most Most
Šparta Elektra Šparta Elektra
02 Svi, 2020, 00:00

Pongračevo

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
02 Svi, 2020, 00:00

Žerjavinec

Ivanja Reka Ivanja Reka
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
09 Svi, 2020, 00:00

Lučko Lučko
Sava Sava
09 Svi, 2020, 00:00

Gredice

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Most Most
09 Svi, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Jarun Jarun
Trnovčica Trnovčica
09 Svi, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Kašina Kašina
Ivanja Reka Ivanja Reka
09 Svi, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Šparta Elektra Šparta Elektra
Maksimir Maksimir
09 Svi, 2020, 00:00

Oboj

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Concordia Concordia
09 Svi, 2020, 00:00

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Šparta Elektra Šparta Elektra
16 Svi, 2020, 00:00

Pongračevo

Maksimir Maksimir
Jarun Jarun
16 Svi, 2020, 00:00

Jarun

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
16 Svi, 2020, 00:00

Žerjavinec

Concordia Concordia
Lučko Lučko
16 Svi, 2020, 00:00

Lučko

Ivanja Reka Ivanja Reka
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
16 Svi, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Sava Sava
Kašina Kašina
16 Svi, 2020, 00:00

Kašina

Most Most
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
16 Svi, 2020, 00:00

Markuševec

Trnovčica Trnovčica
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
23 Svi, 2020, 00:00

Žerjavinec

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Concordia Concordia
23 Svi, 2020, 00:00

Šparta Elektra Šparta Elektra
Maksimir Maksimir
23 Svi, 2020, 00:00

Oboj

Lučko Lučko
Ivanja Reka Ivanja Reka
23 Svi, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Jarun Jarun
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
23 Svi, 2020, 00:00

Kašina Kašina
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
23 Svi, 2020, 00:00

Markuševec

Most Most
Trnovčica Trnovčica
23 Svi, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Sava Sava
Jarun Jarun
30 Svi, 2020, 00:00

Jarun

Maksimir Maksimir
Lučko Lučko
30 Svi, 2020, 00:00

Lučko

Concordia Concordia
Šparta Elektra Šparta Elektra
30 Svi, 2020, 00:00

Pongračevo

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Kašina Kašina
30 Svi, 2020, 00:00

Kašina

Ivanja Reka Ivanja Reka
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
30 Svi, 2020, 00:00

Markuševec

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
30 Svi, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Trnovčica Trnovčica
Sava Sava
30 Svi, 2020, 00:00

Gredice

Most Most

2020

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 34275045
    [title] => Lučko vs Maksimir
    [slug] => LukovsMaksimir
    [teamone] => 638
    [teamtwo] => 639
    [date] => 2019-11-17
    [time] => 09:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50502
    [teamone_score] => 6
    [teamtwo_score] => 1
    [url] => /liga-bbva/matches/34275045-LukovsMaksimir
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 638
            [title] => Lučko
            [slug] => luko
            [logo] => images/zns/teams/NK_Luko.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/638-luko
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 639
            [title] => Maksimir
            [slug] => maksimir
            [logo] => images/zns/teams/maksimir-nk.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/639-maksimir
    [match_date] => 17 Stu, 2019
    [match_time] => 09:00 AM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50502
            [title] => Lučko
            [slug] => Luko
        )

)
								

6 : 1

17 Stu, 2019, 09:00

Lučko

0 : 1

17 Stu, 2019, 10:00

Kašina

2 : 0

16 Stu, 2019, 09:00

SRC Grana Klaka

0 : 5

16 Stu, 2019, 11:00

Pongračevo

11 : 0

13 Stu, 2019, 17:00

Oboj

4 : 1

10 Stu, 2019, 10:00

SRC Grana Klaka

0 : 8

10 Stu, 2019, 11:00

SRC Grana Klaka

4 : 3

09 Stu, 2019, 10:00

Ivanja Reka

1 : 7

09 Stu, 2019, 12:00

Ivanja Reka

10 : 0

09 Stu, 2019, 09:00

Oboj

0 : 1

04 Stu, 2019, 19:30

SRC Grana Klaka

3 : 2

03 Stu, 2019, 09:00

Jarun

0 : 2

02 Stu, 2019, 10:00

Žerjavinec

2 : 1

02 Stu, 2019, 14:00

Lučko

3 : 0

02 Stu, 2019, 09:00

Markuševec

6 : 0

30 Lis, 2019, 20:00

Pongračevo

1 : 0

30 Lis, 2019, 20:00

Kašina

2 : 1

27 Lis, 2019, 10:00

Gredice

1 : 8

27 Lis, 2019, 11:00

SRC Grana Klaka

8 : 0

26 Lis, 2019, 10:15

Markuševec

0 : 2

26 Lis, 2019, 10:00

Ivanja Reka

0 : 12

26 Lis, 2019, 10:00

Ivanja Reka

5 : 0

26 Lis, 2019, 09:30

Oboj

1 : 8

20 Lis, 2019, 10:00

SRC Grana Klaka

1 : 1

20 Lis, 2019, 10:00

Jarun

0 : 2

20 Lis, 2019, 10:00

Kašina

2 : 6

19 Lis, 2019, 09:00

SRC Grana Klaka

15 : 0

19 Lis, 2019, 10:00

2 : 1

19 Lis, 2019, 11:00

Pongračevo

11 : 0

19 Lis, 2019, 15:00

Lučko

0 : 1

16 Lis, 2019, 20:00

Lučko

0 : 2

13 Lis, 2019, 10:00

Kašina

3 : 0

13 Lis, 2019, 09:00

Markuševec

0 : 1

13 Lis, 2019, 09:00

Gredice

5 : 0

13 Lis, 2019, 11:00

SRC Grana Klaka

1 : 5

13 Lis, 2019, 14:00

Ivanja Reka

0 : 20

12 Lis, 2019, 15:30

Ivanja Reka

5 : 0

08 Lis, 2019, 10:00

10 : 0

08 Lis, 2019, 14:15

Žerjavinec

1 : 3

08 Lis, 2019, 13:00

Pongračevo

6 : 0

08 Lis, 2019, 14:00

Jarun

1 : 3

06 Lis, 2019, 10:00

Jarun

0 : 7

06 Lis, 2019, 10:00

SRC Grana Klaka

0 : 8

05 Lis, 2019, 14:30

Kašina

13 : 0

05 Lis, 2019, 09:00

Markuševec

2 : 5

05 Lis, 2019, 11:30

Gredice

0 : 6

05 Lis, 2019, 12:00

Ivanja Reka

0 : 3

29 Ruj, 2019, 12:00

Pongračevo

1 : 2

28 Ruj, 2019, 09:00

SRC Grana Klaka

0 : 1

28 Ruj, 2019, 10:00

Ivanja Reka

1 : 1

28 Ruj, 2019, 10:00

2 : 0

28 Ruj, 2019, 13:00

Lučko

2 : 15

26 Ruj, 2019, 19:45

Pongračevo

6 : 2

25 Ruj, 2019, 19:00

Lučko

5 : 0

22 Ruj, 2019, 10:00

Jarun

0 : 8

22 Ruj, 2019, 13:30

Ivanja Reka

1 : 3

21 Ruj, 2019, 15:00

Kašina

4 : 0

21 Ruj, 2019, 09:00

Markuševec

1 : 4

21 Ruj, 2019, 08:30

Gredice

6 : 0

14 Ruj, 2019, 09:00

SRC Grana Klaka

1 : 6

14 Ruj, 2019, 10:00

Ivanja Reka

1 : 3

14 Ruj, 2019, 10:30

Oboj

6 : 0

14 Ruj, 2019, 10:00

6 : 0

14 Ruj, 2019, 10:00

Žerjavinec

1 : 1

07 Ruj, 2019, 13:00

Lučko

0 : 3

07 Ruj, 2019, 16:00

Kašina

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

2. ZNL - MLAĐI PIONIRI 19/20

1

Lučko Lučko
  • 12
  • 10
  • 1
  • 1
  • 61
  • 9
  • 52
  • 31

2

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 10
  • 10
  • 0
  • 0
  • 47
  • 2
  • 45
  • 30

3

Maksimir Maksimir
  • 12
  • 9
  • 0
  • 3
  • 70
  • 14
  • 56
  • 27

4

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
  • 11
  • 7
  • 1
  • 3
  • 46
  • 13
  • 33
  • 22

5

Concordia Concordia
  • 10
  • 6
  • 2
  • 2
  • 41
  • 11
  • 30
  • 20

6

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
  • 10
  • 6
  • 1
  • 3
  • 44
  • 11
  • 33
  • 19

7

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
  • 11
  • 6
  • 0
  • 5
  • 25
  • 25
  • 0
  • 18

8

Jarun Jarun
  • 10
  • 5
  • 1
  • 4
  • 26
  • 19
  • 7
  • 16

9

Sava Sava
  • 10
  • 3
  • 2
  • 5
  • 17
  • 22
  • -5
  • 11

10

Most Most
  • 11
  • 3
  • 0
  • 8
  • 17
  • 41
  • -24
  • 9

11

Kašina Kašina
  • 12
  • 2
  • 0
  • 10
  • 9
  • 37
  • -28
  • 6

12

Šparta Elektra Šparta Elektra
  • 11
  • 2
  • 0
  • 9
  • 11
  • 70
  • -59
  • 6

13

Trnovčica Trnovčica
  • 9
  • 1
  • 0
  • 8
  • 7
  • 64
  • -57
  • 3

14

Ivanja Reka Ivanja Reka
  • 9
  • 0
  • 0
  • 9
  • 3
  • 86
  • -83
  • -1
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

2. ZNL - MLAĐI PIONIRI 19/20

1

17. Antonio Dedić (Maksimir)
  • 21

2

14. Karlo Gogić (Maksimir)
  • 13

3

16. Ivan Slivar (Prigorje Žerjavinec)
  • 12

4

7. Karlo Božić (Prigorje Žerjavinec)
  • 9

5

13. Filip Kovač (Škola nogometa Maksimir)
  • 9

6

15. Marko Pribanić (Lučko)
  • 8

7

4. Andro Miočević (Škola nogometa Maksimir)
  • 7

8

13. Tin Kolonić (Concordia)
  • 7

9

11. Tin Božićević (Maksimir)
  • 7

10

15. David Vuljar (Prigorje Markuševec)
  • 7

11

5. Luka Vidović (Prigorje Markuševec)
  • 6

12

17. Luka Đekanović (Jarun)
  • 6

13

27. Marko Štefanović (Lučko)
  • 6

14

18. Vito Lujić (Most)
  • 6

15

. Vito Bašić (Sava)
  • 6

16

10. Marko Žaja (Concordia)
  • 6

17

20. Tin Jakšić (Prigorje Žerjavinec)
  • 6

18

24. Alen Džambić (Lučko)
  • 5

19

14. Fran Mihalina (Lučko)
  • 5

20

99. Luka Vojnović (Jarun)
  • 5

21

21. Luka Žižić-Gušo (Škola nogometa Maksimir)
  • 5

22

7. Leon Horvatić (Škola nogometa Maksimir)
  • 5

23

33. Mateo Robina (Škola nogometa Maksimir)
  • 5

24

7. Bartol Šimunković (Prigorje Markuševec)
  • 5

25

11. Jurica Hadžić (Prigorje Markuševec)
  • 5

26

22. Lorena Tomašić (Prigorje Markuševec)
  • 5

27

10. Luka Milanović (Prigorje Markuševec)
  • 5

28

3. Karlo Marjanović (Concordia)
  • 5

29

21. Alexandar Mrkobrad (Maksimir)
  • 5

30

18. Borna Šimecki (Lučko)
  • 4

31

18. Marko Vukosavić (Trnovčica)
  • 4

32

32. Adrian Petrović (Most)
  • 4

33

2. Patrik Badovinac (Maksimir)
  • 4

34

11. Mateo Rajić (Concordia)
  • 4

35

27. Noa Jezerčić (Dubrava Tim Kabel)
  • 4

36

31. Antonio Hajster (Most)
  • 4

37

97. Yan Petrušić (Lučko)
  • 4

38

13. Ivan Klarić (Prigorje Žerjavinec)
  • 4

39

9. Roko Pozaić (Prigorje Markuševec)
  • 4

40

11. Tino Parenta (Sava)
  • 4

41

26. David Perc (Lučko)
  • 4

42

. Marinko Kalauz (Lučko)
  • 3

43

99. Đani Đugum (Maksimir)
  • 3

44

6. Mario Sambol (Prigorje Žerjavinec)
  • 3

45

5. Stipe Udovičić (Dubrava Tim Kabel)
  • 3

46

22. Dominik Gaši (Šparta Elektra)
  • 3

47

20. Kristijan Katić (Prigorje Žerjavinec)
  • 3

48

15. Antonio Trčak (Prigorje Markuševec)
  • 3

49

96. Max Šimunović (Lučko)
  • 3

50

9. Matej Bogadi (Concordia)
  • 3

51

20. Gabrijel Delač (Concordia)
  • 3

52

88. Ivo Zagorščak (Škola nogometa Maksimir)
  • 3

53

23. Juro Ćužić (Ivanja Reka)
  • 3

54

4. Stjepan Bungić (Lučko)
  • 3

55

6. Filip Krnjaić (Škola nogometa Maksimir)
  • 3

56

4. Lovro Galić (Jarun)
  • 3

57

28. Niko Šeremet (Most)
  • 3

58

11. Patrik Riđan (Prigorje Žerjavinec)
  • 3

59

15. Mark Pastula (Sava)
  • 2

60

14. Paulo Palić (Sava)
  • 2

61

30. Josip Ištvanić (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

62

19. Fran Štruklec (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

63

42. Bruno Šipek (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

64

. Gašpar Novak (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

65

. Filip Ferenčina (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

66

7. Dominik Filipović (Lučko)
  • 2

67

14. Roko Pofek (Lučko)
  • 2

68

77. Bruno Hrastović (Lučko)
  • 2

69

16. Adrian Rajtarić (Lučko)
  • 2

70

11. Borna Pustaj (Lučko)
  • 2

71

5. Petar Kovač (Concordia)
  • 2

72

. Ivan Zdjelar (Concordia)
  • 2

73

14. Gabriel Ćosić (Concordia)
  • 2

74

17. Nikola Vukelić (Kašina)
  • 2

75

20. Ivan Tomasović (Jarun)
  • 2

76

61. Karlo Pekvarić (Jarun)
  • 2

77

2. Leon Kovač (Prigorje Markuševec)
  • 2

78

8. David Jelovečki (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

79

. Borna Lubenjak (Šparta Elektra)
  • 2

80

17. Filip Marić (Škola nogometa Maksimir)
  • 2

81

2. Ferdinand Bakula (Škola nogometa Maksimir)
  • 2

82

20. Bruno Humaan (Sava)
  • 1

83

55. Ivano Sirovina (Trnovčica)
  • 1

84

8. Domagoj Lieli (Sava)
  • 1

85

8. Fran Saraf (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

86

99. David Bule (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

87

. Matej Petrović (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

88

21. Ivan Punek (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

89

13. Dominik Behtanić (Dubrava Tim Kabel)
  • 1

90

10. Dominik Stanar (Lučko)
  • 1

91

2. Antonio Bošnjak (Lučko)
  • 1

92

. Fran Karlo Smojver (Lučko)
  • 1

93

9. Tin Bojadžija (Lučko)
  • 1

94

98. Luka Klepić (Lučko)
  • 1

95

88. Antonio Topalović (Lučko)
  • 1

96

22. Oliver Ćutić (Maksimir)
  • 1

97

. Samuel Bajrić (Maksimir)
  • 1

98

88. Rene Juraković (Maksimir)
  • 1

99

6. Ivano Mitrić (Maksimir)
  • 1

100

6. Noa Pršlja (Concordia)
  • 1

101

7. Luka Krpan (Concordia)
  • 1

102

24. Borna Ercegovac (Concordia)
  • 1

103

8. Karlo Mandić (Concordia)
  • 1

104

22. Marko Horvat (Kašina)
  • 1

105

4. Karlo Igrc (Kašina)
  • 1

106

13. Ivan Jelić (Kašina)
  • 1

107

1. Emanuel Jelušić (Kašina)
  • 1

108

15. Dorijan Juč (Kašina)
  • 1

109

16. Mihael Perić (Kašina)
  • 1

110

11. Vito Segedi (Jarun)
  • 1

111

45. Ognjen Gojković (Jarun)
  • 1

112

23. Jan Poljanac (Jarun)
  • 1

113

98. Matija Atalić (Jarun)
  • 1

114

11. Tin Banjac (Jarun)
  • 1

115

9. Vito Jurina (Jarun)
  • 1

116

25. Niko Grabovac (Jarun)
  • 1

117

8. Vito Terović (Jarun)
  • 1

118

8. Josip Kokorić (Prigorje Markuševec)
  • 1

119

9. Luka Kota (Prigorje Markuševec)
  • 1

120

14. Roko Jantol (Prigorje Markuševec)
  • 1

121

19. Marko Dizdar (Prigorje Markuševec)
  • 1

122

6. Ivan Vesel (Prigorje Markuševec)
  • 1

123

4. Luka Čretni (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

124

. David Podhradski (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

125

6. Dorian Benko (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

126

19. Teo Podolski (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

127

28. Alan Novoselec (Šparta Elektra)
  • 1

128

8. Marko Pišćetek (Šparta Elektra)
  • 1

129

18. Luka Brkić (Šparta Elektra)
  • 1

130

. Josip Žderić (Šparta Elektra)
  • 1

131

6. Dražen Ječmenjak (Šparta Elektra)
  • 1

132

. Patrik Dobri (Šparta Elektra)
  • 1

133

10. Antonio Bilić (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

134

3. Dominik Linardić (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

135

99. Filip Lovrić (Škola nogometa Maksimir)
  • 1

136

88. Sebastijan Markušić (Trnovčica)
  • 1

137

. Dino Hočko (Trnovčica)
  • 1

138

9. Marat Denis Papo Polašek (Sava)
  • 1