Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 14 Ruj 2019

Dubrava Tim Kabel

2 : 1

Most

2. ZNL - PIONIRI 19/20

2. ZNL - PIONIRI 19/20

Array
(
    [team_id] => 619
    [team_name] => Sava
    [team_slug] => sava
    [team_logo] => images/zns/teams/Sava-619.png
    [team_url] => /soccer/teams/619-sava
)
Array
(
    [team_id] => 627
    [team_name] => Ivanja Reka
    [team_slug] => ivanjareka
    [team_logo] => images/zns/teams/IvanjaReka-627.png
    [team_url] => /soccer/teams/627-ivanjareka
)
Array
(
    [team_id] => 637
    [team_name] => Dubrava Tim Kabel
    [team_slug] => dubravatimkabel
    [team_logo] => images/zns/teams/DubravaTimKabel-637.png
    [team_url] => /soccer/teams/637-dubravatimkabel
)
Array
(
    [team_id] => 638
    [team_name] => Lučko
    [team_slug] => luko
    [team_logo] => images/zns/teams/NK_Luko.png
    [team_url] => /soccer/teams/638-luko
)
Array
(
    [team_id] => 639
    [team_name] => Maksimir
    [team_slug] => maksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/maksimir-nk.png
    [team_url] => /soccer/teams/639-maksimir
)
Array
(
    [team_id] => 641
    [team_name] => Concordia
    [team_slug] => concordia
    [team_logo] => images/zns/teams/Concordia-641.png
    [team_url] => /soccer/teams/641-concordia
)
Array
(
    [team_id] => 642
    [team_name] => Kašina
    [team_slug] => kaina
    [team_logo] => images/zns/teams/Kaina-642.png
    [team_url] => /soccer/teams/642-kaina
)
Array
(
    [team_id] => 596
    [team_name] => Jarun
    [team_slug] => jarun
    [team_logo] => images/zns/teams/Jarun-596.png
    [team_url] => /soccer/teams/596-jarun
)
Array
(
    [team_id] => 598
    [team_name] => Prigorje Markuševec
    [team_slug] => prigorjem
    [team_logo] => images/zns/teams/PrigorjeM-598.png
    [team_url] => /soccer/teams/598-prigorjem
)
Array
(
    [team_id] => 600
    [team_name] => Prigorje Žerjavinec
    [team_slug] => prigorje
    [team_logo] => images/zns/teams/Prigorje-600.png
    [team_url] => /soccer/teams/600-prigorje
)
Array
(
    [team_id] => 606
    [team_name] => Šparta Elektra
    [team_slug] => parta-elektra
    [team_logo] => images/zns/teams/parta-Elektra-606.png
    [team_url] => /soccer/teams/606-parta-elektra
)
Array
(
    [team_id] => 4556
    [team_name] => Most
    [team_slug] => most
    [team_logo] => images/zns/teams/most.png
    [team_url] => /soccer/teams/4556-most
)
Array
(
    [team_id] => 4576
    [team_name] => Škola nogometa Maksimir
    [team_slug] => kolanogometamaksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/kolanogometaMaksimir-4576.png
    [team_url] => /soccer/teams/4576-kolanogometamaksimir
)
Array
(
    [team_id] => 86066
    [team_name] => Trnovčica
    [team_slug] => trnovica
    [team_logo] => images/zns/teams/trnovcica.png
    [team_url] => /soccer/teams/86066-trnovica
)
																	

2020

Šparta Elektra Šparta Elektra
19 Ruj, 2019, 20:00

Pongračevo

Lučko Lučko
Lučko Lučko
21 Ruj, 2019, 00:00

Lučko

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Jarun Jarun
21 Ruj, 2019, 00:00

Jarun

Šparta Elektra Šparta Elektra
Kašina Kašina
21 Ruj, 2019, 16:15

Kašina

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
21 Ruj, 2019, 10:15

Markuševec

Concordia Concordia
Sava Sava
21 Ruj, 2019, 00:00

Gredice

Maksimir Maksimir
Most Most
21 Ruj, 2019, 00:00

Ivanja Reka

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Trnovčica Trnovčica
21 Ruj, 2019, 00:00

SRC Grana Klaka

Ivanja Reka Ivanja Reka
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
28 Ruj, 2019, 00:00

SRC Grana Klaka

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Ivanja Reka Ivanja Reka
28 Ruj, 2019, 00:00

Ivanja Reka

Most Most
Maksimir Maksimir
28 Ruj, 2019, 00:00

Oboj

Trnovčica Trnovčica
Concordia Concordia
28 Ruj, 2019, 00:00

Sava Sava
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
28 Ruj, 2019, 00:00

Žerjavinec

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Šparta Elektra Šparta Elektra
28 Ruj, 2019, 00:00

Pongračevo

Kašina Kašina
Lučko Lučko
28 Ruj, 2019, 00:00

Lučko

Jarun Jarun
Jarun Jarun
05 Lis, 2019, 00:00

Jarun

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Kašina Kašina
05 Lis, 2019, 00:00

Kašina

Lučko Lučko
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
05 Lis, 2019, 00:00

Markuševec

Šparta Elektra Šparta Elektra
Sava Sava
05 Lis, 2019, 00:00

Gredice

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Trnovčica Trnovčica
05 Lis, 2019, 00:00

SRC Grana Klaka

Concordia Concordia
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
05 Lis, 2019, 00:00

Ivanja Reka Ivanja Reka
Most Most
05 Lis, 2019, 00:00

Ivanja Reka

Maksimir Maksimir
Maksimir Maksimir
08 Lis, 2019, 00:00

Oboj

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Šparta Elektra Šparta Elektra
08 Lis, 2019, 00:00

Pongračevo

Sava Sava
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
08 Lis, 2019, 00:00

SRC Grana Klaka

Ivanja Reka Ivanja Reka
Lučko Lučko
08 Lis, 2019, 00:00

Lučko

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Jarun Jarun
08 Lis, 2019, 00:00

Jarun

Kašina Kašina
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
08 Lis, 2019, 00:00

Žerjavinec

Trnovčica Trnovčica
Trnovčica Trnovčica
08 Lis, 2019, 11:15

SRC Grana Klaka

Most Most
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
08 Lis, 2019, 10:15

Markuševec

Ivanja Reka Ivanja Reka
Concordia Concordia
08 Lis, 2019, 00:00

Most Most
Šparta Elektra Šparta Elektra
08 Lis, 2019, 12:15

Pongračevo

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Ivanja Reka Ivanja Reka
12 Lis, 2019, 00:00

Ivanja Reka

Maksimir Maksimir
Kašina Kašina
12 Lis, 2019, 00:00

Kašina

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
12 Lis, 2019, 00:00

Markuševec

Jarun Jarun
Sava Sava
12 Lis, 2019, 00:00

Gredice

Lučko Lučko
Trnovčica Trnovčica
12 Lis, 2019, 00:00

SRC Grana Klaka

Šparta Elektra Šparta Elektra
Most Most
12 Lis, 2019, 00:00

Ivanja Reka

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
12 Lis, 2019, 00:00

Concordia Concordia
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
19 Lis, 2019, 00:00

Žerjavinec

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
19 Lis, 2019, 00:00

SRC Grana Klaka

Maksimir Maksimir
Concordia Concordia
19 Lis, 2019, 00:00

Ivanja Reka Ivanja Reka
Šparta Elektra Šparta Elektra
19 Lis, 2019, 00:00

Pongračevo

Most Most
Lučko Lučko
19 Lis, 2019, 00:00

Lučko

Trnovčica Trnovčica
Jarun Jarun
19 Lis, 2019, 00:00

Jarun

Sava Sava
Kašina Kašina
19 Lis, 2019, 00:00

Kašina

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
26 Lis, 2019, 00:00

Markuševec

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Sava Sava
26 Lis, 2019, 00:00

Gredice

Kašina Kašina
Trnovčica Trnovčica
26 Lis, 2019, 00:00

SRC Grana Klaka

Jarun Jarun
Most Most
26 Lis, 2019, 00:00

Ivanja Reka

Lučko Lučko
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
26 Lis, 2019, 00:00

Šparta Elektra Šparta Elektra
Ivanja Reka Ivanja Reka
26 Lis, 2019, 00:00

Ivanja Reka

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Maksimir Maksimir
26 Lis, 2019, 00:00

Oboj

Concordia Concordia
Šparta Elektra Šparta Elektra
02 Stu, 2019, 00:00

Pongračevo

Ivanja Reka Ivanja Reka
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
02 Stu, 2019, 00:00

Žerjavinec

Maksimir Maksimir
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
02 Stu, 2019, 00:00

SRC Grana Klaka

Concordia Concordia
Lučko Lučko
02 Stu, 2019, 00:00

Lučko

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Jarun Jarun
02 Stu, 2019, 00:00

Jarun

Most Most
Kašina Kašina
02 Stu, 2019, 00:00

Kašina

Trnovčica Trnovčica
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
02 Stu, 2019, 00:00

Markuševec

Sava Sava
Most Most
09 Stu, 2019, 00:00

Ivanja Reka

Kašina Kašina
Concordia Concordia
09 Stu, 2019, 00:00

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Sava Sava
09 Stu, 2019, 00:00

Gredice

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Trnovčica Trnovčica
09 Stu, 2019, 00:00

SRC Grana Klaka

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
09 Stu, 2019, 00:00

Jarun Jarun
Ivanja Reka Ivanja Reka
09 Stu, 2019, 00:00

Ivanja Reka

Lučko Lučko
Maksimir Maksimir
09 Stu, 2019, 00:00

Oboj

Šparta Elektra Šparta Elektra
Kašina Kašina
16 Stu, 2019, 00:00

Kašina

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Jarun Jarun
16 Stu, 2019, 00:00

Jarun

Ivanja Reka Ivanja Reka
Lučko Lučko
16 Stu, 2019, 00:00

Lučko

Maksimir Maksimir
Sava Sava
16 Stu, 2019, 00:00

Gredice

Trnovčica Trnovčica
Šparta Elektra Šparta Elektra
16 Stu, 2019, 00:00

Pongračevo

Concordia Concordia
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
16 Stu, 2019, 00:00

SRC Grana Klaka

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
16 Stu, 2019, 00:00

Markuševec

Most Most
Ivanja Reka Ivanja Reka
23 Stu, 2019, 00:00

Ivanja Reka

Kašina Kašina
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
23 Stu, 2019, 00:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Most Most
23 Stu, 2019, 00:00

Ivanja Reka

Sava Sava
Maksimir Maksimir
23 Stu, 2019, 00:00

Oboj

Jarun Jarun
Concordia Concordia
23 Stu, 2019, 00:00

Lučko Lučko
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
23 Stu, 2019, 00:00

Žerjavinec

Šparta Elektra Šparta Elektra
Trnovčica Trnovčica
23 Stu, 2019, 00:00

SRC Grana Klaka

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Sava Sava
30 Stu, 2019, 11:15

Gredice

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Jarun Jarun
07 Pro, 2019, 14:15

Jarun

Concordia Concordia
Concordia Concordia
07 Ožu, 2020, 00:00

Jarun Jarun
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
07 Ožu, 2020, 00:00

Žerjavinec

Lučko Lučko
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
07 Ožu, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Šparta Elektra Šparta Elektra
Maksimir Maksimir
07 Ožu, 2020, 00:00

Oboj

Kašina Kašina
Ivanja Reka Ivanja Reka
07 Ožu, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
07 Ožu, 2020, 00:00

Sava Sava
Most Most
07 Ožu, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Trnovčica Trnovčica
Most Most
14 Ožu, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Trnovčica Trnovčica
14 Ožu, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Sava Sava
14 Ožu, 2020, 00:00

Gredice

Ivanja Reka Ivanja Reka
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
14 Ožu, 2020, 00:00

Markuševec

Maksimir Maksimir
Kašina Kašina
14 Ožu, 2020, 00:00

Kašina

Concordia Concordia
Jarun Jarun
14 Ožu, 2020, 00:00

Jarun

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Lučko Lučko
14 Ožu, 2020, 00:00

Lučko

Šparta Elektra Šparta Elektra
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
21 Ožu, 2020, 00:00

Žerjavinec

Kašina Kašina
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
21 Ožu, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Lučko Lučko
Šparta Elektra Šparta Elektra
21 Ožu, 2020, 00:00

Pongračevo

Jarun Jarun
Maksimir Maksimir
21 Ožu, 2020, 00:00

Oboj

Sava Sava
Ivanja Reka Ivanja Reka
21 Ožu, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Trnovčica Trnovčica
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
21 Ožu, 2020, 00:00

Most Most
Concordia Concordia
21 Ožu, 2020, 00:00

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Jarun Jarun
28 Ožu, 2020, 00:00

Jarun

Lučko Lučko
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
28 Ožu, 2020, 00:00

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Most Most
28 Ožu, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Ivanja Reka Ivanja Reka
Trnovčica Trnovčica
28 Ožu, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Maksimir Maksimir
Sava Sava
28 Ožu, 2020, 00:00

Gredice

Concordia Concordia
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
28 Ožu, 2020, 00:00

Markuševec

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Kašina Kašina
28 Ožu, 2020, 00:00

Kašina

Šparta Elektra Šparta Elektra
Ivanja Reka Ivanja Reka
04 Tra, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
04 Tra, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Jarun Jarun
Lučko Lučko
04 Tra, 2020, 00:00

Lučko

Kašina Kašina
Šparta Elektra Šparta Elektra
04 Tra, 2020, 00:00

Pongračevo

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
04 Tra, 2020, 00:00

Žerjavinec

Sava Sava
Concordia Concordia
04 Tra, 2020, 00:00

Trnovčica Trnovčica
Maksimir Maksimir
04 Tra, 2020, 00:00

Oboj

Most Most
Trnovčica Trnovčica
15 Tra, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Sava Sava
15 Tra, 2020, 00:00

Gredice

Šparta Elektra Šparta Elektra
Kašina Kašina
15 Tra, 2020, 00:00

Kašina

Jarun Jarun
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
15 Tra, 2020, 00:00

Markuševec

Lučko Lučko
Ivanja Reka Ivanja Reka
15 Tra, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Most Most
15 Tra, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Concordia Concordia
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
15 Tra, 2020, 00:00

Maksimir Maksimir
Maksimir Maksimir
18 Tra, 2020, 00:00

Oboj

Ivanja Reka Ivanja Reka
Šparta Elektra Šparta Elektra
18 Tra, 2020, 00:00

Pongračevo

Trnovčica Trnovčica
Concordia Concordia
18 Tra, 2020, 00:00

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
18 Tra, 2020, 00:00

Žerjavinec

Most Most
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
18 Tra, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Kašina Kašina
Lučko Lučko
18 Tra, 2020, 00:00

Lučko

Sava Sava
Jarun Jarun
18 Tra, 2020, 00:00

Jarun

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
25 Tra, 2020, 00:00

Markuševec

Kašina Kašina
Trnovčica Trnovčica
25 Tra, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Lučko Lučko
Sava Sava
25 Tra, 2020, 00:00

Gredice

Jarun Jarun
Maksimir Maksimir
25 Tra, 2020, 00:00

Oboj

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Most Most
25 Tra, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Šparta Elektra Šparta Elektra
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
25 Tra, 2020, 00:00

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Ivanja Reka Ivanja Reka
25 Tra, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Concordia Concordia
Jarun Jarun
02 Svi, 2020, 00:00

Jarun

Trnovčica Trnovčica
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
02 Svi, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Kašina Kašina
02 Svi, 2020, 00:00

Kašina

Sava Sava
Lučko Lučko
02 Svi, 2020, 00:00

Lučko

Most Most
Šparta Elektra Šparta Elektra
02 Svi, 2020, 00:00

Pongračevo

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
02 Svi, 2020, 00:00

Žerjavinec

Ivanja Reka Ivanja Reka
Concordia Concordia
02 Svi, 2020, 00:00

Maksimir Maksimir
Maksimir Maksimir
09 Svi, 2020, 00:00

Oboj

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Ivanja Reka Ivanja Reka
09 Svi, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Šparta Elektra Šparta Elektra
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
09 Svi, 2020, 00:00

Lučko Lučko
Most Most
09 Svi, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Jarun Jarun
Trnovčica Trnovčica
09 Svi, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Kašina Kašina
Sava Sava
09 Svi, 2020, 00:00

Gredice

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Concordia Concordia
09 Svi, 2020, 00:00

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Lučko Lučko
16 Svi, 2020, 00:00

Lučko

Ivanja Reka Ivanja Reka
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
16 Svi, 2020, 00:00

Žerjavinec

Concordia Concordia
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
16 Svi, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Sava Sava
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
16 Svi, 2020, 00:00

Markuševec

Trnovčica Trnovčica
Kašina Kašina
16 Svi, 2020, 00:00

Kašina

Most Most
Jarun Jarun
16 Svi, 2020, 00:00

Jarun

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Šparta Elektra Šparta Elektra
16 Svi, 2020, 00:00

Pongračevo

Maksimir Maksimir
Trnovčica Trnovčica
23 Svi, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Sava Sava
Maksimir Maksimir
23 Svi, 2020, 00:00

Oboj

Lučko Lučko
Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
23 Svi, 2020, 00:00

Žerjavinec

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
Concordia Concordia
23 Svi, 2020, 00:00

Šparta Elektra Šparta Elektra
Ivanja Reka Ivanja Reka
23 Svi, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Jarun Jarun
Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
23 Svi, 2020, 00:00

Kašina Kašina
Most Most
23 Svi, 2020, 00:00

Ivanja Reka

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
Sava Sava
30 Svi, 2020, 00:00

Gredice

Most Most
Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
30 Svi, 2020, 00:00

Markuševec

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
Kašina Kašina
30 Svi, 2020, 00:00

Kašina

Ivanja Reka Ivanja Reka
Jarun Jarun
30 Svi, 2020, 00:00

Jarun

Maksimir Maksimir
Lučko Lučko
30 Svi, 2020, 00:00

Lučko

Concordia Concordia
Šparta Elektra Šparta Elektra
30 Svi, 2020, 00:00

Pongračevo

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
30 Svi, 2020, 00:00

SRC Grana Klaka

Trnovčica Trnovčica

2020

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 34274021
    [title] => Dubrava Tim Kabel vs Most
    [slug] => DubravaTimKabelvsMost
    [teamone] => 637
    [teamtwo] => 4556
    [date] => 2019-09-14
    [time] => 10:15:00
    [spsoccer_vanue_id] => 51540
    [teamone_score] => 2
    [teamtwo_score] => 1
    [url] => /liga-bbva/matches/34274021-DubravaTimKabelvsMost
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 637
            [title] => Dubrava Tim Kabel
            [slug] => dubravatimkabel
            [logo] => images/zns/teams/DubravaTimKabel-637.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/637-dubravatimkabel
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 4556
            [title] => Most
            [slug] => most
            [logo] => images/zns/teams/most.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/4556-most
    [match_date] => 14 Ruj, 2019
    [match_time] => 10:15 AM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 51540
            [title] => SRC Grana Klaka
            [slug] => SRCGranaKlaka
        )

)
								

2 : 1

14 Ruj, 2019, 10:15

SRC Grana Klaka

3 : 0

14 Ruj, 2019, 11:15

Oboj

1 : 1

14 Ruj, 2019, 11:15

2 : 0

14 Ruj, 2019, 12:30

Žerjavinec

0 : 3

07 Ruj, 2019, 14:15

Lučko

0 : 4

07 Ruj, 2019, 17:15

Kašina

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

2. ZNL - PIONIRI 19/20

1

Maksimir Maksimir
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 14
  • 0
  • 14
  • 6

2

Prigorje Žerjavinec Prigorje Žerjavinec
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 10
  • 0
  • 10
  • 6

3

Dubrava Tim Kabel Dubrava Tim Kabel
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 1
  • 1
  • 3

4

Kašina Kašina
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 4
  • 7
  • -3
  • 3

5

Ivanja Reka Ivanja Reka
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

6

Sava Sava
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

7

Trnovčica Trnovčica
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

8

Škola nogometa Maksimir Škola nogometa Maksimir
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

9

Šparta Elektra Šparta Elektra
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

10

Concordia Concordia
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 3
  • 4
  • -1
  • 0

11

Most Most
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 2
  • -1
  • 0

12

Lučko Lučko
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 3
  • -3
  • 0

13

Jarun Jarun
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 7
  • -7
  • 0

14

Prigorje Markuševec Prigorje Markuševec
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 10
  • -10
  • 0
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

2. ZNL - PIONIRI 19/20

1

7. Lovro Žakman (Prigorje Žerjavinec)
  • 5

2

10. Filip Horvat (Maksimir)
  • 4

3

3. Rron Alush (Maksimir)
  • 3

4

20. Borna Knežević (Maksimir)
  • 3

5

. Dorijan Eminović (Concordia)
  • 2

6

17. Ivan Katić (Prigorje Žerjavinec)
  • 2

7

21. Ivan Gucić (Dubrava Tim Kabel)
  • 2

8

11. Ivan Hadaš (Kašina)
  • 2

9

9. Val Bogdanović (Maksimir)
  • 1

10

21. Šimo Tunjić (Most)
  • 1

11

99. Tin Karlović (Maksimir)
  • 1

12

7. Roko Božić (Maksimir)
  • 1

13

6. Vlaho Lučić (Maksimir)
  • 1

14

23. Roko Ivan Divić (Concordia)
  • 1

15

16. Filip Babić (Kašina)
  • 1

16

9. Vito Gračak (Kašina)
  • 1

17

2. Krešimir Luka Radić (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

18

11. Dominik Valjak (Prigorje Žerjavinec)
  • 1

19

9. Marko Soldo (Prigorje Žerjavinec)
  • 1