Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 14 Ruj 2019

Mladost Dragonožec

2 : 0

Sava

2. ZNL - JUNIORI 19/20

2. ZNL - JUNIORI 19/20

Array
(
    [team_id] => 619
    [team_name] => Sava
    [team_slug] => sava
    [team_logo] => images/zns/teams/Sava-619.png
    [team_url] => /soccer/teams/619-sava
)
Array
(
    [team_id] => 622
    [team_name] => Botinec
    [team_slug] => botinec
    [team_logo] => images/zns/teams/Botinec-622.png
    [team_url] => /soccer/teams/622-botinec
)
Array
(
    [team_id] => 623
    [team_name] => Dinamo Odranski Obrež
    [team_slug] => dinamooo
    [team_logo] => images/zns/teams/dinamo-oo-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/623-dinamooo
)
Array
(
    [team_id] => 629
    [team_name] => Sloga
    [team_slug] => sloga-gredelj
    [team_logo] => images/zns/teams/Sloga-Gredelj-629.png
    [team_url] => /soccer/teams/629-sloga-gredelj
)
Array
(
    [team_id] => 631
    [team_name] => Čehi
    [team_slug] => ehi
    [team_logo] => images/zns/teams/ehi-631.png
    [team_url] => /soccer/teams/631-ehi
)
Array
(
    [team_id] => 645
    [team_name] => Blato
    [team_slug] => blato
    [team_logo] => images/zns/teams/blato_1.png
    [team_url] => /soccer/teams/645-blato
)
Array
(
    [team_id] => 611
    [team_name] => Mladost Dragonožec
    [team_slug] => mladostdd
    [team_logo] => images/zns/teams/MladostDD-611.png
    [team_url] => /soccer/teams/611-mladostdd
)
Array
(
    [team_id] => 614
    [team_name] => Hrvatski Leskovac
    [team_slug] => hrvatskileskovac
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-hrv-leskovac.png
    [team_url] => /soccer/teams/614-hrvatskileskovac
)
Array
(
    [team_id] => 120231
    [team_name] => Gavran 2003.
    [team_slug] => gavran2003
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-gavran.jpg
    [team_url] => /soccer/teams/120231-gavran2003
)
Array
(
    [team_id] => 119428
    [team_name] => Zelengaj 1948
    [team_slug] => zelengaj1948
    [team_logo] => images/zns/teams/Zelengaj1948-119428.png
    [team_url] => /soccer/teams/119428-zelengaj1948
)
																	

2020

Gavran 2003. Gavran 2003.
21 Ruj, 2019, 17:00

Odranski Strmec

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
Sava Sava
21 Ruj, 2019, 00:00

Gredice

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Blato Blato
21 Ruj, 2019, 00:00

Blato

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Čehi Čehi
21 Ruj, 2019, 00:00

Čehi

Sloga Sloga
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
22 Ruj, 2019, 17:00

Odranski Obrež

Botinec Botinec
Botinec Botinec
28 Ruj, 2019, 00:00

Botinec

Sava Sava
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
28 Ruj, 2019, 00:00

Hrelić

Gavran 2003. Gavran 2003.
Sloga Sloga
28 Ruj, 2019, 00:00

Pongračevo

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
Čehi Čehi
28 Ruj, 2019, 00:00

Čehi

Blato Blato
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
28 Ruj, 2019, 00:00

Hrvatski Leskovac

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Sava Sava
05 Lis, 2019, 00:00

Gredice

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Blato Blato
05 Lis, 2019, 00:00

Blato

Sloga Sloga
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
05 Lis, 2019, 00:00

Donji Dragonožec

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
05 Lis, 2019, 00:00

Odranski Obrež

Čehi Čehi
Gavran 2003. Gavran 2003.
05 Lis, 2019, 00:00

Odranski Strmec

Botinec Botinec
Blato Blato
08 Lis, 2019, 16:00

Blato

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Čehi Čehi
08 Lis, 2019, 16:00

Čehi

Botinec Botinec
Sloga Sloga
08 Lis, 2019, 18:00

Pongračevo

Gavran 2003. Gavran 2003.
Botinec Botinec
09 Lis, 2019, 16:00

Botinec

Blato Blato
Sloga Sloga
12 Lis, 2019, 00:00

Pongračevo

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
12 Lis, 2019, 00:00

Hrvatski Leskovac

Gavran 2003. Gavran 2003.
Čehi Čehi
12 Lis, 2019, 00:00

Čehi

Sava Sava
Blato Blato
12 Lis, 2019, 00:00

Blato

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Botinec Botinec
12 Lis, 2019, 00:00

Botinec

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
Sava Sava
19 Lis, 2019, 00:00

Gredice

Blato Blato
Gavran 2003. Gavran 2003.
19 Lis, 2019, 00:00

Odranski Strmec

Čehi Čehi
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
19 Lis, 2019, 00:00

Donji Dragonožec

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
19 Lis, 2019, 00:00

Hrelić

Botinec Botinec
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
19 Lis, 2019, 00:00

Odranski Obrež

Sloga Sloga
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
26 Lis, 2019, 00:00

Odranski Obrež

Sava Sava
Sloga Sloga
26 Lis, 2019, 00:00

Pongračevo

Botinec Botinec
Blato Blato
26 Lis, 2019, 00:00

Blato

Gavran 2003. Gavran 2003.
Čehi Čehi
26 Lis, 2019, 00:00

Čehi

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
26 Lis, 2019, 00:00

Hrvatski Leskovac

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Botinec Botinec
09 Stu, 2019, 00:00

Botinec

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
09 Stu, 2019, 00:00

Hrelić

Čehi Čehi
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
09 Stu, 2019, 00:00

Donji Dragonožec

Blato Blato
Gavran 2003. Gavran 2003.
09 Stu, 2019, 00:00

Odranski Strmec

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Sava Sava
09 Stu, 2019, 00:00

Gredice

Sloga Sloga
Sava Sava
16 Stu, 2019, 15:00

Gredice

Gavran 2003. Gavran 2003.
Gavran 2003. Gavran 2003.
07 Ožu, 2020, 00:00

Odranski Strmec

Sava Sava
Sloga Sloga
07 Ožu, 2020, 00:00

Pongračevo

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
07 Ožu, 2020, 00:00

Donji Dragonožec

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
07 Ožu, 2020, 00:00

Hrelić

Blato Blato
Botinec Botinec
07 Ožu, 2020, 00:00

Botinec

Čehi Čehi
Čehi Čehi
14 Ožu, 2020, 00:00

Čehi

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Blato Blato
14 Ožu, 2020, 00:00

Blato

Botinec Botinec
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
14 Ožu, 2020, 00:00

Odranski Obrež

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Sava Sava
14 Ožu, 2020, 00:00

Gredice

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
Gavran 2003. Gavran 2003.
14 Ožu, 2020, 00:00

Odranski Strmec

Sloga Sloga
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
21 Ožu, 2020, 00:00

Hrelić

Sava Sava
Botinec Botinec
21 Ožu, 2020, 00:00

Botinec

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
21 Ožu, 2020, 00:00

Hrvatski Leskovac

Blato Blato
Sloga Sloga
21 Ožu, 2020, 00:00

Pongračevo

Čehi Čehi
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
21 Ožu, 2020, 00:00

Donji Dragonožec

Gavran 2003. Gavran 2003.
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
28 Ožu, 2020, 00:00

Donji Dragonožec

Sloga Sloga
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
28 Ožu, 2020, 00:00

Odranski Obrež

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Blato Blato
28 Ožu, 2020, 00:00

Blato

Čehi Čehi
Gavran 2003. Gavran 2003.
28 Ožu, 2020, 00:00

Odranski Strmec

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Sava Sava
28 Ožu, 2020, 00:00

Gredice

Botinec Botinec
Sloga Sloga
04 Tra, 2020, 00:00

Pongračevo

Blato Blato
Čehi Čehi
04 Tra, 2020, 00:00

Čehi

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
04 Tra, 2020, 00:00

Hrvatski Leskovac

Sava Sava
Botinec Botinec
04 Tra, 2020, 00:00

Botinec

Gavran 2003. Gavran 2003.
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
04 Tra, 2020, 00:00

Hrelić

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
18 Tra, 2020, 00:00

Hrelić

Sloga Sloga
Sava Sava
18 Tra, 2020, 00:00

Gredice

Čehi Čehi
Gavran 2003. Gavran 2003.
18 Tra, 2020, 00:00

Odranski Strmec

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
18 Tra, 2020, 00:00

Donji Dragonožec

Botinec Botinec
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
18 Tra, 2020, 00:00

Odranski Obrež

Blato Blato
Blato Blato
25 Tra, 2020, 00:00

Blato

Sava Sava
Botinec Botinec
25 Tra, 2020, 00:00

Botinec

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
25 Tra, 2020, 00:00

Hrvatski Leskovac

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
Čehi Čehi
25 Tra, 2020, 00:00

Čehi

Gavran 2003. Gavran 2003.
Sloga Sloga
25 Tra, 2020, 00:00

Pongračevo

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Sava Sava
09 Svi, 2020, 00:00

Gredice

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
Gavran 2003. Gavran 2003.
09 Svi, 2020, 00:00

Odranski Strmec

Blato Blato
Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
09 Svi, 2020, 00:00

Donji Dragonožec

Čehi Čehi
Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
09 Svi, 2020, 00:00

Hrelić

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
Botinec Botinec
09 Svi, 2020, 00:00

Botinec

Sloga Sloga
Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
16 Svi, 2020, 00:00

Hrvatski Leskovac

Botinec Botinec
Čehi Čehi
16 Svi, 2020, 00:00

Čehi

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
Blato Blato
16 Svi, 2020, 00:00

Blato

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
16 Svi, 2020, 00:00

Odranski Obrež

Gavran 2003. Gavran 2003.
Sloga Sloga
16 Svi, 2020, 00:00

Pongračevo

Sava Sava

2020

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 34287547
    [title] => Mladost DD vs Sava
    [slug] => MladostDDvsSava
    [teamone] => 611
    [teamtwo] => 619
    [date] => 2019-09-14
    [time] => 16:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 96409
    [teamone_score] => 2
    [teamtwo_score] => 0
    [url] => /liga-bbva/matches/34287547-MladostDDvsSava
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 611
            [title] => Mladost Dragonožec
            [slug] => mladostdd
            [logo] => images/zns/teams/MladostDD-611.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/611-mladostdd
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 619
            [title] => Sava
            [slug] => sava
            [logo] => images/zns/teams/Sava-619.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/619-sava
    [match_date] => 14 Ruj, 2019
    [match_time] => 04:00 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 96409
            [title] => Donji Dragonožec
            [slug] => DonjiDragonoec
        )

)
								

2 : 0

14 Ruj, 2019, 16:00

Donji Dragonožec

2 : 5

14 Ruj, 2019, 16:00

Hrvatski Leskovac

0 : 1

08 Ruj, 2019, 17:00

Odranski Obrež

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

2. ZNL - JUNIORI 19/20

1

Mladost Dragonožec Mladost Dragonožec
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 3
  • 0
  • 3
  • 6

2

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 7
  • 1
  • 6
  • 3

3

Čehi Čehi
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 5
  • 2
  • 3
  • 3

4

Blato Blato
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

5

Botinec Botinec
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

6

Gavran 2003. Gavran 2003.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

7

Sloga Sloga
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

8

Sava Sava
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 2
  • -2
  • 0

9

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 2
  • 5
  • -3
  • 0

10

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 1
  • 8
  • -7
  • 0
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

2. ZNL - JUNIORI 19/20

1

10. Dominik Banić (Zelengaj 1948)
  • 4

2

10. Borna Gregurić (Čehi)
  • 4

3

. Jan Emanuel Počivavšek (Zelengaj 1948)
  • 2

4

16. Marko Petravić (Mladost Dragonožec)
  • 1

5

9. Frane Matošić (Zelengaj 1948)
  • 1

6

3. Krešimir Brletić (Hrvatski Leskovac)
  • 1

7

13. Matej Magdić (Hrvatski Leskovac)
  • 1

8

11. Luka Huzjak (Mladost Dragonožec)
  • 1

9

17. Din Grgić (Čehi)
  • 1

10

2. Mihael Šimir (Dinamo Odranski Obrež)
  • 1

11

. Matej Busak (Mladost Dragonožec)
  • 1