Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 11 Lip 2019

Zelengaj 1948 II

0 : 1

Šparta Elektra

4. ZNL- ZAGIĆI 18/19

4. ZNL- ZAGIĆI 18/19

Array
(
    [team_id] => 621
    [team_name] => Odra
    [team_slug] => odra
    [team_logo] => images/zns/teams/Odra-621.png
    [team_url] => /soccer/teams/621-odra
)
Array
(
    [team_id] => 623
    [team_name] => Dinamo Odranski Obrež
    [team_slug] => dinamooo
    [team_logo] => images/zns/teams/dinamo-oo-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/623-dinamooo
)
Array
(
    [team_id] => 627
    [team_name] => Ivanja Reka
    [team_slug] => ivanjareka
    [team_logo] => images/zns/teams/IvanjaReka-627.png
    [team_url] => /soccer/teams/627-ivanjareka
)
Array
(
    [team_id] => 639
    [team_name] => Maksimir
    [team_slug] => maksimir
    [team_logo] => images/zns/teams/maksimir-nk.png
    [team_url] => /soccer/teams/639-maksimir
)
Array
(
    [team_id] => 642
    [team_name] => Kašina
    [team_slug] => kaina
    [team_logo] => images/zns/teams/Kaina-642.png
    [team_url] => /soccer/teams/642-kaina
)
Array
(
    [team_id] => 605
    [team_name] => Polet
    [team_slug] => polet-1
    [team_logo] => images/zns/teams/Polet-605.png
    [team_url] => /soccer/teams/605-polet-1
)
Array
(
    [team_id] => 606
    [team_name] => Šparta Elektra
    [team_slug] => parta-elektra
    [team_logo] => images/zns/teams/parta-Elektra-606.png
    [team_url] => /soccer/teams/606-parta-elektra
)
Array
(
    [team_id] => 3096
    [team_name] => Sesvete
    [team_slug] => sesvete
    [team_logo] => images/zns/teams/Sesvete-3096.png
    [team_url] => /soccer/teams/3096-sesvete
)
Array
(
    [team_id] => 4205
    [team_name] => Utrina
    [team_slug] => utrina
    [team_logo] => images/zns/teams/Utrina-4205.png
    [team_url] => /soccer/teams/4205-utrina
)
Array
(
    [team_id] => 4556
    [team_name] => Most
    [team_slug] => most
    [team_logo] => images/zns/teams/most.png
    [team_url] => /soccer/teams/4556-most
)
Array
(
    [team_id] => 96347
    [team_name] => Devetka
    [team_slug] => devetka
    [team_logo] => images/zns/teams/Devetka-96347.png
    [team_url] => /soccer/teams/96347-devetka
)
Array
(
    [team_id] => 
    [team_name] => 
    [team_slug] => 
    [team_logo] => /components/com_spsoccer/assets/images/soccer-no-image.png
    [team_url] => /soccer/teams/-
)
Array
(
    [team_id] => 
    [team_name] => 
    [team_slug] => 
    [team_logo] => /components/com_spsoccer/assets/images/soccer-no-image.png
    [team_url] => /soccer/teams/-
)
Array
(
    [team_id] => 643
    [team_name] => Prečko
    [team_slug] => preko
    [team_logo] => images/zns/teams/Preko-643.png
    [team_url] => /soccer/teams/643-preko
)
																	

2019

2019

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 31074036
    [title] => Zelengaj 1948 II vs Šparta-Elektra
    [slug] => Zelengaj1948IIvsparta-Elektra
    [teamone] => 121627
    [teamtwo] => 606
    [date] => 2019-06-11
    [time] => 19:00:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50530
    [teamone_score] => 0
    [teamtwo_score] => 1
    [url] => /liga-bbva/matches/31074036-Zelengaj1948IIvsparta-Elektra
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [logo] => /components/com_spsoccer/assets/images/soccer-no-image.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/-
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 606
            [title] => Šparta Elektra
            [slug] => parta-elektra
            [logo] => images/zns/teams/parta-Elektra-606.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/606-parta-elektra
    [match_date] => 11 Lip, 2019
    [match_time] => 07:00 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50530
            [title] => Hrelić
            [slug] => Hreli
        )

)
								

0 : 1

11 Lip, 2019, 19:00

Hrelić

0 : 9

08 Lip, 2019, 12:00

Ivanja Reka

0 : 4

08 Lip, 2019, 12:00

Sesvete

3 : 10

08 Lip, 2019, 10:00

Prečko

8 : 0

08 Lip, 2019, 10:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

2 : 2

08 Lip, 2019, 11:00

Sveta Klara

0 : 8

05 Lip, 2019, 18:00

Pongračevo

5 : 0

02 Lip, 2019, 09:00

Oboj

0 : 6

01 Lip, 2019, 11:00

Ivanja Reka

0 : 13

01 Lip, 2019, 11:00

Odra

5 : 1

01 Lip, 2019, 11:00

Prečko

3 : 6

01 Lip, 2019, 10:00

Čulinec

9 : 0

27 Svi, 2019, 19:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

1 : 5

26 Svi, 2019, 11:00

Sveta Klara

0 : 1

25 Svi, 2019, 11:00

Hrelić

1 : 7

25 Svi, 2019, 11:00

Kašina

4 : 0

25 Svi, 2019, 11:00

Ivanja Reka

7 : 2

24 Svi, 2019, 18:30

Sesvete

5 : 1

21 Svi, 2019, 19:00

Ivanja Reka

2 : 2

19 Svi, 2019, 11:00

ŠRC Maksimir

4 : 9

19 Svi, 2019, 12:00

Ivanja Reka

3 : 0

18 Svi, 2019, 12:00

ŠRC Maksimir

2 : 1

18 Svi, 2019, 11:00

Pongračevo

2 : 4

18 Svi, 2019, 11:00

Prečko

0 : 12

18 Svi, 2019, 10:00

Odra

4 : 0

18 Svi, 2019, 09:00

Oboj

11 : 1

14 Svi, 2019, 18:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

5 : 3

11 Svi, 2019, 09:00

Kašina

0 : 13

11 Svi, 2019, 11:00

Hrelić

0 : 6

11 Svi, 2019, 12:00

Sveta Klara

4 : 0

11 Svi, 2019, 09:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

3 : 2

11 Svi, 2019, 11:00

Ivanja Reka

0 : 0

11 Svi, 2019, 11:00

Pongračevo

4 : 3

05 Svi, 2019, 09:00

Prečko

5 : 1

04 Svi, 2019, 10:00

Čulinec

2 : 1

04 Svi, 2019, 10:00

Odra

2 : 3

04 Svi, 2019, 13:00

Oboj

7 : 0

02 Svi, 2019, 18:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

1 : 12

28 Tra, 2019, 09:00

Kašina

4 : 6

28 Tra, 2019, 14:00

Ivanja Reka

1 : 3

27 Tra, 2019, 11:00

Hrelić

0 : 17

27 Tra, 2019, 11:00

Pongračevo

2 : 3

27 Tra, 2019, 12:00

Prečko

0 : 0

20 Tra, 2019, 12:00

Hrelić

2 : 5

17 Tra, 2019, 18:00

Ivanja Reka

13 : 0

16 Tra, 2019, 18:00

Sesvete

3 : 2

16 Tra, 2019, 18:30

Čulinec

0 : 14

15 Tra, 2019, 18:30

Sveta Klara

6 : 0

14 Tra, 2019, 13:00

ŠRC Maksimir

2 : 0

14 Tra, 2019, 09:00

Oboj

0 : 12

14 Tra, 2019, 11:00

Ivanja Reka

2 : 8

13 Tra, 2019, 10:00

Odra

0 : 4

13 Tra, 2019, 10:00

Čulinec

5 : 2

07 Tra, 2019, 09:00

Ivanja Reka

1 : 5

07 Tra, 2019, 13:00

Odra

6 : 1

06 Tra, 2019, 12:00

Sveta Klara

1 : 7

06 Tra, 2019, 12:00

Prečko

2 : 1

06 Tra, 2019, 10:00

Pongračevo

5 : 1

01 Tra, 2019, 18:00

Sesvete

1 : 3

31 Ožu, 2019, 09:00

Ivanja Reka

7 : 0

30 Ožu, 2019, 10:00

ŠRC Maksimir

15 : 2

30 Ožu, 2019, 10:00

Oboj

3 : 1

30 Ožu, 2019, 10:00

Čulinec

5 : 3

30 Ožu, 2019, 10:00

Kašina

0 : 7

26 Ožu, 2019, 18:00

Pongračevo

1 : 3

24 Ožu, 2019, 10:00

Odra

13 : 0

23 Ožu, 2019, 10:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

5 : 1

23 Ožu, 2019, 11:00

Prečko

7 : 3

23 Ožu, 2019, 12:00

ŠRC Maksimir

17 : 1

23 Ožu, 2019, 12:00

Sveta Klara

6 : 4

17 Ožu, 2019, 11:00

Ivanja Reka

7 : 2

17 Ožu, 2019, 11:00

Sesvete

6 : 1

16 Ožu, 2019, 09:00

Oboj

0 : 10

16 Ožu, 2019, 09:30

Kašina

0 : 17

16 Ožu, 2019, 10:00

Čulinec

0 : 22

16 Ožu, 2019, 11:00

Hrelić

0 : 12

14 Ožu, 2019, 20:00

Odra

1 : 3

09 Ožu, 2019, 10:00

Pongračevo

8 : 1

09 Ožu, 2019, 10:00

ŠRC Maksimir

14 : 0

09 Ožu, 2019, 10:00

Ivanja Reka

6 : 2

09 Ožu, 2019, 10:00

Oboj

1 : 5

05 Pro, 2018, 18:00

Pongračevo

1 : 0

02 Pro, 2018, 11:30

Oboj

7 : 2

28 Stu, 2018, 18:30

Kašina

7 : 2

25 Stu, 2018, 12:00

Oboj

6 : 1

24 Stu, 2018, 10:00

Čulinec

11 : 0

24 Stu, 2018, 10:00

Pongračevo

7 : 0

24 Stu, 2018, 10:00

1 : 11

24 Stu, 2018, 11:00

Odra

2 : 5

24 Stu, 2018, 10:00

Ivanja Reka

0 : 10

21 Stu, 2018, 18:00

0 : 7

18 Stu, 2018, 11:00

Odranski Obrež

3 : 2

18 Stu, 2018, 14:00

Sesvete

0 : 7

17 Stu, 2018, 10:00

Ivanja Reka

0 : 7

17 Stu, 2018, 12:00

Sveta Klara

8 : 0

17 Stu, 2018, 13:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

1 : 4

17 Stu, 2018, 09:30

Kašina

1 : 9

14 Stu, 2018, 18:00

Sesvete

0 : 8

11 Stu, 2018, 11:00

Prečko

0 : 13

10 Stu, 2018, 10:00

Ivanja Reka

1 : 5

10 Stu, 2018, 09:00

2 : 2

10 Stu, 2018, 10:00

Pongračevo

2 : 3

10 Stu, 2018, 10:00

Čulinec

12 : 0

10 Stu, 2018, 10:00

Odra

9 : 2

04 Stu, 2018, 12:00

Sesvete

5 : 2

04 Stu, 2018, 11:00

Odranski Obrež

1 : 8

03 Stu, 2018, 10:00

0 : 11

03 Stu, 2018, 09:30

Kašina

10 : 0

31 Lis, 2018, 18:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

2 : 3

28 Lis, 2018, 12:00

Sesvete

1 : 5

28 Lis, 2018, 10:00

Odra

11 : 1

28 Lis, 2018, 12:00

Oboj

6 : 6

27 Lis, 2018, 10:00

Ivanja Reka

1 : 2

27 Lis, 2018, 09:00

7 : 2

27 Lis, 2018, 12:00

Pongračevo

12 : 1

27 Lis, 2018, 10:00

Čulinec

0 : 2

21 Lis, 2018, 11:00

3 : 2

21 Lis, 2018, 15:00

Odranski Obrež

2 : 4

20 Lis, 2018, 12:00

Sveta Klara

4 : 2

20 Lis, 2018, 10:00

Pongračevo

2 : 0

20 Lis, 2018, 10:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

3 : 3

20 Lis, 2018, 09:30

Kašina

2 : 6

20 Lis, 2018, 10:00

Hrelić

6 : 0

16 Lis, 2018, 18:00

ŠRC Maksimir

2 : 3

14 Lis, 2018, 11:00

Odranski Obrež

8 : 0

14 Lis, 2018, 16:00

Sesvete

4 : 2

13 Lis, 2018, 14:00

Oboj

0 : 9

13 Lis, 2018, 12:00

Odra

9 : 2

13 Lis, 2018, 10:00

Ivanja Reka

2 : 3

13 Lis, 2018, 10:00

Čulinec

14 : 1

10 Lis, 2018, 18:30

Športsko rekreacioni centar Utrina

3 : 6

09 Lis, 2018, 18:00

Pongračevo

8 : 2

08 Lis, 2018, 12:00

Sveta Klara

2 : 4

08 Lis, 2018, 13:30

Prečko

1 : 6

07 Lis, 2018, 12:00

Ivanja Reka

0 : 10

06 Lis, 2018, 09:30

Kašina

3 : 5

06 Lis, 2018, 14:00

Oboj

15 : 0

06 Lis, 2018, 10:00

ŠRC Maksimir

9 : 4

05 Lis, 2018, 19:00

Kašina

2 : 6

03 Lis, 2018, 19:00

Sesvete

13 : 1

02 Lis, 2018, 18:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

2 : 4

30 Ruj, 2018, 12:00

0 : 6

29 Ruj, 2018, 12:00

Sveta Klara

3 : 4

29 Ruj, 2018, 10:00

Odra

12 : 3

29 Ruj, 2018, 12:00

Pongračevo

5 : 1

27 Ruj, 2018, 19:00

Kašina

1 : 4

23 Ruj, 2018, 16:00

Odranski Obrež

0 : 12

23 Ruj, 2018, 10:00

Oboj

1 : 16

22 Ruj, 2018, 09:30

Kašina

0 : 14

22 Ruj, 2018, 12:00

Ivanja Reka

0 : 8

20 Ruj, 2018, 18:00

Pongračevo

6 : 1

16 Ruj, 2018, 14:30

Sveta Klara

5 : 2

16 Ruj, 2018, 11:30

Prečko

19 : 3

15 Ruj, 2018, 10:00

Odra

5 : 0

15 Ruj, 2018, 10:00

9 : 3

15 Ruj, 2018, 10:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

2 : 6

13 Ruj, 2018, 19:00

Sesvete

9 : 2

09 Ruj, 2018, 12:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

0 : 8

09 Ruj, 2018, 10:00

Odranski Obrež

7 : 2

08 Sij, 2018, 10:00

Čulinec

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

4. ZNL- ZAGIĆI 18/19

1

Utrina Utrina
  • 26
  • 26
  • 0
  • 0
  • 244
  • 17
  • 227
  • 74

2

Devetka Devetka
  • 26
  • 22
  • 1
  • 3
  • 170
  • 24
  • 146
  • 67

3

Maksimir Maksimir
  • 26
  • 19
  • 0
  • 7
  • 144
  • 65
  • 79
  • 57

4

Most Most
  • 26
  • 15
  • 2
  • 9
  • 98
  • 62
  • 36
  • 47

5

Sesvete Sesvete
  • 26
  • 15
  • 1
  • 10
  • 123
  • 80
  • 43
  • 46

6

Prečko Prečko
  • 26
  • 14
  • 1
  • 11
  • 103
  • 84
  • 19
  • 43

7

Polet Polet
  • 26
  • 13
  • 1
  • 12
  • 107
  • 93
  • 14
  • 40

8

Kašina Kašina
  • 26
  • 10
  • 1
  • 15
  • 76
  • 148
  • -72
  • 31

9

  • 26
  • 9
  • 1
  • 16
  • 75
  • 96
  • -21
  • 28

10

Šparta Elektra Šparta Elektra
  • 26
  • 8
  • 2
  • 16
  • 58
  • 109
  • -51
  • 26

11

Odra Odra
  • 26
  • 8
  • 0
  • 18
  • 73
  • 161
  • -88
  • 24

12

Ivanja Reka Ivanja Reka
  • 26
  • 7
  • 2
  • 17
  • 75
  • 179
  • -104
  • 23

13

Dinamo Odranski Obrež Dinamo Odranski Obrež
  • 13
  • 5
  • 1
  • 7
  • 45
  • 59
  • -14
  • 16

14

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
  • 13
  • 4
  • 1
  • 8
  • 31
  • 69
  • -38
  • 13

15

  • 26
  • 0
  • 0
  • 26
  • 15
  • 191
  • -176
  • -1
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

4. ZNL- ZAGIĆI 18/19

1

7. Bono Pribolšan (Utrina)
  • 6

2

9. Karlo Jelušić (Kašina)
  • 5

3

4. Toni Kruljac (Utrina)
  • 5

4

20. Toni Podoreški (Utrina)
  • 5

5

2. Lovro Filipović (Kašina)
  • 4

6

1. Lucas Naglić (Čulinec)
  • 3

7

9. Anuar Vuniqi (Kašina)
  • 3

8

15. Karlo Trupeljak (Kašina)
  • 2

9

7. Antonio Majstorović (Čulinec)
  • 2

10

29. (Kašina)
  • 2

11

17. Leonardo Pižir (Kašina)
  • 2

12

12. Petar Jolić (Čulinec)
  • 2

13

6. Grgur Mate (Čulinec)
  • 2

14

2. Mihael Malković (Čulinec)
  • 2

15

17. David Fučkala (Odra)
  • 1

16

77. Leonardo Pavičić (Čulinec)
  • 1

17

66. Andrija Korman (Čulinec)
  • 1

18

11. Krešo Skoko (Šparta Elektra)
  • 1

19

21. Dominik Tudek (Kašina)
  • 1

20

13. Viktor Kramarić Petrović (Zelengaj 1948)
  • 1

21

3. Antoni Jagodin (Čulinec)
  • 1

22

5. Vito Ante Nikolić (Čulinec)
  • 1