Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 18 Tra 2019

Mladost Petrinja

4 : 0

Odra

Četvrta NL Središte 2018/19

Četvrta NL Središte 2018/19

Array
(
    [team_id] => 621
    [team_name] => Odra
    [team_slug] => odra
    [team_logo] => images/zns/teams/Odra-621.png
    [team_url] => /soccer/teams/621-odra
)
Array
(
    [team_id] => 623
    [team_name] => Dinamo OO
    [team_slug] => dinamooo
    [team_logo] => images/zns/teams/dinamo-oo.png
    [team_url] => /soccer/teams/623-dinamooo
)
Array
(
    [team_id] => 685
    [team_name] => Samobor
    [team_slug] => samobor
    [team_logo] => images/zns/teams/Samobor-685.png
    [team_url] => /soccer/teams/685-samobor
)
Array
(
    [team_id] => 592
    [team_name] => Vrapče
    [team_slug] => vrape
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-vrapce.png
    [team_url] => /soccer/teams/592-vrape
)
Array
(
    [team_id] => 1058
    [team_name] => Mladost Petrinja
    [team_slug] => mladost
    [team_logo] => images/zns/teams/mladost-petrinja.png
    [team_url] => /soccer/teams/1058-mladost
)
Array
(
    [team_id] => 1079
    [team_name] => Segesta
    [team_slug] => segesta
    [team_logo] => images/zns/teams/segesta.png
    [team_url] => /soccer/teams/1079-segesta
)
Array
(
    [team_id] => 1095
    [team_name] => Gaj Mače
    [team_slug] => gajmae
    [team_logo] => images/zns/teams/GajMae-1095.png
    [team_url] => /soccer/teams/1095-gajmae
)
Array
(
    [team_id] => 1107
    [team_name] => Mladost Z
    [team_slug] => mladostz
    [team_logo] => images/zns/teams/mladost_zabok.png
    [team_url] => /soccer/teams/1107-mladostz
)
Array
(
    [team_id] => 894
    [team_name] => Tondach
    [team_slug] => tondach
    [team_logo] => images/zns/teams/Tondach-894.png
    [team_url] => /soccer/teams/894-tondach
)
Array
(
    [team_id] => 1199
    [team_name] => Bistra
    [team_slug] => bistra
    [team_logo] => images/zns/teams/Bistra-1199.png
    [team_url] => /soccer/teams/1199-bistra
)
Array
(
    [team_id] => 1205
    [team_name] => Croatia
    [team_slug] => croatia
    [team_logo] => images/zns/teams/croatia-98.png
    [team_url] => /soccer/teams/1205-croatia
)
Array
(
    [team_id] => 1224
    [team_name] => Gradići
    [team_slug] => gradii
    [team_logo] => images/zns/teams/gradici.png
    [team_url] => /soccer/teams/1224-gradii
)
Array
(
    [team_id] => 1230
    [team_name] => Zelina
    [team_slug] => zelina
    [team_logo] => images/zns/teams/zelina.png
    [team_url] => /soccer/teams/1230-zelina
)
Array
(
    [team_id] => 1284
    [team_name] => Sava Strmec
    [team_slug] => savastrmec
    [team_logo] => images/zns/teams/sava-strmec.png
    [team_url] => /soccer/teams/1284-savastrmec
)
Array
(
    [team_id] => 1320
    [team_name] => HNŠK Moslavina
    [team_slug] => hnkmoslavina
    [team_logo] => images/zns/teams/HNKMoslavina-1320.png
    [team_url] => /soccer/teams/1320-hnkmoslavina
)
Array
(
    [team_id] => 5422
    [team_name] => Karlovac 1919
    [team_slug] => karlovac1919
    [team_logo] => images/zns/teams/Karlovac1919-5422.png
    [team_url] => /soccer/teams/5422-karlovac1919
)
																	

2019

Dinamo OO Dinamo OO
27 Tra, 2019, 16:30

Odranski Obrež

Samobor Samobor
Tondach Tondach
27 Tra, 2019, 16:30

NK TONDACH

Mladost Petrinja Mladost Petrinja
Vrapče Vrapče
27 Tra, 2019, 16:30

Vrapče

Bistra Bistra
Zelina Zelina
27 Tra, 2019, 16:30

Sv. Ivan Zelina

Sava Strmec Sava Strmec
Karlovac 1919 Karlovac 1919
27 Tra, 2019, 16:30

Branko Čavlović-Čavlek

Croatia Croatia
Odra Odra
28 Tra, 2019, 16:30

Odra

Segesta Segesta
Mladost Z Mladost Z
28 Tra, 2019, 10:00

SC Zaseka

HNŠK Moslavina HNŠK Moslavina
Gaj Mače Gaj Mače
28 Tra, 2019, 16:30

NK GAJ

Gradići Gradići
Tondach Tondach
01 Svi, 2019, 17:00

NK TONDACH

Odra Odra
Mladost Petrinja Mladost Petrinja
01 Svi, 2019, 17:00

NK Mladost

Gaj Mače Gaj Mače
Gradići Gradići
01 Svi, 2019, 17:00

Vrapče Vrapče
Bistra Bistra
01 Svi, 2019, 17:00

SC Bistra

Dinamo OO Dinamo OO
Sava Strmec Sava Strmec
01 Svi, 2019, 17:00

SRC Lazina

Mladost Z Mladost Z
HNŠK Moslavina HNŠK Moslavina
01 Svi, 2019, 17:00

Športski park

Karlovac 1919 Karlovac 1919
Croatia Croatia
01 Svi, 2019, 17:00

ŠRC Hrastje

Segesta Segesta
Samobor Samobor
01 Svi, 2019, 17:00

SC Samobor

Zelina Zelina
Segesta Segesta
04 Svi, 2019, 17:00

Gradski stadion

HNŠK Moslavina HNŠK Moslavina
Vrapče Vrapče
04 Svi, 2019, 17:00

Vrapče

Mladost Petrinja Mladost Petrinja
Dinamo OO Dinamo OO
04 Svi, 2019, 17:00

Odranski Obrež

Gradići Gradići
Zelina Zelina
04 Svi, 2019, 17:00

Sv. Ivan Zelina

Bistra Bistra
Karlovac 1919 Karlovac 1919
04 Svi, 2019, 17:00

Branko Čavlović-Čavlek

Sava Strmec Sava Strmec
Odra Odra
05 Svi, 2019, 17:00

Odra

Croatia Croatia
Mladost Z Mladost Z
05 Svi, 2019, 10:00

SC Zaseka

Samobor Samobor
Gaj Mače Gaj Mače
05 Svi, 2019, 17:00

NK GAJ

Tondach Tondach
Tondach Tondach
11 Svi, 2019, 17:00

NK TONDACH

Vrapče Vrapče
Mladost Petrinja Mladost Petrinja
11 Svi, 2019, 17:00

NK Mladost

Dinamo OO Dinamo OO
Samobor Samobor
11 Svi, 2019, 17:00

SC Samobor

Karlovac 1919 Karlovac 1919
HNŠK Moslavina HNŠK Moslavina
11 Svi, 2019, 17:00

Športski park

Croatia Croatia
Gaj Mače Gaj Mače
12 Svi, 2019, 17:00

NK GAJ

Odra Odra
Gradići Gradići
12 Svi, 2019, 17:00

Zelina Zelina
Bistra Bistra
12 Svi, 2019, 17:00

SC Bistra

Mladost Z Mladost Z
Sava Strmec Sava Strmec
12 Svi, 2019, 17:00

SRC Lazina

Segesta Segesta
Segesta Segesta
18 Svi, 2019, 17:30

Gradski stadion

Samobor Samobor
Vrapče Vrapče
18 Svi, 2019, 17:30

Vrapče

Gaj Mače Gaj Mače
Karlovac 1919 Karlovac 1919
18 Svi, 2019, 17:30

Branko Čavlović-Čavlek

Bistra Bistra
Zelina Zelina
18 Svi, 2019, 17:30

Sv. Ivan Zelina

Mladost Petrinja Mladost Petrinja
Dinamo OO Dinamo OO
18 Svi, 2019, 17:30

Odranski Obrež

Tondach Tondach
Odra Odra
19 Svi, 2019, 17:30

Odra

HNŠK Moslavina HNŠK Moslavina
Mladost Z Mladost Z
19 Svi, 2019, 10:00

SC Zaseka

Gradići Gradići
Croatia Croatia
19 Svi, 2019, 17:30

ŠRC Hrastje

Sava Strmec Sava Strmec
Vrapče Vrapče
25 Svi, 2019, 17:30

Vrapče

Odra Odra
Sava Strmec Sava Strmec
25 Svi, 2019, 17:30

SRC Lazina

HNŠK Moslavina HNŠK Moslavina
Samobor Samobor
25 Svi, 2019, 17:30

SC Samobor

Croatia Croatia
Gaj Mače Gaj Mače
25 Svi, 2019, 17:30

NK GAJ

Dinamo OO Dinamo OO
Bistra Bistra
25 Svi, 2019, 17:30

SC Bistra

Segesta Segesta
Gradići Gradići
25 Svi, 2019, 17:30

Karlovac 1919 Karlovac 1919
Mladost Petrinja Mladost Petrinja
25 Svi, 2019, 17:30

NK Mladost

Mladost Z Mladost Z
Tondach Tondach
25 Svi, 2019, 17:30

NK TONDACH

Zelina Zelina
Zelina Zelina
02 Lip, 2019, 17:30

Sv. Ivan Zelina

Gaj Mače Gaj Mače
Odra Odra
02 Lip, 2019, 17:30

Odra

Sava Strmec Sava Strmec
HNŠK Moslavina HNŠK Moslavina
02 Lip, 2019, 17:30

Športski park

Samobor Samobor
Croatia Croatia
02 Lip, 2019, 17:30

ŠRC Hrastje

Bistra Bistra
Segesta Segesta
02 Lip, 2019, 17:30

Gradski stadion

Gradići Gradići
Karlovac 1919 Karlovac 1919
02 Lip, 2019, 17:30

Branko Čavlović-Čavlek

Mladost Petrinja Mladost Petrinja
Mladost Z Mladost Z
02 Lip, 2019, 17:30

SC Zaseka

Tondach Tondach
Dinamo OO Dinamo OO
02 Lip, 2019, 17:30

Odranski Obrež

Vrapče Vrapče

2019

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 28139086
    [title] => Mladost vs Odra
    [slug] => MladostvsOdra
    [teamone] => 1058
    [teamtwo] => 621
    [date] => 2019-04-18
    [time] => 16:30:00
    [spsoccer_vanue_id] => 1841
    [teamone_score] => 4
    [teamtwo_score] => 0
    [url] => /liga-bbva/matches/28139086-MladostvsOdra
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 1058
            [title] => Mladost Petrinja
            [slug] => mladost
            [logo] => images/zns/teams/mladost-petrinja.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/1058-mladost
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 621
            [title] => Odra
            [slug] => odra
            [logo] => images/zns/teams/Odra-621.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/621-odra
    [match_date] => 18 Tra, 2019
    [match_time] => 04:30 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 1841
            [title] => NK Mladost
            [slug] => NKMladost
        )

)
								

4 : 0

18 Tra, 2019, 16:30

NK Mladost

1 : 2

18 Tra, 2019, 16:30

1 : 1

18 Tra, 2019, 16:30

SC Bistra

0 : 3

18 Tra, 2019, 16:30

SC Samobor

0 : 0

18 Tra, 2019, 16:30

SRC Lazina

0 : 3

18 Tra, 2019, 16:30

Športski park

2 : 1

18 Tra, 2019, 16:30

ŠRC Hrastje

1 : 0

18 Tra, 2019, 16:30

Gradski stadion

0 : 3

14 Tra, 2019, 16:30

Odra

3 : 3

14 Tra, 2019, 10:00

SC Zaseka

2 : 1

14 Tra, 2019, 16:30

NK GAJ

1 : 0

13 Tra, 2019, 16:30

Sv. Ivan Zelina

1 : 2

13 Tra, 2019, 16:30

Odranski Obrež

5 : 0

13 Tra, 2019, 16:30

Vrapče

2 : 2

13 Tra, 2019, 16:30

NK TONDACH

4 : 0

13 Tra, 2019, 16:30

NK Mladost

2 : 1

07 Tra, 2019, 16:30

0 : 0

07 Tra, 2019, 16:30

SC Bistra

3 : 0

07 Tra, 2019, 16:30

SRC Lazina

3 : 1

07 Tra, 2019, 16:30

ŠRC Hrastje

0 : 2

06 Tra, 2019, 16:30

SC Samobor

1 : 7

06 Tra, 2019, 16:30

Športski park

2 : 1

06 Tra, 2019, 16:30

Gradski stadion

5 : 3

06 Tra, 2019, 16:30

Branko Čavlović-Čavlek

1 : 2

31 Ožu, 2019, 16:30

Odra

3 : 0

31 Ožu, 2019, 16:30

NK GAJ

0 : 2

31 Ožu, 2019, 16:30

2 : 0

30 Ožu, 2019, 15:30

Sv. Ivan Zelina

4 : 0

30 Ožu, 2019, 15:30

Odranski Obrež

3 : 1

30 Ožu, 2019, 15:30

Vrapče

2 : 4

30 Ožu, 2019, 15:30

NK TONDACH

3 : 2

30 Ožu, 2019, 15:30

NK Mladost

3 : 0

24 Ožu, 2019, 15:30

SC Bistra

0 : 2

24 Ožu, 2019, 15:30

SRC Lazina

4 : 2

24 Ožu, 2019, 15:30

ŠRC Hrastje

3 : 3

24 Ožu, 2019, 10:00

SC Zaseka

2 : 2

23 Ožu, 2019, 15:30

SC Samobor

2 : 3

23 Ožu, 2019, 15:30

Športski park

1 : 2

23 Ožu, 2019, 15:30

Gradski stadion

0 : 2

23 Ožu, 2019, 15:30

Branko Čavlović-Čavlek

1 : 1

17 Ožu, 2019, 15:30

Odra

0 : 1

17 Ožu, 2019, 15:30

NK GAJ

3 : 1

17 Ožu, 2019, 15:30

3 : 1

17 Ožu, 2019, 15:30

SC Bistra

0 : 1

16 Ožu, 2019, 15:30

Odranski Obrež

3 : 0

16 Ožu, 2019, 15:30

Vrapče

3 : 0

16 Ožu, 2019, 15:30

NK TONDACH

3 : 0

16 Ožu, 2019, 15:30

NK Mladost

0 : 2

10 Ožu, 2019, 15:00

SRC Lazina

0 : 1

10 Ožu, 2019, 15:00

ŠRC Hrastje

1 : 0

10 Ožu, 2019, 10:00

SC Zaseka

0 : 0

09 Ožu, 2019, 15:00

SC Samobor

1 : 3

09 Ožu, 2019, 15:00

Športski park

3 : 1

09 Ožu, 2019, 15:00

Gradski stadion

3 : 0

09 Ožu, 2019, 15:00

Branko Čavlović-Čavlek

3 : 1

09 Ožu, 2019, 15:00

Sv. Ivan Zelina

0 : 1

03 Ožu, 2019, 15:00

Odra

1 : 0

03 Ožu, 2019, 15:00

NK GAJ

3 : 3

03 Ožu, 2019, 15:00

5 : 0

03 Ožu, 2019, 15:00

SC Bistra

1 : 0

02 Ožu, 2019, 15:00

Vrapče

2 : 0

02 Ožu, 2019, 15:00

NK TONDACH

3 : 0

02 Ožu, 2019, 15:00

NK Mladost

0 : 2

02 Ožu, 2019, 15:00

SC Samobor

2 : 3

25 Stu, 2018, 13:00

SRC Lazina

5 : 0

25 Stu, 2018, 13:00

SC Bistra

1 : 2

25 Stu, 2018, 13:00

0 : 0

25 Stu, 2018, 13:00

NK GAJ

1 : 1

24 Stu, 2018, 13:00

SC Samobor

2 : 0

24 Stu, 2018, 13:00

NK Mladost

3 : 1

24 Stu, 2018, 13:00

NK TONDACH

7 : 1

24 Stu, 2018, 13:00

Vrapče

1 : 1

18 Stu, 2018, 13:30

Odra

0 : 1

18 Stu, 2018, 10:00

SC Zaseka

1 : 3

18 Stu, 2018, 13:30

ŠRC Hrastje

1 : 2

17 Stu, 2018, 13:30

Odranski Obrež

1 : 0

17 Stu, 2018, 13:30

Sv. Ivan Zelina

2 : 3

17 Stu, 2018, 13:30

Branko Čavlović-Čavlek

3 : 1

17 Stu, 2018, 13:30

Gradski stadion

3 : 1

17 Stu, 2018, 13:30

Športski park

2 : 0

11 Stu, 2018, 13:30

SC Bistra

1 : 0

11 Stu, 2018, 13:30

1 : 2

11 Stu, 2018, 13:30

NK GAJ

3 : 1

11 Stu, 2018, 13:30

SRC Lazina

0 : 3

10 Stu, 2018, 13:30

SC Samobor

0 : 0

10 Stu, 2018, 13:30

NK Mladost

2 : 2

10 Stu, 2018, 13:30

NK TONDACH

1 : 2

10 Stu, 2018, 13:30

Športski park

2 : 0

04 Stu, 2018, 14:00

Odra

1 : 0

04 Stu, 2018, 10:00

SC Zaseka

2 : 1

04 Stu, 2018, 14:00

ŠRC Hrastje

4 : 0

03 Stu, 2018, 14:00

Vrapče

1 : 2

03 Stu, 2018, 14:00

Odranski Obrež

4 : 0

03 Stu, 2018, 14:00

Sv. Ivan Zelina

3 : 0

03 Stu, 2018, 14:00

Branko Čavlović-Čavlek

4 : 0

03 Stu, 2018, 14:00

Gradski stadion

0 : 0

28 Lis, 2018, 14:30

ŠRC Hrastje

2 : 3

28 Lis, 2018, 14:30

SRC Lazina

1 : 1

28 Lis, 2018, 14:30

SC Bistra

1 : 5

28 Lis, 2018, 14:30

0 : 0

27 Lis, 2018, 15:00

Športski park

2 : 0

27 Lis, 2018, 15:00

SC Samobor

0 : 1

27 Lis, 2018, 15:00

NK Mladost

0 : 0

27 Lis, 2018, 15:00

NK TONDACH

4 : 2

21 Lis, 2018, 15:00

Odra

0 : 0

21 Lis, 2018, 15:00

NK GAJ

5 : 0

21 Lis, 2018, 10:00

SC Zaseka

7 : 1

20 Lis, 2018, 15:00

Vrapče

2 : 1

20 Lis, 2018, 15:00

Odranski Obrež

3 : 0

20 Lis, 2018, 15:00

Sv. Ivan Zelina

1 : 2

20 Lis, 2018, 15:00

Branko Čavlović-Čavlek

1 : 0

20 Lis, 2018, 15:00

Gradski stadion

0 : 1

14 Lis, 2018, 15:00

ŠRC Hrastje

1 : 0

14 Lis, 2018, 15:00

SRC Lazina

2 : 0

14 Lis, 2018, 15:00

SC Bistra

0 : 1

14 Lis, 2018, 15:00

3 : 1

13 Lis, 2018, 15:14

Gradski stadion

5 : 2

13 Lis, 2018, 15:00

Športski park

0 : 3

13 Lis, 2018, 15:00

SC Samobor

2 : 2

13 Lis, 2018, 15:00

NK Mladost

1 : 1

07 Lis, 2018, 15:30

Odra

1 : 1

07 Lis, 2018, 15:30

NK GAJ

7 : 0

07 Lis, 2018, 10:00

SC Zaseka

1 : 0

06 Lis, 2018, 15:30

NK TONDACH

3 : 1

06 Lis, 2018, 15:30

Vrapče

4 : 1

06 Lis, 2018, 15:30

Odranski Obrež

3 : 2

06 Lis, 2018, 15:30

Sv. Ivan Zelina

3 : 1

06 Lis, 2018, 15:30

Branko Čavlović-Čavlek

1 : 1

03 Lis, 2018, 16:00

ŠRC Hrastje

6 : 1

30 Ruj, 2018, 16:00

ŠRC Hrastje

0 : 3

30 Ruj, 2018, 16:00

SRC Lazina

2 : 1

30 Ruj, 2018, 16:00

SC Bistra

2 : 1

29 Ruj, 2018, 16:00

Branko Čavlović-Čavlek

6 : 2

29 Ruj, 2018, 16:00

Gradski stadion

2 : 1

29 Ruj, 2018, 16:00

Športski park

0 : 1

29 Ruj, 2018, 16:00

SC Samobor

2 : 0

23 Ruj, 2018, 16:30

Odra

1 : 0

23 Ruj, 2018, 16:30

NK GAJ

1 : 1

23 Ruj, 2018, 10:00

SC Zaseka

1 : 1

22 Ruj, 2018, 16:30

NK Mladost

0 : 1

22 Ruj, 2018, 16:30

NK TONDACH

6 : 0

22 Ruj, 2018, 16:30

Vrapče

2 : 0

22 Ruj, 2018, 16:30

Odranski Obrež

3 : 0

22 Ruj, 2018, 16:30

Sv. Ivan Zelina

5 : 4

16 Ruj, 2018, 16:30

SC Zaseka

0 : 3

16 Ruj, 2018, 16:30

Branko Čavlović-Čavlek

2 : 1

16 Ruj, 2018, 16:30

Gradski stadion

0 : 1

16 Ruj, 2018, 16:30

Športski park

1 : 2

16 Ruj, 2018, 16:30

SRC Lazina

0 : 2

16 Ruj, 2018, 16:30

SC Samobor

2 : 0

16 Ruj, 2018, 16:30

SC Bistra

2 : 4

09 Ruj, 2018, 17:00

Odra

4 : 0

09 Ruj, 2018, 17:00

2 : 0

09 Ruj, 2018, 17:00

NK GAJ

1 : 0

08 Ruj, 2018, 17:00

NK Mladost

2 : 1

08 Ruj, 2018, 17:00

NK TONDACH

1 : 0

08 Ruj, 2018, 17:00

Vrapče

1 : 1

08 Ruj, 2018, 17:00

Odranski Obrež

0 : 0

08 Ruj, 2018, 17:00

ŠRC Hrastje

1 : 1

06 Ruj, 2018, 17:00

ŠRC Hrastje

1 : 1

05 Ruj, 2018, 17:00

SC Zaseka

0 : 2

05 Ruj, 2018, 19:00

Branko Čavlović-Čavlek

0 : 2

05 Ruj, 2018, 17:00

Gradski stadion

2 : 0

05 Ruj, 2018, 17:00

ŠRC Hrastje

1 : 3

05 Ruj, 2018, 17:00

Športski park

5 : 0

05 Ruj, 2018, 17:00

SRC Lazina

1 : 1

05 Ruj, 2018, 17:00

SC Samobor

5 : 2

02 Ruj, 2018, 17:00

Odra

2 : 0

02 Ruj, 2018, 17:00

SC Bistra

5 : 0

02 Ruj, 2018, 17:00

NK GAJ

4 : 2

01 Ruj, 2018, 17:00

NK Mladost

2 : 0

01 Ruj, 2018, 17:00

NK TONDACH

5 : 1

01 Ruj, 2018, 17:00

Vrapče

2 : 0

01 Ruj, 2018, 17:00

Odranski Obrež

0 : 0

26 Kol, 2018, 10:00

SC Zaseka

4 : 1

26 Kol, 2018, 17:30

ŠRC Hrastje

2 : 0

26 Kol, 2018, 17:30

SRC Lazina

0 : 0

25 Kol, 2018, 17:30

Odranski Obrež

3 : 1

25 Kol, 2018, 17:30

Sv. Ivan Zelina

1 : 1

25 Kol, 2018, 17:30

Branko Čavlović-Čavlek

2 : 0

25 Kol, 2018, 17:30

Gradski stadion

1 : 4

25 Kol, 2018, 17:30

Športski park

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

Četvrta NL Središte 2018/19

1

Vrapče Vrapče
  • 23
  • 18
  • 2
  • 3
  • 68
  • 16
  • 52
  • 56

2

Mladost Petrinja Mladost Petrinja
  • 23
  • 15
  • 6
  • 2
  • 41
  • 14
  • 27
  • 51

3

Bistra Bistra
  • 23
  • 13
  • 7
  • 3
  • 47
  • 18
  • 29
  • 46

4

Segesta Segesta
  • 23
  • 13
  • 2
  • 8
  • 38
  • 31
  • 7
  • 41

5

Zelina Zelina
  • 23
  • 11
  • 7
  • 5
  • 37
  • 22
  • 15
  • 40

6

Gaj Mače Gaj Mače
  • 23
  • 11
  • 6
  • 6
  • 26
  • 19
  • 7
  • 39

7

Tondach Tondach
  • 23
  • 10
  • 5
  • 8
  • 35
  • 34
  • 1
  • 35

8

Dinamo OO Dinamo OO
  • 23
  • 9
  • 5
  • 9
  • 37
  • 31
  • 6
  • 32

9

Mladost Z Mladost Z
  • 23
  • 7
  • 6
  • 10
  • 40
  • 44
  • -4
  • 27

10

Karlovac 1919 Karlovac 1919
  • 23
  • 8
  • 3
  • 12
  • 29
  • 39
  • -10
  • 27

11

Odra Odra
  • 23
  • 6
  • 7
  • 10
  • 32
  • 40
  • -8
  • 25

12

Croatia Croatia
  • 23
  • 7
  • 3
  • 13
  • 32
  • 47
  • -15
  • 24

13

Gradići Gradići
  • 23
  • 7
  • 2
  • 14
  • 32
  • 54
  • -22
  • 23

14

Sava Strmec Sava Strmec
  • 23
  • 7
  • 1
  • 15
  • 28
  • 46
  • -18
  • 22

15

HNŠK Moslavina HNŠK Moslavina
  • 23
  • 5
  • 2
  • 16
  • 27
  • 62
  • -35
  • 17

16

Samobor Samobor
  • 23
  • 3
  • 4
  • 16
  • 17
  • 49
  • -32
  • 13
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

Četvrta NL Središte 2018/19

1

5. Tomislav Borovčak (Zelina)
  • 16

2

10. Veno Smolčić (Bistra)
  • 13

3

7. Mario Fajdiga (Vrapče)
  • 13

4

10. Mario Ćibarić (Vrapče)
  • 12

5

9. Stjepan Pralas (Gradići)
  • 11

6

7. Davor Iskrić (Gaj Mače)
  • 10

7

10. Luka Lončarević (HNŠK Moslavina)
  • 10

8

7. Marko Mlinarić (Tondach)
  • 10

9

4. Mihael Bezić (Mladost Petrinja)
  • 9

10

11. Nikola Krajačić (Mladost Z)
  • 8

11

9. Juan Manuel Saez (Zelina)
  • 8

12

10. Nikola Furić (Gradići)
  • 8

13

17. Igor Hajduk (Gradići)
  • 8

14

15. Petar Cebin (Odra)
  • 7

15

19. Nikica Brujić (Samobor)
  • 7

16

9. Krunoslav Lilovac (Segesta)
  • 7

17

8. Luka Frljužec (Mladost Z)
  • 7

18

20. Vinko Kotarski (Mladost Z)
  • 7

19

19. Enes Novinić (Karlovac 1919)
  • 7

20

4. Ilija Ištuk (Bistra)
  • 7

21

7. Ivica Vračević (Bistra)
  • 7

22

4. Goran Petković (Croatia)
  • 7

23

11. Filip Mršić (Sava Strmec)
  • 7

24

10. Mario Čehulić (Tondach)
  • 7

25

14. Marko Cimeša (Dinamo OO)
  • 6

26

17. Josip Grdenić (Dinamo OO)
  • 6

27

18. Filip Merlin (Tondach)
  • 6

28

17. Ivica Alapić (Segesta)
  • 6

29

7. Ivan Lovrić (Segesta)
  • 6

30

9. Josip Jandrić (Mladost Petrinja)
  • 6

31

9. Ivan Dodić (Odra)
  • 5

32

4. Ante Gudelj (Odra)
  • 5

33

5. Filip Kostanjski (Samobor)
  • 5

34

14. Arjan Rexhepi (Vrapče)
  • 5

35

17. Božidar Karamatić (Vrapče)
  • 5

36

10. Ivan Mamić (Karlovac 1919)
  • 5

37

19. Mario Garba (Segesta)
  • 5

38

14. Kristijan Kresonja (Gaj Mače)
  • 5

39

22. Željko Štulec (Bistra)
  • 5

40

14. Kristijan Pižir (Croatia)
  • 5

41

16. Kruno Cvetković (Sava Strmec)
  • 5

42

10. Boris Baniček (Mladost Petrinja)
  • 5

43

11. Marko Majdak (Odra)
  • 4

44

6. Dražen Ladović (Dinamo OO)
  • 4

45

5. Dario Salopek (Vrapče)
  • 4

46

7. Jerko Zadro (Vrapče)
  • 4

47

25. Igor Krmpotić (Mladost Petrinja)
  • 4

48

24. Antonio Hrnčević (Mladost Petrinja)
  • 4

49

8. Dino Jaković (Karlovac 1919)
  • 4

50

10. Antonio Lukić (Croatia)
  • 4

51

3. Luka Novoselec (Sava Strmec)
  • 4

52

8. Bruno Vlajsović (HNŠK Moslavina)
  • 4

53

2. Josip Šenija (HNŠK Moslavina)
  • 4

54

7. Antonijo Turkalj (Karlovac 1919)
  • 4

55

4. Karlo Frtalj (Tondach)
  • 4

56

10. Filip Luter (Odra)
  • 3

57

17. Borna Pausić (Karlovac 1919)
  • 3

58

8. Ivan Grgić (Dinamo OO)
  • 3

59

14. Josip Šarić (Samobor)
  • 3

60

4. Matej Bagarić (Segesta)
  • 3

61

2. Tomislav Čavala (Gaj Mače)
  • 3

62

9. Zoran Bunčec (Mladost Z)
  • 3

63

16. Franko Borovčak (Tondach)
  • 3

64

15. Roberto Aničić Bosnić (Bistra)
  • 3

65

9. Josip Matošević (Bistra)
  • 3

66

20. Ivan Šteko (Bistra)
  • 3

67

11. Mario Zmazek (Croatia)
  • 3

68

9. Daniel Gotal (Croatia)
  • 3

69

15. Luka Horvat (HNŠK Moslavina)
  • 3

70

. Nikola Brajko (Dinamo OO)
  • 3

71

2. Ivan Šipuš (Odra)
  • 2

72

7. Robert Pisačić (Odra)
  • 2

73

2. Tomislav Janječić (Dinamo OO)
  • 2

74

17. Ivan Ibrahimović (Samobor)
  • 2

75

22. Stjepan Završki (Vrapče)
  • 2

76

11. Ivan Švigir (Vrapče)
  • 2

77

19. Leonardo Papić (Mladost Petrinja)
  • 2

78

16. Viktor Špišić (Mladost Petrinja)
  • 2

79

18. Baldo Ivan Matić (Mladost Petrinja)
  • 2

80

1. Vedran Kovačević (Mladost Petrinja)
  • 2

81

16. Ivan Kapac (Segesta)
  • 2

82

5. Ivan Ninčević (Segesta)
  • 2

83

15. Josip Kipa (Gaj Mače)
  • 2

84

9. Dubravko Vujica (Gaj Mače)
  • 2

85

44. Mihael Dlesk (Mladost Z)
  • 2

86

13. Dino Hrastinski (Mladost Z)
  • 2

87

19. Patrik Turk (Mladost Z)
  • 2

88

10. Renato Kukina Ščapec (Mladost Z)
  • 2

89

18. Marko Srebačić (Mladost Z)
  • 2

90

7. Karlo Knez (Bistra)
  • 2

91

7. Tomislav Bičak (Croatia)
  • 2

92

4. Damir Milanović (Gradići)
  • 2

93

14. Armin Abazi (Gradići)
  • 2

94

15. Ivan Zagorec (Gradići)
  • 2

95

22. Andro Diklić (Zelina)
  • 2

96

8. Dario Barišić (Sava Strmec)
  • 2

97

10. Marko Trgovčević (Sava Strmec)
  • 2

98

21. Ivan Horvatinec (Sava Strmec)
  • 2

99

8. Matija Štefančić (Karlovac 1919)
  • 2

100

22. Filip Vrančić (Sava Strmec)
  • 1

101

18. Josip Voloder (Sava Strmec)
  • 1

102

9. Mihael Klemenčić (Sava Strmec)
  • 1

103

6. Darko Frajt (Sava Strmec)
  • 1

104

4. Domagoj Batković (HNŠK Moslavina)
  • 1

105

11. Ivan Slekovac (HNŠK Moslavina)
  • 1

106

20. Matija Bača (HNŠK Moslavina)
  • 1

107

8. Danko Cerovečki (HNŠK Moslavina)
  • 1

108

7. Đani Miško (HNŠK Moslavina)
  • 1

109

6. Dario Cvrtila (HNŠK Moslavina)
  • 1

110

2. Josip Marinić (Karlovac 1919)
  • 1

111

16. Dominik Popovački (Karlovac 1919)
  • 1

112

20. Sandy Stojčić (Karlovac 1919)
  • 1

113

3. Jurica Brdek (Odra)
  • 1

114

16. Krešimir Košutić (Odra)
  • 1

115

5. Jurica Rogić (Odra)
  • 1

116

11. Matija Pavlović (Odra)
  • 1

117

11. Karlo Stojić (Dinamo OO)
  • 1

118

3. Filip Lekić (Dinamo OO)
  • 1

119

4. Domagoj Šoštarec (Dinamo OO)
  • 1

120

9. Kristijan Regović (Samobor)
  • 1

121

7. Ivan Puškarić (Samobor)
  • 1

122

. Moran Čerkez (Samobor)
  • 1

123

8. Andrej Gluić (Samobor)
  • 1

124

8. Denis Plojović-Beriša (Vrapče)
  • 1

125

4. Matej Vrbat (Vrapče)
  • 1

126

2. Petar Mioković (Vrapče)
  • 1

127

20. Karlo Belak (Vrapče)
  • 1

128

8. Marin Tabaković (Vrapče)
  • 1

129

19. Ante Lerotić (Vrapče)
  • 1

130

21. Bruno Čengić (Vrapče)
  • 1

131

11. Ivan Cerjak (Mladost Petrinja)
  • 1

132

44. Marko Korečić (Mladost Petrinja)
  • 1

133

20. Petar Horvatin (Mladost Petrinja)
  • 1

134

20. Daniel Matković (Mladost Petrinja)
  • 1

135

3. Goran Aleksić (Segesta)
  • 1

136

10. Anes Handanović (Segesta)
  • 1

137

14. Luka Mohenski (Segesta)
  • 1

138

8. Dejan Živčić (Segesta)
  • 1

139

15. Luka Grgić (Segesta)
  • 1

140

6. Matej Galonja (Segesta)
  • 1

141

17. Jurica Ščuric (Gaj Mače)
  • 1

142

10. Karlo Bobinec (Gaj Mače)
  • 1

143

18. Marko Martinić (Gaj Mače)
  • 1

144

17. Marko Belanović (Mladost Z)
  • 1

145

4. Jurica Kotarski (Mladost Z)
  • 1

146

5. Tihomir Vančina (Mladost Z)
  • 1

147

77. Hrvoje Jurina (Mladost Z)
  • 1

148

6. Mateo Tisanić (Mladost Z)
  • 1

149

19. Dominik Lončarić (Tondach)
  • 1

150

15. Martin Sedlar (Tondach)
  • 1

151

11. Tomica Marković (Tondach)
  • 1

152

8. Tomislav Kukec (Bistra)
  • 1

153

17. Filip Misimi (Bistra)
  • 1

154

. Gyutak Han (Croatia)
  • 1

155

8. Ivan Fluka (Croatia)
  • 1

156

17. Kristijan Antolković (Croatia)
  • 1

157

13. Mihael Cvetnić (Gradići)
  • 1

158

11. Marko Župetić (Gradići)
  • 1

159

2. Filip Božić (Gradići)
  • 1

160

7. Toni Štefner (Gradići)
  • 1

161

18. Cedrick Junior Yame Loaw (Gradići)
  • 1

162

24. Patrick Cetina (Zelina)
  • 1

163

7. Mario Barić (Zelina)
  • 1

164

23. Ivan Horvat (Zelina)
  • 1

165

17. Florijan Ovčar (Zelina)
  • 1

166

20. Mihael Mačković (Zelina)
  • 1

167

19. Zlatko Palčić (Zelina)
  • 1

168

9. Stjepan Posavec (Zelina)
  • 1

169

16. Hrvoje Jančetić (Zelina)
  • 1

170

9. Bruno Držić (Sava Strmec)
  • 1

171

1. Luka Spudić (Sava Strmec)
  • 1