Hrvatska nogometna reprezentacija do 19 godina ostvarila je uvjerljivu pobjedu protiv Srbije rezultatom 3:0 u posljednjem kolu skupine Europskog prvenstva u Walesu te izborila plasman u polufinale natjecanja.
Izabranici hrvatske reprezentacije odigrali su odličnu utakmicu i pogocima Chelfija, Godeca i Čovića stigli do vrijedna tri boda. Zahvaljujući boljoj gol razlici od Italije, Hrvatska je osvojila drugo mjesto u skupini i osigurala mjesto među četiri najbolje reprezentacije Europe.
U polufinalu, koje je na rasporedu 8. srpnja, hrvatske mlade nade očekuje ogled protiv reprezentacije Španjolske, jednog od glavnih favorita natjecanja.
Zagrebački nogometni savez upućuje iskrene čestitke igračima, stručnom stožeru i izborniku na velikom uspjehu te želi puno sreće i uspjeha u borbi za plasman u finale Europskog prvenstva.
