Copa America 2015 - Matches

1. ZNL JUNIORI skupina "A" 21/22 - 23 Tra 2022

Ivanja Reka

0 : 9

Studentski Grad

Ivanja Reka
Ivanja Reka

VS

Studentski Grad
Studentski Grad

Gol

Fran Dragozet

Fran Dragozet

Ivan Benkus

Fran Dragozet

Fran Dragozet

Jerko Pecotić

Fran Dragozet

Fran Dragozet

Fran Dragozet

Marko Kovačević

Trener

Darko Premerl

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ivan Hudiček

Prvi pomoćni sudac: Luka Hudiček

Drugi pomoćni sudac: Viktor Koprić

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

2 MIN

Gol Fran Dragozet (Studentski Grad)

goal

3 MIN

Gol Fran Dragozet (Studentski Grad)

goal

13 MIN

Gol Fran Dragozet (Studentski Grad)

goal

21 MIN

Gol Fran Dragozet (Studentski Grad)

goal

36 MIN

Gol Fran Dragozet (Studentski Grad)

goal

43 MIN

Gol Fran Dragozet (Studentski Grad)

goal

53 MIN

Gol Ivan Benkus (Studentski Grad)

goal

70 MIN

Gol Jerko Pecotić (Studentski Grad)

goal

75 MIN

Gol Fran Dragozet (Studentski Grad)

goal
Ivanja Reka

Ivanja Reka

Studentski Grad

Studentski Grad

Dominik Ranec

Dominik Ranec

Dominik Ranec

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

Konstantin Kurygin

Konstantin Kurygin

Konstantin Kurygin

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : RU
Stjepan Čegrlj

Stjepan Čegrlj

Stjepan Čegrlj

  • Ime kluba: HAŠK 1903
  • Država : HR
Dorian Uroić

Dorian Uroić

Dorian Uroić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Marinko Miškić

Marinko MiškićK

Marinko Miškić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Antonio Čabraja

Antonio Čabraja

Antonio Čabraja

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Josip Hader

Josip Hader

Josip Hader

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Ivan Hader

Ivan Hader

Ivan Hader

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Marko Sinanović

Marko Sinanović

Marko Sinanović

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
Antonijo Pranjić

Antonijo Pranjić

Antonijo Pranjić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

Filip Ivan Pranjić

Filip Ivan Pranjić

Filip Ivan Pranjić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Filip Rendulić

Filip Rendulić

Filip Rendulić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-06-06

Sebastijan Palić

Sebastijan Palić

Sebastijan Palić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR

Leon Babić

Leon Babić

Leon Babić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Luka Džalto

Luka Džalto

Luka Džalto

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR

Marko Tomas

Marko Tomas

Marko Tomas

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Leonardo Mikić

Leonardo Mikić

Leonardo Mikić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Mateo Križić

Mateo Križić

Mateo Križić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 2005-04-06

Martin Ercegovac

Martin Ercegovac

Martin Ercegovac

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 2005-02-22

Martin Ignjatović Palašić

Martin Ignjatović Palašić

Martin Ignjatović Palašić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Fran Dragozet

Fran Dragozet

Fran Dragozet

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Zamjene

Fran Macan

Fran Macan

Fran Macan

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Luka Ivković

Luka Ivković

Luka Ivković

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Ivan Benkus

Ivan Benkus

Ivan Benkus

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Jerko Pecotić

Jerko Pecotić

Jerko Pecotić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 2002-01-04