Copa America 2015 - Matches

1. ZNL JUNIORI skupina "A" 21/22 - 02 Tra 2022

Studentski Grad

Fran Dragozet`

Fran Dragozet`

Fran Dragozet`

3 : 1

Kašina

Luka Bohnička`

Studentski Grad
Studentski Grad

VS

Kašina
Kašina

Fran Dragozet

Fran Dragozet

Fran Dragozet

Gol

Luka Bohnička

Srđan Lakić

Trener

Tomislav Trupeljak

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Karlo Petričević

Prvi pomoćni sudac: Niko Matičević

Drugi pomoćni sudac: Filip Matičević

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

51 MIN

Gol Fran Dragozet (Studentski Grad)

goal

56 MIN

Gol Fran Dragozet (Studentski Grad)

goal

72 MIN

Gol Fran Dragozet (Studentski Grad)

goal

78 MIN

Gol Luka Bohnička (Kašina)

goal
Studentski Grad

Studentski Grad

Kašina

Kašina

Filip Ivan Pranjić

Filip Ivan Pranjić

Filip Ivan Pranjić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Jerko Pecotić

Jerko Pecotić

Jerko Pecotić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 2002-01-04
Leonardo Mikić

Leonardo Mikić

Leonardo Mikić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Filip Rendulić

Filip Rendulić

Filip Rendulić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-06-06
Fran Dragozet

Fran Dragozet

Fran Dragozet

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Fran Macan

Fran MacanK

Fran Macan

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Blaž Šimunović

Blaž Šimunović

Blaž Šimunović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Marko Tomas

Marko Tomas

Marko Tomas

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Ivan Benkus

Ivan Benkus

Ivan Benkus

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Luka Džalto

Luka Džalto

Luka Džalto

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Sebastijan Palić

Sebastijan Palić

Sebastijan Palić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR

Zamjene

Martin Ercegovac

Martin Ercegovac

Martin Ercegovac

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 2005-02-22
Ante Čulina

Ante Čulina

Ante Čulina

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 2005-02-11
Luka Ivković

Luka Ivković

Luka Ivković

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Toni Škrnjug

Toni Škrnjug

Toni Škrnjug

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

Nolan Fudurić Jerković

Nolan Fudurić Jerković

Nolan Fudurić Jerković

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

Leo Orač

Leo Orač

Leo Orač

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

Dominik Kolenković

Dominik Kolenković

Dominik Kolenković

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

Robert Marić

Robert Marić

Robert Marić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

Matija Kelčec

Matija Kelčec

Matija Kelčec

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

Mateo Ištvanić

Mateo Ištvanić

Mateo Ištvanić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

Nikola Pirenjak

Nikola Pirenjak

Nikola Pirenjak

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

Mladen PavlovićK

Mladen Pavlović

Mladen Pavlović

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

Toni Bertović

Toni Bertović

Toni Bertović

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

Luka Bohnička

Luka Bohnička

Luka Bohnička

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

Zamjene

Matej Žarko

Matej Žarko

Matej Žarko

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

Mateo Jorgić

Mateo Jorgić

Mateo Jorgić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
  • Rođendan : 2003-11-06

Dominik Petanjek

Dominik Petanjek

Dominik Petanjek

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

Leon Vuković

Leon Vuković

Leon Vuković

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
  • Rođendan : 2003-10-05