Copa America 2015 - Matches

- 13 Stu 2021

Studentski Grad

Blaž Šimunović`

Ivan Benkus`

Filip Rendulić`

3 : 0

Šparta

Studentski Grad
Studentski Grad

VS

Šparta
Šparta

Blaž Šimunović

Ivan Benkus

Filip Rendulić

Gol

1

Žuti karton

1

Srđan Lakić

Trener

Nikola Smolčić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ammar Al Issa

Prvi pomoćni sudac: Ivan Hudiček

Drugi pomoćni sudac: Stipe Marić

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

30 MIN

Žuti karton Luka Veselić (Futsal škola Zagi)

yellow card

37 MIN

Gol Ivan Benkus (Studentski Grad)

goal

69 MIN

Gol Blaž Šimunović (Studentski Grad)

goal

80 MIN

Žuti karton Borna Idrizović (Studentski Grad)

yellow card

84 MIN

Gol Filip Rendulić (Studentski Grad)

goal
Studentski Grad

Studentski Grad

Šparta

Šparta

Filip Ivan Pranjić

Filip Ivan Pranjić

Filip Ivan Pranjić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Damjan Žabek

Damjan ŽabekK

Damjan Žabek

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Ivan Benkus

Ivan Benkus

Ivan Benkus

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Martin Ignjatović Palašić

Martin Ignjatović Palašić

Martin Ignjatović Palašić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Dino Crnić

Dino Crnić

Dino Crnić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Leon Babić

Leon Babić

Leon Babić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Ante Čulina

Ante Čulina

Ante Čulina

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 2005-02-11
Blaž Šimunović

Blaž Šimunović

Blaž Šimunović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Borna Idrizović

Borna Idrizović

Borna Idrizović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Mark Novosel

Mark Novosel

Mark Novosel

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-05-06
Fran Dragozet

Fran Dragozet

Fran Dragozet

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Zamjene

Franko Tomljanović

Franko Tomljanović

Franko Tomljanović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Filip Rendulić

Filip Rendulić

Filip Rendulić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-06-06
Antun Šišmanović

Antun Šišmanović

Antun Šišmanović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Fran Macan

Fran Macan

Fran Macan

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Andro Šego

Andro Šego

Andro Šego

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 2003-07-22

Ian Čop

Ian Čop

Ian Čop

  • Ime kluba: Futsal škola Zagi
  • Država : HR

Noa Rončević

Noa Rončević

Noa Rončević

  • Ime kluba: Šparta
  • Država : HR

Luka Veselić

Luka Veselić

Luka Veselić

  • Ime kluba: Futsal škola Zagi
  • Država : HR

Luka Chelfi

Luka Chelfi

Luka Chelfi

  • Ime kluba: Futsal škola Zagi
  • Država : HR

Matej Mlinarević

Matej Mlinarević

Matej Mlinarević

  • Ime kluba: Futsal škola Zagi
  • Država : HR
  • Rođendan : 2002-12-17

Petar HerčekK

Petar Herček

Petar Herček

  • Ime kluba: Šparta
  • Država : HR
  • Rođendan : 2002-01-04

David Bogović

David Bogović

David Bogović

  • Ime kluba: Futsal škola Zagi
  • Država : HR
  • Rođendan : 2002-06-14

Petar Grubišić

Petar Grubišić

Petar Grubišić

  • Ime kluba: Šparta
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-02-06

Josip Pocrnić

Josip Pocrnić

Josip Pocrnić

  • Ime kluba: Šparta
  • Država : HR

Josip Purtić

Josip Purtić

Josip Purtić

  • Ime kluba: Futsal škola Zagi
  • Država : HR

Marko Delić

Marko Delić

Marko Delić

  • Ime kluba: Šparta
  • Država : HR

Zamjene

Lovro Sršen

Lovro Sršen

Lovro Sršen

  • Ime kluba: Šparta
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-04-10