Copa America 2015 - Matches

1. ZNL JUNIORI skupina "A" 21/22 - 25 Ruj 2021

Studentski Grad

Andro Šego`

Ivan Benkus`

2 : 2

Prigorje Markuševec

Filip Kirinić`

Filip Kirinić`

Studentski Grad
Studentski Grad

VS

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

Andro Šego

Ivan Benkus

Gol

Filip Kirinić

Filip Kirinić

1

Žuti karton

1

Darko Premerl

Trener

Matej Vrgoč

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Leonardo Kestić

Prvi pomoćni sudac: Marko Matić

Drugi pomoćni sudac: Luka Fabijanić

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

19 MIN

Gol Filip Kirinić (Prigorje Markuševec)

goal

36 MIN

Žuti karton Ante Čulina (Studentski Grad)

yellow card

36 MIN

Kazneni udarac (Gol) Filip Kirinić (Prigorje Markuševec)

penalty

49 MIN

Gol Andro Šego (Studentski Grad)

goal

71 MIN

Gol Ivan Benkus (Studentski Grad)

goal

77 MIN

Žuti karton Dominik Margetić (Prigorje Markuševec)

yellow card
Studentski Grad

Studentski Grad

Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Franko Tomljanović

Franko Tomljanović

Franko Tomljanović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Ivan Benkus

Ivan BenkusK

Ivan Benkus

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Martin Ignjatović Palašić

Martin Ignjatović Palašić

Martin Ignjatović Palašić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Marko Tomas

Marko Tomas

Marko Tomas

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Dino Crnić

Dino Crnić

Dino Crnić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Leon Babić

Leon Babić

Leon Babić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Ante Čulina

Ante Čulina

Ante Čulina

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 2005-02-11
Dominik Sinković

Dominik Sinković

Dominik Sinković

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-02-01
Filip Rendulić

Filip Rendulić

Filip Rendulić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-06-06
Leonardo Mikić

Leonardo Mikić

Leonardo Mikić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Fran Macan

Fran Macan

Fran Macan

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Zamjene

Filip Ivan Pranjić

Filip Ivan Pranjić

Filip Ivan Pranjić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Ivan Petranović

Ivan Petranović

Ivan Petranović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Andro Šego

Andro Šego

Andro Šego

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 2003-07-22
Damjan Žabek

Damjan Žabek

Damjan Žabek

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Luka Brajković

Luka Brajković

Luka Brajković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Filip Kirinić

Filip Kirinić

Filip Kirinić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Dorian Špiček

Dorian Špiček

Dorian Špiček

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Ivan Jeleković

Ivan Jeleković

Ivan Jeleković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Borna Žužić

Borna Žužić

Borna Žužić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Lovro MažarK

Lovro Mažar

Lovro Mažar

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Dominik Margetić

Dominik Margetić

Dominik Margetić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Filip Bošnjak

Filip Bošnjak

Filip Bošnjak

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-06-05

Jan Javurek

Jan Javurek

Jan Javurek

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Adam Jerkić

Adam Jerkić

Adam Jerkić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-03-06

Štefan Jordanić

Štefan Jordanić

Štefan Jordanić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Zamjene

Dominik Strpić

Dominik Strpić

Dominik Strpić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Marko Gečević

Marko Gečević

Marko Gečević

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Fran Krunoslav Žigulić

Fran Krunoslav Žigulić

Fran Krunoslav Žigulić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Patrik Lemaić

Patrik Lemaić

Patrik Lemaić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR