Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 21/22 - 30 Tra 2022

Nur

Ivan Galić`

Ivan Galić`

Leon Badanjak `

3 : 0

Mladost Buzin

Nur
Nur

VS

Mladost Buzin
Mladost Buzin

Ivan Galić

Ivan Galić

Leon Badanjak

Gol

2

Žuti karton

4

1

Kazneni udarac

0

4

Zamjene

3

Dino Franičević

Trener

Davor Gudiček

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Filip Barišić

Prvi pomoćni sudac: Branimir Milačić

Drugi pomoćni sudac: Dina Khaled Barghathi

Četvrti sudac:

Delegat: Marko Fučkar

Ostali:

10 MIN

Gol Ivan Galić (Nur)

goal

21 MIN

Kazneni udarac (Gol) Ivan Galić (Nur)

penalty

30 MIN

Gol Leon Badanjak (Nur)

goal

39 MIN

Žuti karton Andrej Abrić (Mladost Buzin)

yellow card

40 MIN

Žuti karton Ivan Galić (Nur)

yellow card

66 MIN

Žuti karton Luka Kramarić (Hrvatski Dragovoljac)

yellow card

83 MIN

Drugi žuti karton Ivan Idžan (Mladost Buzin)

second yellow card

83 MIN

Žuti karton Mislav Valenta (Blato)

yellow card

83 MIN

Žuti karton Ivan Idžan (Mladost Buzin)

yellow card

83 MIN

Žuti karton Florijan Galić (Mladost Buzin)

yellow card
Nur

Nur

Mladost Buzin

Mladost Buzin

Jasmin Čavalić

Jasmin Čavalić

Jasmin Čavalić

  • Ime kluba: Hrvatski Leskovac
  • Država : HR
Mislav Valenta

Mislav Valenta

Mislav Valenta

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
El-Kerim Dželilović

El-Kerim Dželilović

El-Kerim Dželilović

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : BA
  • Rođendan : 2000-11-05
Ivan Galić

Ivan Galić

Ivan Galić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Karlo Borko

Karlo Borko

Karlo Borko

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
  • Rođendan : 1997-09-30
Antonio Cetina

Antonio Cetina

Antonio Cetina

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Antonio Zubčić

Antonio Zubčić

Antonio Zubčić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
  • Rođendan : 1990-09-22
Fran Kovačić

Fran Kovačić

Fran Kovačić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Leon Badanjak

Leon Badanjak

Leon Badanjak

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Adnan Dautović

Adnan DautovićK

Adnan Dautović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Diego Seferović

Diego Seferović

Diego Seferović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

Zamjene

Marijo Pedić

Marijo Pedić

Marijo Pedić

  • Država : HR

Alexander Anthony Cvikić

Alexander Anthony Cvikić

Alexander Anthony Cvikić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
  • Rođendan : 1996-06-16
Andrija Milković

Andrija Milković

Andrija Milković

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Jakov Pavlic

Jakov Pavlic

Jakov Pavlic

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

Stjepan Vidović

Stjepan Vidović

Stjepan Vidović

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Tomislav Bogović

Tomislav Bogović

Tomislav Bogović

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR

Luka Kramarić

Luka Kramarić

Luka Kramarić

  • Ime kluba: Hrvatski Dragovoljac
  • Država : HR

Sven Kovačević

Sven Kovačević

Sven Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Ivan Idžan

Ivan Idžan

Ivan Idžan

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Petar CebinK

Petar Cebin

Petar Cebin

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Florijan Galić

Florijan Galić

Florijan Galić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Anđelko Čuljak

Anđelko Čuljak

Anđelko Čuljak

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Joško Prnjak

Joško Prnjak

Joško Prnjak

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Domagoj Pjevac

Domagoj Pjevac

Domagoj Pjevac

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Petar Koić

Petar Koić

Petar Koić

  • Ime kluba: Hrvatski Dragovoljac
  • Država : HR

Zamjene

Dino Bogojević

Dino Bogojević

Dino Bogojević

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Filip Čavlina

Filip Čavlina

Filip Čavlina

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

Marko Sukser

Marko Sukser

Marko Sukser

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

Andrej Abrić

Andrej Abrić

Andrej Abrić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Nino Kolić

Nino Kolić

Nino Kolić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

13 MIN

Antonio Cetina

Nur

46 MIN

Petar Koić

Marko Sukser

Mladost Buzin

73 MIN

Diego Seferović

Jakov Pavlic

Nur

75 MIN

Tomislav Bogović

Nino Kolić

Mladost Buzin

80 MIN

Sven Kovačević

Filip Čavlina

Mladost Buzin

85 MIN

Ivan Galić

Andrija Milković

Nur

85 MIN

Leon Badanjak

Alexander Anthony Cvikić

Nur