Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 21/22 - 03 Tra 2022

Studentski Grad

Jerko Pecotić`

0 : 0

Mladost Buzin

Ivan Idžan`

Studentski Grad
Studentski Grad

VS

Mladost Buzin
Mladost Buzin

Jerko Pecotić

Gol

Ivan Idžan

3

Žuti karton

2

4

Zamjene

3

Darko Premerl

Trener

Davor Gudiček

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: David Vrljić

Prvi pomoćni sudac: Dalibor Jurić

Drugi pomoćni sudac: Danijel Ević

Četvrti sudac:

Delegat: Luka Biloš

Ostali:

55 MIN

Gol Ivan Idžan (Mladost Buzin)

goal

57 MIN

Žuti karton Borna Ćehajić (Studentski Grad)

yellow card

59 MIN

Gol Jerko Pecotić (Studentski Grad)

goal

64 MIN

Žuti karton Mihael Kelemen (Studentski Grad)

yellow card

68 MIN

Žuti karton Anđelko Čuljak (Mladost Buzin)

yellow card

71 MIN

Žuti karton Florijan Galić (Mladost Buzin)

yellow card

83 MIN

Žuti karton Jerko Pecotić (Studentski Grad)

yellow card
Studentski Grad

Studentski Grad

Mladost Buzin

Mladost Buzin

Franjo Berišić

Franjo Berišić

Franjo Berišić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Bautista Penayo

Bautista Penayo

Bautista Penayo

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : AR
  • Rođendan : 2001-08-13

Sebastijan Palić

Sebastijan Palić

Sebastijan Palić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Mihael Juranović

Mihael Juranović

Mihael Juranović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Matija Pavić

Matija Pavić

Matija Pavić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 1995-06-15
Kerim Kaltak

Kerim Kaltak

Kerim Kaltak

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Mihael Kelemen

Mihael Kelemen

Mihael Kelemen

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
David Vidaković

David Vidaković

David Vidaković

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Leopold Lovrić

Leopold Lovrić

Leopold Lovrić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Borna Ćehajić

Borna ĆehajićK

Borna Ćehajić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Zamjene

Jakov Ravlić

Jakov Ravlić

Jakov Ravlić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Luka Džalto

Luka Džalto

Luka Džalto

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Bruno Berković

Bruno Berković

Bruno Berković

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 1996-02-01
Jerko Pecotić

Jerko Pecotić

Jerko Pecotić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 2002-01-04
Ante Pavković

Ante Pavković

Ante Pavković

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Vedran Cvetojević

Vedran Cvetojević

Vedran Cvetojević

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 1997-06-29

Dino Bogojević

Dino Bogojević

Dino Bogojević

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Luka Kramarić

Luka Kramarić

Luka Kramarić

  • Ime kluba: Hrvatski Dragovoljac
  • Država : HR

Dominik Brletić

Dominik Brletić

Dominik Brletić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Sven Kovačević

Sven Kovačević

Sven Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Ivan Idžan

Ivan Idžan

Ivan Idžan

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Petar CebinK

Petar Cebin

Petar Cebin

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Tomislav Rimac

Tomislav Rimac

Tomislav Rimac

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Florijan Galić

Florijan Galić

Florijan Galić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Anđelko Čuljak

Anđelko Čuljak

Anđelko Čuljak

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Joško Prnjak

Joško Prnjak

Joško Prnjak

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Domagoj Pjevac

Domagoj Pjevac

Domagoj Pjevac

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Zamjene

Stjepan Vidović

Stjepan Vidović

Stjepan Vidović

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Ivan Babić

Ivan Babić

Ivan Babić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Petar Koić

Petar Koić

Petar Koić

  • Ime kluba: Hrvatski Dragovoljac
  • Država : HR

Marko Sukser

Marko Sukser

Marko Sukser

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

Aleksandar Lošonski

Aleksandar Lošonski

Aleksandar Lošonski

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

46 MIN

Sebastijan Palić

Vedran Cvetojević

Studentski Grad

46 MIN

Bautista Penayo

Jerko Pecotić

Studentski Grad

46 MIN

Luka Kramarić

Aleksandar Lošonski

Mladost Buzin

76 MIN

Petar Cebin

Marko Sukser

Mladost Buzin

76 MIN

Mihael Juranović

Ante Pavković

Studentski Grad

81 MIN

Dominik Brletić

Petar Koić

Mladost Buzin

83 MIN

Borna Ćehajić

Bruno Berković

Studentski Grad