Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 21/22 - 28 Kol 2021

ZET

0 : 0

Prigorje Markuševec

ZET
ZET

VS

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

Gol

3

Zamjene

4

Jasmin Ganić

Trener

Zvonko Lipovac

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Marko Vukasović

Prvi pomoćni sudac: Bruno Bošnjak

Drugi pomoćni sudac: Pero Iličić

Četvrti sudac:

Delegat: Mijo Pole

Ostali:

14 MIN

Žuti karton Dejan Popović (Prigorje Markuševec)

yellow card

42 MIN

Žuti karton Matija Petreković (Prigorje Markuševec)

yellow card

63 MIN

Žuti karton Marijan Dodić (Prigorje Markuševec)

yellow card

90 MIN

Žuti karton Martin Ferenčak (Prigorje Markuševec)

yellow card
ZET

ZET

Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Toni Đidara

Toni Đidara

Toni Đidara

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Damjan Rimac

Damjan Rimac

Damjan Rimac

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Dominik Pavić

Dominik PavićK

Dominik Pavić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Valentino Hajster

Valentino Hajster

Valentino Hajster

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Leon Magdić

Leon Magdić

Leon Magdić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
  • Rođendan : 1999-04-26
Josip Barać

Josip Barać

Josip Barać

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Dario Roksandić

Dario Roksandić

Dario Roksandić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Antonio Kundih

Antonio Kundih

Antonio Kundih

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
  • Rođendan : 1989-04-11
Filip Bedeković

Filip Bedeković

Filip Bedeković

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
  • Rođendan : 1997-06-07
Luka Pranjić

Luka Pranjić

Luka Pranjić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Mateo Kljajić

Mateo Kljajić

Mateo Kljajić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

Zamjene

Vedran Cingulin

Vedran Cingulin

Vedran Cingulin

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Filip Mlađenović

Filip Mlađenović

Filip Mlađenović

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Matej Blažević

Matej Blažević

Matej Blažević

  • Ime kluba: Devetka
  • Država : HR
Tin Lušić

Tin Lušić

Tin Lušić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Tin Bakota

Tin Bakota

Tin Bakota

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Toni Topić

Toni Topić

Toni Topić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Antonio Matošević

Antonio Matošević

Antonio Matošević

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

Vedran Prskalo

Vedran Prskalo

Vedran Prskalo

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

Filip Vincek

Filip Vincek

Filip Vincek

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Dejan Popović

Dejan Popović

Dejan Popović

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Stjepan Miklec

Stjepan Miklec

Stjepan Miklec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Matija Petreković

Matija Petreković

Matija Petreković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Dominik NujićK

Dominik Nujić

Dominik Nujić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Marko Baron

Marko Baron

Marko Baron

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Luka Hadžić

Luka Hadžić

Luka Hadžić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Matija Vertuš

Matija Vertuš

Matija Vertuš

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Martin Ferenčak

Martin Ferenčak

Martin Ferenčak

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Marijan Dodić

Marijan Dodić

Marijan Dodić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Zamjene

Luka Miholić

Luka Miholić

Luka Miholić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Mateo Šušković

Mateo Šušković

Mateo Šušković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Bernard Nujić

Bernard Nujić

Bernard Nujić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Andrej Peremin

Andrej Peremin

Andrej Peremin

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Mislav Blaić

Mislav Blaić

Mislav Blaić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Antun Janeš

Antun Janeš

Antun Janeš

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
  • Rođendan : 1994-06-08

46 MIN

Matija Petreković

Bernard Nujić

Prigorje Markuševec

55 MIN

Marko Baron

Andrej Peremin

Prigorje Markuševec

60 MIN

Luka Pranjić

Tin Bakota

ZET

69 MIN

Josip Barać

Tin Lušić

ZET

70 MIN

Dominik Nujić

Mislav Blaić

Prigorje Markuševec

75 MIN

Damjan Rimac

Filip Mlađenović

ZET

88 MIN

Matija Vertuš

Mateo Šušković

Prigorje Markuševec