Copa America 2015 - Matches

ZNS-KUP-KADETI 20/21 - 21 Lis 2020

Trešnjevka

0 : 0

Rudeš

Trešnjevka
Trešnjevka

VS

Rudeš
Rudeš

Gol

10. Vanja Vukmanović

10. Vanja Vukmanović

16. Petar Bijelić

19. Jan Jakov Jelić

13. Vili Borko

6

Zamjene

7

Dario Jančić

Trener

Mario Vodanović

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Vinko Podrug

Prvi pomoćni sudac: Filip Dragašević

Drugi pomoćni sudac: Petar Bošnjak

Četvrti sudac:

Delegat: Božidar Jureković

Ostali:
Čavar Josip lic.296

52 MIN

Gol 10. Vanja Vukmanović (Rudeš)

goal

55 MIN

Gol 10. Vanja Vukmanović (Rudeš)

goal

73 MIN

Gol 16. Petar Bijelić (Rudeš)

goal

76 MIN

Gol 19. Jan Jakov Jelić (Rudeš)

goal

82 MIN

Gol 13. Vili Borko (Kustošija)

goal
Trešnjevka

Trešnjevka

Rudeš

Rudeš

Kristijan Kovač

1. Kristijan KovačK

Kristijan Kovač

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Luka Žgela

12. Luka Žgela

Luka Žgela

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Filip Radovanović

18. Filip Radovanović

Filip Radovanović

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Marko Prpić

6. Marko Prpić

Marko Prpić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Ivan Štefičar

26. Ivan Štefičar

Ivan Štefičar

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Fran Prpić

15. Fran Prpić

Fran Prpić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Hrvoje Golubić

13. Hrvoje Golubić

Hrvoje Golubić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Lovro Basar

14. Lovro Basar

Lovro Basar

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Tomislav Lustig

20. Tomislav Lustig

Tomislav Lustig

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Bruno Horvat

41. Bruno Horvat

Bruno Horvat

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Adrian Čikić

14. Adrian Čikić

Adrian Čikić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

Zamjene

Jakob Balley  Krivec

1. Jakob Balley Krivec

Jakob Balley Krivec

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Kristijan Horvat

30. Kristijan Horvat

Kristijan Horvat

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Franko Pavković

5. Franko Pavković

Franko Pavković

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Ivan Grozdić

35. Ivan Grozdić

Ivan Grozdić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Ivan Jurić

9. Ivan Jurić

Ivan Jurić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Antonio Šetek

11. Antonio Šetek

Antonio Šetek

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
  • Rođendan : 2005-05-26

1. Jakov Borna Žaja

Jakov Borna Žaja

Jakov Borna Žaja

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

8. Dino Artuković

Dino Artuković

Dino Artuković

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

6. Sven Pintarić

Sven Pintarić

Sven Pintarić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

3. Vilim Krušlin

Vilim Krušlin

Vilim Krušlin

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

10. Vanja VukmanovićK

Vanja Vukmanović

Vanja Vukmanović

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

5. Fran Matas

Fran Matas

Fran Matas

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

7. Mihael Srbljinović

Mihael Srbljinović

Mihael Srbljinović

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

22. Grgo Huljić

Grgo Huljić

Grgo Huljić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

15. Luka Jurak

Luka Jurak

Luka Jurak

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

20. Karlo Tomašec

Karlo Tomašec

Karlo Tomašec

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

11. Fran Mikan

Fran Mikan

Fran Mikan

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

Zamjene

12. Nikola Grubišić

Nikola Grubišić

Nikola Grubišić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

13. Vili Borko

Vili Borko

Vili Borko

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

4. Toni Gulam

Toni Gulam

Toni Gulam

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-10-17

16. Petar Bijelić

Petar Bijelić

Petar Bijelić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

19. Jan Jakov Jelić

Jan Jakov Jelić

Jan Jakov Jelić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

23. Nino Gjaja

Nino Gjaja

Nino Gjaja

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-03-08

2. Mihael Stipić

Mihael Stipić

Mihael Stipić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

46 MIN

8. Dino Artuković

2. Mihael Stipić

Rudeš

46 MIN

11. Fran Mikan

19. Jan Jakov Jelić

Rudeš

57 MIN

10. Vanja Vukmanović

16. Petar Bijelić

Rudeš

60 MIN

14. Adrian Čikić

30. Kristijan Horvat

Trešnjevka

60 MIN

3. Vilim Krušlin

13. Vili Borko

Rudeš

60 MIN

15. Fran Prpić

11. Antonio Šetek

Trešnjevka

60 MIN

20. Karlo Tomašec

4. Toni Gulam

Rudeš

67 MIN

1. Jakov Borna Žaja

12. Nikola Grubišić

Rudeš

67 MIN

5. Fran Matas

23. Nino Gjaja

Rudeš

71 MIN

20. Tomislav Lustig

35. Ivan Grozdić

Trešnjevka

71 MIN

41. Bruno Horvat

5. Franko Pavković

Trešnjevka

80 MIN

1. Kristijan Kovač

1. Jakob Balley Krivec

Trešnjevka

80 MIN

6. Marko Prpić

9. Ivan Jurić

Trešnjevka