Copa America 2015 - Matches

ZNS-KUP-KADETI 20/21 - 14 Lis 2020

Rudeš

Vilim Krušlin`

Vilim Krušlin`

Jan Jakov Jelić`

Karlo Tomašec`

0 : 0

Lučko

Rudeš
Rudeš

VS

Lučko
Lučko

3. Vilim Krušlin

3. Vilim Krušlin

19. Jan Jakov Jelić

20. Karlo Tomašec

Gol

6

Zamjene

3

Mario Vodanović

Trener

Oliver Kontić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Karla Šegota

Prvi pomoćni sudac: Ivan Jović

Drugi pomoćni sudac: Mislav Krmar

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

9 MIN

Gol 3. Vilim Krušlin (Rudeš)

goal

49 MIN

Gol 3. Vilim Krušlin (Rudeš)

goal

55 MIN

Gol 19. Jan Jakov Jelić (Rudeš)

goal

82 MIN

Gol 20. Karlo Tomašec (Rudeš)

goal
Rudeš

Rudeš

Lučko

Lučko

Jakov Borna Žaja

1. Jakov Borna Žaja

Jakov Borna Žaja

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Dino Artuković

8. Dino Artuković

Dino Artuković

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Sven Pintarić

6. Sven Pintarić

Sven Pintarić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Vilim Krušlin

3. Vilim Krušlin

Vilim Krušlin

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Vanja Vukmanović

10. Vanja VukmanovićK

Vanja Vukmanović

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Fran Matas

5. Fran Matas

Fran Matas

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Mihael Srbljinović

7. Mihael Srbljinović

Mihael Srbljinović

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Grgo Huljić

22. Grgo Huljić

Grgo Huljić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Karlo Tomašec

20. Karlo Tomašec

Karlo Tomašec

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Fran Mikan

11. Fran Mikan

Fran Mikan

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Luka Jurak

15. Luka Jurak

Luka Jurak

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

Zamjene

Nikola Grubišić

12. Nikola Grubišić

Nikola Grubišić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Petar Bijelić

16. Petar Bijelić

Petar Bijelić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Jan Jakov Jelić

19. Jan Jakov Jelić

Jan Jakov Jelić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Vili Borko

13. Vili Borko

Vili Borko

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Toni Gulam

4. Toni Gulam

Toni Gulam

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-10-17
Nino Gjaja

23. Nino Gjaja

Nino Gjaja

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-03-08
Mihael Stipić

2. Mihael Stipić

Mihael Stipić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

56. Josip Jurin

Josip Jurin

Josip Jurin

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

5. Antun Perić

Antun Perić

Antun Perić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-04-10

18. Dominik Salajster

Dominik Salajster

Dominik Salajster

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

3. Filip Mandić

Filip Mandić

Filip Mandić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

18. Antonio Crnković

Antonio Crnković

Antonio Crnković

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

37. Petar PenezićK

Petar Penezić

Petar Penezić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

9. Matej Ivankić

Matej Ivankić

Matej Ivankić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

8. Luka Zovko

Luka Zovko

Luka Zovko

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

19. Martin Šimić

Martin Šimić

Martin Šimić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-11-10

6. Luka Marinović

Luka Marinović

Luka Marinović

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

20. Luka Parać

Luka Parać

Luka Parać

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

Zamjene

14. Patrick Emanuell Vlašić

Patrick Emanuell Vlašić

Patrick Emanuell Vlašić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

11. Luka Martinović

Luka Martinović

Luka Martinović

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

8. Domagoj Pavliša

Domagoj Pavliša

Domagoj Pavliša

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

54 MIN

20. Luka Parać

14. Patrick Emanuell Vlašić

Lučko

54 MIN

19. Martin Šimić

8. Domagoj Pavliša

Lučko

54 MIN

22. Grgo Huljić

13. Vili Borko

Rudeš

54 MIN

6. Sven Pintarić

4. Toni Gulam

Rudeš

54 MIN

15. Luka Jurak

19. Jan Jakov Jelić

Rudeš

55 MIN

18. Antonio Crnković

11. Luka Martinović

Lučko

64 MIN

1. Jakov Borna Žaja

12. Nikola Grubišić

Rudeš

64 MIN

3. Vilim Krušlin

16. Petar Bijelić

Rudeš

64 MIN

7. Mihael Srbljinović

23. Nino Gjaja

Rudeš