Copa America 2015 - Matches

ZNS-KUP-KADETI 20/21 - 14 Lis 2020

Trešnjevka

Marko Prpić`

Bruno Horvat`

Bruno Horvat`

Kristijan Horvat`

Bruno Horvat`

0 : 0

Kustošija

Maro Kosović`

Trešnjevka
Trešnjevka

VS

Kustošija
Kustošija

6. Marko Prpić

41. Bruno Horvat

41. Bruno Horvat

30. Kristijan Horvat

41. Bruno Horvat

Gol

77. Maro Kosović

6

Zamjene

2

Dario Jančić

Trener

Tomislav Šantalab

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Zvonimir Matković

Prvi pomoćni sudac: Tvrtko Jureša

Drugi pomoćni sudac: Filip Dragašević

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

3 MIN

Žuti karton 59. Niko Jeić (Kustošija)

yellow card

4 MIN

Gol 6. Marko Prpić (Trešnjevka)

goal

27 MIN

Gol 41. Bruno Horvat (Trešnjevka)

goal

35 MIN

Gol 77. Maro Kosović (Lokomotiva)

goal

39 MIN

Gol 41. Bruno Horvat (Trešnjevka)

goal

51 MIN

Gol 41. Bruno Horvat (Trešnjevka)

goal

82 MIN

Gol 30. Kristijan Horvat (Trešnjevka)

goal
Trešnjevka

Trešnjevka

Kustošija

Kustošija

Kristijan Kovač

1. Kristijan KovačK

Kristijan Kovač

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Luka Žgela

12. Luka Žgela

Luka Žgela

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Filip Radovanović

18. Filip Radovanović

Filip Radovanović

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Marko Prpić

6. Marko Prpić

Marko Prpić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Ivan Štefičar

26. Ivan Štefičar

Ivan Štefičar

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Hrvoje Golubić

13. Hrvoje Golubić

Hrvoje Golubić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Florijan Pavlović

2. Florijan Pavlović

Florijan Pavlović

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-05-27
Adrian Čikić

14. Adrian Čikić

Adrian Čikić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Tomislav Lustig

20. Tomislav Lustig

Tomislav Lustig

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Bruno Horvat

41. Bruno Horvat

Bruno Horvat

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Franko Pavković

5. Franko Pavković

Franko Pavković

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

Zamjene

Jakob Balley  Krivec

1. Jakob Balley Krivec

Jakob Balley Krivec

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Antonio Šetek

11. Antonio Šetek

Antonio Šetek

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
  • Rođendan : 2005-05-26
Kristijan Horvat

30. Kristijan Horvat

Kristijan Horvat

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Fran Prpić

15. Fran Prpić

Fran Prpić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Ivan Jurić

9. Ivan Jurić

Ivan Jurić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Mihovil Mudronja

10. Mihovil Mudronja

Mihovil Mudronja

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Lovro Basar

14. Lovro Basar

Lovro Basar

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

12. Zdeslav Cvetković

Zdeslav Cvetković

Zdeslav Cvetković

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

77. Vito ŠkrinjarićK

Vito Škrinjarić

Vito Škrinjarić

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

80. Filip Đuričić

Filip Đuričić

Filip Đuričić

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

19. Samuel Matković

Samuel Matković

Samuel Matković

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

59. Niko Jeić

Niko Jeić

Niko Jeić

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

10. David Pavlina

David Pavlina

David Pavlina

  • Ime kluba: Hrvatski Dragovoljac
  • Država : HR
  • Rođendan : 2005-06-26

8. Vito Dičić

Vito Dičić

Vito Dičić

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

11. Ivan Furjan

Ivan Furjan

Ivan Furjan

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

99. Luka Špeljak

Luka Špeljak

Luka Špeljak

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

53. Borna Luketa

Borna Luketa

Borna Luketa

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

77. Maro Kosović

Maro Kosović

Maro Kosović

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

Zamjene

. Jakov Čirjak

Jakov Čirjak

Jakov Čirjak

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
  • Rođendan : 2006-07-20

18. Jakov Zirdum

Jakov Zirdum

Jakov Zirdum

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

92. Josip Jambrek

Josip Jambrek

Josip Jambrek

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

46 MIN

19. Samuel Matković

18. Jakov Zirdum

Kustošija

46 MIN

12. Zdeslav Cvetković

. Jakov Čirjak

Kustošija

65 MIN

2. Florijan Pavlović

11. Antonio Šetek

Trešnjevka

65 MIN

14. Adrian Čikić

15. Fran Prpić

Trešnjevka

65 MIN

41. Bruno Horvat

30. Kristijan Horvat

Trešnjevka

66 MIN

20. Tomislav Lustig

14. Lovro Basar

Trešnjevka

75 MIN

1. Kristijan Kovač

1. Jakob Balley Krivec

Trešnjevka

75 MIN

6. Marko Prpić

9. Ivan Jurić

Trešnjevka