Copa America 2015 - Matches

ZNS-KUP-KADETI 20/21 - 30 Ruj 2020

Lučko

Matej Ivankić`

0 : 0

Trnje

Lučko
Lučko

VS

Trnje
Trnje

9. Matej Ivankić

Gol

4

Zamjene

6

Oliver Kontić

Trener

Srećko Lušić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Davor Bertol

Prvi pomoćni sudac: Ivona Pejić

Drugi pomoćni sudac: Marin Stanković

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

16 MIN

Gol 9. Matej Ivankić (Lučko)

goal

77 MIN

Žuti karton 17. Fran Gabriel Kovač (Ravnice)

yellow card

79 MIN

Žuti karton 10. Andrej Lovretić (Trnje)

yellow card

83 MIN

Žuti karton 4. Bruno Knežević (Trnje)

yellow card
Lučko

Lučko

Trnje

Trnje

Josip Jurin

56. Josip Jurin

Josip Jurin

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Petar Penezić

37. Petar PenezićK

Petar Penezić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Filip Mandić

3. Filip Mandić

Filip Mandić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Niko Radek

15. Niko Radek

Niko Radek

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Luka Martinović

11. Luka Martinović

Luka Martinović

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Mateo Pršir

7. Mateo Pršir

Mateo Pršir

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Matej Ivankić

9. Matej Ivankić

Matej Ivankić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Luka Zovko

8. Luka Zovko

Luka Zovko

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Martin Šimić

19. Martin Šimić

Martin Šimić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-11-10
Luka Marinović

6. Luka Marinović

Luka Marinović

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Luka Parać

20. Luka Parać

Luka Parać

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

Zamjene

Patrick Emanuell Vlašić

14. Patrick Emanuell Vlašić

Patrick Emanuell Vlašić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Juraj Budas

28. Juraj Budas

Juraj Budas

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Tomislav Breščanović

35. Tomislav Breščanović

Tomislav Breščanović

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Antonio Čondrić

29. Antonio Čondrić

Antonio Čondrić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

25. Adam Vučica

Adam Vučica

Adam Vučica

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

25. Dominik Vincelj

Dominik Vincelj

Dominik Vincelj

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

55. Anes Dervišević

Anes Dervišević

Anes Dervišević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

66. Roko Miljković

Roko Miljković

Roko Miljković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

13. Konstantin Kurygin

Konstantin Kurygin

Konstantin Kurygin

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : RU

99. Lauro Zorić

Lauro Zorić

Lauro Zorić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-09-04

11. Neven Kocijan

Neven Kocijan

Neven Kocijan

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

18. Jan Baranašić

Jan Baranašić

Jan Baranašić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

8. Marko Ćiril Zovko

Marko Ćiril Zovko

Marko Ćiril Zovko

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

28. Ognjen Dragović

Ognjen Dragović

Ognjen Dragović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

24. Kristijan OrešićK

Kristijan Orešić

Kristijan Orešić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Zamjene

1. Luka Savatović

Luka Savatović

Luka Savatović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

4. Bruno Knežević

Bruno Knežević

Bruno Knežević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

24. Tomislav Bjelanović

Tomislav Bjelanović

Tomislav Bjelanović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

10. Andrej Lovretić

Andrej Lovretić

Andrej Lovretić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

88. Tino Levec

Tino Levec

Tino Levec

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

91. Vanja Šare

Vanja Šare

Vanja Šare

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

17. Fran Gabriel Kovač

Fran Gabriel Kovač

Fran Gabriel Kovač

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR

46 MIN

18. Jan Baranašić

10. Andrej Lovretić

Trnje

46 MIN

13. Konstantin Kurygin

24. Tomislav Bjelanović

Trnje

46 MIN

11. Neven Kocijan

88. Tino Levec

Trnje

46 MIN

8. Marko Ćiril Zovko

17. Fran Gabriel Kovač

Trnje

46 MIN

66. Roko Miljković

4. Bruno Knežević

Trnje

46 MIN

11. Luka Martinović

14. Patrick Emanuell Vlašić

Lučko

46 MIN

99. Lauro Zorić

91. Vanja Šare

Trnje

56 MIN

15. Niko Radek

29. Antonio Čondrić

Lučko

56 MIN

7. Mateo Pršir

35. Tomislav Breščanović

Lučko

70 MIN

20. Luka Parać

28. Juraj Budas

Lučko