Copa America 2015 - Matches

ZNS-KUP-KADETI 20/21 - 24 Ruj 2020

Trnje

Jan Baranašić`

Andrej Lovretić`

Andrej Lovretić`

Andrej Lovretić`

0 : 0

Maksimir

Filip Horvat`

Borna Knežević`

Trnje
Trnje

VS

Maksimir
Maksimir

18. Jan Baranašić

10. Andrej Lovretić

10. Andrej Lovretić

10. Andrej Lovretić

Gol

10. Filip Horvat

20. Borna Knežević

Srećko Lušić

Trener

Damir Ivančić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ante Čulina

Prvi pomoćni sudac: Marko Rašić

Drugi pomoćni sudac: Karla Šegota

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Hrvoje Šarić lic. br. 239
Niko Bukovac lic. br. 091

13 MIN

Gol 18. Jan Baranašić (Rudeš)

goal

16 MIN

Gol 20. Borna Knežević (Maksimir)

goal

20 MIN

Gol 10. Andrej Lovretić (Trnje)

goal

26 MIN

Gol 10. Andrej Lovretić (Trnje)

goal

56 MIN

Gol 10. Filip Horvat (Maksimir)

goal

61 MIN

Gol 10. Andrej Lovretić (Trnje)

goal
Trnje

Trnje

Maksimir

Maksimir

Adam Vučica

25. Adam Vučica

Adam Vučica

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Kristijan Orešić

24. Kristijan OrešićK

Kristijan Orešić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Anes Dervišević

55. Anes Dervišević

Anes Dervišević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Roko Miljković

66. Roko Miljković

Roko Miljković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Konstantin Kurygin

13. Konstantin Kurygin

Konstantin Kurygin

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : RU
Lauro Zorić

99. Lauro Zorić

Lauro Zorić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-09-04
Neven Kocijan

11. Neven Kocijan

Neven Kocijan

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Jan Baranašić

18. Jan Baranašić

Jan Baranašić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Lovro Rižmarić

5. Lovro Rižmarić

Lovro Rižmarić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Ognjen Dragović

28. Ognjen Dragović

Ognjen Dragović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Andrej Lovretić

10. Andrej Lovretić

Andrej Lovretić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Zamjene

Luka Savatović

1. Luka Savatović

Luka Savatović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Mark Lucas Kranjec

9. Mark Lucas Kranjec

Mark Lucas Kranjec

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Bruno Knežević

4. Bruno Knežević

Bruno Knežević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Tino Levec

88. Tino Levec

Tino Levec

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Marko Ćiril Zovko

8. Marko Ćiril Zovko

Marko Ćiril Zovko

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Fran Gabriel Kovač

17. Fran Gabriel Kovač

Fran Gabriel Kovač

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR

31. Mihael Zečević

Mihael Zečević

Mihael Zečević

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

10. Filip Horvat

Filip Horvat

Filip Horvat

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

16. Eldar Mešić

Eldar Mešić

Eldar Mešić

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

7. Božidar Nikolić

Božidar Nikolić

Božidar Nikolić

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

20. Borna Knežević

Borna Knežević

Borna Knežević

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

12. Daniel Topić

Daniel Topić

Daniel Topić

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR
  • Rođendan : 2005-06-23

. Karlo Lončar

Karlo Lončar

Karlo Lončar

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-09-18

30. Ivan Ždralović

Ivan Ždralović

Ivan Ždralović

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

8. Max Drakulić

Max Drakulić

Max Drakulić

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

. Dario Pajdaković

Dario Pajdaković

Dario Pajdaković

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-12-09

11. Ante Palić

Ante Palić

Ante Palić

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

Zamjene

1. Jurica Šlibar

Jurica Šlibar

Jurica Šlibar

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

3. Rron Alush

Rron Alush

Rron Alush

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR

4. Marko Dunimagloski

Marko Dunimagloski

Marko Dunimagloski

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

5. Leon Zimšek

Leon Zimšek

Leon Zimšek

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

16. Filip Košutić

Filip Košutić

Filip Košutić

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

4. Filip Papa

Filip Papa

Filip Papa

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR