Copa America 2015 - Matches

ZNS-KUP-KADETI 20/21 - 24 Ruj 2020

Vrapče

David Oršulić`

Borna Večerić`

0 : 0

Rudeš

Karlo Tomašec`

Stipo Matić`

Marko Kardum`

Dino Artuković`

Vrapče
Vrapče

VS

Rudeš
Rudeš

8. David Oršulić

28. Borna Večerić

Gol

20. Karlo Tomašec

7. Stipo Matić

14. Marko Kardum

8. Dino Artuković

1

Žuti karton

0

2

Zamjene

7

Robert Miloš

Trener

Ugo Klingor

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Filip Dragašević

Prvi pomoćni sudac: Ivan Jović

Drugi pomoćni sudac: Hrvoje Lekšić

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

7 MIN

Gol 7. Stipo Matić (Rudeš)

goal

23 MIN

Gol 8. Dino Artuković (Rudeš)

goal

25 MIN

Žuti karton 18. Patrik Popović (Vrapče)

yellow card

49 MIN

Gol 20. Karlo Tomašec (Rudeš)

goal

60 MIN

Gol 8. David Oršulić (Vrapče)

goal

65 MIN

Gol 14. Marko Kardum (Jarun)

goal

83 MIN

Gol 28. Borna Večerić (Vrapče)

goal
Vrapče

Vrapče

Rudeš

Rudeš

Filip Sokač

1. Filip Sokač

Filip Sokač

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Leon Frančić

11. Leon Frančić

Leon Frančić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Marko Jurak

10. Marko Jurak

Marko Jurak

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Nino Pajić

20. Nino Pajić

Nino Pajić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
David Oršulić

8. David Oršulić

David Oršulić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Patrik Popović

18. Patrik Popović

Patrik Popović

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Valentino Tomić

19. Valentino Tomić

Valentino Tomić

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR
Fran Blažićko

11. Fran Blažićko

Fran Blažićko

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Sebastian Hernandez Guerra

35. Sebastian Hernandez Guerra

Sebastian Hernandez Guerra

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : US
Noa Vrana

12. Noa Vrana

Noa Vrana

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Borna Večerić

28. Borna VečerićK

Borna Večerić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

Zamjene

Josip Šulentić

1. Josip Šulentić

Josip Šulentić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Grgur Fabijančić

4. Grgur Fabijančić

Grgur Fabijančić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Vid Matešić

6. Vid Matešić

Vid Matešić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Juraj Gajić

3. Juraj Gajić

Juraj Gajić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Luka Trivanović

99. Luka Trivanović

Luka Trivanović

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
  • Rođendan : 2005-11-07
Ivan Orlović

16. Ivan Orlović

Ivan Orlović

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
  • Rođendan : 2005-12-22

1. Jakov Borna Žaja

Jakov Borna Žaja

Jakov Borna Žaja

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

4. Toni Gulam

Toni Gulam

Toni Gulam

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-10-17

6. Sven Pintarić

Sven Pintarić

Sven Pintarić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

8. Dino ArtukovićK

Dino Artuković

Dino Artuković

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

13. Vili Borko

Vili Borko

Vili Borko

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

14. Marko Kardum

Marko Kardum

Marko Kardum

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR

15. Luka Jurak

Luka Jurak

Luka Jurak

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

9. Ante Popović

Ante Popović

Ante Popović

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
  • Rođendan : 2005-02-14

11. Noa Vranešić

Noa Vranešić

Noa Vranešić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

7. Stipo Matić

Stipo Matić

Stipo Matić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

23. Nino Gjaja

Nino Gjaja

Nino Gjaja

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-03-08

Zamjene

12. Nikola Grubišić

Nikola Grubišić

Nikola Grubišić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

2. Mihael Stipić

Mihael Stipić

Mihael Stipić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

3. Vilim Krušlin

Vilim Krušlin

Vilim Krušlin

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

7. Mihael Srbljinović

Mihael Srbljinović

Mihael Srbljinović

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

11. Fran Mikan

Fran Mikan

Fran Mikan

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

20. Karlo Tomašec

Karlo Tomašec

Karlo Tomašec

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

22. Grgo Huljić

Grgo Huljić

Grgo Huljić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

25 MIN

4. Toni Gulam

20. Karlo Tomašec

Rudeš

46 MIN

20. Nino Pajić

99. Luka Trivanović

Vrapče

46 MIN

11. Fran Blažićko

4. Grgur Fabijančić

Vrapče

70 MIN

1. Jakov Borna Žaja

12. Nikola Grubišić

Rudeš

85 MIN

8. Dino Artuković

11. Fran Mikan

Rudeš

85 MIN

14. Marko Kardum

3. Vilim Krušlin

Rudeš

85 MIN

7. Stipo Matić

7. Mihael Srbljinović

Rudeš

85 MIN

13. Vili Borko

22. Grgo Huljić

Rudeš

85 MIN

15. Luka Jurak

2. Mihael Stipić

Rudeš