Copa America 2015 - Matches

ZNS-KUP-KADETI 20/21 - 24 Ruj 2020

Jarun

Ivan Mikulić`

Ivan Mikulić`

Marko Majstorović`

0 : 0

Trešnjevka

Marko Prpić`

Filip Radovanović`

Nikola Burić`

Filip Radovanović`

Jarun
Jarun

VS

Trešnjevka
Trešnjevka

8. Ivan Mikulić

8. Ivan Mikulić

11. Marko Majstorović

Gol

6. Marko Prpić

18. Filip Radovanović

29. Nikola Burić

18. Filip Radovanović

1

Kazneni udarac

0

5

Zamjene

2

Ivica Duspara

Trener

Dario Jančić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Luka Abaz

Prvi pomoćni sudac: Ivan Luburić

Drugi pomoćni sudac: Anto Marić

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Gordan Ratkaj lic. br.293

11 MIN

Gol 8. Ivan Mikulić (Jarun)

goal

18 MIN

Gol 11. Marko Majstorović (Jarun)

goal

31 MIN

Gol 18. Filip Radovanović (Trešnjevka)

goal

48 MIN

Gol 6. Marko Prpić (Trešnjevka)

goal

52 MIN

Žuti karton 12. Luka Žgela (Trešnjevka)

yellow card

53 MIN

Kazneni udarac (Gol) 8. Ivan Mikulić (Jarun)

penalty

77 MIN

Gol 29. Nikola Burić (Trešnjevka)

goal

85 MIN

Gol 18. Filip Radovanović (Trešnjevka)

goal
Jarun

Jarun

Trešnjevka

Trešnjevka

Rafael Križančić

1. Rafael Križančić

Rafael Križančić

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Ivan Mikulić

8. Ivan Mikulić

Ivan Mikulić

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Marko Vukelić

7. Marko Vukelić

Marko Vukelić

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Patrik Lasku

9. Patrik Lasku

Patrik Lasku

  • Ime kluba: Jarun
  • Rođendan : 2005-08-12
Matej Ćosić

2. Matej Ćosić

Matej Ćosić

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Borna Ratkaj

99. Borna Ratkaj

Borna Ratkaj

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Ivan Miljanović

6. Ivan Miljanović

Ivan Miljanović

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Lukas Krivski

3. Lukas Krivski

Lukas Krivski

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Mislav Lieli

9. Mislav Lieli

Mislav Lieli

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Marko Majstorović

11. Marko Majstorović

Marko Majstorović

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Šime Perica

5. Šime PericaK

Šime Perica

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR

Zamjene

Niko Obradović

18. Niko Obradović

Niko Obradović

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Valentino Zogaj

15. Valentino Zogaj

Valentino Zogaj

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-06-07
Marijan Kožul

16. Marijan Kožul

Marijan Kožul

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Marijan Tadić

17. Marijan Tadić

Marijan Tadić

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Martin Rios Garbajs

14. Martin Rios Garbajs

Martin Rios Garbajs

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-09-22

1. Mihael Gršetić

Mihael Gršetić

Mihael Gršetić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

13. Hrvoje Golubić

Hrvoje Golubić

Hrvoje Golubić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

9. Ivan Jurić

Ivan Jurić

Ivan Jurić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

12. Luka Žgela

Luka Žgela

Luka Žgela

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

15. Fran Prpić

Fran Prpić

Fran Prpić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

17. Lovro Sepčić

Lovro Sepčić

Lovro Sepčić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

14. Lovro Basar

Lovro Basar

Lovro Basar

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

18. Filip Radovanović

Filip Radovanović

Filip Radovanović

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

35. Ivan Grozdić

Ivan Grozdić

Ivan Grozdić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

6. Marko PrpićK

Marko Prpić

Marko Prpić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

11. Antonio Šetek

Antonio Šetek

Antonio Šetek

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
  • Rođendan : 2005-05-26

Zamjene

37. Kristijan Galic

Kristijan Galic

Kristijan Galic

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

48. Benjamin Mamić

Benjamin Mamić

Benjamin Mamić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

29. Nikola Burić

Nikola Burić

Nikola Burić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

96. Marko Ivanušec

Marko Ivanušec

Marko Ivanušec

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

21. Josip Krstanović

Josip Krstanović

Josip Krstanović

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

46 MIN

7. Marko Vukelić

18. Niko Obradović

Jarun

46 MIN

35. Ivan Grozdić

29. Nikola Burić

Trešnjevka

52 MIN

2. Matej Ćosić

14. Martin Rios Garbajs

Jarun

71 MIN

15. Fran Prpić

48. Benjamin Mamić

Trešnjevka

75 MIN

3. Lukas Krivski

17. Marijan Tadić

Jarun

75 MIN

9. Patrik Lasku

16. Marijan Kožul

Jarun

75 MIN

6. Ivan Miljanović

15. Valentino Zogaj

Jarun