Copa America 2015 - Matches

ZNS-KUP-KADETI 20/21 - 24 Ruj 2020

Ponikve

Marko Valentić`

Tomas Begić`

Jan Mokrović`

Bruno Kuljak`

Marko Valentić`

Karlo Čabraja`

0 : 0

Kustošija

Luka Mrakužić`

Marko Antonio Gadža`

Jakov Zirdum`

David Pavlina`

Niko Jeić`

Maro Kosović`

Maro Kosović`

Ponikve
Ponikve

VS

Kustošija
Kustošija

8. Marko Valentić

51. Tomas Begić

7. Jan Mokrović

55. Bruno Kuljak

8. Marko Valentić

17. Karlo Čabraja

Gol

41. Luka Mrakužić

13. Marko Antonio Gadža

18. Jakov Zirdum

10. David Pavlina

59. Niko Jeić

77. Maro Kosović

77. Maro Kosović

4

Kazneni udarac

5

7

Zamjene

2

Tomislav Orehovec

Trener

Tomislav Šantalab

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Dominik Hren

Prvi pomoćni sudac: Ivan Forko

Drugi pomoćni sudac: Mislav Krmar

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Branimir Jazbec lic.br.59
Gordan Kosović lic. br. 199

MIN

Kazneni udarac (Gol) 51. Tomas Begić (Ponikve)

penalty

MIN

Kazneni udarac (Gol) 13. Marko Antonio Gadža (Kustošija)

penalty

MIN

Kazneni udarac (Gol) 59. Niko Jeić (Kustošija)

penalty

MIN

Kazneni udarac (Gol) 8. Marko Valentić (Ponikve)

penalty

MIN

Kazneni udarac (Gol) 55. Bruno Kuljak (Ponikve)

penalty

MIN

Kazneni udarac (Gol) 7. Jan Mokrović (Ponikve)

penalty

MIN

Kazneni udarac (Gol) 18. Jakov Zirdum (Kustošija)

penalty

MIN

Kazneni udarac (Gol) 41. Luka Mrakužić (Rudeš)

penalty

MIN

Kazneni udarac (Gol) 10. David Pavlina (Hrvatski Dragovoljac)

penalty

8 MIN

Gol 77. Maro Kosović (Lokomotiva)

goal

24 MIN

Gol 8. Marko Valentić (Ponikve)

goal

58 MIN

Gol 77. Maro Kosović (Lokomotiva)

goal

70 MIN

Gol 17. Karlo Čabraja (Futsal Dinamo)

goal
Ponikve

Ponikve

Kustošija

Kustošija

Noa Hrenar

12. Noa Hrenar

Noa Hrenar

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR
Robert Patrlj

5. Robert PatrljK

Robert Patrlj

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR
Antonio Jozić

3. Antonio Jozić

Antonio Jozić

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR
Marko Valentić

8. Marko Valentić

Marko Valentić

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR
Lovro Ljubej

31. Lovro Ljubej

Lovro Ljubej

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR
Marin Sedak

18. Marin Sedak

Marin Sedak

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR
Tomas Begić

51. Tomas Begić

Tomas Begić

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR
Josip Mlakar

9. Josip Mlakar

Josip Mlakar

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR
Filip Majerić

14. Filip Majerić

Filip Majerić

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR
  • Rođendan : 2005-07-29
Ivano Rigljan

29. Ivano Rigljan

Ivano Rigljan

  • Ime kluba: Futsal Dinamo
  • Država : HR
Viktor Štelma

11. Viktor Štelma

Viktor Štelma

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR

Zamjene

Bruno Kuljak

55. Bruno Kuljak

Bruno Kuljak

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR
Jan Mokrović

7. Jan Mokrović

Jan Mokrović

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR
Patrick Čabula

39. Patrick Čabula

Patrick Čabula

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR
Edi Pleše

28. Edi Pleše

Edi Pleše

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR
  • Rođendan : 2005-03-30
Karlo Čabraja

17. Karlo Čabraja

Karlo Čabraja

  • Ime kluba: Futsal Dinamo
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-03-30
Lovro Tušek

89. Lovro Tušek

Lovro Tušek

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR
Toma Klinc

77. Toma Klinc

Toma Klinc

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR

12. Zdeslav Cvetković

Zdeslav Cvetković

Zdeslav Cvetković

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

77. Vito ŠkrinjarićK

Vito Škrinjarić

Vito Škrinjarić

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

9. Loren Krajač

Loren Krajač

Loren Krajač

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

6. Pavo Botica

Pavo Botica

Pavo Botica

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

18. Jakov Zirdum

Jakov Zirdum

Jakov Zirdum

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

19. Samuel Matković

Samuel Matković

Samuel Matković

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

77. Maro Kosović

Maro Kosović

Maro Kosović

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

7. Branimir Glasnović

Branimir Glasnović

Branimir Glasnović

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

59. Niko Jeić

Niko Jeić

Niko Jeić

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

13. Marko Antonio Gadža

Marko Antonio Gadža

Marko Antonio Gadža

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

41. Luka Mrakužić

Luka Mrakužić

Luka Mrakužić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

Zamjene

1. Jakov Bušić

Jakov Bušić

Jakov Bušić

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

10. David Pavlina

David Pavlina

David Pavlina

  • Ime kluba: Hrvatski Dragovoljac
  • Država : HR
  • Rođendan : 2005-06-26

11. Ivan Furjan

Ivan Furjan

Ivan Furjan

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

22. Andro Osrečki

Andro Osrečki

Andro Osrečki

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

2. Alvaro Grebenić

Alvaro Grebenić

Alvaro Grebenić

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-02-06

92. Josip Jambrek

Josip Jambrek

Josip Jambrek

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

46 MIN

3. Antonio Jozić

28. Edi Pleše

Ponikve

46 MIN

29. Ivano Rigljan

77. Toma Klinc

Ponikve

46 MIN

31. Lovro Ljubej

39. Patrick Čabula

Ponikve

46 MIN

11. Viktor Štelma

55. Bruno Kuljak

Ponikve

46 MIN

77. Vito Škrinjarić

10. David Pavlina

Kustošija

46 MIN

14. Filip Majerić

89. Lovro Tušek

Ponikve

46 MIN

18. Marin Sedak

17. Karlo Čabraja

Ponikve

46 MIN

7. Branimir Glasnović

22. Andro Osrečki

Kustošija

73 MIN

9. Josip Mlakar

7. Jan Mokrović

Ponikve