Copa America 2015 - Matches

ZNS-KUP-PIONIRI 20/21 - 29 Ruj 2020

Rudeš

0 : 1

Dubrava Tim Kabel

Rudeš
Rudeš

VS

Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel

Gol

9. Jan Kišur

6

Zamjene

7

Velimir Vidić

Trener

Mario Štimac

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ivor Firm

Prvi pomoćni sudac: Mislav Krmar

Drugi pomoćni sudac: Drago Tolić

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

2 MIN

Gol 9. Jan Kišur (Dubrava Tim Kabel)

goal
Rudeš

Rudeš

Dubrava Tim Kabel

Dubrava Tim Kabel

Dorjan Gabrić

1. Dorjan Gabrić

Dorjan Gabrić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Rudi Hoić

32. Rudi HoićK

Rudi Hoić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Fran Arpad Rupčić

42. Fran Arpad Rupčić

Fran Arpad Rupčić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Mihael Perić

13. Mihael Perić

Mihael Perić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Mihael Bjeličić

72. Mihael Bjeličić

Mihael Bjeličić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Karlo Viljac

10. Karlo Viljac

Karlo Viljac

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Mate Šušak

55. Mate Šušak

Mate Šušak

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Filip Ciglar

55. Filip Ciglar

Filip Ciglar

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Duje Gracin

99. Duje Gracin

Duje Gracin

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Darije Jurišić

81. Darije Jurišić

Darije Jurišić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Marko Weber

4. Marko Weber

Marko Weber

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

Zamjene

Ante Klobučar

12. Ante Klobučar

Ante Klobučar

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Luka Grgić

9. Luka Grgić

Luka Grgić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Nikola Kožul

12. Nikola Kožul

Nikola Kožul

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Roko Kusaković

3. Roko Kusaković

Roko Kusaković

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Fran Filip Milardović

98. Fran Filip Milardović

Fran Filip Milardović

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Rafael Markulin

13. Rafael Markulin

Rafael Markulin

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

1. Ivan Kovačić

Ivan Kovačić

Ivan Kovačić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

33. Leonardo Čolakić

Leonardo Čolakić

Leonardo Čolakić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

13. Ivan Brtan

Ivan Brtan

Ivan Brtan

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

22. Božo Gaši

Božo Gaši

Božo Gaši

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

9. Rafael Berišić

Rafael Berišić

Rafael Berišić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

2. Ignacio Berišić

Ignacio Berišić

Ignacio Berišić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

6. Karlo DjokićK

Karlo Djokić

Karlo Djokić

  • Ime kluba: GNK Dinamo
  • Država : HR

11. Mario Karadakić

Mario Karadakić

Mario Karadakić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

8. Matija Tunjić

Matija Tunjić

Matija Tunjić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

27. Vid Peša

Vid Peša

Vid Peša

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR

9. Jan Kišur

Jan Kišur

Jan Kišur

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

Zamjene

36. Ivan Feliks Čepin

Ivan Feliks Čepin

Ivan Feliks Čepin

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
  • Rođendan : 2006-02-28

5. Matija Radas

Matija Radas

Matija Radas

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

38. Filip Pušelj

Filip Pušelj

Filip Pušelj

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

10. Dominik Glasnović

Dominik Glasnović

Dominik Glasnović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

99. Matej Parlov

Matej Parlov

Matej Parlov

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

18. Vjekoslav Gucić

Vjekoslav Gucić

Vjekoslav Gucić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

7. David Tomaš

David Tomaš

David Tomaš

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

46 MIN

81. Darije Jurišić

12. Nikola Kožul

Rudeš

46 MIN

4. Marko Weber

9. Luka Grgić

Rudeš

46 MIN

55. Mate Šušak

98. Fran Filip Milardović

Rudeš

46 MIN

27. Vid Peša

10. Dominik Glasnović

Dubrava Tim Kabel

46 MIN

1. Ivan Kovačić

36. Ivan Feliks Čepin

Dubrava Tim Kabel

55 MIN

9. Jan Kišur

5. Matija Radas

Dubrava Tim Kabel

60 MIN

11. Mario Karadakić

18. Vjekoslav Gucić

Dubrava Tim Kabel

60 MIN

72. Mihael Bjeličić

3. Roko Kusaković

Rudeš

60 MIN

9. Rafael Berišić

7. David Tomaš

Dubrava Tim Kabel

65 MIN

32. Rudi Hoić

13. Rafael Markulin

Rudeš

75 MIN

1. Dorjan Gabrić

12. Ante Klobučar

Rudeš

75 MIN

22. Božo Gaši

99. Matej Parlov

Dubrava Tim Kabel

75 MIN

8. Matija Tunjić

38. Filip Pušelj

Dubrava Tim Kabel