Copa America 2015 - Matches

ZNS-KUP-PIONIRI 20/21 - 24 Ruj 2020

Dubrava Tim Kabel

Jure Budimir`

Jure Budimir`

2 : 0

Trnje

Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel

VS

Trnje
Trnje

7. Jure Budimir

7. Jure Budimir

Gol

7

Zamjene

4

Darko Šantek

Trener

Irnis Ibrulj

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Karlo Barač

Prvi pomoćni sudac: Igor Havranek

Drugi pomoćni sudac: Vinko Podrug

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

4 MIN

Gol 7. Jure Budimir (Dubrava Tim Kabel)

goal

20 MIN

Gol 7. Jure Budimir (Dubrava Tim Kabel)

goal
Dubrava Tim Kabel

Dubrava Tim Kabel

Trnje

Trnje

Ivan Feliks Čepin

36. Ivan Feliks Čepin

Ivan Feliks Čepin

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
  • Rođendan : 2006-02-28
Božo Gaši

22. Božo Gaši

Božo Gaši

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Vjekoslav Gucić

18. Vjekoslav Gucić

Vjekoslav Gucić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Ignacio Berišić

2. Ignacio Berišić

Ignacio Berišić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Dominik Glasnović

10. Dominik GlasnovićK

Dominik Glasnović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Jure Budimir

7. Jure Budimir

Jure Budimir

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
  • Rođendan : 2006-03-01
Ivan Brtan

13. Ivan Brtan

Ivan Brtan

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Karlo Soldo

17. Karlo Soldo

Karlo Soldo

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Leonardo Čolakić

33. Leonardo Čolakić

Leonardo Čolakić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Karlo Golac

28. Karlo Golac

Karlo Golac

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Rafael Berišić

9. Rafael Berišić

Rafael Berišić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

Zamjene

Ivan Kovačić

1. Ivan Kovačić

Ivan Kovačić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Karlo Djokić

6. Karlo Djokić

Karlo Djokić

  • Ime kluba: GNK Dinamo
  • Država : HR
Matija Radas

5. Matija Radas

Matija Radas

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Mario Karadakić

11. Mario Karadakić

Mario Karadakić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Filip Pušelj

38. Filip Pušelj

Filip Pušelj

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Stjepan Šimunović

25. Stjepan Šimunović

Stjepan Šimunović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Mateo Mioč

17. Mateo Mioč

Mateo Mioč

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

1. Tin DošenK

Tin Došen

Tin Došen

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

37. Relja Hrustić

Relja Hrustić

Relja Hrustić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

18. Lovro Šuk

Lovro Šuk

Lovro Šuk

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

. Karlo Šparavec

Karlo Šparavec

Karlo Šparavec

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

. Jakša Ivan Kljak

Jakša Ivan Kljak

Jakša Ivan Kljak

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
  • Rođendan : 2006-05-19

99. Ivan Tonković

Ivan Tonković

Ivan Tonković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

3. Tin Gregović

Tin Gregović

Tin Gregović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

24. Marko Baričević

Marko Baričević

Marko Baričević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

3. Roko Mikelić

Roko Mikelić

Roko Mikelić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

99. Vito Munjiza

Vito Munjiza

Vito Munjiza

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

21. Franko Popović

Franko Popović

Franko Popović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Zamjene

13. Leonardo Radaković

Leonardo Radaković

Leonardo Radaković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

14. Matej Maršić

Matej Maršić

Matej Maršić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

11. Marin Marović

Marin Marović

Marin Marović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

7. Josip Jukić

Josip Jukić

Josip Jukić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

5 MIN

28. Karlo Golac

5. Matija Radas

Dubrava Tim Kabel

31 MIN

. Jakša Ivan Kljak

11. Marin Marović

Trnje

33 MIN

7. Jure Budimir

11. Mario Karadakić

Dubrava Tim Kabel

46 MIN

17. Karlo Soldo

6. Karlo Djokić

Dubrava Tim Kabel

46 MIN

18. Vjekoslav Gucić

38. Filip Pušelj

Dubrava Tim Kabel

46 MIN

21. Franko Popović

13. Leonardo Radaković

Trnje

46 MIN

. Karlo Šparavec

7. Josip Jukić

Trnje

53 MIN

18. Lovro Šuk

14. Matej Maršić

Trnje

58 MIN

36. Ivan Feliks Čepin

1. Ivan Kovačić

Dubrava Tim Kabel

58 MIN

10. Dominik Glasnović

17. Mateo Mioč

Dubrava Tim Kabel

65 MIN

9. Rafael Berišić

25. Stjepan Šimunović

Dubrava Tim Kabel