Copa America 2015 - Matches

- 09 Svi 2021

Trnje

Tomislav Ćurić`

Franko Kovač`

Roberto Badanjak`

Vito Sušanj`

Anes Dervišević`

5 : 1

Studentski Grad

Martin Ercegovac`

Trnje
Trnje

VS

Studentski Grad
Studentski Grad

67. Tomislav Ćurić

32. Franko Kovač

10. Roberto Badanjak

27. Vito Sušanj

55. Anes Dervišević

Gol

10. Martin Ercegovac

Srećko Lušić

Trener

Robert Šoljan

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Jian Chen

Prvi pomoćni sudac: Ivan Marić

Drugi pomoćni sudac: Ivan Kveštak

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Niko Bukovac lic. 091

26 MIN

Gol 32. Franko Kovač (Trnje)

goal

34 MIN

Gol 10. Roberto Badanjak (Trnje)

goal

37 MIN

Gol 55. Anes Dervišević (Trnje)

goal

57 MIN

Gol 67. Tomislav Ćurić (Trnje)

goal

81 MIN

Gol 27. Vito Sušanj (Trnje)

goal

83 MIN

Gol 10. Martin Ercegovac (Studentski Grad)

goal
Trnje

Trnje

Studentski Grad

Studentski Grad

Antonio Cikač

Antonio Cikač

Antonio Cikač

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Marko Janković

Marko Janković

Marko Janković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Vito Sušanj

Vito Sušanj

Vito Sušanj

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Duje Tomašević

Duje Tomašević

Duje Tomašević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Jan Romanić

Jan Romanić

Jan Romanić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Bruno Knežević

Bruno Knežević

Bruno Knežević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Anes Dervišević

Anes Dervišević

Anes Dervišević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Tomislav Ćurić

Tomislav Ćurić

Tomislav Ćurić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Vaclav Hlavaty

Vaclav Hlavaty

Vaclav Hlavaty

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Tin Anić Osmanović

Tin Anić Osmanović

Tin Anić Osmanović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
  • Rođendan : 2005-10-25
Patrik Tomić

Patrik Tomić

Patrik Tomić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Zamjene

Almin Mujdić

Almin Mujdić

Almin Mujdić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : BA
Karlo Oršić

Karlo Oršić

Karlo Oršić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Franko Kovač

Franko Kovač

Franko Kovač

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Jakov Bago

Jakov Bago

Jakov Bago

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Roberto Badanjak

Roberto Badanjak

Roberto Badanjak

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Patrik Stojak

Patrik Stojak

Patrik Stojak

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Filip Ivan Pranjić

Filip Ivan Pranjić

Filip Ivan Pranjić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Martin Ignjatović PalašićK

Martin Ignjatović Palašić

Martin Ignjatović Palašić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Leon Babić

Leon Babić

Leon Babić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Matej Miletić

Matej Miletić

Matej Miletić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Mateo Križić

Mateo Križić

Mateo Križić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 2005-04-06

Filip Budimir

Filip Budimir

Filip Budimir

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Niko Vorgić Ehmer

Niko Vorgić Ehmer

Niko Vorgić Ehmer

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 2005-12-14

Antun Šišmanović

Antun Šišmanović

Antun Šišmanović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Martin Ercegovac

Martin Ercegovac

Martin Ercegovac

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 2005-02-22

Matija Tošić

Matija Tošić

Matija Tošić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Josip Čičak

Josip Čičak

Josip Čičak

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Zamjene

Ivan Petranović

Ivan Petranović

Ivan Petranović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Dominik Novosel

Dominik Novosel

Dominik Novosel

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

Ante Čulina

Ante Čulina

Ante Čulina

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 2005-02-11

Mark Novosel

Mark Novosel

Mark Novosel

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-05-06

Luka Ivković

Luka Ivković

Luka Ivković

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR