Copa America 2015 - Matches

- 27 Ožu 2021

Dubrava Tim Kabel

Anes Dervišević`

Petar Glasnović`

Petar Glasnović`

3 : 1

Trnje

Vaclav Hlavaty`

Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel

VS

Trnje
Trnje

55. Anes Dervišević

19. Petar Glasnović

19. Petar Glasnović

Gol

22. Vaclav Hlavaty

1

Žuti karton

1

Franjo Lukačević

Trener

Ivan Stilinović

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Karlo Petričević

Prvi pomoćni sudac: Jure Pirić

Drugi pomoćni sudac: Ammar Al Issa

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Željko Lisičak
Srećko Lusić

19 MIN

Gol 55. Anes Dervišević (Trnje)

goal

51 MIN

Gol 22. Vaclav Hlavaty (Trnje)

goal

71 MIN

Žuti karton 21. Anton Berišić (Sesvete)

yellow card

72 MIN

Gol 19. Petar Glasnović (Dubrava Tim Kabel)

goal

79 MIN

Gol 19. Petar Glasnović (Dubrava Tim Kabel)

goal

83 MIN

Žuti karton 11. Filip Lijović (Trnje)

yellow card
Dubrava Tim Kabel

Dubrava Tim Kabel

Trnje

Trnje

Matej Vuksan

Matej Vuksan

Matej Vuksan

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Mihael Maras

Mihael Maras

Mihael Maras

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Josip Gucić

Josip Gucić

Josip Gucić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Noa Baković

Noa Baković

Noa Baković

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Vid Macan

Vid Macan

Vid Macan

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Petar Glasnović

Petar Glasnović

Petar Glasnović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Anton Mitrović

Anton Mitrović

Anton Mitrović

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR
Vito Dimitrov

Vito Dimitrov

Vito Dimitrov

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Lovre Čop

Lovre Čop

Lovre Čop

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Vito Karamatić

Vito Karamatić

Vito Karamatić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Matko Kramarić

Matko Kramarić

Matko Kramarić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

Zamjene

Anton Berišić

Anton Berišić

Anton Berišić

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Domagoj Marunica

Domagoj Marunica

Domagoj Marunica

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Teo Bešić

Teo Bešić

Teo Bešić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Vito Šolman

Vito Šolman

Vito Šolman

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

Antonio Cikač

Antonio Cikač

Antonio Cikač

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

Marko Janković

Marko Janković

Marko Janković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Franko Kovač

Franko Kovač

Franko Kovač

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Anes Dervišević

Anes Dervišević

Anes Dervišević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Tomislav Ćurić

Tomislav Ćurić

Tomislav Ćurić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Vaclav Hlavaty

Vaclav Hlavaty

Vaclav Hlavaty

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Petar Perović

Petar Perović

Petar Perović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Duje Tomašević

Duje Tomašević

Duje Tomašević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Filip LijovićK

Filip Lijović

Filip Lijović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Roberto Badanjak

Roberto Badanjak

Roberto Badanjak

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Mateo Mandić

Mateo Mandić

Mateo Mandić

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

Zamjene

Patrik Stojak

Patrik Stojak

Patrik Stojak

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Jakov Bago

Jakov Bago

Jakov Bago

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Tin Anić Osmanović

Tin Anić Osmanović

Tin Anić Osmanović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
  • Rođendan : 2005-10-25

Luka Mlojo

Luka Mlojo

Luka Mlojo

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Vito Sušanj

Vito Sušanj

Vito Sušanj

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR