Copa America 2015 - Matches

- 19 Ruj 2020

Dubrava Tim Kabel

Lovre Čop`

Lovre Čop`

Vito Šolman`

Vito Šolman`

0 : 0

Lučko

Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel

VS

Lučko
Lučko

90. Lovre Čop

90. Lovre Čop

80. Vito Šolman

80. Vito Šolman

Gol

Trener

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ivan Hudiček

Prvi pomoćni sudac: Matej Vidović

Drugi pomoćni sudac: Krešimir Geljić

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

24 MIN

Gol 90. Lovre Čop (Rudeš)

goal

28 MIN

Gol 90. Lovre Čop (Rudeš)

goal

39 MIN

Gol 80. Vito Šolman (Dubrava Tim Kabel)

goal

50 MIN

Žuti karton 19. Martin Šimić (Lučko)

yellow card

75 MIN

Gol 80. Vito Šolman (Dubrava Tim Kabel)

goal
Dubrava Tim Kabel

Dubrava Tim Kabel

Lučko

Lučko

Ivan Feliks Čepin

Ivan Feliks Čepin

Ivan Feliks Čepin

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
  • Rođendan : 2006-02-28
Teo Bešić

Teo Bešić

Teo Bešić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Lovre Čop

Lovre Čop

Lovre Čop

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Josip Gucić

Josip Gucić

Josip Gucić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Mihael Maras

Mihael Maras

Mihael Maras

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Karlo Dokmanović

Karlo Dokmanović

Karlo Dokmanović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Martin Cvetko

Martin Cvetko

Martin Cvetko

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Petar Glasnović

Petar Glasnović

Petar Glasnović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Vid Macan

Vid Macan

Vid Macan

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Noa Baković

Noa Baković

Noa Baković

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Fran Perković

Fran Perković

Fran Perković

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

Zamjene

Bartol Šušković-Medved

Bartol Šušković-Medved

Bartol Šušković-Medved

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Matko Osmanović

Matko Osmanović

Matko Osmanović

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Domagoj Marunica

Domagoj Marunica

Domagoj Marunica

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Marijan Krištić

Marijan Krištić

Marijan Krištić

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR
Mateo Mandić

Mateo Mandić

Mateo Mandić

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR
Luka Jurakić

Luka Jurakić

Luka Jurakić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Vito Šolman

Vito Šolman

Vito Šolman

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

Fran Galić

Fran Galić

Fran Galić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

Juraj Budas

Juraj Budas

Juraj Budas

  • Ime kluba: Stupnik
  • Država : HR

Marko Arežina

Marko Arežina

Marko Arežina

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

Dominik Pavlović

Dominik Pavlović

Dominik Pavlović

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

Mato Grubeša

Mato Grubeša

Mato Grubeša

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

Ante Pejić

Ante Pejić

Ante Pejić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

Domagoj PavlišaK

Domagoj Pavliša

Domagoj Pavliša

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

Mateo Pršir

Mateo Pršir

Mateo Pršir

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

Petar Periša

Petar Periša

Petar Periša

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

Martin Šimić

Martin Šimić

Martin Šimić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-11-10

Mihovil Božić

Mihovil Božić

Mihovil Božić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

Zamjene

Matej Ivankić

Matej Ivankić

Matej Ivankić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

Marin Ledenko

Marin Ledenko

Marin Ledenko

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

Patrik Pribanić

Patrik Pribanić

Patrik Pribanić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

Luka Brčić

Luka Brčić

Luka Brčić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Niko Radek

Niko Radek

Niko Radek

  • Ime kluba: Hrvatski Dragovoljac
  • Država : HR

Dominik Salajster

Dominik Salajster

Dominik Salajster

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR