Copa America 2015 - Matches

- 12 Ruj 2020

Trnje

Vaclav Hlavaty`

1 : 1

Dubrava Tim Kabel

Petar Glasnović`

Trnje
Trnje

VS

Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel

22. Vaclav Hlavaty

Gol

19. Petar Glasnović

Ivan Stilinović

Trener

Franjo Lukačević

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Josip Biličić

Prvi pomoćni sudac: Stjepan Štefanac

Drugi pomoćni sudac: Ammar Al Issa

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Niko Bukovac lic. br. 091

11 MIN

Gol 22. Vaclav Hlavaty (Trnje)

goal

51 MIN

Gol 19. Petar Glasnović (Dubrava Tim Kabel)

goal
Trnje

Trnje

Dubrava Tim Kabel

Dubrava Tim Kabel

Antonio Cikač

Antonio CikačK

Antonio Cikač

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Marko Janković

Marko Janković

Marko Janković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Vito Sušanj

Vito Sušanj

Vito Sušanj

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Duje Tomašević

Duje Tomašević

Duje Tomašević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Jan Romanić

Jan Romanić

Jan Romanić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Josip Jelinčić

Josip Jelinčić

Josip Jelinčić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Anes Dervišević

Anes Dervišević

Anes Dervišević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Vaclav Hlavaty

Vaclav Hlavaty

Vaclav Hlavaty

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Patrik Tomić

Patrik Tomić

Patrik Tomić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Tin Podoreški

Tin Podoreški

Tin Podoreški

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Franko Kovač

Franko Kovač

Franko Kovač

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Zamjene

Tomislav Ćurić

Tomislav Ćurić

Tomislav Ćurić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Almin Mujdić

Almin Mujdić

Almin Mujdić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : BA
Jakov Bago

Jakov Bago

Jakov Bago

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Tin Anić Osmanović

Tin Anić Osmanović

Tin Anić Osmanović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
  • Rođendan : 2005-10-25
Roberto Badanjak

Roberto Badanjak

Roberto Badanjak

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Patrik Stojak

Patrik Stojak

Patrik Stojak

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Filip Lijović

Filip Lijović

Filip Lijović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Ivan Feliks Čepin

Ivan Feliks Čepin

Ivan Feliks Čepin

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
  • Rođendan : 2006-02-28

Karlo Dokmanović

Karlo Dokmanović

Karlo Dokmanović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

Vid Macan

Vid Macan

Vid Macan

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

Vito Karamatić

Vito Karamatić

Vito Karamatić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

Petar Glasnović

Petar Glasnović

Petar Glasnović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

Fran Perković

Fran Perković

Fran Perković

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

Petar Vrdoljak

Petar Vrdoljak

Petar Vrdoljak

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

Teo BešićK

Teo Bešić

Teo Bešić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

Lovre Čop

Lovre Čop

Lovre Čop

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

Vito Dimitrov

Vito Dimitrov

Vito Dimitrov

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

Anton Mitrović

Anton Mitrović

Anton Mitrović

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

Zamjene

Matko Osmanović

Matko Osmanović

Matko Osmanović

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR

Josip Gucić

Josip Gucić

Josip Gucić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

Marijan Krištić

Marijan Krištić

Marijan Krištić

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR

Noa Baković

Noa Baković

Noa Baković

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

Vito Šolman

Vito Šolman

Vito Šolman

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

Bartol Šušković-Medved

Bartol Šušković-Medved

Bartol Šušković-Medved

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

Matej Petrović

Matej Petrović

Matej Petrović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR