Copa America 2015 - Matches

1. ZNL JUNIORI 20/21 - 12 Ruj 2020

Šparta Elektra

Matej Mlinarević`

1 : 0

Kašina

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Kašina
Kašina

. Matej Mlinarević

Gol

1

Žuti karton

2

Nikola Smolčić

Trener

Branimir Šepić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Josip Biličić

Prvi pomoćni sudac: David Vrljić

Drugi pomoćni sudac: Luka Abaz

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Hrvoje CIglar

35 MIN

Žuti karton 16. Tome Trnjanac (Kašina)

yellow card

80 MIN

Žuti karton 10. Leon Borščak (Kašina)

yellow card

80 MIN

Žuti karton 6. Patrik Serdar (Šparta Elektra)

yellow card

81 MIN

Gol . Matej Mlinarević (Šparta Elektra)

goal
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Kašina

Kašina

Dominik Galović

. Dominik Galović

Dominik Galović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 2003-02-20
Matej Pajtler

2. Matej Pajtler

Matej Pajtler

  • Ime kluba: Futsal Dinamo
  • Država : HR
Duje Tomašević

8. Duje Tomašević

Duje Tomašević

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR
Damian Bhaskar

. Damian Bhaskar

Damian Bhaskar

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Filip Mazalin

18. Filip MazalinK

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Roko Tomašević

23. Roko Tomašević

Roko Tomašević

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR
Patrik Serdar

6. Patrik Serdar

Patrik Serdar

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dominik Kovač

7. Dominik Kovač

Dominik Kovač

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Fran Polonijo

15. Fran Polonijo

Fran Polonijo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Sven Premužić

2. Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Vili Leskovčak

9. Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

  • Ime kluba: Zagreb 92
  • Država : HR

Zamjene

Bruno Bradač

. Bruno Bradač

Bruno Bradač

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Matej Mlinarević

. Matej Mlinarević

Matej Mlinarević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 2002-12-17
Luka Chelfi

17. Luka Chelfi

Luka Chelfi

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Noa Rončević

8. Noa Rončević

Noa Rončević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

31. Lovro Šibenik

Lovro Šibenik

Lovro Šibenik

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

13. Dominik Kolenković

Dominik Kolenković

Dominik Kolenković

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

10. Leon Borščak

Leon Borščak

Leon Borščak

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

8. Franjo Azinović

Franjo Azinović

Franjo Azinović

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

2. Toni Bertović

Toni Bertović

Toni Bertović

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

6. Patrik Martinčević

Patrik Martinčević

Patrik Martinčević

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

5. Nikola PirenjakK

Nikola Pirenjak

Nikola Pirenjak

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

14. Mladen Pavlović

Mladen Pavlović

Mladen Pavlović

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

16. Tome Trnjanac

Tome Trnjanac

Tome Trnjanac

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

20. Filip Gajski

Filip Gajski

Filip Gajski

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

9. Matija Kelčec

Matija Kelčec

Matija Kelčec

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

Zamjene

16. Marko Kovačić

Marko Kovačić

Marko Kovačić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

12. Marko Ciković

Marko Ciković

Marko Ciković

  • Ime kluba: Zagreb 92
  • Država : HR