Copa America 2015 - Matches

2. "B1" ZNL ZAGIĆI 20/21 - 27 Ruj 2020

Mladost Buzin

3 : 0

Škola nogometa Maksimir

Mladost Buzin
Mladost Buzin

VS

Škola nogometa Maksimir
Škola nogometa Maksimir

Gol

Tomislav Kramarić

Trener

Mario Huzjak

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Branimir Milačić

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

Mladost Buzin

Mladost Buzin

Škola nogometa Maksimir

Škola nogometa Maksimir

Fran Gašparac

1. Fran GašparacK

Fran Gašparac

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
  • Rođendan : 2012-10-05
Fran Mićanović

17. Fran Mićanović

Fran Mićanović

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
  • Rođendan : 2012-11-06
Karlo Kelečić

10. Karlo Kelečić

Karlo Kelečić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
  • Rođendan : 2012-10-28
Mate Baričević

5. Mate Baričević

Mate Baričević

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
  • Rođendan : 2012-05-16
Antonio Plavšić

13. Antonio Plavšić

Antonio Plavšić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
  • Rođendan : 2012-06-13
Antonio Furić

7. Antonio Furić

Antonio Furić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
  • Rođendan : 2012-06-01
Karlo Kosijer

6. Karlo Kosijer

Karlo Kosijer

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
  • Rođendan : 2013-02-22

Zamjene

Kristijan Živković

4. Kristijan Živković

Kristijan Živković

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
  • Rođendan : 2012-01-14
Jakov Fajnkotić

18. Jakov Fajnkotić

Jakov Fajnkotić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
  • Rođendan : 2012-05-19
Vito Kolić

. Vito Kolić

Vito Kolić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
  • Rođendan : 2012-06-15
Borna Hrgović

21. Borna Hrgović

Borna Hrgović

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
  • Rođendan : 2012-03-12

23. Jan Vedlin

Jan Vedlin

Jan Vedlin

  • Ime kluba: Škola nogometa Maksimir
  • Država : HR
  • Rođendan : 2012-01-30

77. Patrik Vuković

Patrik Vuković

Patrik Vuković

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR

10. Stipan Marović

Stipan Marović

Stipan Marović

  • Ime kluba: Škola nogometa Maksimir
  • Država : HR
  • Rođendan : 2012-05-10

21. Jan Šimunec

Jan Šimunec

Jan Šimunec

  • Ime kluba: Škola nogometa Maksimir
  • Država : HR
  • Rođendan : 2012-08-11

11. Leni Salaba

Leni Salaba

Leni Salaba

  • Ime kluba: Škola nogometa Maksimir
  • Država : HR
  • Rođendan : 2012-04-25

9. Krsto Ćiritović

Krsto Ćiritović

Krsto Ćiritović

  • Ime kluba: Škola nogometa Maksimir
  • Država : HR
  • Rođendan : 2012-05-25

8. Antonio PrenkpalajK

Antonio Prenkpalaj

Antonio Prenkpalaj

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
  • Rođendan : 2012-06-13

Zamjene

18. Petra Balabanić

Petra Balabanić

Petra Balabanić

  • Ime kluba: Škola nogometa Maksimir
  • Država : HR
  • Rođendan : 2010-07-29

22. Luka Pegan

Luka Pegan

Luka Pegan

  • Ime kluba: Škola nogometa Maksimir
  • Država : HR
  • Rođendan : 2012-12-07