Copa America 2015 - Matches

1. "A2" ZNL LIMAČI 20/21 - 24 Tra 2021

Rudeš

1 : 3

Trnje

Rudeš
Rudeš

VS

Trnje
Trnje

Gol

Zvonimir Jambrušić

Trener

Branko Tomljanović

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Matko Mufa

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

Rudeš

Rudeš

Trnje

Trnje

Bruno Žlimen

1. Bruno ŽlimenK

Bruno Žlimen

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Petar Lukunić

4. Petar Lukunić

Petar Lukunić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
David Horvat

8. David Horvat

David Horvat

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Dominik Perić

7. Dominik Perić

Dominik Perić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Josip Suknaić

5. Josip Suknaić

Josip Suknaić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Ruben Carović

10. Ruben Carović

Ruben Carović

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Sven Ian Brčić

90. Sven Ian Brčić

Sven Ian Brčić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Tin Cikojević

2. Tin Cikojević

Tin Cikojević

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Ante Domazet-Lošo

26. Ante Domazet-Lošo

Ante Domazet-Lošo

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

Zamjene

Ante Kardum

3. Ante Kardum

Ante Kardum

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Grga Jurić

6. Grga Jurić

Grga Jurić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Luka Amidžić

9. Luka Amidžić

Luka Amidžić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Noa Kodrnja

12. Noa Kodrnja

Noa Kodrnja

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
  • Rođendan : 2011-04-10
Andrija Kraljević

23. Andrija Kraljević

Andrija Kraljević

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
  • Rođendan : 2011-10-22
Matija Vrčak

99. Matija Vrčak

Matija Vrčak

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
  • Rođendan : 2011-03-26
Matija Šlapak

11. Matija Šlapak

Matija Šlapak

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Niko Škugor

8. Niko Škugor

Niko Škugor

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Adam Jandras

5. Adam Jandras

Adam Jandras

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

1. Filip Jakšić

Filip Jakšić

Filip Jakšić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
  • Rođendan : 2011-03-27

14. Darko Mimica

Darko Mimica

Darko Mimica

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

20. Benjamin Nola

Benjamin Nola

Benjamin Nola

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

10. Mihael ĆosićK

Mihael Ćosić

Mihael Ćosić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

6. Tizzian Šimac

Tizzian Šimac

Tizzian Šimac

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

19. Luka Jerković

Luka Jerković

Luka Jerković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

9. Luka Zubak

Luka Zubak

Luka Zubak

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

4. Filip Mirosavljević

Filip Mirosavljević

Filip Mirosavljević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

12. Luka Galović

Luka Galović

Luka Galović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Zamjene

26. Domagoj Moćan

Domagoj Moćan

Domagoj Moćan

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

99. Filip Leko

Filip Leko

Filip Leko

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

25. Josip Španić

Josip Španić

Josip Španić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
  • Rođendan : 2011-01-01