Copa America 2015 - Matches

1. "A2" ZNL LIMAČI 20/21 - 09 Lis 2020

Trnje

1 : 2

Rudeš

Trnje
Trnje

VS

Rudeš
Rudeš

Gol

Branko Tomljanović

Trener

Šime Bobanović

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Tomislav Čulina

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

Trnje

Trnje

Rudeš

Rudeš

Filip Jakšić

1. Filip Jakšić

Filip Jakšić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
  • Rođendan : 2011-03-27
Darko Mimica

14. Darko Mimica

Darko Mimica

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Benjamin Nola

20. Benjamin Nola

Benjamin Nola

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Mihael Ćosić

10. Mihael ĆosićK

Mihael Ćosić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Tizzian Šimac

6. Tizzian Šimac

Tizzian Šimac

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Luka Jerković

19. Luka Jerković

Luka Jerković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Luka Zubak

9. Luka Zubak

Luka Zubak

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Toma Anković

80. Toma Anković

Toma Anković

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
  • Rođendan : 2011-04-08
Filip Mirosavljević

4. Filip Mirosavljević

Filip Mirosavljević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Zamjene

Luka Galović

12. Luka Galović

Luka Galović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Bojan Bakić

7. Bojan Bakić

Bojan Bakić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Domagoj Moćan

26. Domagoj Moćan

Domagoj Moćan

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Filip Leko

99. Filip Leko

Filip Leko

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Josip Španić

25. Josip Španić

Josip Španić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
  • Rođendan : 2011-01-01

1. Bruno Žlimen

Bruno Žlimen

Bruno Žlimen

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

4. Petar Lukunić

Petar Lukunić

Petar Lukunić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

8. David Horvat

David Horvat

David Horvat

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

7. Dominik Perić

Dominik Perić

Dominik Perić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

9. Luka Amidžić

Luka Amidžić

Luka Amidžić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

10. Ruben Carović

Ruben Carović

Ruben Carović

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

2. Tin Cikojević

Tin Cikojević

Tin Cikojević

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

26. Ante Domazet-LošoK

Ante Domazet-Lošo

Ante Domazet-Lošo

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

23. Andrija Kraljević

Andrija Kraljević

Andrija Kraljević

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
  • Rođendan : 2011-10-22

Zamjene

6. Grga Jurić

Grga Jurić

Grga Jurić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

5. Josip Suknaić

Josip Suknaić

Josip Suknaić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

90. Sven Ian Brčić

Sven Ian Brčić

Sven Ian Brčić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

3. Ante Kardum

Ante Kardum

Ante Kardum

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

12. Noa Kodrnja

Noa Kodrnja

Noa Kodrnja

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
  • Rođendan : 2011-04-10