Copa America 2015 - Matches

- 02 Ruj 2020

Špansko

0 : 0

Kustošija

Špansko
Špansko

VS

Kustošija
Kustošija

Gol

Trener

Robert Hertl

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ivan Podgorski-Boček

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

Špansko

Špansko

Kustošija

Kustošija

Karlo Đuran

Karlo Đuran

Karlo Đuran

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR
Leon Jelinić

Leon Jelinić

Leon Jelinić

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Frane Baričić

Frane Baričić

Frane Baričić

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
David Dragan

David Dragan

David Dragan

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR
Tomislav Radović

Tomislav Radović

Tomislav Radović

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR
Niko Škugor

Niko Škugor

Niko Škugor

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Matija Šlapak

Matija Šlapak

Matija Šlapak

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Leon Kvesić

Leon Kvesić

Leon Kvesić

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR
Jona Lav Zelić

Jona Lav ZelićK

Jona Lav Zelić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
  • Rođendan : 2011-06-08
Noa Zrilić

Noa Zrilić

Noa Zrilić

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR
Mislav Krišto

Mislav Krišto

Mislav Krišto

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR
  • Rođendan : 2011-11-08

Zamjene

Frane Partlić

Frane Partlić

Frane Partlić

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
  • Rođendan : 2011-06-04
Matija Ilić

Matija Ilić

Matija Ilić

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR
  • Rođendan : 2011-10-26
Jona Ivasović

Jona Ivasović

Jona Ivasović

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR
Cvitkušić Ivan

Cvitkušić Ivan

Cvitkušić Ivan

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR
  • Rođendan : 2011-08-24
Krešo Skoko

Krešo Skoko

Krešo Skoko

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR

Jakov Tenšak

Jakov Tenšak

Jakov Tenšak

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

Tom Piteša

Tom Piteša

Tom Piteša

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

Noa Krajna

Noa Krajna

Noa Krajna

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

Filip Jurjević

Filip Jurjević

Filip Jurjević

  • Ime kluba: Futsal Dinamo
  • Država : HR

Teo Džananović

Teo Džananović

Teo Džananović

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

Rafael Cinkuš

Rafael Cinkuš

Rafael Cinkuš

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

Letizia Ljutić

Letizia Ljutić

Letizia Ljutić

  • Ime kluba: Bubamara
  • Država : HR

Jan Radušić

Jan Radušić

Jan Radušić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

Fran Žlebak

Fran Žlebak

Fran Žlebak

  • Ime kluba: Šparta
  • Država : HR

Ivan Getto Herceg

Ivan Getto Herceg

Ivan Getto Herceg

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

Karlo Poljaković

Karlo Poljaković

Karlo Poljaković

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

Zamjene

Noa Ivanišević

Noa Ivanišević

Noa Ivanišević

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR