Copa America 2015 - Matches

1. "A2" ZNL LIMAČI 20/21 - 28 Kol 2020

Kustošija

0 : 0

Trnje

Kustošija
Kustošija

VS

Trnje
Trnje

Gol

Trener

Branko Tomljanović

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Tomislav Čulina

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

Kustošija

Kustošija

Trnje

Trnje

Jakov Tenšak

1. Jakov Tenšak

Jakov Tenšak

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Tom Piteša

9. Tom Piteša

Tom Piteša

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Noa Krajna

11. Noa Krajna

Noa Krajna

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Filip Jurjević

18. Filip Jurjević

Filip Jurjević

  • Ime kluba: Futsal Dinamo
  • Država : HR
Teo Džananović

4. Teo Džananović

Teo Džananović

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Rafael Cinkuš

13. Rafael Cinkuš

Rafael Cinkuš

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Letizia Ljutić

7. Letizia Ljutić

Letizia Ljutić

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Jan Radušić

3. Jan Radušić

Jan Radušić

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Fran Žlebak

21. Fran Žlebak

Fran Žlebak

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

Zamjene

Ivan Getto Herceg

2. Ivan Getto Herceg

Ivan Getto Herceg

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Noa Ivanišević

8. Noa Ivanišević

Noa Ivanišević

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Karlo Poljaković

5. Karlo Poljaković

Karlo Poljaković

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

1. Filip Jakšić

Filip Jakšić

Filip Jakšić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
  • Rođendan : 2011-03-27

14. Darko Mimica

Darko Mimica

Darko Mimica

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

20. Benjamin Nola

Benjamin Nola

Benjamin Nola

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

10. Mihael ĆosićK

Mihael Ćosić

Mihael Ćosić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

6. Tizzian Šimac

Tizzian Šimac

Tizzian Šimac

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

19. Luka Jerković

Luka Jerković

Luka Jerković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

5. Benjamin Čuljak

Benjamin Čuljak

Benjamin Čuljak

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

9. Luka Zubak

Luka Zubak

Luka Zubak

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

80. Toma Anković

Toma Anković

Toma Anković

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
  • Rođendan : 2011-04-08

Zamjene

7. Bojan Bakić

Bojan Bakić

Bojan Bakić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

12. Luka Galović

Luka Galović

Luka Galović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

26. Domagoj Moćan

Domagoj Moćan

Domagoj Moćan

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

99. Filip Leko

Filip Leko

Filip Leko

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR